Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

nevestinka2010
27. jan 2010

pampeliska> tesime se na tabulku 😵

komurka
27. jan 2010

Ahojky, tak už to tu nemusím jen anonymně pročítat a tiše závidět. O víkendu jsme se s přítelem domluvili, že po letní cyklodovolené se v červenci taky začneme snažit. Už se mooooc těším! 🙂

bjoucik.15
27. jan 2010

komurka: tak to gratuluji... 🙂 Další letnička 🙂

kasparci
27. jan 2010

já se tak těším, až tady budeme psát, že jsme těhule!!!! Už ať je léto a hlavně ať se nám všem hned zadaří

irenka41
27. jan 2010

pampeliska: Chválííím za tabulku! Super! 😉

pampeliska1
27. jan 2010

Ahoj holky,
tak tabulka je hotová, ale vůůůbec teda není podle mých představ 😠 😠 Měla jsem takovou krásnou s pěkným pozadím, ale nějak se mi to nedařilo uložit jako obrázek 😠 Tak aspoň tato... Zítra na tom zkusím ještě zapracovat 😉 Jinak doufám, že jsem nikomu nic nespletla, kdyžtak se mi ozvětě!

pampeliska1
27. jan 2010

Irenka41: díky, ale ty tam chybíš!! Kdyžtak mi pošli do IP tvoje info, stejně to budu asi zítra předělávat, tak tě tam přidám 😉
Kdyžtak si to překopírujte k sobě do alb, ať to nestraší jen u mě 😉

irenka41
27. jan 2010

pampeliska: Nechybím, jsem jako Fair. Jen jsem se teď přihlásila tak, jak jsem na beremku...🙂

bjoucik.15
27. jan 2010

pampeliska: tabulka se povedla... 🙂

jsem ráda že tam nejsem jediná nejmladší že Fair? 😀

azeretka
27. jan 2010

ahoj holky,

komurko:já jsem taky trpělivě rok anonymně pročítala než jsem se odvážila přihlásit do této diskuze
Pampeliško: chválím tě za tabulku, našla jsem se v ní, jupiii 😉

azeretka
27. jan 2010

kasparci: vlastní byteček je určitě správná volba, my do toho taky šli a určitě nelitujeme, ve vlastním bydlením máme mnohem větší pocit svobody než v nájmu

azeretka
27. jan 2010

Vidím, že v tabulce máme tři holčičky, tak by to chtělo trošku namíchat chlapečkama 😀 . Kdoví, jak ta tabulka bude vypadat za cca dva roky, komu tam přibude jaké pohlaví...já jsem taaak zvědavá 😀

A vůbec, koho byste raději holčičku nebo chlapečka a proč?

Tipuju, že od prvorodiček bude reakce neutrální 😀

fair
27. jan 2010

bjoucik: Určitě nejsi 😉 Ale, že to máme krásný věk 😀
azeretka: Nemohu říct, koho bychom raději, ale pokud bychom si mohli vybrat, tak první holčičku. A proč? Možná proto, že já jsem byla první a pak teprve brácha. A moje maminka povídá, že kdyby se narodil první Pavel, já už bych se v životě nedostala na tenhle svět... 😀 Bráška je ďábel 😉 Ale samozřejmě to není jen kvůli tomu! 🙂 Tak nějak to vyplynulo ze situace... 😉

kasparci
27. jan 2010

Já bych radši nejdřív klučinu - já mám taky staršího velkýho brášku 🙂 A Míša by radši nejdřív holčičku - u nich v rodině je to už téměř pravidlo🙂 A prý když bude kluk mladší, tak nebude ségru mlátit. No, nevím🙂 Každopádně je mi to celkem jedno - vždycky se najde spousta kladů, když ta situace nastane! Takže tak! Hlavně aby byl ten mimouš už tady - ať už chlapeček nebo princezna!

dimi
27. jan 2010

Pampeliška-tabulka krásná, stejně se bude časem měnit. 😉
Jinak s pohlavím-já bych raději holčičku a naši asi také (zatím mají samé vnuky) a přítel určo kluka-chce, aby byl kluk starší. 🙂

pampeliska1
27. jan 2010

Ahoj holky,
já už se těším, až budu dělat novou tabulku, kde budou termíny porodu, pohlaví mimíse, vybraná jména 🙂 🙂

A s tím pohlavím - my jsme byly doma 3 ségry, takže jsem vždycky chtěla holku, ale vím, že tatka by se zbláznil, kdyby měl vnuka 🙂 Ale je mi to fakt jedno..myslím ale, že s holkama je míň práce, jak to tak vidím kolem sebe..chlapi jsou prostě problémová stvoření už od narození 😀 Jo a s manželem jsme se neshodli na jediném klučičím jméně, za to asi na 5 holčičích, tak by to měla být holka, ať je klid v rodině 😀

bjoucik.15
27. jan 2010

fair: nejlepší věk.. ale brzo mi bude 22 🙂 ještě hezčí věk... 😎

No tak u nás to je podobné jako u pampelišky... u klučičího jména se občas i hádáme... já chci Adama nebo Olivera a přítel Jakuba nebo Petra... u holky je to jasná Adéla... takže přítel holku u mě je to fuk... ale přítel chce jasnou holku, děsně se těší až jí bude kupovat sukničky a panenky 😀 A ještě myslím že holčičky se lépe rodí (nejsou tak velký), ale nevím .....co myslíte??

berunka
27. jan 2010

bjoucik jsem z Neratovic🙂 kousek od Mělníka.A ty,přímo z Mělníka?

bjoucik.15
27. jan 2010

beru: jj jsem přímo z mělníka... ale už jsem si přečetla v tabulce odkud jsi. Z Nera do Mělníka chodím pěšky polabskou cestou 😀 parádní procházka se psem.

berunka
27. jan 2010

Mas hafana?jakyho?

bjoucik.15
27. jan 2010

Stafordšírkýho teriéra... fenku

vilo
27. jan 2010

bjoucík holčičky se rodí dobře, ale odhadovaná váha u naší malé byla 4 kg, naštěstí měla jenom 3 kg 600g 🙂

vilo
27. jan 2010

Jinak všechny zdravím, tabulka je super

bjoucik.15
27. jan 2010

vilo: neumím si představit rodit takhle velké dítko... S mojí postavou bych se pod tou tíhou prolomila 😀 Ještě že u nás to nehrozí.. já i přítel jsme oba špunti a v rodině nikoho velkého nemáme...

berunka
27. jan 2010

Vilo ty brdo to mela tvoje mala o 1200g vic nez nase Ela🙂)) ja jsem teda mela uz od zacatku indikovany cisarsky rez.takze jsem se porodu moc nebala.akorat jsem porad resila jestli epi nebo celkovou.nakonec vyhral epi.

bjoucik.15
27. jan 2010

ale někde jsem slyšela že pokud si necháš zavíst epi tak se pak den ani nehneš, je to pravda??

marcelkad
27. jan 2010

Narazila jsem na Vaši diskusi. Mohu se přidat? V létě se také chceme začít snažit 😉 Doma máme 14m Filípka.

Bjoucik - epi jsem si nechala píchnout a jestli to půjde, při dalším to udělám znovu. Taková úleva se ani nedá popsat. A hejbala jsem se normálně - tedy v rámci možností. Po porodu člověk radši stojí než sedí 🙂

nevestinka2010
27. jan 2010

tak tabulka supr!
samozrejme je mi jedno, co se nam jednou narodi a dokonce jsme rozhodnuti, ze to nechame jako prekvapeni az do porodu, ale docela bych radeji klucika, ale fakt je to jedno, milovat to dite budeme stejne...
jmena mame vymyslena, ale pro holku jich mam hodne a kazdych par mesicu menim to prave 😅

berunka
28. jan 2010

bjoucik: ono u cisare je to trochu jiny tam se dava jakoby silnejsi epi - je to spinalni analgeze a to ti jen pichnou a zavedeny katetr nemas.teda aspon ja jsem ho nemela.a pak od pasu dolu nic necitis,nemuzes hybat nohama.cca za 2 - 3 hodiny ti ale vse prijde k sobe a normalne zase vsechno citis.je to lepsi nez celkova narkoza,neni ti po tom blbe a hned vidis prcka🙂 a hlavne i pro mimco je to mensi zatez.a epiduralu se vubec neboj,ja jsem strasny posera na injekce a zvladla jsem to v pohode.

bjoucik.15
28. jan 2010

no to bude komedie až já budu rodit.. o tom si bude povídat celej Mělník 😀 já se bojim všeho ne jen injekcí.... ale když můžu tak se jim vyhnu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre