Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

helenkasabinka
26. sep 2010

@rabiva dakujeeeem 😵 😵 😵 😵

lola11
26. sep 2010

Ahojte kocky. Sme u kamosov asi 100km od nas - maly tu ma kamarata 2mes. mladsieho od neho tak sa fajne hraju. Pre net si pojdeme asi poobede, tak uvidime. Peknu nedelu vam prajem. pa

smajka
26. sep 2010

ahojte. rabiva - dakujem za povzbudive slova 😉 zial dnes je dalsi den naprd, tiez citim ze som pochudla.. manzel isiel s malym do obchodu, tak len pozeram telku v deke a na nic nemam chut..
zajtra 3.30 k doktorovi, tak uvidim.
peknu nedelu 🙂

lola11
26. sep 2010

@smajka bode chuda moje - tak na toto sa netesim ☹ ☹ uz len vydrzat, co? Drzkaj sa - esteze ti maleho ma kto nachvilku zobrat, co? To pomoze.

smajka
26. sep 2010

@lola11 - no je to na figu - predstavovala som si to inak...haaaaaaaa. ale verim ze o par tyzdnov bude lepsie.. x

helenkasabinka
26. sep 2010

@smajka jaj moja zelam ti aby to cim skor preslo 😅

dadaga
26. sep 2010

ahojte.. no mna prepadla cez vikedn taaaaka migrena.. ale od piatku som soplila tak neviem ci som dakde daco chytila alebo co? moje nervy .. s malou dusickou som si dala jeden mig cez den v sobotu a dalsi v noci.. lebo som myslela,ze zomriem ako ma ta siska bolela... no a paralen som pekne krasne vygrcala.. takze neviem co budem mat aku poistku ked naozaj budem tehu? inak mna pobolieva brucho ako.. no snad v pondelok ci utorok sa dostavia ked nie v stredu asi testnem??? uvidime? inak aj zaludok citim ako na vode.. 😒 😒 😒

lucija
27. sep 2010

Nazdárek baby 🙂
Vidím, že těhotně tady blindírují o stošest, ale aspoň ta útěcha že je mimi v pořádku tomu napomůže 😉
Já mám podle Jonáše těhotnět dneska a dneska má Jonáš svátek, že by to klaplo? 😀 Asi těžko, no ale uvidíme. V pátek bych to měla dostat tak uvidíme 🙂
@lola11 tak už jste zabydlení a neboj, zbytek přijde sám. I nějakou zábavu si jistě najdeš. A když budeš mít konečně net, tak to bude úplně v pohodě, no ne? 😉 😀

helenka333
27. sep 2010

Ahojte, ĎAKUJEM za priania, uvidíme či sa to podarilo hneď alebo nie.
Poraďte mi baby, som už zúfalá, mesiac sa pokúšame o bábo, a už mi týždeň mešká mrcha a včera som si robila test a stále nič... ☹ ☹ ☹ môže byť že este test neukázal tehotenstvo? Ako som sa na viacerých miestach dočítala, že sú to hlúposti, že niektoré testy po 5 dňoch od počatia okážu tehotenstvo, jasné, ked sa to podarí, mi sa pokúšame cca už celý september a test bol včera negatívny. Som sklamaná a bojím sa robiť si ďalší test dnes, keby bol negatívny, zase by som bola velmi sklamaná. ☹ ☹ ☹

lola11
27. sep 2010

ahojte kocky - ozi co je s kajou? Davno sa neozvala - kde si? Dnes tu cely den leje, tak prisiel manza pre mna z prace a zobral ma sem na net 😀 😀 je to asi 5min. autom, tak pohoda. Ked ideme s Kristiankom trva nam to hodku 😀 😀 ale aspon sa prejdeme a vyvetrame. No dnes mame teda rovnake pocasie-nestava sa to casto, vacsinou je tu pekne a doma hnusne.
Mam aj novinku-mrcha je na ceste 😒 😒 Ale aspon sa uz konecne poriadne dame nato 😀 😀 Asi to tak skratka malo byt -aj druhe babo musi byt made in Italy 😀 😀
Pekny zvysok uprsaneho dnika prajem.papa

helenkasabinka
27. sep 2010

@lola11 noooo zlam Vam aby sa Vam zadarilo a aby ste mali babatko made in Italy 😀 a dokedy tam budete? 😕

lola11
27. sep 2010

najmenej do konca oktobra - takze to vyzera ze sa zopakuje historia spred 3rokov-len tentokrat sme tu uz aj so syncekom 😀 😀 a podstatny rozdiel je ze ja nemusim makat 😀 😀

helenkasabinka
27. sep 2010

@lola11 tak to je super,len si pekne uzi 😵

dadaga
27. sep 2010

@lola11 skoda... no nevadi snad o mesiac.. a vyzera,ze sa hist. opakuje aj u mna..dneska som zase nevydrzala a testla ...a najprv nic a potom taka moooc slabunka ciarka... ved zajtra mam dostat...tak uvidime co bude? ci teda vobec bude...ale kvoli comu som testovala bolo to,ze mi vsetko smrdi a zaludok mam ako na vode...

helenkasabinka
27. sep 2010

@dadaga ved aj ta slabulinka druha ciarka znie super 😵 😵 😵

dadaga
27. sep 2010

hela hej znie.. ale nebudem sa tesit popredu... az po 13 tt??? 😠 😠 😠 😠 😒 🙂 🙂

helenkasabinka
27. sep 2010

@dadaga presne tak veru 🙂

klba
28. sep 2010

ahojte 🙂
nejak nestiham pc, ale vzdy citam co mate noveho.
no my sme dnes behali po obchodoch, som zmordovana, sli sme bez kocika, maly mi stale utekal, vobec neposluchal, 🙄 uz som bola z neho zufala a nakoniec to skoncilo tak ze si vyrazil kusok predneho zuba 😠 ako mi zdrhal po schodoch, to sme uz boli v nasom vchode, tak ma muz pochvali 😖 a teda stve ma to riadne, 😖 bude strbavy az dokym mu nenarastu trvale zubky. 🙄
my sme inak ok, ale ked bude maly taky besny tak neviem ci sa v zdravi dockame konca. 😅

@dadaga tfuj tfuj drzim palce nech ciarka silnie, 😵 😵 😵 ja sa uz teraz v duchu tesim,ale zatial len potichu nech to nezakriknem. 😉

@helenka333 mne ukazal test tehu az na 6 den meskania, ale zalezi aj od cyklu, tu je jeden link, skus si to kuk, http://primar.sme.sk/c/4116796/priznaky-tehotno... a ak MS nedorazi skus ist k dr, ale drzim palce nech vam to vyjde. 😉

@lola11 tak sa riadne snazte, nech prinesies z Italy dalsiu super spravu, drzim palce. 😵

PS: klavesnica mi vynechava tvrde Y, musim silno mackat ab ho zapisalo, tak ak sem tam niekde chyba nevsimajte si to, pisem rychlo a nestiham po sebe citat. 😉

helenkasabinka
28. sep 2010

@klba a ty sa akoc itis? mna strasne bolia prsia az ma picha v pravom 😕

klba
28. sep 2010

@helenkasabinka, no citim sa na prd, som unahanana a vynervovana z drobca, len ma posledne dni jeduje a furt ho potom hresim az ma to stve, ☹ dnes ma aj brucho bolelo ako keby mam dostat MS, ani sa necudujem ked mam furt len stresy. 🙄
a ked mas dostat MS prsia ta nebolievaju? no ja sa uz tesim na nove tehulk, tak ma baby nesklamte. 😉 🙂

helenkasabinka
28. sep 2010

@klba nie praveze nebolievaju ale teraz ma tak inak bolia 😕 😅

a ako som ti pisala tak aj mala ma teraz take divne obdobie ze je zla a nepomaha ani po zadku niekedy a ozaj malinka je chora od vcera ☹ v noci mi 4× zvracala a horuckuje ,ma crevnu virozu mojenko ☹

dadaga
28. sep 2010

babyyy ja som to dneska musela testnut zase..... 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa moc.. na inom teste ukazali // jaaaaj

lola11
28. sep 2010

no zeny ako to vidim uz tu len ja ostanem strasit ☹ ☹ same // akysi bol plodny mesiac co?No skoda ze ten moj manzel nebol doma - ale vidim to optimisticky -dnes zacala ms bude do piatku takze buduci tyzden uz budem tehu aj ja 😀 😀 Tak sa drzkajte a davajte na seba velky pozor a nieze sa na nas netehu vykaslete a zdrhnete do inej temy-zakaz!!!
Pocasie sa nam umudrilo tak som sa vyvalovala ne balkone ked maly spal, aj som tam zaspala na slniecku 🙂 🙂 No a mohli sme ist aj pesi za tatinom - sme sa fajne presli a uz nam to trvalo len 3/4 hodky 🙂 🙂 Pekny vecer koceny

smajka
28. sep 2010

ahojte babule.

@dadaga - jeeeeeeeeeeeeej, tak to strasne moc gratulujem a drzim palce!!! super spravicka. 🙂 🙂

smajka
28. sep 2010

ja som bola vcera prvy krat u doktora, bola to len taka zapisna - vela papierovaciek. brala mi aj krv a dnes rano si ruku necitim - modrina na pol ruky. boli to ako slak.. teraz uz cakam na dopis z nemocnice na prve sono. mal by prist do 3 tyzdnov a potom spat k doktorovi okolo 16 tt, pre vysledky.

dadaga
28. sep 2010

dakujem .. no ja sa chystam lekarovi hned zajtra ci vo stvrtok hned ako sa bude dat pre duphaston snad? alebo uvidim co mi povie... no kazdopadne mam malu dusicku, ale tesim sa....

smajka
28. sep 2010

@dadaga - vela stastia a informuj nas 😉

dadaga
28. sep 2010

xixi rozkaz vykonam..

klba
29. sep 2010

dobre ranecko, 🙂
@dadaga to su super spravy hned zrana, 😵 GRATULUJEM zo srdca, juj ja sa tak moc tesim ze to vyslo, 😵 hned mam skvely den ked pocujem take krasne spravy, aj ked po pravde ja som to uz tusila ze vam to vyslo, nejaky citak som mala. 🙂 😵 Moc ti drzim palce a prajem nech tehu prebieha ako ma, potom hod info ako si pochodila u doktora, tesim sa na nove spravy.

@smajka akurat som sa chcela spytat ako bolo u dr, takze sono ti zatial este nerobil? A v kolkom si teraz tyzdni?

@lola11 na teba si tiez pockame, ja verim ze vam to vyjde, ved si nemala manzela doma tak sa ani nedalo byt tehu, 😉 teraz ste spolu tak to musi vyjst. 🙂
a neboj nezdrhneme ti, myslim ze nam vsetkym nam je tu v tejto teme spolu fajn, my tu budeme este dlho strasit. 😉 😀

lucija
29. sep 2010

Dobré ránko 😵
Takové hezké zprávy hned po ránku 😵
@dadaga moc gratuluji a přeji ˇať je všechno v pořádku 😉
@lola11 nebojím se že by jsi tu netěhotná strašila dýl než já 😉 beztak zase já budu poslední... no ale všechno má svůj čas 😉 Ms by měla přijít v pátek, tak jsem zvědavá jestli aspoň přijde na čas.
@klba malý bude krasavec i s ulomeným zoubkem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre