Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

nevestinka2010
23. mar 2010

caute holciny, tady uz to fakt jede naplno, kde jsou ty doby kdy se napsala cca stranka za tyden 😅
Maroko bylo fakt hodne dobre, zavidim si to zpetne sama sobe 😅 , uz asi nikdy vic tak luxusni pobyt nezazjem, ale to neva, jsem skromna, bylo to exkluzivni a budem mit na co vzpominat ... nejake dalsi fotky jsou na www.picturesbook.eu , je tam i hodne z Irska... pritel je foto amater...
jinak jsem vzpomnela na dreanu, ta uz se tu neukazala fakt dlouho...

pampel> zvladni to, to je vzdycky tak, je to boj, ale uvidis, ze to bude ok, obhajis, odstatnicujes a bude pohoda!

uz se taky tesim, ze mozna po svatbe zmenim profil fotku a budu mit taky se zavojem 😉 😉
nam by se asi nejdriv zadarilo breznatko/dubnatko 2011, ja i pritel jsme v prosinci, a ja mam svatek 6 dni po narozkach - zadna hruza, da se na to zvyknout 😉

cestovani nas take moc bavi, uz jsme take sjezdili kde co... a na svatebku asi pojedem autem jen tak nekde "okolo komina" (akorat jeste musime vyresit v CR auto) mozna bychom jeli do Madarska - termaly, mozna Budapest, pak vychod Slovenska a zpet pres Tatry, Rohace... uvidime. Akorat tim bude do konce roku skoro veskera dovca v cudu... ach yo!

Jinak mily je ted doma na Slovensku a po dlouhe dobe jsme odlouceni a uplne si uvedomuji jak mi chybi... je to pekne to takhle pocitit 😉

pampeliska1
23. mar 2010

Fair: zrovna jsem chtěla psát něco podobného, co psala Azeretka.. Z Tvých příspěvků jde fakt poznat, jak si to užíváš a jak se cítíš fajn 🙂 To je super 🙂 🙂

Nevestinka: fotečky krásné, jenom jsem tě na nich nikde nenašla! 😉

Jinak holky díky moc za podporu, jste zlaté.. 🙂 dneska už jsem docela v klidu, dodala jsem statistikovi data, by mi to zpracoval, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze..No ale kašlu na to, hlavně to musím dopsat, odevzdat a pak se děj vůle boží...Mě by to ani tak nerozhodilo, kdyby mi aspoň trochu fungovala vedoucí práce..nějak se mnou nekomunikuje ☹

Přeju pěkný večer, my si jdem s manžílkem zahrát Bang, ať přijdu na jiné myšlenky 😀 Znáte to? 😉 Papá

kinsli
23. mar 2010

azeretka: Právě, že poznám prd, já jsem si myslela, že ovu nastává když z prudka klesne teplota a pěkně jsem spařila 😔
Co jsem koukla na grafy tak je to třeba 3-4 den od toho poklesu. To by vůbec nevadilo jenže co jsem koukala tak ovu jako taková nijak výrazná není, poznáš to asi pak až když následné 3 dny teplota vzroste a neklesá. Takže kdybych si fakt chtěla být jistá tou holčičkou tak už bych dávno musela měřit abych věděla který den je přesně ovu, aby jsme se v té době nesnažili.
No ale třeba to mám každý cikus jinak, to už každopádně nezjistím 🙂

nevestinka2010
23. mar 2010

jo tam nedavame fotky, kde jsme my, jen takove obecne..., to vis mily nechce aby me kazdy okukoval 😀

luca30
23. mar 2010

kinsli: dostala jsem se k tomu přes kolegy z práce..oni tam jezdí každý rok taková partie mladých lidí vždy obsadí celou chatu...asi to funguje tak že paní co to má nastarosti ji většinou hodí dva zbylé termíny asi nějaké co nevyužijí zaměstnanci nebo tak nějak, snad jsem něco neprořekla...byla jsem tam v roce 2006 a teda na lyžování úplně super, páč z chaty jedeš přímo na lyžích a zase na lyžích se vracíš a můžeš si kdykoliv zajít dom na jídlo atd...a taky skipas se dal použít i v Peci pod Sněžkou takže to bylo fakt super..... 😵 😵 😵 😵

kinsli
23. mar 2010

luca30: Ta chalupa je pro všechny, to není jen pro zaměstnance 😉 Já tam v zimě ještě nebyla, ale to není vůbec špatný nápad 😉 Je v zimně chalupa dost vytopená??? já na další zimu už přemýšlím kdyby náhodou byl prcek 😉
Jinak Kačence je to už jedno 😀

luca30
24. mar 2010

kinsli: tak teplo tam určo bylo dost a hlavně jsme se taky zahřívali vnitřně.. 😀 😀 fakt musím uznat že je to tam super...sice to byly první hory jako na celý týden ale já si je užila..jinak jsem byla vždy jen na jeden den... 😀

fair
24. mar 2010

azeretka, pampeliska, kinsli: Díky Vám moc! Jste hodné! 🙂 Jinak, navštěvuji diskuzi Říjen 2010.

pavlinka777
24. mar 2010

fair: To je bezva, že si užíváš těhulkování 🙂 Necháte si říct pohlaví? Kdy to může být vlastně nejdřív vidět?

pampeliska: Bang jsem darovala bráchovi, ale ještě jsme to ani nehráli, u nás vede Carcasonne a Scrable 😵

nevestinka: Fotky máte nádherné 🙂

Snažím se pořád měřit bt, sledovat hlen-to si teda občas nejsem jistá který to je a i ten čípek-to teda zatím nepoznám jestli je tvrdý nebo měkký, to chce asi praxi.. Chci fakt zjistit jestli vůbec nějakou ovu mám..

Hezký slunečný den 🙂

kinsli
24. mar 2010

Zdravím holky po práci 🙂 kdyby to byl chlapeček tak klidně určí pohlaví už na 14-15 týdnu 😉 Kámoška měla dokonce v 13tt, prý je malý vyvynutý po tatínkovi 😀 😀 😀

Prográmek na měření TB mi dává od včerejška zelenou 😀 Tak jsme si říkali, že než půjde Lukyn do práce tak nějaké holčičky zaděláme 😀 a fakt to nešlo. Měli jsme na to asi 15 min. a strašně jsme se tlemili - děsná komedie 😀 🤐
No tak snad večer to už nebudeme v časové tísni 😀

nevestinka2010
24. mar 2010

Fair> jj slusi ti to moc, zavidim 😉
uzivej a hodne zdravicka!

kinsli 😅

fair
24. mar 2010

pavli, nevestinka: Děkuji Vám! Pohlaví si určitě říct necháme, ale jelikož jsem nešla na NT sreening, tak to bude ještě chvilku trvat. Počítám, že tak koncem dubna by se mimoušek mohl předvést 😉

kathrin17
24. mar 2010

fair...ahojcek...fakt to vypada, ze si to velmi uzivas a to sa velmi tesim ...je to citit z pisania, tak dufam, ze ked budes vediet, co to bude, tak sa to dozvieme 😀

kinsli....tak na tom, co si napisala, som sa celkom schuti zasmiala, bolo to take zlate 🙂

pavlinka777...tentokrat to vypada, ze na tu vyvolavacku predsa len budem musiet zbehnut, uz som dnes 50DC a stale nic ☹ ale ma porazi, ked sa objednam a vtedy mi pridu kramy, hadam od strachu 😀 brucho mam ako balon, skoro ako minimalne v śtvrtom mesiaci 😀

inak taku dovcu v horach, by som si dala, snad sa nam tento rok podari dakde vypadnut 🙂 my sme boli spolu zatial len v Egypte a raz na vikend v Tatrach, inak vacsina nasich vyletov konci na vychode u svokrovcov...

inak uz nevem presne, kto reagoval na to, ze sme si kupili auto, ale manza vybral seat alteu XL, je to krasne auto, ale aj dost drahe ☹ co uz, ked za kvalitu sa musi platit ...

tak packo zatial

kinsli
24. mar 2010

kathrin17: Fakt to nemělo chybu. Ono to totiž začalo tak, že mi Lukyn říká: Né, že mi budeš říkat, ještě 8 minut, 7, 6 ... atd...
jako do odchodu do práce, no a já se začala tlemit a už to nešlo zastavit, ten pořád blbé připomínky a řáchali jsme se jako dva puberťáci 😀 😀 Ono taky ani klid tu nebyl, za jednou zdí Kačenka ( ta tedy v pohodě spící, ale za druhou od sousedky vnučka a ta tam lítala a vejskala 😀 No prostě to byla komedie 😀 Jen v nepravou dobu, dnes už by chtělo se trošku přisnažit 😉
Co jsem koukala na ostatní grafy tak tam ten pokles co byl včera vycházel u většiny 3-4 dny do ovu a chytré prográmky na netu mě to včechny spočítaly na sobotu. No ted musí jít všechna sranda stranou a musíme se do toho pustit 😅
My v podtaťe nemáme zatím žádné holky čekatelky 😅

dadaga
24. mar 2010

ahojte babenky mozem sa pridat? aj my z manzelom premysalme nad dalsim nasim potomstvom...tak cez leto zaciname..

nevestinka2010
25. mar 2010

ahojte
dada> jasne se pridej
uz aby to leto bylo... 😅

pavlinka777
25. mar 2010

ahoj dadaga 🙂

kinsli: Kde ti dává fertility friend zelenou? Mě nedává nic, asi dobře ví, že se ještě nesnažíme 😀

nevestinka: Jo, už aby bylo léto 🙂 Ale ono to uteče strašně rychle, přijde mi, jako by byly Vánoce minulý týden 😀

Statistika jmen leden 2010 : http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejs...
Že všichni pořád dávaj Terezky, ale je to pěkné jméno, mě se líbilo už na základce.. 🙂 Chcete dávat časté jméno, nebo spíš nějaké neobvyklé? Já když řeknu tomu mojemu nějaké jméno co není moc známé, tak hned: Chudák dítě 😀 No nevím jestli my se někdy na nějakém jméně dohodnem, ale tak ještě máme na to čas.. 🙂

nevestinka2010
25. mar 2010

pav> ja vim utece to jak voda, ale vsak vis jak...
ted mam zrovna novinky od kamosky, cerstve tehule, je asi v 10tt nebo tak nejak, je hrozne unavena, ale jinak ok, za 3 tydny ji uvidim, moc se tesim

my mame jmena v podstate vybrana docela neobvykla, ale zas ne nejak extremne (Jonas/Liliana) a docela bych chtela dat krestni jmena 2 s tim, ze to druhe jmeno by mohlo mit takovy nejaky hlubsi vyznam vzhledem treba k narozeni nebo poceti toho ditete a nebylo by samozrejme bezne pouzivano... hmm... asi to moc resim, ze 😅

dobry je web krestni-jmena.cz

amigaa22
25. mar 2010

ahojte, 🙂

je v tejto teme niekto, kto uzival Bravelle? mate s tym nejake skusenosti? zacinam prve ivf a picham bravelle a zistila som, ze skoro nikto to nepozna.....tak som z toho statocne nervozna. kazda info potesi 🙂

dakujem

azeretka
25. mar 2010

Jéé, tak se dívám, že všechny moje vyhlídlé jména jsou v první desítce 😠 Líbilo by se mi běžné jméno, nic ojedinělého, ale spíš zapometé jméno, ne aby se objevovalo v první desítce 😒

komurka
25. mar 2010

Taky jsem spíš na takovou tu klasiku. Přítel chce holčičku po svojí mamince, tedy Aničku a jak tak koukám jde to právě až moc do módy, tak uvidíme. Třeba zvolíme po jeho babičce a dědovi (Markéta a Martin) - klasika, ale né top 10 😉

azeretka
25. mar 2010

komurka: anička se mi poslední dobou taky moc líbila, škoda. Markétka a Martin jsou moc hezká jména, ale vůbec si nedovedu představit moji babičku, že by se jmenovala markétka 😀

komurka
25. mar 2010

Já právě taky moje babičky byly Růžena a Anastázie. A když jsme poprvé přijeli na hrob jeho prarodičů, tak jsem trochu koukala jako puk 😅 Ale pak jsem si říkala taky dobře, aspoň můžeme trochu dodržet rodiná jména, uděláme tím jistě radost mamince a dítěti nijak neublížíme! 🙂

pavlinka777
25. mar 2010

Markéta a Martin - to jsou pěkná jména, nepřijdou mi na prarodiče. Já mám babičku Elišku - to je teď taky hodně moderní, ale já si pod tím jménem představím moji babičku 🙂 Martin se mi líbí moc, ale to je už brácha.. 😠
Mě se taky líbí spíš ty jména v TOP 15, ale zase nechci ty úplně nejčastější, to bude pak boj 😀 Taky aby se to hodilo k příjmení, takže žádné dlouhé složité jméno..

azeretka
25. mar 2010

Moje babička se jmenuje Emílie, to se mi docela líbí, kdyby se jí říkalo Emo, ale ve škole by jí uličníci určitě okřikovali Milko, ty krávo (fialovou krávu milku sná určitě každý)..tak to jsem raději zavrhla 😉 Jinak prababičky se jmenovali Rozárka a Terezie - moc pěkná jména, ale do Rozárky bych nešla, jednou se tak jmenovala naše koza (v dětství) 😀

kinsli
25. mar 2010

Jak jsem koukala tak my máme kluka v top 10 ale holčičku ne 😀

kinsli
25. mar 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2d98dc
snad to uvidíte, mě se znárorňují dny zeleně a svítí mi zelená na semaforu 😀

pavlinka777
25. mar 2010

kinsli: V tom tvém odkazu to není vidět, ale mě už to taky ukazuje zelenou, už jsem to našla kde to je. Si myslím, že je to kvůli tomu, že mám teď plodný hlen, tak si ten program myslí, že bude ovu, já si tím teda tak jistá nejsem, uvidím kdo je chytřejší 🙂

kathrin: To už je teda dost 50dc ☹ To už by jsi měla jít k mudr, nebo se objednej a třeba ti mezitím přijdou jak píšeš. Já to už taky párkrát měla že jsem si řekla, tak počkám do pondělí a objednám se a pár dní před tím to vždycky přišlo.. Asi z toho strachu 🙂

kathrin17
25. mar 2010

jeeeej tu sa krasne rozbehla debata o menach....moj sen bolo meno Ema, ale kedze teraz ho ma skoro kazde druhe dieta, tak som od toho upustila a rozmyslala som nad Karin alebo Karolinka tie sa mi velmi pacia a pre chlapca Adam, ale to este nie je iste, to su len moje domnienky a predstavy, ale predpokladam, ze moj manza sa do toho obuje a hned bude ine meno 😀

moje babky sa volaju Anna a Kamila, ale z toho by som nechcela asi ani jedno.....

pavlinka777....ja musim pockat do buduceho piatku, lebo ma nema kto nahradit v praci 🙂 moja mama je danova poradkyna a este do buducej stredy ma veeeelmi vela roboty a potom uz od stvrtka ma volno, tak ma vystrieda a pojdem v piatok k dokimu....lebo vo stvrtok ma tehotne a piatok normalne ordinacne hodiny...tak som zvedava ako dopadnem, ale predpokladam, ze vyvolavacka a hotovo 🙂

Aky mate inak vecer?

vitam nove prirastky v nasej temicke 😀

kinsli
25. mar 2010

jj, je to kvůli hlenu 😉 Jsem zvědavá kdy bude ovu akorát mě netěší, mě si musím dát na so a ne budíka ☹ Snad potoj ještě usnu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre