Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
28. jan 2009

foogy 😀 prý čunáto....vždyť těstoviny a tvaroh...to jsou samy zdravy věci....já budu dneska kuchtit sekanou na zítra 😀

foogy,na fotky jsem myslela,ale včera jsem nemohla najít foťák...ale dneska fakt...večer vyfotím břuchanec 😀

nechynka
28. jan 2009

a 3-4kg to je taky úspěch 😉 😵

foogy
28. jan 2009

nechy - tak jo, se budu těšit na ráno do práce, že budou fotečky! 😵
no, bych sladký vůbec neměla, no... 😠
Ale tvaroh je zdravej, takže si to dám, hihi.
A za ty kg jsem šťastná, fakt!

nechy - kdy ten manža odjíždí?

evitkamalicka
28. jan 2009

ahojda kocky...tak ako? mne dnes dorazila stolicka na papanie pre Adamka, kuk do albumu

nechynka
28. jan 2009

foogy,v pondělí 2.2....beru si dovču...budu ho muset odvézt autem

pajici
28. jan 2009

jo,jo tak nějak to máme všechno snad přichystané, akorát jsem se dala do šití povlečení, nebes do postýlky, tak ted šiju jako das, abych to měla připravený než pujdu do tý nemocnice.
Nechy neboj to tak uteče, že se budeš divit, to chápu že se těšíš až budeš mít větší bříško a bude to vidět a pohyby jsou fakt krásný a hlavně na začátku zvláštní 😵
foogy my máme concord a už se těšim až s ním vyjedem 😀

foogy
28. jan 2009

ahoj evitko!!!!
Jů,jdu na to kouknout!
a jak pokračuješ v hubnutí ty?

nechy - jů, už v pondělí??? tak o to víc tady s námi budeš, viď? A jsi domluvená s nějakou kámoškou na řádění v pyžamu? 😉

evitkamalicka
28. jan 2009

foogy ja zatim -3kg za mesiac

foogy
28. jan 2009

evit - sedačka je hezká a jak to tam Adámkovi sluší! ten má tak krásný kukadla!!!

paji - ty šiješ? holky, vy jste tak zručný? to já si jednou budu muset všechno nakoupit, mám totiž obě ruce levé, hihi 😀
A na kočár jdu juknout.

nechynka
28. jan 2009

jéé evit,adámek je malinkej v té sedačce 😅 ale ta modrá mu děsně sluší 😵

paji,ty jsi šikulka,to já bych se do šití nepustila 😔 paji a kdys cítila první pohyby?

foogy
28. jan 2009

evit - tak to jsi taky zhubla hezky! evit a lu - jsme prostě dobrý!!! 😀

paji - a máte ten tyrkysovej, jo? Je hezkej!

pajici
28. jan 2009

ahojky evit, sedačá moc hezoučká 😉

no tak nějak se pokoušim šít, zejtra nebo v pátek ukážu fotečky, to snad už budu mít uplně hotový 😉

nechy tak ve 20tt, spíš po 😉

pajici
28. jan 2009

jo,jo foogy ten tyrkysovej 😉

holky ločim se dneska s váma jdu dělat manžovi obídek, zejtra nebo v pátek se tu ještě objevím, mějte s krásně a ať vám to v práci utíká 😉 🙂

foogy
28. jan 2009

pájo a přidej fotky aktuálního bříška, jo? máš ho krásný, co jsem koukala!
ta tyrkysová je krásná barva!
a všechno nafoť, to víš, baby zvědavý!
a papapa

luccii
28. jan 2009

ahoj holky 🙂 tak se prave kocham vasimi albicky 😉

nechy a co tvoje brisko? nevyfotis ho? 🙂

nechynka
29. jan 2009

holky nestíhám nestačím...nestihnu to..... 😀 dneska mám celej den školení,tak vás přijdu zkontrolovat až z domu,ju? 😉
a pomůžete mi vybrat tričenko...si chci objednat 😉 😵 tak tady nezlobte a mějte dneska krásný den 😵

foogy
29. jan 2009

ahoj holky,
téda, tady je mrtfo.
Tak která si se mnou bude povídat?

danka24
autor
30. jan 2009

dobre ranko
fogynka tie kupelne su uzastneee aj ja chcem takuuuuuuuuu 🙂

evitkamalicka
30. jan 2009

dobre ranecko

lu82
30. jan 2009

Ahojky,

jó fogy, mrkla jsem na ty koupelny. Krásné. Jen já jsem na veselejší barvičky. Ale toto je teď moderní. Ale jinak fakt moc pěkné.....

lu82
30. jan 2009

Holky, teď jsem si přečetla, jak obdivujete má kilča dolů. No zatím to plandání oblečení moc nepozoruju, ale už to na mě jde trošičku vidět. Teda já to trošičku vidím... Kéž by se podařilo ještě aspoň těch 6 kg dolů, byla bych šťastná... Fogy, 3 - 4 kila, to je taky super. Jsme prostě holky šikovný a my to dokážeme, tak si to musíme říkat, radila jedna paní doktorka 😀

foogy
30. jan 2009

ahoj kočenky,

já jsem na brigošce, takže jsem tu jenom na skok, jdu si číst časáky. Na ty nemám vůbec čas, tak si je tady chci užít.

holky, díky za chválu koupelen, ty dlaždičky - barvy si vybírali klienti, proto to jsou lu takové barvy. Já mám taky ráda veselé barvy. My máme třeba spodní koupelnu modro - bílou, ale já bych jí nedala, protože je moc studená, ale to dělal miluna ještě jsme se neznali. Teď ta horní bude čekoládová a doplňky všechny dřevěné - na to se fakt těším!

lu - to já potřebuju ještě 8 - 10 kg, ale fandím si, že dám každý měsíc dolů 2 kg, tak uvidím. Budeme se informovat, jo? Hihi

lu82
30. jan 2009

fogy: No já mám v plánu ještě 11, ale když zhodím ještě těch 6, tak budu šťastná, ikdyž to nebude 2x supr váha, ale bude alespoň stejná jak před těhu.Jasně že se budeme informovat.

danka: Už ty kapičky mám. Je to zajímavé, stejné kapky a poloviční cena.

luccii
31. jan 2009

kdepak vsechny jste? 🙂

danka24
autor
1. feb 2009

lu tak to je dobre som rada ze to dopadlo tak ako to dopadlo necch vam sluzia 🙂

foogy
2. feb 2009

ahoj berušky!

danka24
autor
2. feb 2009

ahoj krasavica 🙂

lu82
2. feb 2009

Ahojky 😵

evitkamalicka
2. feb 2009

ahojda

my sme mali vcera 4 mesiaciky 😵

danka24
autor
2. feb 2009

evit tak to vam riadne letii... nedavno som sa stebou bavila ze ti odisla hlienova zatka .. a ja ze uz pojdes rodit... 🙂 a to uz maly adamko ma 4 mesiace... tak to je uz velky chlap 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre