Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
13. jan 2010

od kdy ti usínal adámek sám,bez toho,aby jste ho konejšili?

evitkamalicka
13. jan 2010

od 4 mesiacov

prcekkk
13. jan 2010

hm,tak tos mě něpotěšila.............já chci taky 😢

evitkamalicka
13. jan 2010

prcku, ale ja som v tomto dost prisna, ja som k nemu nepustila ani manzela ked plakal, proste sa vyplakal a bol pokoj, pochopil ze plac mu nepomoze a nikto k nemu nepride

prcekkk
13. jan 2010

tak to my jsme přísní oba,ale když řval každý večer,14 dní, 2,5hod.tak to bylo i na mě dost

prcekkk
13. jan 2010

a dostavá nebo dostával od vás třeba na zadek?nebo stačí říci NE a on to nedělá?

evitkamalicka
13. jan 2010

u nas to trvalo 3 dni, niekedy plakal hodinu, niekedy dve a po 3 dnoch to preslo a bol pokoj

prcekkk
13. jan 2010

no každé dítě je prostě jiné

evitkamalicka
13. jan 2010

veru, niektore deti nespia same ani v 3 rokoch

prcekkk
13. jan 2010

bohužel no,třeba je to náš případ 😖

prcekkk
13. jan 2010

tady je teda mrtvo 😠

prcekkk
13. jan 2010

stále nikde nikdo?

luli82
14. jan 2010

ahojky, je tu někdo?

foogy
14. jan 2010

Ahoj holky!

Mám dotaz - jakou barvu autosedačky - vajíčka jste měli? Je to jedno a nebo máte nějakou vychytávku?

sluninka
14. jan 2010

ahojík

foogy...my jsem měli celou černou, kupovali jsme trojkombinaci a k tomuhle kočárku byla jen černá, takže máme tu..a bylo mi to fuk jaká je to barva..akorát teď co máme sedačku v autě 9-18kg, tak tu jsem chtěla tmavší aby na ni nebylo vše vidět, a hlavně nebyla v autě jako pěst na oči, protože ji v autě nechávám, máme šedo-černou

nechynka
14. jan 2010

foogy, my máme vajíčko půjčený krémovo-fialový...a teďka ondra dostal od ježucha novou sedajdu polohovací a ta je azurovo-krémová 😉

prcekkk
14. jan 2010

čauky

jsem tu jen na chvíli.Přijede ségra a bude mi dělat novou hlavu 😀 a dnes se bude poprvé stříhat i Kubíno

foogy,my měli vajíčko koupené spol.s kočárem

evitkamalicka
14. jan 2010

ahojky, my sme teraz vstali

prcekkk
14. jan 2010

a teď máme nějakou modrou,je starší,ale je mi to fuk...je až do 18kg

prcekkk
14. jan 2010

čauky evi,to se teda máte

kubíno už taky zase spí 😅

evitkamalicka
14. jan 2010

my mame vajicko zlto modre a teraz tu dalsiu sedasku 9-36kg zelenu

foogy
14. jan 2010

Holky, tak díky za tipy. Pač mně se líbí černá a pak taky žlutá a taky béžová a chtěla jsem se zeptat na údržbu. Čistily jste ji nějak během té doby, co v tom byli prťata? A vůbec - zašpiní se vajíčko a nebo ne?

foogy
14. jan 2010

evit - a jak ti je? Je ti špatně a nebo jak to zvládáš?

prcku - Kubíno bude dneska poprvé stříhán? Tý jo, tak nám pak napiš, jak to zvládl a jak se mu to líbilo 😉

nechynka
14. jan 2010

foogy,já jsem vajíčko ještě nečistila 😔 on v něm nic nejí...máme ho jenom na převoz

prcku,z tebe bude kočka 😵

evitkamalicka
14. jan 2010

foogy zle mi nie je vobec, citim sa dobre

evitkamalicka
14. jan 2010

my sme Adamka strihali asi pred 4 mesiacmi prvy raz a uz musime zas, lebo mu rychlo rastu vlasky

nechynka
14. jan 2010

evit,závidím...taky bych si poležela...Ondráš dneska brebentil od 7hod od půl 8 ječel..vydržela jsem do 8hod...teďka chrupe v kočáře

evitkamalicka
14. jan 2010

nechy aj Adamko vstava o 7mej, ale da si ranajky a spi dalej

luli82
14. jan 2010

foogy: My máme červeno šedou, vajíčko i tu větší a dobrý. Máme ji z chicca a potah z vajíčka i z té větší se dá sundat a oprat v pračce, už jsem prala obojí a je jak nová.

luli82
14. jan 2010

Už se mi malá v autě pozvracela a je dobré, když je potah sundatelný a pratelný, takže podle toho bych vybírala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre