Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
3. aug 2010

Evitko - takže Adámka jsi vůbec nekojila? A Olíčka teď jo? Tak to je paráda!!!
No, právě na ten tlak jsem se ptala, pač mně se ráno před vyvoláním samozřejmě taky zvýšil - to jsou nervíky. A jestli bude druhé a budu muset na císaře, tak ten tlak poletí do výšin, pač budu strašně nervozní a hlavně už člověk ví, co ho čeká a to je možná ještě horší. Když mi při Olíkovi řekli, že bude císař, tak jsem byla naprosto v klidu a pohodě.
Evi - a je fajn, že je malej takhle hodnej a moc nepláče!!!! Kéž by mu to vydrželo!!!!

My dáváme 2x denně Nutráč, Olík mi po něm začal přibírat. Zítra jdeme na převážení k doktorce, ale doma jsme ho zvážili na 5kg, tak uvidíme.

vrana
3. aug 2010

prcku my chtěli borovici, ale neměli ji, měli jen tuhle nebo modrou, tak jsme vzali bílou a jsem ráda, vypadá daleko líp 🙂

luli82
9. aug 2010

prcku, taky máme tu postýlku, co dala odkaz vrana, akorát v červené a spokojenost obrovská... Malá už na ní spí skoro rok...

prcekkk
9. aug 2010

holky moc díky.já přemýšlím,jestli třeba nekoupit klasickou 90x200,aby mu vydržela delší dobu - no uvidíme 😉

nechynka
9. aug 2010

ahojte
prcku,chceš ještě poslat ty fotky-nebo už je to pasé?
my chceme taky na podzim koupit postel a budu kupovat už tu klasickou akorát tam přikoupíme tu zábranu aby nevypadl 😉

evitkamalicka
9. aug 2010

ahojte,
Adamko ma klasicku velku 90x200

nechynka
10. aug 2010

líbí se mi něco takovýho
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29052035&tab=1

budete kupovat nebo manža vyrobí?

prcekkk
10. aug 2010

ahojky nechy,no jasně,že chci poslat fotečky 😉
budeme určitě kupovat,vyrobit to se ani nevyplatí
chtěla bych tuhle :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36166599&tab=1

prcekkk
10. aug 2010

je tu někdo,nebo mrfvo?

luli82
11. aug 2010

Ahojky, včera jsme byli v poradně. Pavlík má 8250 g a 69 cm, už je to velký chlap a roste nám před očima 😵 Dostal dva pichance chudáček.

Jinak dovolená super, Eliška měla první klíště, ale je očkovaná, takže snad dobrý...

vrana
11. aug 2010

@luli82 pěkné míry 🙂 hele ono už se může očkovat proti klíšťatům jo? to slyším poprvé, všem to odkládají min. na třetí rok, i naše mudra říkala, že jo, že doporučuje, ale až později 😕

luli82
12. aug 2010

od jednoho roku. Je to psané i v tom letáku...

prcekkk
12. aug 2010

nazdárek

prcekkk
23. aug 2010

ahojky maminy,mám na vás ještě jeden dotaz 🙂
jaké dekorace máte u postelí vašich ratolestí a máte tam i kapsář nebo ne.
Díky 😉

evitkamalicka
23. aug 2010

ahojky

prcekkk
23. aug 2010

ahojky evi,to jsou krásní kluci 🙂

vrana
25. aug 2010

Kuk,
prcku my nemáme žádnou dekoraci u postele, jediné co jí visí na posteli je taková ta tahací hrající hračka, jinak nic. A kapsář taky nemáme, na tu postel by nebyl kam dát a ani jsem ho nevyužila u malé postýlky.

Evit, kluci jsou super 🙂

danka24
autor
5. sep 2010

ahojte,
megan este nerodis??? 😉
ako sa mate co deticky posluchaju??

danka24
autor
21. sep 2010

meganka blahozelam k dceruske helenke prajem vam vela zdraviaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

foogy
21. sep 2010

@danka24 Daníku, napiš víc!!!! Tobě Megn psala sms?

danka24
autor
21. sep 2010

ahoj fogynka ano pisala mi sms vcera 😵
Ahoj volam sa Helenka a narodila som sa dnes 20.9 o 16.32 vazim 3460g a48cm meriam a vsetky pozdravujem

foogy
21. sep 2010

Jééé, Megn!!!! Vy máte Helenku! Krásný! Už se těším na fotečku!
A mooooc vám gratuluju a přeju hodně zdravíčka!!! 😵

evitkamalicka
21. sep 2010

ahojky,

jeeej megn gratulujem 😵

urbi
21. sep 2010

ahojky, moc Megance gratuluju a Helence (mimochodem velmi krásné a na dnešní dobu neobvyklé jméno) přejeme moc zdravíčka a ať jí svět leží u nohou 😵

megn
30. sep 2010

Ahoj sluníčka!
Velice Vám děkuji foogy, danuš, evi, urbi za gratulace! S Helenkou jsem od pátku doma, porod byl hukot, ve 14 hod jsem zkoušela vanu jestli neposlíkuju, ve 14:30 na příjmu v nemocnici a malá se narodila v 16:32, kontrakce brutus, jedna za druhou, ani nadechnout jsem se nestačila, ale zato to bylo rychlé a dokonce jsem ji vyprdla natotata 😀
nicméně 2x a dost 😅

danka24
autor
30. sep 2010

@megn cavelo tak ty si rychla sa nezdas 😀 a odvazna poriadne ked tak skusas vanu v case porodu.. a co ti odtiekla plodova voda? 🙂 ako sa mate?co maly janik ako na helenku reaguje?

vrana
1. okt 2010

@megn Megn moooc gratulujeme k Helence 😵

evitkamalicka
1. okt 2010

ahojte,
tak my sme dnes oslavili Adamkove 2 rocky 😵

foogy
3. okt 2010

@evitkamalicka Evitko - Adámkovi všecinko nejlepší k narozeninkám!!!! A Oliverkovi všechno nej k jeho prvnímu svátku!!! Ať z nich rostou veselí a hodní kluci!
Pekla jsi dorty? A co kluci dostali?

My máme dneska křtiny a taky budeme slavit Oliverkův svátek 😵

evitkamalicka
3. okt 2010

@foogy dakujeme, ale Oli ma meniny 7.7......piekla som Adamkovi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre