Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
3. jan 2009

tak to zas tak skromný nebyl,ne?samý potřebný věci si dostala 😉 já dostala žehličku 😀 kterou jsem si od června nebyla schopná vybrat,prašule,prášek na praní,bižu,larisu,lampu do pokoje k postýlce

nechynka
3. jan 2009

prcku,neblázni 😀 😀 😀
se divím ale ještě mě nakupovací mánie nechytá...teďka jak mi bylo pořád zle tak jsem vůbec neměla myšlenky...pořád jsem jenom ležela a byla ráda že žiju 😀

jsem prasce...jsem teďka sežrala 0,5kg plechovku ananasu 😝 😀

foogy
3. jan 2009

ahoj kočenky!

nechy - to muselo bejt krásný!!! stejně to musí být krásný dárek! Moje kamarádka je těhu 3,5 měsíce a jako dárek zabalila těhu průkajdu, se prý všichni mohli po, hihihihi 😉

nechynka
3. jan 2009

prcku tak to jsou taky super dárky
no a my dostali ještě jeden povánoční od našich...máme si vybrat nějakou obývák.stěnu/nábytek a všechno nám to zacvaknou 😉 😵

prcekkk
3. jan 2009

nechy 😲
nejsi,já tu dlabu misku chipsů,kýbl čaje a ještě tu mám kakaové řezy 😉

ahojky foogy 🙂

nechynka
3. jan 2009

foogy,ahoj...děkuju že jsi na mě tak myslela 😵 😵 😵 koukala jsem na tu kámošku-už má pěknyho pupika
😉 já se taky pořád kochám těhu průkajdou 😵

prcekkk
3. jan 2009

nechy,tak to je super,ne?tak už šmejdíš po netu a vybíráš? 😵

nechynka
3. jan 2009

prcku takže všude stejný 😀
šmejdím a vybírám...budeme muset s manžou objet nábytky 😀

prcekkk
3. jan 2009

nechy,tak by to chtělo nějaké nové foto do alba,ne?průkazku,pupíka a tak,ne? 😉

nechynka
3. jan 2009

prcku jo jo...budu muset dát albíčko nějak do kupy...doufám,že to stihnu dřív než porodíš 😉 😀

foogy
3. jan 2009

nechy - to zas tak skromnej nebyl! a kolik jsi dostala na tlakáč? já ho dostala asi před měsícem a mamka říkala, že původně bez slev vyšel 4.200, což mi přijde šílený!!!
a vysavač jsme si taky koupili jako od babi a dědy Fagor a je úžasnej, akorát uřvanej, hihi

nechy - stěnu, jo? tý vogyne!

holky, já bych taky chtěla něco dobrýho, ale jsem nemocná, takže nemám na nic chuť

prcekkk
3. jan 2009

nechy jj všude stejný.na modrý střeše je taky super inspirace 😉 a chcete stěnu nebo jen nějaký police a tv stolek?

prcekkk
3. jan 2009

foogy,alespoň pak nebudeš mít výčitky z toho,žes snědla něco dobrýho,ne?my máme tlakáč za 4000,- 😨 ale vybrali jsme si ho jako svatební dar

prcekkk
3. jan 2009

nechy,tak to se teda koukej snažit 😉 třeba budu už zítra 😀

nechynka
3. jan 2009

no dostala jsem 2tis...tak kdyžtak budu muset doplatit...ale mě bude stačit jenom nějakej obyč 😉

představuju si tv stolek...nad tím nějaky poličky,pak nějakou vitrínku vedle a nějakou nižší komodu...uvidíme co vybereme 🙂

foogy
3. jan 2009

holky, jsme byli v bývalé firmě 3 holky - jedna má to albíčko, druhá nám to právě oznámila teď na Vánoce a teď jsem prej na řadě já....

nechy - přesně a nebo Ikea, tam mají taky dobrej nábytek a levnej. Ale jde o to, co chceš ty...
nechy a co Baron?

a souhlasím s prckem, zrovna tuhle jsem ti koukala do alba a žádný foto bříška... ☹
To Anet - to je šikulka! Ta nás zásobuje poctivě! Anet, kolik jsi teda celkově přibrala?

prcekkk
3. jan 2009

nechy,za dva tis.vybereš úplně v pohodě 😉
jj,něco takového by se mi taky líbilo do obýváku,nic velkýho

prcekkk
3. jan 2009

foogy,se úúúplně červenám 😔 k dnešnímu datu +12kg

foogy
3. jan 2009

nechy - ten můj stál po slevách o dva litry míň, takže si myslím, že f poho.

nechynka
3. jan 2009

prcku,jé taky bych tolik chtěla přibrat 😵 závidím 😉

foogy
3. jan 2009

prcku - ale to jsi v normě, ne? to mi teda nepřijde nic hroznýho! to si myslím, že se můžeš i radovat, co takhle vyprávěly holky, že 15-20kg

a my máme v obýváku taky jenom tři malé skříňky a stačí to

prcekkk
3. jan 2009

nechy,třeba přibereš ještě míň,když ti to šlo teď tak dolů 😉 hlavně se s tímhle vůbec nestresuj,hlavně,že je bobeš v pohodě a zdravý,ne? 🙂

prcekkk
3. jan 2009

foogy,já jsem spokojená,říkala jsem si,že do 15kg to bude v pohodě 😉 no do léta budu mít co dělat,chci shodit i něco navíc

foogy
3. jan 2009

nechy - tak kdy se nám vyfotíš? 😀

prcekkk
3. jan 2009

jj taky čekáme s prckem 😀

prcekkk
3. jan 2009

čeby už nechy šla vyfotit pupíka?

nechynka
3. jan 2009

holky že jste to vy...tak stahuju fotky z foťáku...ale nééé že se budete smát 😀

foogy
3. jan 2009

prcku - já si myslím, že musíš být spokojená, to červenání není na místě. A myslím, že to zhubneš v pohodě. Jak hubneme s holkama tady na MK, tak psaly, že to chce dlouhé procházky s kočárem a že kg jdou dolů. A neboj, budeš kojit, tak to bude f poho, uvidíš!

nechy - hlavně, že už ti je líp!!!! je dobře, že tě všichni obskakují, musí si tě hýčkat

prcekkk
3. jan 2009

smát a proč? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre