Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
27. aug 2009

nechynko Ondrášek je pohádkově kouzelnej 😵 jak válčíš s horečkama, už ok? Zánět v prsou fuj, nebrat. To ti nezávidím, snad už jsi z toho venku.. Jinak TM koupe každý den Ondráška? Tak to je fajn, že něco 😉

megn
27. aug 2009

evi šikula s obchodem !

no já bych měla jít vařit a tááák se mi nechce, pořád v jednom kole

foogy
27. aug 2009

tady někdo trpěl samomluvou... 😀

evitko - téda, ty stránky jsou moc hezký, moc se vám povedly a co teprve ty šaty... To je nááádhera!!! Já snad zajedu pro šatky k tobě 😉

megn - no, byly úúúžasný! Jsem se zamilovala.
A v práci f poho, jenom jsem navečer strašně unavená, ale to jsou ty tepla, fakt padám! Chutě ani tak nejsou, ale šílenej hlad je 😀 Furt jím, haha.

danu - co MUDr?

megn
27. aug 2009

no ani né, jen jsem napsala co jsem potřebovala 😀
foogynko však jen si dej, v těhotenství se může všechno, páč na kila se nehledí to je ta výhoda 😀

megn
27. aug 2009

joo stránky jsou super, jsem koukala jak péro z gauče. Evitka je šikovná!

evitkamalicka
27. aug 2009

uz len zacat zarabat 😀

megn
27. aug 2009

evi tak držím silno palušky 🙂 !

megn
27. aug 2009

určitě pak poreferuj 😉

evitkamalicka
27. aug 2009

dakovala

prcekkk
27. aug 2009

dobré odpoledne,je tu ještě někdo? 🙂

prcekkk
27. aug 2009

nikdo? 😢

foogy
28. aug 2009

aho breburdy

megn - no, teď do svatby ještě nechci moc přibrat, jenže je to těžký, když mi furt kručí v břiše.
Holky, to byla včera sranda, jsem zase v 9 usnula u TV, o půl 12 jsem se vzbudila a že jdeme spát do ložnice s milunou a mě začalo tak strašně kručet v břiše, že jsem si normálně musela namazat 1 krajíc chleba a v posteli ho křoupala. Miluna se smál, že jsem jak Škopek ve Slunce, seno, erotika. haha

danka24
autor
31. aug 2009

ahojte fogynka kasli na priberanie uzivaj si tehulenia 😵 😵

foogy
31. aug 2009

ahoj dani! Jeééé 30!!!!!!!! To je krásný číslo! Dani, tobě to utíká!
A co ve čt u doktora?

nechynka
31. aug 2009

ahoj holky 😵 Ondrášek chvilku spinká tak mám klídeček...ale budu muset jít pracovat je u nás pěknej bordýlek-jak po výbuchu-minulej týden byl náročnej-Ondra furt brečel ale dneska je od rána zlatíčko 😵 😵 😵

dani,letí ti to-za chvilinku budeš rodit a budeš mít Klárinku u sebe....já teďka (!!!!!přesně měsíc od porodu!!!!) vzpomínám na porod jako na nejkrásnější den v mým životě 😉 😵 😵 😵 a hnedka bych ten den vrátila zpátky abych si ho mohla znovu prožít...i když tu bolest moc ne 😀 😀 😝 😀

foogy-danka má pravdu vůbec váhu neřeš-já přibrala asi 12kg-ke konci už jsem se nevážila a z porodnice jsem šla o 7kg lehčí do týdne po porodu jsem měla dalších 5kg dole a teďka jsem se vážila u našich a mám dalších 4kg dole...takže celkem -15kg 😉 a to doslova "žeru" se děsím co bude s váhou až přestanu kojit 😅

nechynka
31. aug 2009

evit,mrkala jsem na šatky...jsou krásny 😵 😵 😵

foogy
31. aug 2009

nechy - tak s tím porodem jsi mě potěšila, to víš, někdy na to myšlenky zabloudí.

Jenže holky, já chci být ještě jakžtakž hubená na svatbu do šatů, víte???

nechy - to je dobře, že je malej hodňoučkej! Neuklízej, odpočívej!

nechynka
31. aug 2009

foogy,popravdě je porod hroznej-nebo nevím jak to napsat-je to taková bolest-já myslela,že to nepřežiju-pak to mimčo vyplkneš a najednou prostě všechna bolest je pryč,zaplaví tě ohromná úleva a když jsem viděla ten uzlík jak mi leží na prsách-nevěřila jsem,že je můj....no a nakonec šití...to pro mě bylo úúúúúplně nejhorší...2dny když jsem si na to vzpoměla tak jsem brečela,pak jsem říkala,že už nikdy více a teďka už bych šla znova.....všichni kdo říkají,že na to rychle zapomeneš mají pravdu...tak se neboj....ale já se taky bála 😀

nechynka
31. aug 2009

neboj na svatbu budeš hubeňourka...a kdy vůbec je ten slavný den ať vím,kdy na vás mám myslet 😵 😵 😵
a necháte si říct pohlaví miminka? 😉

foogy
31. aug 2009

nechy - hihi, tak se neboj, hihi.
Já se strašně těším, až budu mít mimíse už u sebe a budu ho ňuňat a pak se těším na bříško a na kopance.

foogy
31. aug 2009

nechy - svatba je právě až 8. října, to už budu na konci 4. měsíce, to už je fakt dlouho!
A 10.října to pak slavíme s příbuznými a kamarády a kapelou a dortem - už se na to hrozně těším!!!!!!!
nechy - já pohlaví vědět nechci, ale miluna můruje, ale já fakt nechci, chci překvápko až do konce.

Jo a už mám doma první věc - jinak to budu nakupovat až po 16. týdnu, ale tohle mi prodala kámoška - přebalovací podložku! Krásnou, hihi

evitkamalicka
31. aug 2009

ahoj kocky, nam uz od rana robia vodu do novej kupelky, rohovu vanu a tak a buduci tyzden tam dame obklady a dlazbu a bude hotovo

foogy
31. aug 2009

ahoj evit! Jé, tak to ti závidím! Já jí pořád kompletní nemám... 😠
Holky, to je sranda, sice tam v noci chodím na wc, ale splachuju kýblem, pač nemáme nádržku připojenou, hustý, no.
evit - a jakou barvu budete mít? Vyprávěj! Vidíš, kdybys bydlela blíž, mohla jsi to mít od nás, dala bych ti velkou slevu!

nechy - a co manža? Pomáhá s Ondráškem?

evitkamalicka
31. aug 2009

foogy budeme mat zeleno kremovu

danka24
autor
31. aug 2009

ahojte kočandy a kočkoše 😀 nestiham dnes vobec .. kazdy dnes vsetko chce a ja nestiham som sama..oprava s klarkou 😀 ale sme šikulky rychlo nam zbehne den a mm bude doma 😵
u dokiho vsetko ok na KO o tt cize 10.septembra a aj na utz to budeme v 31tt 😉 vysledky su v poriadku nic nam nechyba .. ani zelezo 😀 mala si kopka a kopka.. mame kupeny kociar Espiro GTX krasny a za super cenu postielka objednana a aj skrupinka 😉

foogy
1. sep 2009

evit - hmm, tak to musí vypadat dobře!!! Kámoška má taky zeleno-krémovou a vypadá to úžasně!!!

dani - jééé, to je paráda, že u dokiho vše OK! To mám radost!!!
Kočárek jdu hodit do vyhledavače, jdu se juknout, jaký jste vybrali. Doufám, že ho nemáte doma a je schovaný u prarodičů.
Hele a kdy jdeš na mateřskou?

foogy
1. sep 2009

Holky, mám na vás dotaz - když jste si kupovaly botky na svatbu, kupovaly jste si takové, abyste je pak ještě unosily a nebo svatební a pak jste je prodaly...
Pač se mi jedny líbí - schválně jukněte: http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=..., jenže tohle jsou prostě svatební boty

megn
1. sep 2009

čauky dupky.

jdu vás pozdravit a vočichnout co jste písaly 🙂

megn
1. sep 2009

foogynko botičky jsou krásné! měla jsem něco velmi podobného! Nicméně mám je ve skříni schované.. vyprané. Tam kde jsem se vdávala jsme pařili kousek u krbu a tak botky se krapet dost zašpinily 😀 daly by se ještě vynosit jinak, či na nějaké sváteční akce.. nebo je buud mít na památku

megn
1. sep 2009

danuško čau bobeee, ty vogo 30tt? to je masooooooooooo! na kočárek jsme zvědav.. máš foto, či ho taky mušám vygůglit? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre