Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

dadaga
29. sep 2010

dakujem babenky... no uvidime dnes je tam doktor az poobede...tak snad ma zoberie a ked nie tak zajtra..ale rozhodne to musim od zaciatku hned riesit....

smajka
29. sep 2010

dobre ranko.
@klba - teraz som 11+1. tu sa scany robia len dva pocas celeho tehu a to v 12 tyzdni a potom v 20-tom, teda samozrejme pokial su neni ziadne problemy, to sa robia castejsie. takze list na scan by mal prist kazdu chvilu 🙂 pri malom mi byvalo zle len do 12 tyzdna, tak v to dufam aj teraz.. dnes mi je zase nanic, uz 2x som vracala ☹ . navyse musim varit, kedze tu mam brata, ktory pride vyhladovany z prace a vobec ma to nebavi.

klba
29. sep 2010

ahojte babulky, 🙂
@lola11, @smajka, @dadaga, @rabiva, @lucija, @helenkasabinka ste srdecne vitane v nasej sukromnej skupine, dovody som vysvetlila tam, 😉 tak nech sa paci, vstupte. 😎

lucija
29. sep 2010

@helenkasabinka Jak je malé? Už je to lepší? 😕

ivka_marek
30. sep 2010

ČAute. Mam otázku na tie, ktoré ste si merali teplotu rano. Mne uz 4ty den po sebe vysla teplot a o tom istom case 36,54 - 36,45- 36,59- 36,59. Ovulaciu som podla doktorky mala mat v sobotu tak nechapem..nestupa mi...Neviete co preco?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre