Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

vilo
25. jan 2010

Pampeliško už bych tam jenom přidala od kdy se chceme snažit, jinak mě nic už nenapadá

pampeliska1
25. jan 2010

vilo: OK, až budou nějaké změny, tak kdyžtak přidáme sloupeček 🙂 A ty jsi tu tabulku předtím dělala normálně v Excelu a pak jsi to převedla do JPEG a uložila si do alba? Díky

bjoucik.15
25. jan 2010

nevestinka: ahoj děkuji 🙂

S tabulkou souhlasím, není to vůbec špatný nápad 🙂 a potřebujete nějaké data??

vilo
25. jan 2010

Pampeliško přesně tak 🙂

pampeliska1
25. jan 2010

Holky, tak kdo chce být viděn v tabulce, tak mi pošlete do IP: křestní jméno, město, kde bydlíte, věk, příp. počet dětí (klidně i jména a věk) a údaj, kdy se cca chcete začít snažit o mimíse 😉 Zítra se to pokusím dát dokupy...

bjoucik.15
25. jan 2010

pampeliska: odesláno 🙂

vilo
25. jan 2010

máš to tam brouku 😉

azeretka
25. jan 2010

ahoj holky, taky se přidávám do tabulky, sice ještě nevím, kdy se manžel rozhoupe, ale já budu věřit, že ještě v roce 2010 😀

pampeliska1
25. jan 2010

bjoucik, vilo: už to študuju 😉 😉
azeretka: musíš být optimistka - to je základ 🙂 🙂

bjoucik.15
25. jan 2010

vilo: teď jsem se nemohla vynadívat na Adélku, je fakt překrásná 🙂 Taky chceme holčičku aby se jmenovala Adélka je to krásné jméno....

azaretka: ahoj jestli můžu tak máme to samé... chceme v roce 2010 ale pochybuju že se to hned povede a jak to tady v těch tématech čtu, tak budu ráda když se to podaří do roka.... ☹

berunka
25. jan 2010

ja se taky pridavam k tabulce a az to bude definitivni co v ni bude tak poslu udaje do IP🙂 hlavne dejte vedet komu 😀

pampeliska1
25. jan 2010

Beru: údaje posílej mě kdyžtak 😀 křestní jméno, děti (jméno, věk), bydliště a kdy se chcete začít snažit 😉

pampeliska1
25. jan 2010

Beru: ještě jsem zapomněla na věk 🙂 Ta tvoje malá je tak kraaasnáááá, teď jsem se dívala na fotky a ta má teda kukadla!!

xxveronikaxx
25. jan 2010

Je možné aby žena otehotnela aj keď používame ochranný kondom a aj vonku sa,,,, dakujem.

bjoucik.15
25. jan 2010

xxveronikaxx: Je možné všechno 😀

xxveronikaxx
25. jan 2010

No mne jedno dieťa zatiaľ stačí 🙂

bjoucik.15
25. jan 2010

🙂

berunka
25. jan 2010

Pampelisko moc dekuju za chvalu,vsak jsme se taky snazili 😀 😀 😀 😀 no kazdej to rika ze ty kukadla jsou to nej🙂

kinsli
25. jan 2010

Ahojky holky, vítám nově příchozí 😉
My se chystáme na hory tak už tak nějak PC nestíhám 😉
Ještě se tu snad zítra ukážu 😀

azeretka
26. jan 2010

ahojky
bjoucik: tak to jsem ráda, že tady po létě možná nezůstanu samotinka 😉

prdecek
26. jan 2010

ahojky holky,

tak jsem si včera byla pro výsledky předopračního a vše je ok. Taky jsem si už volala do Brna a nastupuju 2.2. a výkon bude 3.2. a další den bych měla snad jít domů. Už to chci mít zasebou!!!

nevestinka2010
26. jan 2010

holky dobre ranko!
tak se nam to tu rozjelo s tabulkou koukam 😉 to je fajn, taky sem se pridala
prdecek>tak to je ok, bude dobre!
a mame zase spoustu novych, to je supr! se mnozime o 106! tak kez bychom se pak takhle mnozily i pri snazeni 😎
mejte pekny den a neumrznete tam!
ja uz vcera videla tady v parku prvni snezenky! takze hura!!!

bjoucik.15
26. jan 2010

Ahojky holky,

azaret: jj ve dvou se to lépe táhne 🙂

nevestinka: no nevím jestli bych se chtěla množit o 106! Myslím že o jedno stačí 😀

aveline
26. jan 2010

ahojte, tak aj ja som poslala udaje do tabulky
som zvedava, kolko sa nas nazbiera a kolke to dovtedy vydrzia 😉

bjoucik.15
26. jan 2010

tak jak koukám a počítám tak je nás zatím 6???

misinn
26. jan 2010

baby ja sa pridavam k letnym snazilkam 🙂 🙂

prdecek
26. jan 2010

já už taky poslala údaje do tabulky. No my určo vydržíme minmálně do června či července, kvůli práci. Chtěla bych totiž smlouvu na dobu neurčitou, konečně. Ale tak uvidíme co na té laparce a tak. No uvidíme 😀

fair
26. jan 2010

Ahojky 🙂

Splněno, posláno... 😉

bjoucik.15
26. jan 2010

fajn 8 🙂

dimi
26. jan 2010

Ahojda,
tak nakukuji po delší době a je nás tu fakt hodně 😅 to je dobře-i když jak postupně dočítám, tak zjišťuji, že nás tu v létě už hodně zase nebude, ale přesídlí do rubruky "těhotenství"... 🙂

My stále nejdříve v létě.

Něco nového?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre