Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

nevestinka2010
3. jan 2010

caute holky
dreana> joga je na uvolneni, protazeni a neni to zadne supr spalovaci cviceni, ale da se pri tom urcite hubnout take., jsou ruzne varianty a levely...Ja bych potrebovala 5 kilco dolu a verim, ze to za tech 5 mesicu zvladnu, jenze si nejdriv musim dat dokupy ta zada a pak teprv muzu zacit nejak spalovat cvicenim...
tak u nas je to po HA o "davani si bacha" a take ted uz merim BT a tak mam prehled i o plodnych a neplodnych dnech, no a budete se divit, ale pred svatbou si davame pust a obdobi nekoitalnich intimnosti a rozvoje naseho dusevniho partnerstvi 😀 takze se tesime, ze svatebni noc bude skoro jako poprve 😀
dimi> tezko rict, ale napada me jestli to neni tim, ze ty pilule obcas zapomenes? ze treba naroste vice sliznice? no a nebo nejses nachlazena? a mas dost horciku? nedostatek horciku muze zpusobit silneji vnimane krece...

No a to by me zajimalo z ceho to ti chalpi maji- s tou neplodnosti? jak je to napada? no rozhodne pokud by nahodou meli nejake snizene hodnoty tak je naprava vetsinou snadnejsi nez u zen.
To vite, ze spermie se vyvijeji 100 dni? takze by bylo vhodne 3 mesice pred planovanym pocetim zahrnout to prekoncepcni pece i chlapa at ma ty mrsky v nejlepsi forme 😉

vilo
3. jan 2010

Ahoj, mohla bych se přidat? Doma máme už jednu čertici, ale od léta bychom se chtěli snažit o druhé mimčo.

nevestinka2010
3. jan 2010

ahoj vilo, urcite, dalsi zkusena mamca se nam tu hodi 😉

kinsli
3. jan 2010

nevestinka2010 : mršky v nejlepší formě 😀 😀 😀

Křeče z nedostatku hořčíku jsme měla v těhu, do břicha okolo 20-25tt a řeknu Ti že fakt jsem řvala jako želva... a to, že něco vydrřím 😔

vilo: Máme téměř stejně stré treperendy 😀

nevestinka2010: rozepiš se o plodných a neplodných dnech mě to fakt docela zajímá. Já jsem před těhu měla ms jako hodinky po 28 dnech teď bych řekla, že ji mám po 26 dnech ale ruku do ohně bych za to nedala.

Máš nastudovaný nějký ty vitámíny pro tatínky???

kinsli
3. jan 2010

vilo: koukala jsem do alba, malá je nádherná a jsou holky stejně velké 🙂 Jak na roce tak na roce a půl. Jen my jsme o kilčo lehčí 😉

Jinak jsem četla co malá kdy uměla, fakt šikulka 😵 My jsme byly takové brzdičky 😀
Jidiný co zvládla poměrně brzy, tak od 7,5m mluvila prví tak plasita tata, mam, ham baf, a asi od roka, normální slova. Od 18m je bez plen.
Jinak je to brzda. Točila se na 4m, plazila 7m, lezla,seděla 7,5m a chodila až 15m už jsme mysleli, že na těch čtyřech snad zůstane 😀 😝

vilo
4. jan 2010

Ahoj děkuji za přivítání 🙂
Kinsli děkuji za pochvalu, taky máte krásnou holčičku. Koukám, že každá je šikovná jinak, naše malá moc nemluvila jenom táta a zvířátka, minulý měsíc mě vzala na milost a konečně jsem máma. Zbytek slov které potřebovala znakovala, teď něco řekne, něco zaznakuje, ale žádný zázrak to není 😉 a nočník, no to zatím ani náhodou, může se zbláznit když jí na něj dám, a že je pokakaná jí vůůůbec nebere.
No a jinak dneska nic moc noc, kolem páté budíček a ne a ne usnout, tatínek prohodil něco jako že druhé dítě ani náhodou a zase spal 🙂

dreana
4. jan 2010

Dobré rano. tak ja mam dneska učící den. přesto sem občas skaknu.

No manžu chci rozhodně cpat vitaminama. ale nevím jakyma? mate někdo nějaky tip?

jinak nevest: Jako že spolu nespíte? (promin že se tak ptam :D) ale pro mě je to hrozna představa ja jak to nemam dva dny tak jsem na zabití :D

vilo: ahojky zdravím, a až mi trochu lépe pojede net kouknu na fotečky :o)

jinak dotazy na Pharmatex klidně na mě :o) zkusenost mam :o)

kinsli
4. jan 2010

dreana: dva dny 😀 😀 tak tebe by přítel milovat 😀 😝
Takhle při chuti jsem nebyla ani před těhu natož teď

Ale když takhle kecáme s holkama tak ono je to všude stejný 😀

vilo: a skloňujete??? My začali na 13 měsících, jako mami, tati, babi.... atd.

Teď už to je Táta, tati, mami, maminko, babi, babičko

Zatím co jsem si všimla tak neumí H a R

říká třeba, holka - kolka, houba - ouba

ryba - byba

pampeliska1
4. jan 2010

Dreana: taky se už chci donutit k učení (teda spíš k psaní), ale já jsem prostě tak líííínááá, že to nějak nejde 😀 Všechno nechávám na poslední chvíli, prostě děs.
Nevest: u nás byly taky takové pokusy, spíš z mojí strany, ale nakonec to nějak nedopadlo 😀

dreana
4. jan 2010

kinsli: však on mě ten muj přímo zbožnuje :D dneska vaří snídani, oběd, dojel na nakup a uklizi jen abych se mohla učit. no zlato!!

ale je fakt že mi jsme oba extremně při chuti :D měli jsme období kdy jsem měli sex třeba 5x denně :D hruza :D:D

pamp: ja taky zkouěkumam ve CT :D to je dost poslední chvíle :D

milmic
4. jan 2010

Ahojte princezny. 🙂

Už jsem tu dost dlouho nebyla.... Nevěstinko - máte dobrej nápad, líbí se mi ta myšlenka. I když já to praktikovat asi nebudu, byt do svatby zbývají 3 měsíce. 🙂 Přeci jen - žádnej sex = neotěhotním. Jednoduchá rovnice. 😀

Jednou jsem tu četla doporučený dávky kyseliny listové pro snažilky a pro těhotné, víte to někdo ještě, prosím?

Jináč všechny moc zdravím a přeji nový rok plný splněných přání. 😉

nevestinka2010
4. jan 2010

kinsli> to bych psala romany... poslu casem nejake linky na info, pripadne muzu preposlat naskenovanou prirucku o SymptoTermalni Metode planovani rodicovstvi, kdyz mi posles email
proste 2-3 dny po probehle ovulaci nastava do dalsi MS neplodne obdobi, vyzaduje to mereni a vyhodnocovani dalsich symptomu... taky jsou neplodne dny po MS, to je trosku slozitejsi na urceni, ale take to jde. Celkove plodnych dni je tak 5-7 vice ne.
Pro chlapy: Zinek, Selen, Cecko, Ecko 😉 ... bavlnene volne trenky 😉
dreana> spime spolu pod jednou perinou 😉 ale nemame sex, je to narocne a chybi nam to 😉 , ale zaroven je to uzasne a strasne moc to prohlubuje vztah - jinak proste, ale to je tezke vysvetlit 😉 , ale vice to nechci rozebirat, je to opravdu osobni zalezitost 😅
jinak, ja v tvem veku mela asi stejne potreby 😀

dreana
4. jan 2010

nevest: ja to ani nechtěla rozebírat :o))) jen mě to zaujalo nic víc :o))

a existují přímo nějaké vitamíny pro budoucí tatínky nebo to mam kombinovat sama??

pampeliska1
4. jan 2010

Tak z těch vitaminu jsem manžílkovi naordinovala SELZINK plus. Je to 50 tbl za 133 Kč, dá se sehnat i levnější, což mi přijde v klidu. Zatím ho to ale nenutím jíst pravidelně, spíš jen tak, když si vzpomene.
Je v tom Vitamin C (180 mg) a E (47 mg), dále zinek (7,2 mg), selen (50 mikrogr.) a beta-karoten (4,8 mg). Takže vše potřebné 🙂 Působí to i jako antoxidans, takže si sem tam taky mlsnu 🙂

dreana
4. jan 2010

pamp: Ok to vypada dobře a to se ma brat jednou denně?

pampeliska1
4. jan 2010

dreana: ano, 1 tbl 1xdenně

pampeliska1
4. jan 2010

dreana: jaktože se neučíš?? 😀 😀 😀

dreana
4. jan 2010

pamp: učím ale hledam vzorce na netu tak sleduju po oku i koníka :D:D

dimi
4. jan 2010

Ahojte,
dreana-máme to doma stejně-když se učím, tak přítel uklízí, vaří, rozmazluje mně 😵 Já měla jednu písemku dnes a další zkouška mně čeká příští týden, takže odpočinek = 0.
Jinak jste tu otevřely zajímavé téma-no, máme to doma podobně jako dreana, ale víc ani muk 😅
Vitamíny jej cpát nebudu. Zatím 😉
Jinak díky za názory ohledně MS-já si právě myslím, že je to tím, že jsem teď na ty prášky docela kašlala, tak narostla sliznice více. Ale těžko říct-to podstatné uvidím až jednou vysadím.
Jak se jinak máte při pondělku?

vilo
4. jan 2010

Kinsli skloňuje, tati, tato, mamo, snaží se po mě opakovat, r umí, pořád mi ukazuje v knížce krtka a krčí krtek, ale začala tak před měsícem a jde jí to rychle tak vás třeba za měsíc doženeme, jinak kolka místo holka říká taky 😉
Teď mi tu chudák naříká na nočníku, ale nějak se to naučit musí chudinka moje

vilo
4. jan 2010

Jinak jak tu řešíte ms tak já to neměla už přes dva roky (těhotenství, po porodu antiko, která se bere bez přestávky), teď dodělám poslední platíčko a uvidíme, docela se bojím jak to bude probíhat, doufám, že se ms dostaví, chtěla bych i přestat kojit

vilo
4. jan 2010

A ještě jsem chtěla napsat, že pro mě je do budoucna určování plodných a neplodných dnů asi k ničemu, protože jsem otěhotněla ke konci ms nebo těsně po ní. Měřila jsem teplotu, dělala grafy, ovulační testy.

aveline
4. jan 2010

do diskusie o pharmatexe som nakukla uz davnejsie, prave to ma inspirovalo, len som chcela vediet, ci nemate aj vy s tym nejake skusenosti. dnes sme kupili krem, tak po MS vyskusame a uvidime. inak som velmi zvedava, co mi vysadenie narobi s cyklom. ked som vysadila asi pred 4 rokmi, bolo to v pohode.

azeretka
4. jan 2010

Ahoj holky,
mě ta dizkuze právě také nalákala, tak jsem moc zvědavá, jaké to bude na vlastní kůži 😉
Manžel se na to moc netváří, ale šanci tomu určitě dáme 🙂

kinsli
4. jan 2010

vilo: Tak to jste šikulky 😵

nevestinka2010: Tak to Vás chvílím, taková druhá dvojice se jen tak nenajde 😉
p.s.hradec@email.cz

dreana: Tak jsem to říkala Lukynovi a to bylo hlášek 😀 😀 No puberťak ... už trochu zastydlej 😀 😀 😀

vilo
4. jan 2010

Holky a kdy vůbec plánujete začít se snažením? Já to vidím na červenec.

kinsli
4. jan 2010

já to vidím na prosinec 😀 😀

Chci mimi na podzim 😉 dubnovou máme už Kačenku 😉

vilo
4. jan 2010

No tak mi budeme mít asi zase červnové mimi a vůbec mi to nevadí, docela mi to vyhovovalo.

nevestinka2010
4. jan 2010

vilo> a tak kdyz si merila, tak ti to ukazalo, kdy byla ovu, ne? a jak dlouho si merila? je ale pravda, ze mohou byt odchylky...
my zaciname zacatkem cervna 😎
kinsli poslu zitra, 😵

selzink je dobry, asi to ted v CR uz vsechno nakoupime, nevim jestli se pak do brezna dostanem zas, spise ne... hura pristi tyden letime 🙂

jinak holky tady je zima, ze nikdo ani nepamatuje, kazdou noc mrzne, sice jen kolem -5 a tak, ale tady to vubec skoro neznaj, cesty byvaj po ranu docela nebezpecne, zimni gumy se tu neresi a uz ani nesoli
(pry nemaj cim 😅)
doufam, ze v unoru uz bude normalne - okolo desitky +, jinak me asi picne!

nevestinka2010
4. jan 2010

my to vylozene nechame plynout a uvidime, kdy ditko prijde na svet, nejdriv by to vychazelo na brezen... jinak jedine, co znam z vlastni zkusenosti je takove "blbe" kdyz se pak v rodine sejdou vsechny narozeniny a svatky vsech do jednoho obdobi a jeste treba pred Vanocema 😅 ... ale co uz, to je takova malickost...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre