Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

vilo
8. mar 2010

Ahoj holky, přikládám taky graf 🙂 snad půjde přečíst.
Jinak já to po vysazení prášků dostala po 4 týdnech. Teď čekám druhou MS, ale podle grafu jí mám mít už po 25 dnech což mi příjde brzy, ale nechám se překvapit. Ještě se stejně nesnažíme. Běhala jsem teď trochu po doktorech, zlobí mě páteř a dělá se mi trochu špatně (motání hlavy, brnění končetin) a od příštího týdne mám rehabilitaci, tak snad pomůže. Chcí být fit před snažením.
Jinak mě na úpravu cyklu pomohly kapky Gynex a dokonce jsem po nich i hned otěhotněla 🙂

pavlinka777
8. mar 2010

vilo: Dík za tip. Ten Gynex je možná to, co mi doporučoval Mudr. podle té ceny a těch účinků to bude asi ono, to je super, že to funguje. 🙂 Tvůj graf nechápu proč to vypočítalo MS dřív.

kinsli
8. mar 2010

Holky tak uvidíme jaká bude teplota zítra 😉
Vím, že před Kačenkou někdo do nějaké diskuze psal, že těhu teplota je 36,9-37,1
z toho jsem soudila, že 36,8 je málo.

Kdyby přeci jen MS přišla tak Vás pak poprosím aby jste mě naučily s těmi grafi, jak se zaregistrovat, jak zapisovat... atd.

kathrin17
8. mar 2010

kinsli...presne toto iste by som aj ja potrebovala 🙂 i ked mne sa zaregistrovat podarilo ale s ostatnym asi budem potrebuvat pomoct...ale pri tebe este vydrzime do stredy a stale budeme drzat palceky 🙂

kinsli
8. mar 2010

kathrin17 : Moc moc děkuji 😵 pokud teplota zítra a pozítří rapidně neklesne tak se můžu začít pomalu radovat 😀
Ale po pravdě už tomu moc nevěřím 😒

bay
8. mar 2010

Kinsli, tehu teplpota je individualna. Poznam pripasdd ze aj 36,6 bola tehu teplota 😉

evitkamalicka
autor
8. mar 2010

kinsli ja som mala pri prvom tehu teplotu 36,7 a teraz pri druhom 36,8 😉

kinsli
8. mar 2010

Jéé tak to jste mě holky potěšily 😵 😵 Tak uvidíme za 2 dny 😉

kinsli
8. mar 2010

evitkamalicka: koukala jsem do alba, Adámek má stejné veveráky jako naše Kačenka 😀 😀 🤐

evitkamalicka
autor
8. mar 2010

kinsli to ma po mne 😀

nevestinka2010
8. mar 2010

caute, tady se to dobre zvrhlo 😅
kdo se tu vlastne jeste nesnazi 😅 😀

azer> krivka pekna, neni to podle pravidel, ale to bude zpusobeno teplomerem a tim, ze meris prvni cyklus... uvidis...
pampeliska> tobe to vychazi pekne
kinsli> rekla bych, ze se jeste vybarvi vsechno jinak...
nicmene prijdu se na vas podivat az za tyden, mam toho ted hodne a frcime do toho Maroka, akorat sem koukala na pocasi a nema tam byt nic extra... uvidime...
mejte se fajn a pekne se teda mnozte 😉

kinsli
8. mar 2010

Kačka nevím po kom, od nás to nikdo nemá, pořád doufám že se srazí k sobě až budou růst další 😉
Máme teprve 9 zubů a to ještě tak, že 3 se teprve klubou 😀
Začaly nám růst zuby až na 17 měsících

kinsli
8. mar 2010

nevestinka2010: Moc moc si to užíjde a třeba přijeďte zpět s malým dárečkem 😵
něco nafoťte ať se můžeme pokochat 😉

pampeliska1
8. mar 2010

Kinsli: vždyť Nevestinka začíná až hezky po svatbě 🙂 Ale na fotečky jsem taky zvědavá..
Já zítra valím do školy, tak vstávám v 5..se mi nechce 😖 Tak dobrou noc, kočky

pampeliska1
8. mar 2010

Nevestinka: tak si to pořádně užijte a odpočiňte si 🙂

bay
9. mar 2010

To tu budem do leta jedina netehula? 😅 😀

kathrin17
9. mar 2010

mevesticka...waaaaaaaaaaaaaaaaaaw tak si to pekne uzite a tie fotecky musis pridat, nech mozeme v kutiku dusicky v dobrom zavidiet 🙂 urcite tam bude krasne...

kinsli...mojej neterke tiez dost neskoro zacali rast zubky zhruba pred mesiacom a to ma 15 mesiacov, zato teraz si to rodicia paradne "uzivaju" 😀 hrozne ju z toho prehana 🙂

pampeliska1...tak to nezavidim to vstavanie, zato mna zajtra caka vstavanie o stvrt na pat 🙂 do prace, takze tiez si uzijem, este dnes mi dala mama a sefka v jednej osobe volno 🙂

bay....nebooooj to si nemyslim....s mojim paradnym cyklom budeme minimalne dve, i ked sa uz snazime 😀 😀

pampeliska1
9. mar 2010

Kathrin: tak to mas dobre, ze mas mamku-sefku 😉 Vyhovuje ti to? 🙂 Ja mam mamku super, ale aby mi delala sefku, tak to bych se asi zblaznila 😀

Bay: ja uvazuju, jestli se to tento nebo pristi cyklus nepovede, tak to nechame byt minimalne do toho leta..mmj. bych prisla o materskou a taky se mi bude hodit neco odpracovaneho..i kdyz do prace se mi nechceeeee 🤐 No uvidíme, jak to všechno dopadne 🙂

Tak zatím papaá

kathrin17
9. mar 2010

ja som si dnes spravila radost :D kupila som si teplomer, co meria na 2 desatinne miesta, tak som zvedava ako sa to tie moje teplotky pohybuju :D

pampeliska1...ano mama mi je sefkou a je to celkom fajn....aj tak robime v podstate kazda za seba, ale kedze za mna odvadza odvody, tak si robim srandu, ze je moja sefka...nikdy nie sme v praci spolu a tak nam to vyhovuje obom, keby mame robit spolu kazdy den, tak ma na 1000 percent porazi 😀 i ked mama je super, ale nemozem s nou byt stale

bay
9. mar 2010

Jeeej ste zlate 😵 😉
Pam, chapem, mne by sa do prace tiez nechcelo. Aj ked obcas by nejaky socialny kontakt mimo detskeho svetu obcas prospel. 😀 Bo mam pocit ze uz viem komunikovat len na urovni 6 mesacneho dietka 😀 🤐

azeretka
9. mar 2010

Ahoj holky,
dnes rano jsem naměřila -9,5 C brrr..teda myslím venku ne BT 😀
Už ať nám svítí jarní sluníčko, nemůžu se dočkat a každý den očekám s nadějí 😉
Dovolená vypadá na červen, tak už pomalu musíme začít plánovat místo, kam vyrazit 🙂
Na výlety se taky mooc těším, je ještě spousta míst v ČR, kde jsme nebyli. 🙂 Maroko to sice nebude, ale už se moc těším 😉

kinsli
9. mar 2010

Ahojky holky, tak se hlásím 😉
V práci super, dítě spí takže taky super a teplota opět 36,8 😉
Jsem zvědavá co zítra, jestli bude stále 36,8 nebo rapidní pokles 😔
spíš bych řekla to druhé, nevím proč, ale už si moc nevěřím. Každopádně od včerejška je mi dobře
tak jsem ráda alespoň za to 😉

azeretka
10. mar 2010

dobré ránko,
jejda tady se nikdo neukázal ☹

cermonca
10. mar 2010

Ahoj 🙂
jdu jen pozdravit když tu nikdo nebyl ☹

Kinsli nevěš hlavu,když to teď nevyjde příště se určitě povede,když jsi psala že pauzu dělat nebudete tak to může být i za měsíc 😉

Já už se taky těším na dovču,vybrali jsme si penzion v Českém ráji tak snad budou mít ještě volno,právě jsem tam psala.Chcele v červenci to uteče jako voda.Tam v tom kraji jsme ještě nebyli tak se těším na výlety a kdybych nebyla těhu tak bereme i kola.

pampeliska1
10. mar 2010

Ahoj holky, no dovča jde momentálně úplně mimo mě..Včera mi konečně došlo, že končí sranda a jestli stihnu všechno do školy, co musím, tak to teda bude fičák ☹ Včera jsem měla schůzku se statistikem kvůli zpracování diplomky, no fůůůj 😖 Takže teď mám předsevzetí omezit to moje internetové nicnedělání a začít makat 😀 snad mi to co nejdřív vydrží.... 😀

Kinsli, co ty? Furt nic? 😉

kinsli
10. mar 2010

pampeliska: Žádná změna, teplota 36,8c furt stejný 😉
Dala jsem si horkou koupel, tak uvidíme zítra 😉

cermonca: Jasný, třeba další měsíc to výjde 😉

kinsli
10. mar 2010

Holky jukněte včera jsem fotila Kačku 😉

http://kinsli.rajce.idnes.cz/UP/

azeretka
10. mar 2010

Cermonca: nad ceskym rájem taky uvažujeme, ale spíš na prodloužený víkend

Pampeliško: Budu ti držet pěsti, já to mám naštěstí za sebou, ale vím co to obnáší. Uteče to jako voda, uvidíš

pampeliska1
10. mar 2010

Azeretka: To mi ani neříkej, že to uteče jak voda 😀 Já bych potřebovala ty dny natáhnout, abych stihla všechno co musím 😀 Ale musím myslet pozitivně, já toho stejně udělám nejvíc a ku podivu i nejlíp, když jsem v časovém presu 🙂

Kinsli: ale MS měla přijít dnes, ne? Tak zítra hurá testovat, ne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre