Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

berunka
30. jan 2010

azeretka: neboj se vsechno zvladnes.ja jsem mela ve vsem zmatek asi prvni dva mesice.ale u me to bylo tim,ze Ela byla nedonosenec,tudiz spatne drzela teplotu,na jidlo jsem ji musela budit a jeste mu moc nedala.spankovy deficit jsem pocitila fest.jeste v tehu jsem si rikala,ze se mi asi nestane,ze bych mimco v noci neslysela brecet.opak byl pravdou.po zhruba tydnu co jsme byly doma jsem byla tak vycerpana,ze jsem malou v noci neslysela a manzel me budil se slovy mala uz ctvrt hodiny place asi ji budes muset nakrmit🙂)
chce to hodne vyuzivat pomoci rodiny,az bude moct prcek ven tak je vyslat na prochajdu a klidne ji doma celiou prospat.ja se ted taky desim toho jak to budu zvladat pri druhem.protoze to uz bude uplne bez odpocinku.ale vsechno se da🙂)
jinak horecky me poradne vylekaly,poprve jsme mely 40. ale na druhou stranu uz jsme si zacatkem prosince prosly anginou,kdy mela 39,5 takze uz jsem vedela co a jak.hlavni je se pokusit zustat v klidu mimi a i vetsi prcek to z maminky vyciti.

azeretka
31. jan 2010

být na týden doma sama má i výhody, už mám vyleštěný celý byt 😉

bjoucik.15
31. jan 2010

Beru: nestraš 😖 tak tohle já nezvládnu, musím mít odpočinek aspoň 5 hod...

fair
31. jan 2010

pampe: Tak to je naprd, když vám to ,,vzali" před nosem... A stejné jméno, jako má hafan je vážně divné... 😀
Taky se uklidňuju tím, že když to zvládly všechny ty slečny a paní přede mnou, tak to zvládnu taky 😉 My to zvládneme! 🙂

pavlinka777
31. jan 2010

berunka: Ať je malá brzo zdravá.
Taky jsem teď marod, chytla jsem někde pořádnou střevní virózu, tak špatně mi už dlouho nebylo, strávila jsem na WC celou noc na sobotu, včera jsem jen ležela, ale dnes je mi už líp. Jsem si furt říkala jaké asi budu mít těhotenské nevolnosti, horší než toto už snad nic být nemůže 😖
Ale už mě to nebaví, trávit víkend doma, radši bych šla ven na běžky nebo na brusle..
Taky si říkám, jak budu zvládat miminko, já potřebuju mých 8 hodin spánku 🙂, no ale nějak to určitě zvládnu.😉

bjoucik.15
31. jan 2010

tak všichni to nějak zvládneme, máme manžele, přítele, rodinu....

pavlinka: tak se brzo uzdrav, tohle jsem měla v prosinci a byl to děs, do toho ještě 39tky horečky...

pampeliska1
31. jan 2010

Fair: on se nejmenuje přímo Michal - je to Míša, jenom když zlobí tak je Michal 😀 Ale kdybys ho viděla, tak to je takový méďa, že na něho jiné jméno prostě nešlo...a zvlášť když byl malý tak to byl takový malý lední medvídek.. 🙂

pavlinka777
31. jan 2010

bjoucik: Děkuju. Já měla včera 38,5, celý den jsem prospala.. Dnes už je to ale snad skoro dobrý. 🙂

azeretka
31. jan 2010

abych nemusela každý den myslet na mimi, tak jsem si objednala semínka kytiček na balkon a budu plodit aspoň takto 😀
Už ať je jaro!

azeretka
31. jan 2010

Dneska se Vás tu moc neukázalo 😒 Nojo, chápu, že když máte u sebe drahou polovičku, tak raději trávíte víkend s ní 😉 Já to musím ještě vydržet až do soboty ☹

Dneska jsem počítala zbývající HA a zjistila, že mám už jen 10 pilulek, tak začnu odpočítávat a čím víc o mimi přemýšlím tím víc ho chci začít s Váma v létě, tak musím zpracovat manžela, snad se zadaří 😉

Tak hezký večer všem, jdu se dívat na telku 😝

fair
31. jan 2010

pampe: Tak to naprosto chápu - my máme doma ročního, čistě bílého, poloangorského kočičáka jménem Piškotek... Taky super 😀

marcelkad
31. jan 2010

holky, až uvidíte toho malého uzlíčka, zvládnete všechno 😉 navíc, když je to první dítě, je na něj docela dost času. Malé mimi spí až 20hod denně (teda polovinu toho času ho člověk uspává než zabere 😀 ). První týden nám teda vařila moje mamka, než se člověk zaběhne (kojení, odstříkávání, uspávání) a všechno si trochu zorganizuje. Používám v podstatě od 2 týdne látkové pleny a rozhodně to nijak zvlášť nezatěžuje. Pračka vypere a žehlím ráda. Ze začátku je to trochu chaos, postupně se to upravuje a teď v roce musím říct, že už je všechno takové pravidelné - spaní, jídlo, hraní, procházky.
Hlavně ať už nám začnou růst bříška, pak budeme řešit nákup výbavičky a už to pojede 😀 😀 😀

pegas174
1. feb 2010

ahojte kocky, ani Vas nestiham citat, tolko ste toho napisali.
Ja mam teda dnes strasne fofry v robote, az ma z toho boli hlava. Vidim ze ste sa dost rozpisali o porode, ja si tiez myslim ze ked to prezilo tolko zien predomnou tak to prezijem aj ja. Najviac mam obavy z toho ze ku mne personal nebude mili a to este moj manzel nechce byt pri porode ☹ , lebo si mysli ze to je masaker

pampeliska1
1. feb 2010

pegas174: tak to máme podobné s tím manželem u porodu... 😖 Ten můj ale svůj názor v poslední době TROŠIČKU mění, ale stejně se do toho nějak nehrne a není o tom přesvědčený na 100%, že chce být u toho. On se hlavně bojí toho, že mě to bude bolet a on mi nebude moci pomoct.. Já ho ale nenutím..myslím, že to by bylo ještě horší, kdyby tam musel být " na silu". Takže to nechávám tak a uvidíme, co bude, až dojde na lámání chleba 😀

marcelkad
1. feb 2010

Můj muž taky za žádnou cenu nechtěl jít. S postupujícím těhotenstvím, jak cítil taky pohyby v bříšku se zhruba měsíc před porodem rozhodl, že půjde. V den porodu musel na služební cestu, bylo to tipŤop, ale stihnul to. Přijel v 16hod a v 16:15 jsem šla na sál rodit 😀 ale nenutila bych je do toho. Buď chtějí nebo prostě se na to necítí.

prdecek
1. feb 2010

ahojky holky,
omlouvám se, že sem tu tak dlouho nebyla, ale byla sem ještě párkrát v práci a pak nebyla nálada.
Zítra jinak nastupuju do tej nemocnice na tu laparku a ve středu mi ji budou dělat, tak si na mě vzpomeňte 😀

Jak dojedu domů, tak se ozvu. Doufám, že ve čtvrtek. 🙂

nevestinka2010
1. feb 2010

prdecek-budem na tebe myslet, vse bude ok!

nevestinka2010
1. feb 2010

azer- drzim palce at manzilka pomalu ale jiste zpracujes a at na to v lete vlitnete taky 😎
co se tyka otce u porodu, myslim, ze hlavne aby to chtel sam a nejlepsi je ho zapojit jeste pred porodem do pripravy, ale rozhodne nebudu meho mileho nutit, to je kontraproduktivni. dokonce existuje studie, podle ktere muzska pritomnost u porodu zvysuje zakonceni porodu sekci, protoze muz proste prevezme "veleni" a presvedci lekare at to urychli... dokonce jsem cetla i par porodnich pribehu, ze kterych to takhle trochu vyplynulo... ale jinak pritomnost milovane osoby je zas urcite dobry pocit, zalezi na vztahu...

berunka
1. feb 2010

holky tak se hlasim po horor vikendu,teploty mam eporad ale uz jen rano a vecer kolem 38.byly jsme u doktorky a vysledek - rostou nam stolicky,takze mala je mrzuta,nechce moc jist.tak snad bude dnesni noc klidnejsi.

tatinek u porodu - muj manza u nej byl i kdyz jsem mela sekci a byla jsem za to moc rada.byl se mnou i kdyz jsme cekali az me vezmou - to bylo trochu z protekce protoze u Apolinare nesmi tatinkove na cekatelsky pokoj.a kdyz jsem videla jak se chudak klepe kdyz mu prinesli nemocnicni hadry na prevlek s rouskou bylo mi ho lito.ale byl to super pocit,videli jsme spolu hned malou,on ji pak sel vyfotit a jeste se mnou sel na Jipku.

pampeliska1
1. feb 2010

Prdecek: neboj, budeme na tebe myslet! Všechno to dopadne dobře 😉

Teď mě napadlo, že se tady dlouho neukázala Dreana...že ji nemám ani v tabulce..

Berunka: no to muselo být šílené, já bych se strašně bála.. Tak snad už to dnes v noci bude lepší...

azeretka
1. feb 2010

hezký večer holky
mám dotaz, co je to sekce? ve slovníku jsem našla pitva, ale to mi k porodu moc nesedí 😀

prdecku: drž se, myslíme na tebe
pampelisko: taky jsem myslela na dreanu, asi má teď nějaké zkouškové období, kinsli by se měla taky brzy ukázat, myslím, že teď měli ten romantický výlet na horách 😉

berunka
1. feb 2010

azeret: sekce je císařský řez🙂

swiete
1. feb 2010

Ahojte holky som tu nová, ale celkom to tu pribudlo za tie dva dniky.....Ja som mala dva dni 12 hodinove služby tak som rada že ich mam za sebou a zajtra ma čaka nočna,uf niekedy je zabijak ta praca...
Len vela piste nech vas spoznam a kecam aj ja trosku s vami....
Ja som vcera preberala babetko s milačikom a že načo čakať so snažením až do leta🙂))Ale zatial trvam na svojom, máme isť v auguste do Spanielska, tak sa budeme "snažilkovať"
Dobru nocku....

azeretka
2. feb 2010

berunko: děkuju 😉

swiete: moje práce je taky zabiják a to nemusím střídat směny 😀

Přeji všem hezký dnešní den

kozinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pampeliska1
2. feb 2010

No však jsem zvědavá, s čím se Kinsli vrátí 🙂)

Já se dneska snažím psát diplomku, protože už je fakt nejvyšší čas, ale taaaaaak se mi nechce 😠 😖

Tak se mějte, papaááá

pavlinka777
2. feb 2010

Ahoj v únoru 🙂
Dneska pracuju z domu, protože pořád trochu marodím, nakazila jsem i miláčka, 😢 tak jsme tu dva marodi..
pampeliska: To chápu. 😉 Co studuješ? Vzpoměla jsem si na svoji diplomku, to byl boj..

kinsli
2. feb 2010

Ahojky holky, tak co je tu nového??? Povídejte přehánějte nevím jestli Vás stihnu za ten týden dočíst 😀

kinsli
2. feb 2010

Potřebovala bych jít dolů něco nakoupit, ale ta malá příšera né a né usnout 😠
Potřebovala bych oběd na 14:30h a to nevím jestli stihnu ☹ Právě si tam teď hraje s pejskem 😀

Jo házím odkazy na fotky, kdo chcete tak jukněte 😉

http://kinsli.rajce.idnes.cz/Destne_27.1.-31.1....
a
http://kinsli.rajce.idnes.cz/Nase_mala_kocicka_...

nevestinka2010
2. feb 2010

kinsli jak bylo na horach?
holky, taky jsem si rikala co dreana, ale on a se urco brzy ukaze...
co nam tady asi kozinka chtela rict, ze ji to admini smazali??? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre