Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

pavlinka777
26. jan 2010

Taky zasláno do tabulky 🙂
dimi: Já tu určitě budu i v létě, začínáme v červnu.
Holky, jak se "chystáte" na snažení? Já potřebuju hlavně pár kilo přibrat 😒 , a pak chci brát vitamíny, ale teď na na to myslím ještě brzo..

bjoucik.15
26. jan 2010

pavlinka: mohu se zeptat proč potřebuješ přibrat?

teodorka
26. jan 2010

ja tiez stale cakam na leto aj ked uz sme bez ochrany ale aj tak chcem az v lete byt tehu 🙂
a nepripravujem sa nijak ...jedine kukam na fore stranky ako si zvisit maximalne matersku 😀

pavlinka777
26. jan 2010

bjoucik: Mám jen 52 kg na 168 cm a přijde mi to dost málo ☹ Mám strach, abych pak kvůli tomu neměla s těhotenstvím potíže. Nevím, možná to zbytečně moc řeším, ale určitě mi pár kilo navíc prospěje 🙂

aveline
26. jan 2010

pavlinka, mam podobne parametre 😀 o 1 cm viac a asi o 1 kg menej. Verim, ze nam to nesposobi ziadne problemy. Ja sa nechystam cielene priberat, mojim cielom je skor neschudnut este viac 😎

pavlinka777
26. jan 2010

aveline: Tak to jsi ještě hubenější 😉 No já právě vždycky v zimě zhubnu, a ted jak se snaším jíst trochu víc tak se mi to drží od podzimu zhruba stejně, tak jsem ráda. Před rokem v lednu jsem měla 49,5 😖

bjoucik.15
26. jan 2010

pavlinka: nemyslím si že by potom byly nějké komplikace. Znám holčinu má 168cm váží ani ne 47kg (teď má skoro 53kg) a porodila zdravýho krásnýho chlapečka 4200g 🙂 kompikace nebyly žádné, spíš úplně pohodové těhotenství.. já mám 162cm a vážím 48kg.

aveline
26. jan 2010

ja chudnem hlavne, ked som v strese alebo pri nejakych zdravotnych komplikaciach. Po minulorocnej dovolenke v Tunisku som mala len 49 kg 😒

berunka
26. jan 2010

holky o vaze to myslim neni,ja kdyz jsem otehotnela mela jsem 54 a 164cm, ptvni tri mesice jsem zhubla na 53 a na konci tehu jsem mela 67kg🙂

kasparci
26. jan 2010

Azeretka, pampeliška: Nakonec řešíme bydlení úplně jinak, než bylo v plánu. Kupujeme byt - cihlový klasický městský dům - po kompletní rekonstrukci - náš bude podkrovní byt. Jen si dáme podlahy podle sebe a vybereme si kuchyň a můžeme se stěhovat. Tak snad se tam bude mimísovi líbit🙂

Prdecek: osobně se asi neznáme, ale i tak🙂 Jojo, svět je malej

kinsli
26. jan 2010

Teda holky vy jste hubeňonký, já bych Vám klidně 10 kg dala 😀 😀 😀
Vy se snažíte přibrat a já zase momenálně schodit 😀

bjoucik.15
26. jan 2010

Myslím že po mimi budeme mít všichni pár kil nahoře 🙂

berunka
26. jan 2010

bjoucik: to mas pravdu.ja mam teda ted nahore 2 kila oproti stavu pred tehu.8 kilo jsem nechala v porodnici a zbytek sel dolu behem 14dnu pri kojeni.ale jakmile jsem kojit prestala,slo to zase nahoru:((

pampeliska1
26. jan 2010

Ahoj holky, děkuju za info, zítra to dám dohromady do tabulky..Dneska jsem neměla čas bo jsem byla na brigádě..
Tak zatím papáá, dobrou 😉

augustovka
26. jan 2010

Ahojte nemohla by som sa k vam pridat? 🙂

bjoucik.15
26. jan 2010

beru: vážně? nevypadá to... čím to že když se přestane kojit tak se opět tloustne.. mamka to měla taky... a doufám že nebudu po ní 😖

augustovka: ahoj vítej....

berunka
26. jan 2010

bjoucik no ono je to asi hlavne kvuli tomu,ze prcek z tebe pri tom kojeni vysava hodne zivin.a betsinou ta mamina neji natolik,aby to vsechno doplnila.takze hubne.k tomu jeste trosku nervicky aspon na zacatku nez si to clovek osaha a udela nejaky rezim.takze asi tak🙂

bjoucik.15
26. jan 2010

beru: ježiš nestraš 😒 🙂

berunka
26. jan 2010

cim,tema nervickama? nebuuuj to bude v pohode.to jsou takovy ty normalni nervicky z neznama.si budes chodit pro rady ju 😉

bjoucik.15
26. jan 2010

jasně budu tady pečená vařená... ale ještě si chvíli počkáš 🙂

berunka
27. jan 2010

To víš že jo,od tohoo tu budemmy "zkušené matky" 😀 😀 😀 😀 😀

dimi
27. jan 2010

Dobré ranko,
co to čtu? Takže naberu,zhubnu, naberu...A to se vyplatí 🙂
Hezký den.

pegas174
27. jan 2010

dobre ranko letne snazilky, aj ja sa pridavam do tabulky, uz som poslala udaje. Neviem ako u Vas ale tu v Bratislave je pekna kosa, tak sa drzte pekne v teplucku 😉

nevestinka2010
27. jan 2010

caute zenky,
tak co se tyka tech hubenych, pokud je vas BMI hodne v podvaze tak by to mozna trosku cilene pribrat chtelo, ale pokud mate pravidelnou ms tak bude vse asi ok a telo si rekne, co potrebuje. Hlavne pak ale v tehu davat dobry pozor na dostatecny prijem bilkovin at nemusi vase uz tak vyhuble telo brat ze zasob - svalu.
Ja teda planuju jeste 5 kg do svatby a tedy i do snazeni shodit, ale to by melo jit samo, jakmile se zacnu vice hybat, nejake diety se moc pred snazenim nedoporucuji a byvaji stejne silne kontraproduktivni...
Ja jsem teda byla v ramci prekoncepcni pece tedka u doktorky jen tak na prevenci a vse samozrejme ok. Zacinam brat listovku a do nastavajiciho hucim aby prestal konecne kourit 😅 Jinak si pomalu tady budu muset najit doktora, ke kteremu budu chodit v tehu, rada bych tam poprve zasla jeste netehu...
Jinak koukam, ze tam fakt mate zimu jak v Rusku tak se opatrujte!

cermonca
27. jan 2010

Ahoj můlžu se k vám přidat?
Chceme se taky snažit o další mimi.Teď ještě mám na měsíc antikoncepci a pak uvidíme jak se zadaří.Teda v březnu se asi moc snažit nebudeme protože bych nechtěla mimi na Vánoce
😀 no ale i kdyby to vyšlo tak budu ráda 😵

cermonca
27. jan 2010

Se z toho picnu, první příspěvek sem a hned překlep 😔

berunka
27. jan 2010

čauky,jasně čím víc tím líp.aspoň se nás co nejvíc potom přesune do diskuze těhotenství🙂))Já bych ted taky brala mimi po zime,protoze s Elinkou to bylo "vesely" a ted kdyby byly dve.A taky ty věčný chřipky,nachlazení.To je jaro fakt lepší.

bjoucik.15
27. jan 2010

Ahoj všem,

tak Bratislava taky dobrá, tady je -20stupňu. brrr..ani pes nechtel jít ven 🙂

nevestinka: tak ať se podaří 😎

cermonca: vítej 🙂

pampeliska1
27. jan 2010

Ahoj holky, tak se jdu vrhnout na tu tabulku, tak jestli je tu ještě někdo, kdo chce být v tabulce, tak mi do IP pošlete křestní jméno, věk, počet dětí+věk, bydliště a kdy se cca chcete začít snažit. Papáá E.

bjoucik.15
27. jan 2010

Beru: počkej ty bydlíš v okrese Mělník??? Můžu se optat kde?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre