Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

pampeliska1
26. okt 2009

Tibu: a rozdíl mezi Femibion 400 a 800 je rozdíl jenom v síle, jo? Promiň, že se tak blbě ptám, ale mám v tom zmatek 😅

tiburcia
27. okt 2009

No ten 800 je pro plánování těhotenství a až do 12tt....a ten 400 je od 13tt až po kojení...Ten 800 obsahuje kyselinu listovou, metafolin a vitamíny důležité pro správný vývoj plodu....a ten 400 obsahuje nějaké kyseliny DHA, kys.listovou a vitamny 😉

tiburcia
27. okt 2009

Evitko a co ty? už ses neozvala...vyšlo to? 😉

weronnka18
28. okt 2009

čaute baby, možno to je trapne, ale mam problem - uživam antiku už dva roky, ale ešte sa mi to nestalo :D
totiž uživam ju o šiestej rano a vzdy uzijem tabletku v poradi, ale včera rano som si všimla, že mi chybaju dve tabletky, ktore som mala spapať az buduci tyžden asi som ich zjedla v noci :D neviem či som bola namesačna alebo čo, ale proste mi chybaju...
tak prosim vas, neviete mi niektora povedať, že čo teraz? dakujem 🙂

evitkamalicka
autor
28. okt 2009

tibur ahojky, zatial este neviem, testovat budem asi cez vikend ked dovtedy nedostanem mrchu

fair
3. nov 2009

Ahojky! Tak, evitko, jak jste na tom? Objevily se? 😅

tiburcia
3. nov 2009

Ahojky holky...moc sem na vás myslela...ale pořád máme problémy s elektrikou tak jsou výluky...a nebo mám moc práce do práce 😀 😀 teď jsem v maratonu, takže nic moc....

Evi, tak co?? 🙂

dreana
3. nov 2009

ahojky holky!! jste přesně moje parketa, hledam holky co se chtějí začít snažílkovat v létě, takže nam zbyva jeste nějakych těch 9 měsíců :o) jste na tom podobně?

pampeliska1
3. nov 2009

Čau holky, jenom Vás jdu pozdravit, u mě nic nového..Chystám se koupit tu listovku, ale zatím se nějak nedaří 😀 I když jak nad tím přemýšlím tak nevím nevím, jestli nezačneme zkoušet už dříve 😵 😉 No uvidíme uvidíme 😀

evitkamalicka
autor
4. nov 2009

ahojky kocky, mrchana vcera prisla takze nic a teda tato tema ostava pre mna aktualna kedze sa budeme snazit uz az buduci rok, potrebujem si dat troska dokopy cyklus - skratit a aj nejake to kilecko zhodit, tak mam aspon dobru motivaciu 😅

tiburcia
5. nov 2009

Holky motivaci má skoro každý - shodit, kondička, vitamíny, zdravý životní styl atd. 😉 😵

tiburcia
5. nov 2009

tak doufám, že se budeme i vzájemně podporovat 😀 😀 😀 😀 i když dle mojí práce to na léto nevypadá,tak snad mě odtud nevyhodíte 😉 🙂

evitkamalicka
autor
5. nov 2009

tibur neboj, nikto ta vyhadzovat nebude 😉

tiburcia
8. nov 2009

Tak co holky, jaký byl víkend??? 🙂

já jsem začla cvičit, sice ne podstivě každý den, ale párkrát týdně se donutím 😀

evitkamalicka
autor
8. nov 2009

u mna vikend celkom fajn, ja sa zatial tiez drzim a mam -1,5kg 🙂

tiburcia
8. nov 2009

Evi gratuluju...no já na váze pozoruju tak kilo...ale je to proměnné...až budu mít o dvě míň jak chci tak budu slavit 😀 😀 ale v pase mám o 10 cm méně...tak jsem moc ráda 😉 asi to bude tím strojem... 😵

evitkamalicka
autor
8. nov 2009

tibur dakujem, este potrebujem dost schudnut, ale budem vdacna ak dam dole minimalne tych 9kg este a dalej sa uvidi

tiburcia
8. nov 2009

9 kg...no krásné předsevzetí 😉 ale když člověk chce, všechno jde 🙂

acid
9. nov 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? Konečně téma, kde nevládne stres, grafy teplot a nepočítaj se minuty do doby, než bude možné počůrat testík 🙂 I když - možná to sem časem taky dorazí 😀 Máme doma už jednoho prcka a tak pomalu plánujeme, že na přelomu jara-léta bysme mu začali pořizovat sourozence. Občas proto nakukuju na Koníka a tohle pohodový téma mi tu zatím chybělo 😉

evitkamalicka
autor
9. nov 2009

acid vitaj 🙂

acid
9. nov 2009

Evi díky, koukám že jste do jara nevydrželi 🙂

evitkamalicka
autor
9. nov 2009

acid len sme skusili ci sa nepodari, ale nepodarilo sa tak to predsalen odkladame

acid
9. nov 2009

Je to lákavé že? Mě občas taky přepadnou myšlenky, že do toho půjdem hned, ale teď chodím do práce, takže rozum velí ještě pár týdnů počkat

evitkamalicka
autor
9. nov 2009

veru laka to poriadne

acid
9. nov 2009

koukám že Adamek je skoro stejně starý jako náš prďola 🙂

acid
9. nov 2009

holky dobrou a ahoj zítra!

evitkamalicka
autor
9. nov 2009

ja uz tiez pojdem do postele, dobru noc

fair
10. nov 2009

Ahojky! Evi: V létě to určo vyjde 😉
Já už téměř měsíc papkám listovku, jinak žádné změny... 🙂
Vítám acid!

tiburcia
10. nov 2009

Acid vítej...já myslím, že to tu nehrotíme...i když to může přijít...ale nějaké grafy teplot ode mě nečekejte 😀 😀

evitkamalicka
autor
10. nov 2009

fair jasne, skor ci neskor to urcite vyjde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre