Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
22. feb 2010

pampelisko> mozna to nebude tak dlouho trvat 😉 po vysazeni HA jsme to uz nechali osudu 😉

kathrin17
22. feb 2010

ale sa nam tu krasne rozbehla debata o dovolenkach...

Ja som letela iba raz, ale zato rovno do Egypta a to bol let okolo styroch hodin...skoro ma tam slak trafil, ale inak to bolo super, len turbulencie su des...

My sme tento rok uvazovali ist niekam s nasimi kamosmi, ale oni letiet nemozu kvoli financiam, tak uvidime, ako to nakoniec dopadne...ale ak by sa podarilo drobatenko, tak by sme dovolenku asi odlozili a pojdeme buduci rok s nim 🙂

joj ale to dietatko je urcite vacsi sen ako dovolenka

Inak ja by som velmi rada sla na sardiniu, alebo siciliu...su to prekrasne miesta, teda co som na fotkach videla 🙂

azeretka
22. feb 2010

kathrin> to ja bych si dovolenou kvuli mimcu neodeprela, beru to jako posledni dovolenou, kterou si muzu uzit, aniz bych se musela o nekoho strachovat 🙂
V Egypte jsem taky byla, moc se mi tam libilo, teploucko ja rada 😉
Sardinie byla uchvatna, to more bylo zatim nej, co jsem kde byla, nikdy jsme zatim nebyli na jednom miste dvakrat, ale na sardinku bych se klidne vratila

cermonca
23. feb 2010

Ahoj,já bych asi taky měla strach jet k moři těhotná 🤐 Ale možná je to jen předsudek a kdybych to měla v plánu tak bych jela a´t těhu a nebo ne.Když se nad tím zamyslím ohledně nějakých komplikací tak bych měla strach z případného špinění a hospitalizace.By možná bylo nejlepší řešení autem někam do Itošky aT se člověk v případě nouze vrátí sám svým tempem.

Jsem včera dostala MS a ve čtvrtek jdu na vyndání tělíska tak jsem zvědavá jak to potom bude jestli nebudu nějakou dobu krvácet a jestli dr.schválí volný průběh už hned a nebo se bude muset ještě nějaký čas čekat.

V neděli se mojí kamarádce narodilo druhé mimčo tak je ještě v porodce.Chudák měla po porodu nějaké komplikace že hodně krvácela a musela mít infuzi a nemohla se moc postarat o malou.Už se těším až uvidím to malý miminečko 😵

swiete
23. feb 2010

Jeeej no vsetky sa tu bavite o dovolenkach;-}}No ja by som tiez velmi rada pred mimcom zasla niekde k moru s milacikom..Sice som uz bola na Malorke,ale to pracovne-opatrovala som tam jedenho drobca a dva roky som zila v Anglicku, ale tam je more ladove:-}}

A este tento rok planujeme ist aspon na 3 dni do Slovenskeho raja....Minuly rok sme boli, ale akurat bolo zle pocasie, tak sme si velmi tury neuzili....pekny den kocky

azeretka
23. feb 2010

Ahoj holky,
my celkově taky hodně cestujeme. Každoročně jsme si střihli tak dvě letní dovolené, jedna u moře a jedna v Tatrách, Slovensko máme moc rádi. Ale od té doby, co jsme se přestěhovali z Moravy do Prahy, tak je to na Slovensko moc daleko, tak to padlo 😒 Už plánujeme spoustu výletů po Čechách, tady je taky moc krásně, už ať je jaro ať můžem vyrazit 😉 . Škoda jen mé alergie na pyly, to si zase užiju 😠

kathrin17
23. feb 2010

joj no to teda ano to si uzijes,....alergia je svinstvo a vobec nezavidim.....

Jeeeej ty si byvala v Brne? Tam mam rodinu a strasne rada som tam chodila....a na chatu do Vyskova 🙂

a nam dovoska asi nevyjde, pretoze planujeme auticko a ked sa podari auto, tak nebude dovolenka, ak bude dovolenka nebude auto 😀 tak si musime bohuzial vybrat...

Kokso baby mne je nejak hrozne divne, mam pocit, ze mam zapal vajecnikov, takze buduci tyzden, ked sa uvolnim z prace, tak letim k dr., aby sa na to kukol, lebo sa mi to fakt nezda ☹

drzte palce, aby to nebolo to, co si myslim ☹

Aky ste inak mali dnik?

azeretka
23. feb 2010

kathrin> bydlela jsem kousek od Hodonina, takze na harnice se Slovenskem opravdu kousek 🙂 Rodinu mam v Čadci - pozůstatek československa 😉
zapal vajecniku? jejda, to neznam a snad nepoznam 😲 Tak budu držey pěsti, ať to nic není

kathrin17
23. feb 2010

uz viac ako tyzden mam pocit, ako by som mala dostat menzes a stale nic a este by aj bolo skoro....nechce sa mi verit, ze by som mala taku bolestivu ovulaciu...robila som si ovulacny test a ovulku nemam, teda aspon podla neho, tak nechapem, cim to moze byt tento stav ☹ a na nete som nasla, ze to moze byt aj zapal vajecnikov, je to sila, ale zase su to podobne priznaky ako pri tehu....nenormalne co vsetko to moze signalizovat....

Jeeeej Hodonin? Tam som par krat bola na plese muzikantov, kedze som mala k dychovke velmi blizko a to bola jedna z najvacsich akcii 🙂

Caka ma zehlenie momentalne...nechce mi ist niekto pomoct? 🙂

sarusinka
23. feb 2010

ahojky devcatka,koukam,pokec o dovolenych,tak taky prispeju 🙂 v lete jedem do itosky, tam se prave chceme zacit snazit 🙂 jinak dneska jsem byla u gynekologa, a rekla mu,ze v lete bychom tedy chteli zacit 🙂 tak mi dal vzorek babyplanu, zadanku pro manzela na spermiogram a v kvetnu mi da zadanku do ivf centra do motola,mam tam veskerou dokumentaci, tak at to mam na jednom miste. Jinak BT jeste nemerim, posledni prasek HA beru pristi mesic,mam docela nepravidelny cyklus, tak to bude zajimave, jestli vubec zjistim,kdy mam ovulku......
vlastne ani nevim jak to poznam 😅 co jsem tu pochytila tak podle zvysene teploty nad 37.podle hlenu bych to asi neodhadla.....

azeretka
23. feb 2010

kathrin: a co těhotenský test, ten jsi nezkoušela? 😉

azeretka
23. feb 2010

sarusinko: a kam do Itálie? autem? který měsíc? 😉

sarusinka
23. feb 2010

azaretka: Lido Adriano, busem (kdyby to bylo dál, tak asi spíš letadlem, busy jsou naprd 😖 )a 20.července 🙂, taky jedes? 🙂

azeretka
23. feb 2010

my pojedeme pravděpodobně až na Sicíli autem, předloni jsme jeli autem až na Sardinii a bylo to super, měli jsme po cestě naplánováno spoustu výletů, takže jsme si to moc užili, tak bysme chtěli podobně naplánovat i cestu na Sicílii. Busem jsme jeli na naši první dovču do španělska a moc přijemné to nebylo, hlavně kvůli čuracím pauzám 😠

sarusinka
23. feb 2010

azaretka: ja to prave znam, byla jsem letecky na Mallorce a pak busem v chorvatsku.... tezkej rozdil 😀 ale tak ta Itoska nahore se jestse da, vecer vyjedes, rano tam jsi 🙂
holky chtela jsem se zeptat, pristi mesic teda beru posledni prasek, mam zacit asi brat ten babyplan co? ted kdyz jeste mam HA tak to nema cenu....

cermonca
23. feb 2010

Kathrin:Jsme na tom stejně,taky chceme koupit lepší auto tak o dovče u moře si můžu nechat zdát.No zase jsme si to vynahradili loni na Ibize.Letos pojedeme jen tady v Čechách do nějakého penzionku.
Snad to dobře dopadne u doktora a nebudeš mít ten zápal.

Azeretka:Také jsem jednou jela busem do Španělska a ty čurací pauzy to je něco,jakmile jsme po pauze vyjeli tak jsem nedělala nic jiného než přemýšlela že už se mi asi zase chce čurat a že to musím vydržet 😀i když se mi jako nechtělo a byl to jen pocit 😝 No nedovedu si představit jet jako těhule,to jsem chodila neustále.

Sarusinka proč ti gyndař hned dává doporučení na spermiogram a na IVF?Vy máte nějaké problémy už z dřívějška?Já moc nedočítám tak mi to možná uteklo a tímto se omlouvám kdybych se ptala nějak blbě 🤐

sarusinka
23. feb 2010

cermonca: protoze jsem byla na operaci, mela jsem to tam divoky, osklivy srusty, vzali mi vejcovod, a nevedi,zda druhej je pruchodny, tak prokonzultujeme,zda bude chrompertubace s dalsi laparo, nebo profuk pod rentgenem, ale spermio jen pro kontrolu, rekl mi to uz pred tou operaci, aby jsme se pry nesnazili jako ,,kralici,, tak aby jsme meli jistotu,ze manzel je v poradku,jsem rada,nevydrzela byych cekat dva roky vlastne na nic......a potom zjistit ze je problem u manzela, myslim,ze kdyz se to zjisti na zacatku, tak se to aspon vsechno urychli, kdyz se ceka treba rok,prijde mi to jako zabity........

pampeliska1
23. feb 2010

Ahoj holky, já jsem dneska byla na brigádě u manžela ve firmě..byla to docela pohodička a aspoň se nepoflakuju doma, když se mi nechtělo jet tento týden do školy 🙂

Kathrin: s tím autíčkem jsme na tom úplně stejně..buď auto nebo dovolená..auto je samozřejmě lepší, ale kdyby to s autem letos už nevyšlo, tak si dovču ujít nenecháme.. jestli to ale bude Korsika nebo Šumava je mi úplně jedno..
Jo a ten těhotenský test mě taky napadl, co 😉

Jinak já jsem dneska večer samotinká, manžela jsem odvezla na sraz s kámošema a jsem tak ochotná manželka, že pro něj i přijedu.. 😀 Vycházky má ale povolené do půl 12, pozděj pro něho už nejedu 😝
Taky se teď chystám na žehlení ale nevím nevím..nechce se mi 😝

pampeliska1
23. feb 2010

Sarus: jsi tam 😉

cermonca
23. feb 2010

Sarusinka:Jé promiň vždyť já to tu četla ale nějak se tu moc neorientuji jak vás tu zatím moc neznám.Vím že to tu někdo psal ale že právě ty to mi nedošlo.Tak to je jasný že v takovým případě je to lepší.
Držím moc palce ať je vše v pořádku 😉

sarusinka
23. feb 2010

pampeliska: dekuju 😅
Cermonca: to je v pohode, kamoska ma v poradku vsechno, i spermio, i sebe...uz dva roky se snazi a nic...... myslim, ze to je hodne o tom, ze na to clovek nesmi myslet..... porad na to mysli.....

pampeliska1
23. feb 2010

Sarus: nemas zas 🙂 Kdy máš narozeniny? já jsem taky v červenci 🙂
S tím, jak někdo strašně myslí na to, že chce otěhotnět a nedaří se, tak to bude určitě pravda, ale už teď vím, že to musí byt strašně těžké na to nemyslet..My jsme se ještě skoro ani nezačli snažit a myslím na to skoro furt 😀

kinsli
23. feb 2010

Ahojky holky, tak jsme Vás konečně dočetla 😉 My letos jedeme určitě do krkonoš - Velká úpa na týden s Kačenkou, kámoškou a jejím synem + ještě jednou holčinou, synem a manželem. Všechny máme stejně staré děti, tak to bude fajn 😉
Pak by jsme chtěli do Itálie, ale to se uvidí podle toho jak se budu cítit.
Minulý rok jsme tam byli 2x v červnu autem s přítelem a Kačenkou a v září jsem jela s Kačkou sama autobusem 😉
Na to, že jí bylo krátce po 1 roku tak to zvládla špičkově. A to je až na středu spíše níž cesta 22 hodin 😖

Jinak my už jsme se včera začali snažit 😀 Holky, tedy máte můj obtiv kdo dobrovolně nemáte přerušovaný sex 😀 😅
Fakt mě je po tom " přebytku " hodně zle 😖 Už jsi nepamatuji jak to bylo u Káťi ale asi stejně.
Fakt tak do 5 min. se mi udělalo špatně a přešlo to až dnes odpoledne, takže asi po cca 12 hodinách 😔

kathrin17
23. feb 2010

azeretka a pampeliska.....test som skusala, ale zatial je s negativnym vysledkom ale zase este som nemala mat ms, tak sa to mozno este prejavi, i ked si nemyslim 🙂

joj ja ked tu citam o tych dovolenkach, okamzite by som sa niekde vybrala, aj ked iba dakde na lyze...strasne rada lyzujem, ale tento rok nam to akosi velmi nevyslo...boli sme len raz a uz je po snehu, teda aspon v Trencine ☹

pampeliska....o tom mysleni na babatko mi nieco hovor, kazdy den to mam pred ocami, pozeram kociky, albumy tu na koniku a vsetko mozne, pomaly z toho blbnem 🙂

kathrin17
23. feb 2010

kinsli....z coho ti je zle?Zo sexu s vyvrcholenim do teba? tak si to myslela?

marcelkad
23. feb 2010

Lucy - Těhotná na dovolenou bych asi nejela, přece jenom můžou nastat nějaké komplikace a potom se někde v cizině domlouvat s doktory...raději si mimčo přivezte z té dovolené 😉

kinsli
23. feb 2010

kathrin17: Ano přesně tak ze sperma 😅

pampeliska1
23. feb 2010

Kathrin: jojo, já hlavně čučím na ty kočárky 😀 😀 přitom bych měla řešit, jak bysme to tady přestavili (zezačátku hlavně ložnici) a pak jak bysme zařídili děcák 😀 Jinak mě až včera nějak došlo, že tento měsíc mám poslední šanci otěhotnět, abych byla v ochranné lhůtě po ukončení studia a měla nárok na mateřskou 😠 😅 Pak jedině uspíšit porod 😀

pampeliska1
23. feb 2010

Kinsli: 😀 😀 😀 Fakt to bylo tak hrozné? 😅

fair
23. feb 2010

Ahoj holky! Jdu Vás všechny pozdravit! Vůbec se nesnažím Vás dočítat, protože bych tu proseděla celou noc 😅 Hlásím, že se už víc, jak týden, potýkám s nevolnostmi, ale dostala jsem nějaké prášky (celý víkend jsem prozvracela a nic do sebe nenasoukala...) - tak je mi trochu lépe. Vždy celé dopoledne rozdýchávám... 🤐 Každopádně, snažte se, množte se a mějte se rádi! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre