Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

klba
1. sep 2010

ahojte kocky. 🙂
vcera som nestihala nakuknut, vyuzila som uprsany den na upratovanie bytu a varenie...
muz bude doma od dnes az do nedele, okrem stvrtku a okrem toho mi maly nechcel naobed spat tak som nemala kedy nakuknut.
Vela ste toho popisali, mam co citat 🙂 a paci sa mi to, 😵 na obed vam docitam, teraz som len nakukla, maly uz vymysla zlotu, musim ist off, zatial prajem pekny dnik, 🙂 aj ked pocasie nam moc nedopraje. 😉

lola11
1. sep 2010

@smajka maji to presne robi aj Kiko - zacnem ho "vychovavat" ze jeden a on sa zacne smiat a da(dva), ti(tri) 😀 😀 No a povedz mu potom nieco nato. Ono to bude fungovat asi az ked bude vacsi.
Dnes maly spinkal az do 8, aj to som ho zobudila nech spi cez obed - cakam ze zaspi az po jednej - dufam teda. Neviem si predstavit zeby vobec nespal - v takomto pocasi by som sa z neho asi zblaznila 😠 😠 Dost, ze nemozeme ist poriadne von. Vcera sme boli az o siestej vecer ked prestalo liat a uz len prsalo - zobrali dazdniky, dali cizmy a islo sa na vecernu prechadzku do tesca - kupila som si mamu a ja a naspat. Maly zase kracal pysny s mojim dazdnikom 😀 😀 Musim mu kupit nejaky detsky aj plastenku - akosi takuto vybavu nemame. Cizmy este s min. roka hej, aj ked sa mu roztrhli a cakam na nove.

Kocky tak vam prajem pekny uprasany dnik. Nech nas ti nasi drobci moc nezlostia a hlavne nech uz konecne prestane prsat prosim!!!Pa, pa

klba
1. sep 2010

ahojte tak uz som tu, 🙂
doobeda som bola s drobcom v parku, aj ked dost fukalo, ale maly sa dve hodiny vybehal a uz asi 15 minut spi. 😵

@lola11 super ze tam bude wifi, to by ma mrzelo keby sa nedalo pokecat na nete. 😉
a s tym spanim vo velkej posteli to poznam, 😝 staci jeden den povolit a mame problem par dni ho zase naucit na jeho postielku, ale aj tak sa par krat do tyzdna v noci k nam vypyta, ale to az nad ranom. 😉
a kedysi som tuzila po zrkadlovke, ale teraz uz ani nie, kedze je to dost objemny fotak, ked k tomu priratam aj vymenitelne objektivy, tak mi zatial staci ten moj hrackarsky do ruky a snad casom kupim aj zrkadlo. 😉
maji a s tym vinkom neviem, my sme ficali celu dovolenku na cervenom vine, popritom sme hrali karty ked maly zaspal a nic z toho, 😝 asi budes musiet poslat na kostovku z toho vasho talianskeho vinecka. 😀

@smajka, tak si prezila film bez ujmy na zdravi, 😀 inak moj mm skonstatoval ze aj my by sme mali ist niekedy do kina, ani si nepamatam kedy som naposledy bola a chcela by som ist niekedy na jesen alebo v zime s drobcom do babkoveho divadla, malemu sa to bude ratat, ale co vravela kamoska ze uz davaju take moderne pribehy ze deti z toho placu, 😅 tak snad vyberiem nieco menej drasticke. 😀
a s tou vahou drobca sa netrap, 😉 moj maly vazi ledva 11 kg, vzdy ked je chory schudne aj viac ako pol kg az kg a to sme sa tesili ze nam konecne trochu pribral,
on je tiez stale v pohybe, pri hrackach ani pri inych cinnostiach neobsedi, to su len take pat-desat minutove zabavky, tiez papava v pohybe, akurat hlavne jedlo jedava v stolicke, aj to sa sem tam postavi alebo otaca okolo vlastnej osi, tak niekedy musim pouzit aj pasy na zapnutie
a to nevravim o tom ze musi mat dve lyzicky a jednou sa krmi sam a druhou krmim ja a ako podbradnik pouzivam latkovu plienku, kedze sa stale vrti a jedlo mame vsade a klasik podbradnik je malo. 😅

@rabiva pojdem kuk ten album, potom dam vediet. 🙂
a s tou dr ta chapem, 😔 clovek preziva tazke chvile a miesto pochopenia natrafi na taku "akoze" pani doktorku, vrrrr. 😠

@dadaga, verim ze sa zadari a tehu uz bude bez problemov, 🙂 a ako je dnes drobcovi uz je lepsie?
a inak ja mam koncom oktobra vypocet od Jonasa na dievca a k tomu s dobrou zivotnostou (t.j babo by malo byt zdrave a porod aj tehu bez komplikacii, taky termin sa vyskytuje len cca 3-4 x do roka), takze je mozne ze budeme tehulkovat spolu 😵 ak to dovtedy nevyjde.

lola11
1. sep 2010

@klba kaji to presne akoby si pisala o Kristianovi - aj my papame v stolicke len hlavne jedlo a s dvoma lyzickami 😀 😀 lebo on musi sam....ale nastastie sa pri tom moc nevrti, spapa polievku a je pokoj.
My sme boli doobeda len necelu hodinku - do obchodu a spat - chvilku co neprsalo. Ale klasika - zase zacalo - neviem co budeme robit do vecera. Poradte co s malym ked prsi? On by sa stale len dival na rozpravky - mam nato nervy, snazim sa to co najviac oddialit - nase rozpravky stale spinkaju - este mi to zožerie... 🙂 🙂 Chvilu si kresli na tabulke, chvilu sa hra s autičkami alebo na odrazadle, ale dlho ho to nebavi - sa mu necudujem. Len pri Jim-jame vie presediet dlhsie ako 10minút v kuse. Ale mna to tak stve ked ho tam necham. Uz aby aspon prestalo prsat - prosim!!!My tiez spinkame - od pol jednej, tak cakam ze kazdu chvilu uz zacne na mna kricat - spava s pravidelnostou 1,5hodky -. na minutku. Ale niekedy potiahne aj viac - mozno aj dnes ked je take spave pocasie.
@dadaga ved vravim, ze sa zase stretneme v junovčiatkach 😀 😀 Len dufam, ze teraz uz budeme cakat babiky 🙂 🙂 inac aj mne sa paci tvoj pristup k tomu vsetkemu - fakt nema zmysel dlho sa trapit nad jednou vecou - clovek chvilu posmuti, potom sa otrasie a ide sa dalej, ze? Tak to skratka malo byt - lepsie na zaciatku ako by malo tomu babatku nieco byt a malo by trpiet cely zivot - priroda je strasne mudra selektuje to hned na zaciatku. Drzim ti strasne palceky nech vam to vyjde co najskor. Ja mam plodne buduci tyzden, manzel pride az ten dalsi, takze pockame na dalsi cyklus - esteze ho mam 28dnovy - nemusim az tak dlho cakat 🙂 🙂

dadaga
1. sep 2010

@lola no ja asi junovciatko nie.. lebo este nejako nemozeme.. az po aspon druhoom cykle.. a teraz som dostala 1x odvtedy....takze este jeden mesiac pockam nech sa trosku aj telo spamata.. ja predpokladam,ze tak budem bud jul, alebo august..nevadi len aby bolo aj na pohlavi nezalezi...len nech je zdrave.. najprv som chcela dievcatko, ale teraz mi to je jedno.. aj chlapcek potesi...take modroocko.... xixi
a maly je dneska celkom ok ..rano este mal 37.2 ale je celkom vesely aj papal a tak tak snad nam to prejde len tak bez atb????

sak drzim aj vam palec..nech to vyjde budem len moooc rada....

klba
1. sep 2010

@lola11 maji u vas prsi? u nas fuka, chvilu mrholilo, potom slnko svietilo, 😕 ale ten vietor je otrasny. 😠
ja tiez nerada pustam malemu rozpravky, ale u nas ho neoklamem ze spinkaju, 😀 on sa hned rozplace, 😝 z tabulky sme stratili pero, ☹ jedine tie auticka zaberaju, dnes sa s nim mm hral na autosalon, 😀 vyberali najkrajsi traktor, najkrajsie osobne auto, vlacik a tak... a mamina sa s nim hrava ze parkuju auta do garaze, daju ich vsetky na jedno miesto do radu a potom prekladaju, alebo spravia z niecoho akoze garaz a tam zaparkuju a upracu hracky. 😀
a inak mne samej je doma dlho, nieto este jemu, ma uz mrle zeru, mam chut ist k svokrovcom, co neviem co s volnym casom. 😅
ozaj ja furt cakam na MS, priznaky tehu ziadne, tak pockam este par dni a test zopakujem, cca max.tyzden po meskani, skoda ho davat a vysledok negativny, vidim to zase na navstevu gynekologa. 😒

klba
1. sep 2010

@dadaga a zubky uz mate vsetky vonku? teploty moze mat aj z toho a velakrat zaberu aj tie sirupy na znizenie teploty, tak snad bude Luky uz ok. 🙂
no ja by som aj chcela mat velke brusko v lete, sice tie tepla nic moc, ale konecne by mi bolo vidiet brusino, pri malom som nemala az take velke a moj sused mi vravi ked zbadal maleho ze to kedy som stihla, ze ani nevedel ze som tehu a pritom so mnou chodil vo vytahu, byvame na rovnakom poschodi, tak teraz chcem hrdo brusko vystavit. 😀

no uz sme hore, tak sa zatial lucim. 😎 🙂

dadaga
1. sep 2010

@klba zubky uz mame vsetky on mal aj soplik.....asi prechladol pocitam....

smajka
1. sep 2010

ahojte babule. tak ja sa ozyvam opat az takto neskoro. a zajtra neviem ci sa vobec stihnem - mozno z mobilu ak si najdem cas. pisete ze u nas prsi? no to sa mame na co tesit. tu je konecne druhy den krasne a my odchadzame... 😀 dnes sme boli cely den vonku a teraz mam nestihacky. ale neodolala som nakuknut 😉
kaji - waw, este je nadej, tak dufam ze testik dopadne najlepsie 😉
maji - to je fakt des zabavit malych ked prsi - samko sa ide doma tiez zblaznit. mame tu soft play - co je nieco ako velka hala s ihriskom vo vnutri kam obcas skocime. ale ani to stale nebavi a plati sa 🙂
dadaga - rychle uzdravenie drobcekovi

lola11
1. sep 2010

@smajka ozi maji tak ti prajem stastnu cestu - hladke pristatie. N a hlavne si to doma uzi - dufam, ze budes mat pristup na net - co by som tu bez teba takto po veceroch robila 😀 😀 No prsalo od pondelka, ale ma sa trosku umudrit pocasie, aj ked leto je uz over....Ale ma byt polooblacno do 20st. sem-tam nejaka prehanka - typicke anglicke pocasie - tak si zvyknuta budes o.k.
Sa mas, ze cely den vonku - my sme cely den trcali doma, az navecer mi volala kamoska, ci nechcem vybehnut autom na nakup. Tak ma zachranila od unudenia na smrt. Aj malemu to dobre padlo, potom som ho uz len okupala, napapal sa, kukli sme talenty - aj tatino nam volal - ten ho ulozil cez telefon buvat. Konecne od vikendu prvy-krat nereval ked som ho tam davala. Bol ale dost unaveny -cudujem sa ze z coho ked sa vobec nevybehal. Asi od tej nudy a vlastne to pocasie je take viac menej spave, ze?
No idem uz aj ja - rano som po dlhej dobe spala do pol8, tak mi teraz neni rady. Ale radsej uz idem lebo ak budeme vstavat o pol 7 😒 😒
Dobru nocku. Pa

smajka
1. sep 2010

maji - dakujeme. nastastie tu mam tiez taku kamaratku, ze ked je vonku hrozne tak sa navstevujeme. aspon aj nachvilku padne dobre. moj maly spal dnes len pol hodky, tak o 8 bol taky unaveny ze sa sam vypytal buvat. nebyva to casto- ale obcas sa podari 😀 dobru nocku x

klba
2. sep 2010

bre ranko, kocky. 🙂
@smajka, prajem prijemny let a stastny navrat domov, tesime sa na infosky z SK. 😵
a to pocasie sice posledne dni nie je bohvieco, ale tuzila si ist na tie hriby, tak verim ze ti to vyjde, 😉 vyzera ze by mali rast ked budes doma, 😵 tak aspon na nieco bola ta prudka zmena pocasia dobra, 😅
my sa chystame v piatok, uz okolo 7,h vyrazame a asi aj v nedelu, uz sa neviem dockat. 😵
a kolko budete na SK? dufam ze sa ti podari nakuknut aj do temy. 😉

vcera sme nakoniec skoncili u svokrovcov, doma nam bolo dlho, 😝 doobeda som drobca ubehala v parku a poobede sa vylietal u svokrovcov, dedo ho vozil na furiku, spolu kosili datelinu, krmili zverinec, hojdali sa na hojdacke, tak nam konecne ukazkovo spal, dokonca som si v klude kukla aj talentmaniu. 😵

ja sa teraz idem vyhrabat z domu, pojdeme trochu na nakup a potom smer park,alebo brezovy hajik, treba vyuzit ze neprsi a nefuka.
len do toho brezoveho haja sa musime odviezt busom, nie je to sice az tak daleko, cca 4 zastavky busom, ale jedna cesta pesi s drobcom mi staci, pri jeho vymyslani a zmene smeru nam cesta trva viac ako hodinu.

lola11
2. sep 2010

Ranko - konecne som sa zobudila na slnecne luce - sice az o osmej 😀 😀 lámem rekordy v spani. Ze celu noc a do osmej - to som spavala naposledy tak pred tromi rokmi 😀 😀
Aj my ideme von - zoberieme bicyklik a hura do ulic - konecne nemusime ist s dazdnikom. Aj ja by som mala ist zase raz k svokrovcom, ale......Musim nahupat aspon jednu svagrinu nech tam ide tiez a potom sa pridam. S nimi je potom sranda, ale ked som tam sama - jaaj nudim sa k smrti - vsak som uz o tom pisala minule.
Tak dievcat pekny konecne neuprsany dnik vam vsetkym prajem. Ahojte

rabiva
2. sep 2010

ahojte, no ja som dnes dcerku zaniesla do skolky, posledny rok uz ako pripravkarka - sa mi nechce verit ako to ubehlo, uz su to 3r co sme ju ako 2,5r niesli 1x do skolky 😨 leti to riadne.
Mna chyta akasi depka, som totalne bez nalady ani jest mi nechuti, nechce sa mi nic robit. Ani do prace sa neponahlam, proste nic... 😒 tak pekny dnik prajem, ukazuje sa slnko, aspon nieco pozitivne...

klba
2. sep 2010

ahojte,
u nas sa uz pomaly bude vstavat, maleho som tri hodiny vybehala v brezovom hajiku, zaspal len co dojedol, 🙂 tak som ho zmordovala prechadzkou.
ale bolo fajn, 😵 sice zacalo aj poprchat, ale schovali sme sa pod stromy, aj sme nasli za vrecucko suchohribov, zase sme maly plne vrecka plodov zo stromov, kvietkov, aj som to hned oprala a z vrecka sa vysypali kvietky, juj zabudla som ze si vsetko drobec schovaval, aspon gastan som uchranila pred pranim, ten niesol v ruke. 😀
a dnes bola najvacsia zabava hladanie a pukanie prasiviek, 😀 drobec je pouceny ze po inych hribikoch sa neslape, 😉 ale na prasivky moze, to ma dovolene a ta radost ked sa z toho prasilo, no zabava na cele dopoludnie. 🙂

@rabiva, dnes som na to prave myslela ze ake to bude ked bud. rok pojde drobec do skolky, ja budem slzit viac ako on. 😅
a inak kuk som fotky na MMB, krasne, 😵 , si sikulka, zabudla som vcera napisat, 😅 ty robis aj na objednavku?
a nemaj depku, dnes je krasny den, treba to vyuzit a zlu naladu dat bokom. 😉

@lola11 maji, aj ja chcem mat rekord v spani, snad sa maly inspiruje, musim mu to precitat. 😀
a aky bol dnes dnik? 😉

lola11
2. sep 2010

Kristianko je uz hore - 1,5hodky ako zvycajne, uz sme zjedli aj druhe papanie, tak sa pomaly nachystame na vonok. Doobeda sme boli asi 3 maminy - tak bolo veselo. Jeden maleho kamarat uz bol v skolke prvy-krat. Tak som aj ja rozmyslala, ze ako to bude na buduci rok. Uplne v pohode to prezil - cele doobedie. No uvidime co Kristianko. Ale on uz bude mat 3roky aj 3mesiace, tak to bude velky chalanisko 😀 😀
Zase je pod mrakom, dufam,ze nazaprsi. Idem kuknut do schranky, cakam ze pridu uz fotky co som dala spravit, aj 2 baliky by mali, tak uvidime. Aj ked ten sviatok zase vsetko nabural, cakam, ze to pride az v piatok. Neznasam to ked to nama prist kedy ma - som strasne netrpezlivy tvor 😀 😀
No ideme teda von, aby sme nahodou neskor nezmokli. Pekny zvysok dnika koceny. Ozi kto sa tesi na Panelak? Ja strasne 😀 😀 Pa, pa

dadaga
2. sep 2010

ahojte.. my sme dneska ani vonku neboli boli sme na vylete s malym v TN... sa taaak tesil na tie hracky co tam idu korunky, vlacik a bager a co ja viem co...uz mesiac pistal,ze ideme do TN...tak sme mu dneska vyhoveli....

rabiva
2. sep 2010

@dadaga jejda to ste museli mat pekny vylet, tak je uz Lukaskovi dobre? aj som sa zabudla vcera spytat 😎

@klba 😵 o dikes, no na obj. nerobim, len tak pre radost a z vlastnych fotiek, ine mi dako nejdu, resp. mam obavu ci by sa to potom dotycnym pacilo 😀

@lola11 ja tesim na Panelak, uz som citala v casopise nejake perlicky o novych vztahoch tak to bude zaujimave 😀 A tiez sa tesim na Profesionalov, bude tam psovod Miki Hric tak dufam ze nesklame 😀

Yo a mam vysledok z histologie ale ani srnka netusi o com tam pisu - vsetko je v latine, zajtra tam dufam bude moj dr a snad aj vysvetli, uvidime co a ako dalej.

klba
2. sep 2010

@dadaga, akoze ste neboli vonku, ved ste mali super vyletik, 😵 Luky musel byt stastny - prestastny. 😉

@rabiva, este som nestihla kuk cely album, preslo ti toho pod rukami dost, 😕 tak som nestihla kuk vsetko, ale moc sa mi to pacilo 😵 😵 😵 a kludne by si si tym mohla privyrabat, to myslim vazne, si sikovna, niekedy mi musime blizsie popisat ako sa to vlastne robi, ja na hranie v programoch moc nie som, ked si s tym mam poradit sama. 😅

a inak musim pochvalit aj @lola11 a @dadaga, ste sikulky, mate krasne vytvory co ste napiekli, 😵 😵 😵 , len som na Fb cumela, 😕 ja teda na take veci nie som, neoplyvam trpezlivostou 😅
a okrem toho ani sladke moc nemusim, ale rada sa pozriem na sikovnost druhych a viem to ocenit, len kurnik kedy konecne zistim na co mam talent ja, zeby na pisanie romanov? 😀 😀 😀 aj to si asi jedina precitam, 😉 😝 ale zato slohy mi v skole sli vzdy. 😉

@rabiva a drzim palce nech vysledky dopadnu ako si zelas, ja prave nurim na nete ohladne vysledkov drobca z imunologie, ale som z toho viac blbsia ako mudra, tak snad detska dr vysvetli. 😅

a kocky, chcem sa spytat, kde vlastne pracujete alebo ste pracovali po a pred MD, nech viem zase o vas nieco viac. 😉
ja som robila v elektre, najprv kuch. spotrebice, ale prischli mi aj fotaky, to viete ta moja zazratost do fotenia. 😉 😅

a posledne ozaj, 😉 😀 zajtra rano si idem robit test, aj ked neverim ze by bol pozitiv, tak mi drzte palce, skor mam tusaka ze za meskanim MS budu zdrav. problemy, na tehu sa vobec necitim. 😔

a zase ozaj 😀, zajtra tu nebudem, teda aspon nie doobeda, uz okolo 7,h ma byt drobec u mojej maminy, ideme na hriby, poobede mami caka priatela z ba, tak sa musime do 12,h vratit, len cesta tam aj spat nam trva do 2 hod, tak drzte palce nech sme uspesni, poobede sa ozvem ako sme v lese pochodili. 😉

prajem pekny vecer a prijemny zajtrajsi den. 😎

rabiva
2. sep 2010

@klba no privyrabat si tym nemozem, resp. by som musela kupovat kity co su urcene na dalsie pouzitie a tych je menej, kity co kupujem resp. su free, su vacsinou ako PU (personal use) tak iba pre potesenie, predaj dalej zakazany 😎 nie je to take jednoduche 😎 Drzim pestuchy na zajtrajsi test a ked nevyjde pozitiv, neva - bude o mesiac a aspon si uzite poriadnu hubacku 😉
Co sa tyka prace, ja uz 10r pracujem pre istu nemenovanu medzinar.banku 😵

lola11
2. sep 2010

@klba kaji a mozno motyka streli - ako sa hovori a ty ostanes strasne prekvapena z // - ak aj nie, tak sa aspon tesim, ze sa stretneme v rovnakej teme o babatkach 😀 😀 Som to ja za optimistu - chlap v taliansku a ja uz viem pomaly kedy budem rodit 😀 😀 Jeej a dik za pochvalu torticiek - ja som taky extremista - bud nerobim nic ale ked uz nieco chcem tak poriadne - som detailista co je niekedy aj na skodu - blazniveho nema som 2x prerabala 😒 😒 No a uz teraz mam v hlave predstavu o torticke pre maleho Lukiho na krst 🙂 🙂 No a este si uzi tie hribiky - snad nieco najdete - drzim palceky.


@rabiva aj ja som kde tu zachytila nejake tie pikosky z natacania - co bude nove a tak . Uz sa mooc tesim hlavne na Imrove hlasky - ten je najlepsi clen - vzdy sa pucim z jeho dokonalej angliny 😀 😀
@dadaga dadi ste boli v TN? Aj ja rada chodim do Lauga ked je manzelik doma - vela obchodikov pod jednou strechou - aspon cosi je tu v relativnej blizkosti, lebo nase mesto ze minus nula bodov co sa tyka nakupov oblecenia, obuvi a tak. Uplna hroza ked mam ist malemu nieco kupit!!!

Dobru nocku dievcata - smajka je uz doma, tak nemam s kym pisat takto neskoro. Tak asi aj dobre ranko, co? 😀

rabiva
3. sep 2010

@klba a kde pracujes ty, resp. si pracovala? 😉

No mam celkom pozitivne spravy od "svojho" dr, vraj do buducna u mna nevidi problem, len som mala asi tentoraz smolu 😨 , resp. telo plod odmietlo kedze zistilo vadu..., spravil mi aj usg, aj cytolog., krv mam OK 😕 Na PN este ale ostavam 😝 o tyzden na kontrolu, sport a kone mi schvaluje hoc aj od zajtra 😀 dal mi vychadzky, takze cez wknd kone urcite..., no a potom dalsia kontrola o rok, ale dufa ze sa ukazem skor 😀 😀 no mily nie? 😵

lola11
3. sep 2010

@rabiva ako som pisala - priroda je mudra selektuje to hned na zaciatku - ale aj tak to boli, ze preco prave, ja, ze? Super spravicky od doktora - hned je cloveku na svete lepsie, ze? Tak som zvedava kedy sa vam zase zadari 😀 Mozno nas aj predbehnes 😉
Sme boli doobeda vonku na biku, ale nas zahnal dazd - nastastie uz od 11.45h, tak sme sa fajn vyvetrali. Maly uz spinka - hlavne ze mal plne usta reci, ze este nie -skusa to na mna krpcek maly. Ako som ho tam polozila, isla som na net uz je tvrdy 😀 😀 Dufam, ze poobede sa pocasie umudri a ze to bola len taka prehanocka.
Dobru chut k obedu dievcata, aj ja idem - uz som dost hladna. Papa

dadaga
3. sep 2010

ahojte.. jasne,ze Lukovi je dobre.. mal teplotu len 1 den a noc.. a ma len trochu nadchu inak mu nic nie je.. aj papa a je v pohode... keby bol chori tak s nim nikam nejdeme..
no vonku sme neboli.. len dnu po tom obchode a tak.. inak chodievame na prechadzky na vzduch tak som to myslela....
@lola ja tam vzdy malemu daco kupim na oblecenie.. aj ked neplanovane teraz napr. zimnu bundu.. no som sa trosku utrhla. adidass ale ked sa mi taaaak pacilllllaaaa co za zabyjem.. xixi krasny je v nej...
a k mojim kuchariskym vytvorom je to moj kon.. takze sa tomu venujem ked prave neuctujem...xixi takze asi tak uz viete aj moje povolanie pred MD.. a tam sa chcem aj vratit som si tam odmakala 10 rokov komplet ekonomiku... takze sa tam iste vratim.. uz ma sefka davno volala, ale Luka si chcem uzit ktovie ako to bude s druhym.. tak radsej takto..

dadaga
3. sep 2010

@rabiva.. vidis ja som ti to tiez pisala,ze to bola len sprosta nahoda.. a inak s mojim sme sa dohodli na krv po 2 kramoch.. ked sa mi upravia hormony.. teda hormonalne hladiny naberie.. a povedal,ze potom aj duphaston mam brat.. sice neviem ako, ale on snad vysvetli.. no snad sa nam to podari spolu.. na co sa tesim..

klba
3. sep 2010

ahojte kocky. 🙂
uz sme od 12,h doma z hubacky, najprv sme boli moooooc sklamani, boli sme na dvoch miestach vzdialenych cca 20 km od seba a nula bodov, 😝
potom sme konecne nasli dva dubaky a par suchohribov a ked sme uz boli na odchode z lesa nasli sme hned na zaciatku este pat velkych dubakov,
mne to ze nerastli az tak nevadilo, ja sa tesim aj z navstevy lesa, len moj muz bol sklamany, ale nakoniec sme odisli s usmevom, okrem toho som si doniesla par kuriatok, ale len vzorky, 😀 nezbierala som ich, to zase nabuduce a aj nejake pecenovce. 😉
to len tak ze pochvalte ma. 😉 😀 ale nie, ja sa tak tesiiiiim. 😵

klba
3. sep 2010

no neviem ci stihnem precitat a odpisat na to co ste pisali, 😉
ale aspon to som este chcela, ze som si rano dala test a ked nevysla druha ciarka do cca minuty odisla som z izby a potom kukam a na teste slaba druha, 😕 doteraz ju je vidno, tak teraz neviem, 😅
na teste je pisane ze do 3 minut vysledok, to je ten citlivejsi 10 mlU a ten mi min. mesiac ani po x tom testovani nikdy nedal // palicky ani po limite, zato tie menej citlive s 20 mlUmi ukazali aj // palicky po limite, preto uz ine nekupujem.
Zatial to beriem s rezervou, nemam pocit tehu, cakam ci budu prsia boliet, 😉 a skusim testnut bud. tyzden ak dovtedy MS nedorazi, aj tak si myslim ze vysiel falosne pozitivny. 😝

dadaga
3. sep 2010

@klba ako sa moze test pomylit? aj mne to ten magor gyn hovoril,ze hormonalna porucha.. no a trt bola.. ja som to vedela... takze si myslim,ze test neklamal.. aj ked mozno telu to tak vyhovuje a nemas ziadne priznaky... ktovie.. kazdopadne drzim palec mooooooc

klba
3. sep 2010

@dadaga a poslal ta vtedy aj na sono? ja som bola a nevidel vtedy nic, ale nakoniec MS prisla po 12 dnoch a nakoniec z toho bola porucha cyklu, preto som teraz skepticka a netesim sa dopredu kym mi silna ciarka oci nevykole 😀 a kym mi to dr nepotvrdi.
no min. mesiac som skusala snad vsetky druhy testov a tie co mali vyssiu citlivost 20 mlU mi aj po limite dali // ciarky, ale tento s citlivostou 10mlU ani raz, tak som bola dost prekvapena.
a okrem toho nesledovala som cas, preto sa na vysledok nespolieham, tak skusim testnut zaciatkom bud. tyzdna, snad sa uz dozviem na com som. 😅
Inak ked tak ratam, snazili sme sa 18-teho, to som mala extra vhodne obdobie na otehu od Jonasa, ak by to vyslo vtedy dnes je to 16-ty den od predpokladaneho oplodnenia, cize test by este nemusel ukazat silnu ciarku, mozno dalsi test ukaze viac. 😉

helenkasabinka
3. sep 2010

@klba juj moja moc drzim palceky aby ta ciarka len silnela 😵 😵 😵 😵 😵 😵 budem mysiet na teba 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre