Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
13. mar 2010

Pampeliško: Jsi šikula, můj manžel je taky na sladké 😀

Můžeš mi prosím poradit ohledně toho grafu? Vytvořila jsem si graf a musí se někde ukládat nebo je už automaticky někde uložený?

azeretka
13. mar 2010

tak to vypadá, že jsem ten graf pomocí Vašich rad dokázala převést do alba. Moc moc děkuju, bez Vás by to fakt nešlo 😉 Jste super !!

pampeliska1
13. mar 2010

Azeret: no vidíš, jak jsi šikovná 😉 Ale je to zajímavé, že to tak samo počítá atd., že.. Mě osobně to vkládání dost baví 😀 Grafík pěkný..já ti fakt nevím, co si o tom mám myslet 🙂
Jinak ještě k té bábovce - pekla jsem si ji v podstatě jenom pro sebe, protože můj na buchty a celkově sladké moc není..Vždycky si něco upeču a pak to sama sním 😀

pampeliska1
13. mar 2010

Terez, co znamená v tvém grafu to "stats" 5, 4 ?

azeretka
13. mar 2010

stat 5,4 ?? vůbec netuším, dalo si to tam samo 😀

Mě ty grafy taky moc baví, dokonce i manža se začíná zapojovat a každé ráno se ptá kolik? 😀

kathrin17
14. mar 2010

ahojte baby...aky ste mali vikend? 😀

ja celkom fajn v piatok sme mali navstevu kamosku s manzelom, tak sme sa opili 🙂 ale v ramci vsetkej slusnosti vcera bol oddychovy den a dnes chystam oslavu....chlebicky, upeciem pernik a budem cakat, pride tato s manzelkou a brasko s rodinkou, tak sa velmi tesim na moju krasnu neterku 😀

co sa tyka sladkeho a mojho manzela...on by nemusel mat nic ine, len sladke 😀 vcera zjedol pol torty 🙂

babenky ja este stale cakam na MS uz som 40DC a stale nic, tehotna nie som urcite ☹ asi budem musiet ist na vyvolavacku a to ma desne stve ...do keluuuuuu

Ale aspon sa tesim na dnes, ak vsetko vyjde tak ako ma....oki letim varit svieckovu, tak zatial paaaa

kinsli
14. mar 2010

Holky moc děkuji za radu, já teď jdu péct biskupáka a pak musím jít dělat oběd 🙂
Odpoledne kouknu na tu TB 😉 Jinak mě to taky moc baví 😵 jsem zvědavá na frafík 😉
Ples byl včera super, přišli jsme domů okolo 2h to už jsem byla fakt hotová 😖 Taky že jsem vstávala v 9:40h 😀 😀
Holky nevíte co pomáhá na nadýmání nebo lépe řečeno na nafouklé břicho ???
Já jeden den mám bříšlo téměř rovné, jen takový malý špíček po kačence 😀 a druhý den mám břicho jak na 5 měsíci 😔

pavlinka777
14. mar 2010

kathrin: Já měla teď cyklus 45 😒 a nakonec došla. Tak chápu jak ti je. 😖
A kolik míváš nejdelší cykly? Já měla asi dvakrát i něco přes 50, ale na vyvolávačku jsem nikdy nešla, vždycky nakonec došla. Ty jsi musela někdy na vyvolávačku? Ještě bych chvilku počkala, tento týden.. A co bazální teplota, ty myslím měříš?

Tak to já jsem jako pampeliska, upeču něco a pak to sním skoro celý sama 😀 , můj to moc nemusí, teda když už něco udělám tak si dá, ale má radši masíčko 🙂 Od vánoc jsem vlastně nic nepekla, jen jednou jsem dělala nepečený tvarohový zákusek.. Asi někdy udělám moje oblíbené čokoládové mufínky 🙂

Jinak jsem se po dlouhé době vrhla na decoupage, tak si maluju květináče, hezky jarní zelenou 🙂

Hezkou neděli 🙂

pavlinka777
14. mar 2010

kinsli: Mě nadýmání občas potrápí, pomáhá mi mátový čaj a když už je nejhůř tak espumisan.

Jo grafy mě taky baví, už mi pomalu končí ms, tak jsem zase začla měřit, už mě to chybělo těch pár dní bez měření 😀 Teď jen abych naměřila nějakou pěknou ovulku 😉

azeretka
14. mar 2010

ahoj holky 🙂
sobota byla u mě pracovní, večer jsme si dali s manžílkem lahvinku výborného vínka 😉
no a neděle je zatím klasika, vaření obídku. S tím sladkým jste mě namlsali, už přemýšlím, jestli se do něčeho taky nepustím 😀
pavlinko: k vyzkoušení mufinu se už dlohou odhodlávám, ale cena formy mě odrazuje a ty papírové košíčky zatím marně sháním 😠

To nadýmání mě taky hodně trápí, já jsem balon skoro pořád, takže cpát se denodenně espumisanem není yrovna vhodné, tak na to prdím 😝

kinsli
14. mar 2010

azeretka: Proš není vhodný??? Vždyť říkají že je ok i pro těhotné a kojící 😉
Jinak my dnes budeme mít jaksi pozdější oběd 😅 Teprve jsem dala péct králíka 😉

kinsli
14. mar 2010

tak co holky už to vidíte??

Link: [ur]http://your.favorite.link[/url]

kinsli
14. mar 2010
azeretka
14. mar 2010

holky pomoc
nejde mi přihlásit se opětovně na fertilityfriend

Včera jsem se tam poprvé přihlásila a vše fungovalo a dnes mi to už nejde, heslo ani jméno jsem určitě nepopletla, nevíte, co se mohlo stát?

azeretka
14. mar 2010

tak už netřeba, nevšimla jsem si, že mi to na mailu přiřadilo jiné heslo 😔

kinsli
14. mar 2010

taky jsem na to dnes koukala 😉

jinak bábovka je skoro upečená a vypadá fakt luxusně 😵 😵 😵

pampeliska1
14. mar 2010

Ahoj holky, tak my jsme víkend více méně proflákali 🙂 Chystali jsme se popřát neteřince Amálce, dneska má 2 roky, ale nevyšlo to, protože jsou nemocní, tak někdy příště 🙂

Kathrin: tak to je k vzteku, takové cykly 😠 Už jsi na vyvolávání někdy byla? Taky bych asi ještě počkala, jak radí Pavlínka, ale osobní zkušenost s tím nemám..

Kinsli: zajímavý graf 😀 Ale hlavně, že to funguje a jde to zobrazit.. K tomu espumisanu - je tam hlavne problem, ze je jakoby "navykovy", ze si telo zvykne, ze jej dostava a pak uz se nesnazi poradit si s tim samo.. Navíc prý to ani moc nepomáha..to mi ale říkala ségra, která to zkoušela, tak nevím..

Pavlinka: muj chlap je uplně stejný..masíčko, salámky, sýry..to je jeho, ale nad sladkým se ofrnuje..Ale je zlatý, že vaří..třeba dneska jsem uvařila jenom knedlík, zbytek dělal sám 🙂

azeretka
14. mar 2010

tak já měla nedělní odpoledne trošku perné, protože se nám nějak roztonal kocourek, celý den zvrací a má sračku, takže už měl dnes dvakrát koupel a já 5x umývala zem ☹

jo a na tu buchtu jste mě taky zlákaly, řez raffaelo mi chladne na lince 😀
můj chlap je občas taky zlatý, okna u nás umývá jen on a dnes vydrhl dokonce i lednici, je jako nová, no ikdyž je jen půl roku stará 😀

tak hezký večer všem 🙂

kinsli
14. mar 2010

azeretka: Koukala jsem, že jsi si vybrala stejné povlečení jako já 😀 😀
Tedy jinak, já si ho vybrala v oranžové, ale to co jsi vybrala ty se mi líbí mnohem více 😵
Tak se budu opičit 😝 Je k němu povlečení, zavinovačka, mantinel, přebalovací podložka, jen nevím jestli je k němu i nebesa. Já si to původně našla na MMB a pak jsem koukala, že ty to máš z nějakého obchůdku tak jsem si ho našla na netu a ty ceny jsou naprosto luxusní 😵 😵 😵

Tak teď už jen to miminko a jdu do toho 😀 😀 😀

aveline
14. mar 2010

ahojte,
vobec vas nestiham citat 😒 chodim brigadovat a ked pridem domov, tak nevladzem uz nic.
mame uz dalsiu tehulku? postrehla som len, ze kinsli to teraz nevyslo, aj azeretka nieco pisala ohladom testu, len neviem ako to dopadlo 😕
moj druhy cyklus bez HAK bol 25 dni, dost malo, dufam, ze dalsi nebude este kratsi. inak omnoho viac ma bolieva brucho odkedy neberiem HAK. myslite, ze mozem mat taku bolestivu ovulaciu? teraz som tusim 14dc a uz asi pred dvomi dnami ma zacalo boliet brucho a boli s prestavkami doteraz.

kinsli
14. mar 2010

aveline: Může to tak být 😉 Kamarádka má 10dc-13dc, je to u každého jinak, já tedy co jsem postřehla tak mám asi tak den a půl 😉

pampeliska1
14. mar 2010

Azeretka: tak o umytí lednice si muzu nechat jenom zdááát... Minule mi teda pomohl, ale aby ho to napadlo samotného, tak to ani náhodou 😀 Aspoň, že vaří, když už nic 😀

Aveline: ja si myslim, ze ta bolest bruchu urcite muze s tim souviset.. Taky ovu nekdy citim jako takove pichani v podbrisku a celkove mam takove citlive bricho... Myslim, ze je fajn, ze ti ten cyklus tak dobre naskocil..jak tady ctu, tak holky klidne i 40 dni a vice 😖

azeretka
15. mar 2010

ahoj holky:
aveline: mě minulý mesíc polelo břicho cca 4-6 dní kolem ovulace a pak mě semtam zabolelo snad každý den v cyklu 😠 Takže asi nic neobvyklého, když to tak máš i ty, tělo se vzpamatovává a učí se fungovat bet HA

Kinsli: u mě nebesa určitě nejsou, ani po nich netoužím, v tom obchůdku se prodávalo všechno zvlášť, tak jsem navybírala jednotlivé kusy, co jsem chtěla. A ty budeš kupovat všechno nové? po Kačence druhorozený tyto věci nepodědí?

pampeliško: každá pomocná ruka v kuchyni se cení, určitě máš zlatého chlapa 😉

jo a hlasím dnes sníženou teplotu z 37,2 na 36,9, takže MS by měla dorazit dnes jako obvykle, tak uvidíme, zatím nic. Týjo, ty teploty jsou super, přesně ti řeknou, který den přijde MS ještě před tím než přijde, mazec 😉

pampeliska1
15. mar 2010

Dobré ráno holky,
dneska jsem měla úplně šílený sen 😀 Přišla za mnou ségra, ať si jdu udělat těhotenský test, že si myslí, že jsem těhotná.. Tak jsem šla a podstatě jsem ten test jenom vzala do ruky, tak už tam byly 2 tlusté čáry 😀 No sranda.. A k tomu jsem ráno naměřila 37,05 °C 😀 Ale to by muselo být téměř neposkvrněné početí, takže si myslím, že je to jen dozvuk toho snu 😀
Tak se mějte, přeju příjemný začátek týdne 🙂

azeretka
15. mar 2010

😀 😀 😀 tak to je dobré pampeliško, už nás to začíná strašit i ve snu 😀

cermonca
15. mar 2010

Ahoj po výkendu,tak koukám že se testování nevydařilo ani Kinsli ani Azeretce ☹ Tak holky uřcítě se zadaří příště 😉

Já příští pondělí čekám ms,je to vlastně první bez tělíska tak jsem zvědavá jestli dorazí a jak mi bude.Od porodu jsem měla to tělísko tak jsem normální ms nepoznala a před tím jsem brala prášky a po vysazení jsem nečekaně otěhotněla hned 🤐 Takže neovlivněné jsem to měla asi před devíti lety 🤐 To mi šíleně bolelo břicho a nemohla jsem fungovat,ale pravidelné to bylo.No bude to mazec.

Manža teda nevaří,ten ani neví kde v kuchyni co máme 😅 No ale čas od času se sám vrhne na luxování a pravidelně myje záchod 😅 Dost se věnuje Nikče tak za to jsem poravdu ráda 😵

azeretka
15. mar 2010

cermonca: jéé myje záchod, tak to je záslužná činnost 😉 Můj manžel to už taky párkrát zkoušel, když jsem nestíhala vařit a uklízet najednou, docela to šlo, ale tuto činnost si dělám raději sama. Za to nikdy nevynáším kš, to je u nás zásadně mužská práce 😀

kathrin17
15. mar 2010

babenky vy ste sa mi rozpisali :D

pavlinka777...to nie si sama, co mala viac ako 50 dni, aj ja som par takych cyklov mala a odvtedy stale pod 37 nejdem ☹ fakt je to na nic, o to dlhsie musime cakat na ovulku a na to, aby sme mohli splodit potomka, ke to des ☹ este tak dva tri mesiace a pojdem k dokymu, aby mi s tym cosi spravil, aj ked sa to asi odrazi na vahe coz ma uz vobec netesi....

A na vyvolavacke som bola len jeden jediny krat a aj to nechcene, lebo som bola zrovna na prehliadke a nahodne sa ma doky opytal, ze kolky den cyklu som a ked som mu povedala, tak skoro okoktavel 😀 najprv ma poslal naspat na kozu a ked nic nenasiel, tak uz aj isla injekcia do zadku 😀 a potom MS do tyzdna dorazila...

kinsli...tak takych co mame problem s naduvanim je velmi vela....ja sa tiez pridavam do klubu, teraz som si zacala davat raz za cas vecer probiotika a dost sa to zmiernilo...takze mozem len odporucit...kedze to upravuje mikrofloru v crevach a tym padom napomaha k dobremu travenie bez nasledkov 🙂

juj a co sa tyka manzelovych prac v domacnosti, tak to je totalne minimum, teda aspon to tak celu zimu bolo, tak sme si asi pred tromi tyzdnami sadli a vravim, ze takto to dalej nepojde aby som vsetko robila sama 😀 tak sme si podelili ulohy on ma na starosti vykladanie umyvacky, vysavanie a vynasanie smeti a ostatok je na mne...toto mi velmi pomoze....varit neuvari absolutne nic..do toho ho nikdy nedonutim ☹ skoda, ale nevadi...som rada, ked aspon zje, to co ja navarim 🙂

komurka
15. mar 2010

ahojky,
taky zdravím po víkendu!! 🙂 U nás bylo tentokrát celkem rušno, takže počítač šel úplně stranou. V sobotu jsme byli pomáhat sestře se stěhováním do nového domečku. 🙂 A v neděli, když už jsme si s mamkou vyšly jen tak relaxačně na vycházku do přírody, tak jsme skončili v nemocnici, protože na mokré trávě uklouzla a zlomila si nohu! ☹ Takže téměř celé nedělní odpoledne jsme trávili na pohotovosti. No, snad se to bude dobře hojit. Ale i tak všechny jarní práce na zahrádce u našich zbudou na mě, takže už abych se začla rozcvičovat, neb ve čtvrtek začínám ve skleníku!
Naštěstí i já mám celkem šikovnou a pracovitou druhou polovičku 🙂 , takže to jistě společne zvádneme. Práce na zahradě mu celkem nevadí, ale rád pomůže i doma. Ten můj je spíš taky přes ten úklid. U vaření mi poháhá, tak leda s nádobím, i když za to jsem asi nejvděčnější! 😀

bay
15. mar 2010

Ahojte, tak my sme kedysi mali uzasne rozdelene domace prace (kym som chodila do prace). Ja som prala a zehlila (pocas tehu som nezehlila 😵 ), vysavala a mala prach. MM vytieral podlahy, polieval kvety a piatok az nedela umyval riad (ja cez tyzden) a cez vikend varil on, cez tyzden ja. Ale akosi sa nam to pokazilo 😔 ostal uz len ten riad a varenie. Ostatne je na mne 😔 Zacalo to polievanim, ked nam oapadali vsetky rastlinky, tak som sa nad nimi zlutovala 😀 no a vraj ked som doma, tak ostatne zvladam 😠 😠 😠 (chlap!!!). Hlavne ze nezvladol s malym ani povysavat byt 😀 😀 (drobcek je teda skvely pomocnik a vysavac nahana s nadsenim - sa mu paci ako fuka 😀 😀 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre