Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
7. aug 2009

co ty tu hulákáš na lesy dupo? 😀

megn
7. aug 2009

tak sa majte já fakt mizím, páčko

danka24
autor
7. aug 2009

packo ty masko karvinska 😀 😀 😀

foogy
7. aug 2009

holky, já si dala do nosu! Akorát jsem si toho naložila moc, tak si nesu půlku ještě domů.
Dala jsem si česnečku a zapečený květák s houbama, sýrem, brambory a tatarkou

luccii
7. aug 2009

obrovska gratulace nechynce k Ondraskovi a foogy k tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luccii
7. aug 2009

nechy, klucika mate krasneho! 🙂

lu, taky moc velka gratulace! 🙂 🙂 🙂 co ze novy nick?

sluninka
7. aug 2009

luccii..ahojky..jakpak se s Vojtíkem máte?? 😵 😵

fooooooooooooogyyyyyyynkoooooooooo...ježííííííííííííííš já čumim jak blázen, teda mééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééga obrovskááááááááááá gratulecééééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
teda kočko já jsem uplně v šoku... to je super 😵 😵 😵 😵

luccii
7. aug 2009

sluni, ahojky, mame se fajn, sice mi ted v noci spatne papa, takze kojim vzdy tak 1-2 h, ale jinak je to slunicko a konecne se na nas smeje! 🙂

luccii
7. aug 2009

taky me foogy prekvapila 😵

jo a Vojtik uz jel v Pendolinu, metru i busu - je to uz velky kluk 😉 vazi cca 5,5 kg a meri cca 58-59 cm (to nechynky Ondrasek dohoni snadno 😉 ) byli jsme ted u nasich a pak s nimi u pribuznych u Ostravy, takze jsem se ty krasne novinky dozvedela az ted 🙂

a co vy sluni?

nechapu, ze Vojtik prestal zvedat hlavicku, kdyz je na brisku 😕

sluninka
7. aug 2009

foogy..teda tys mi dala, já jsem uplně v šoku, to je tak super zpráva, já to snad půjdu zapít 😀

luci...teda to už takhle cestujete jo? tak my vlakem ještě nejel a asi dlouho nepojedem 😀

u nás dobrý, papáme, rosteme, těžkneme 😀 Naty je číslo, je živá, ale usměvavá, pořád se směje..i když teď teda i fňuká, prořezávají se nám žoubky😉

VOjtíka na to bříško dávej častěji, on zase začne..jen musí posílit svaly😉

luccii
8. aug 2009

mne to prijde nedavno, co foogynka rikala, ze mimi zatim ne 😉 asi zastiraci manevr 😀

holky davaly jste ve verdrech malym plne kojenym mimcum cajik?

sluni, koukala jsem na vase fotky a moc vam to slusi 🙂

sluninka
8. aug 2009

luci..děkujeme😉

hele s tim čajíkem,.všude se tvrdí jak je to zbytečný, nicméně stejně když je nějaká plně kojící mamina,tak sebou vozí aspoň převařenou vodu

ale podle mě je to nesmysl, teda aspoň do 6ti měsíců...hlavně ho neuč na lahvičku,aby Ti pak neodmítal prso 😨

luccii
8. aug 2009

sluni, do me ted pribuzni hustili, ze mam ve vedrech davat cajicek... ja oponovala, ze kojeni staci...

Vojtik: https://www.modrykonik.cz/album/album.ph ... mID=381621

danka24
autor
9. aug 2009

kde ste vsetky???

megn
9. aug 2009

kdebychom byly danuš.. doma né? ty máš otázky 😀
jinak gratuluji k 27 týdnu!

fijůůů tu to žilo, tak si vás jdu dočíst ženský 🙂

megn
9. aug 2009

Luci Vojtíšek je krásný brouček a takový majičký! To já už mám doma velkého kluka, už neleží na místě, ale objevuje svět, hlavně ho zajímá to co nemá 😠 😀
trpaslíček je moooc krásnej a to oblečko má šik!
čajík jsem nedávala, plně jsem kojila do 6M.. teď čajík už dávám, ale u vás není potřeba. Prostě mu dej cucnout z prsa častěji, on si vezmě co potřebuje. Já to tak praktikovala. Napije se jen předního mlíčka na žížu, přecpávat se určitě nebude.

sluni ty máš hezkou klikařku 😵
jaké máte míry v 6M a co umíte hezkého? 🙂

evitkamalicka
9. aug 2009

ahojky...tak uz sme doma, bolo super ale som unavena nenormalne, takze som hned ako sme prisli na 2 hodinky zalomila a teraz idem zas, dobru noc vsetkym

megn
9. aug 2009

evi přišel jsem, viděl jsem, odešel jsem 😀 😀
super, že sis víkend užila! Co jste vyváděli? Opékali, koupali apod?

evitkamalicka
9. aug 2009

meganka ano grilovali, kupali sa, kecali, smiali no super bolo, ale som sa poriadne nevyspala bo furt sme sli neskoro spat, tak idem dohanat

megn
9. aug 2009

koukám, že foogynka tady udělala poprask s těhu 😀

megn
9. aug 2009

evi a pilo se žejo? tož spočni, zítra je taky den. Třeba dodej nějakou fotku 😉

megn
9. aug 2009

dobrou nocku 😵

evitkamalicka
9. aug 2009

ano pilo 😅

megn
9. aug 2009

a asi hodně podle tvé únavy 😀 😀

sluninka
9. aug 2009

megn..to teda udělala poprask, ještě teď mám úsměv na tlamě 😀 je to super 😵

jinak v 6ti měs. jsme měly 66cm a 7,82kg
jinak máme jednoho zuba, plazí se jak voják, péruje na kolínkách a umí říkat mama a baba😉

luli82
10. aug 2009

Ahojky kuřátka, tak je to tady. Dnes jdu na ultrazvuk, jsem objednaná na čtvrt na 2.
lucci: Kvůli tomu, že chci být anonym, ale po doktorovi už se odtajním... 😵 Včera jsme to oznámili rodičům 😵 teda zatím jenom mým...

luli82
10. aug 2009

Jo a došli na mě nevolnosti, fůůůůjjj....

Teda tady se ještě spí? Vemte si z nás příklad, my už od 6 vyspinkaní.... 😀

prcekkk
10. aug 2009

dobré dopoledne 😵 .

foogy
10. aug 2009

ahoj holky

sluni, luci - jsem ráda, že jsem vám udělala takovou radost, haha 😉
luci - no, já fakt zatím ještě nechtěla, jenže čmelda přišel sám, no....

lu - tak nám pak dej vědět, jak to dopadlo, jo? Budu ti držet pěsti, pak se hned ozvi!! Budu čekat na zprávu!
lu - a co říkali rodiče? Měli radost, ne?
My byli v so oznamovat u bráchy a švagrovky, tak měli ohromnou radost. A včera u babi a dědy a tetiček a všichni nadšení, hihi. Jak jinak, ne?? 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre