Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

dimi
16. dec 2009

dreana-to mne mrzi, ale holt tech propustenych je hodne. Kde jsi pracovala? Jinak na to, abys udelala radost nepotrebujes dary 😉 My si spis uzivame, ze jsme jeste sami a chceme si koupit pekne veci dokud to jde.

Nevestinka-co rozhodne? Ja 😎 Pritel mooooc chce a hned, ale ja se na dite jeste moc necitim. Uz si alespon dokazu predstavit, ze bych mohla byt tehotna coz bylo cca pred rokem jeste sci-fi 😀 Mam moc fajn praci, take bych mela mit hotovou skolu, tak si chci trochu uzit...

dreana
16. dec 2009

tak to ja jsem jednou myslela že jsem těhotna, nedostala jsem to, nejprve šok a pak sem se tak strasne začala těšit a tak hrozně to obrečela když to nebyla pravda že jsem usoudila že je ta prava doba na miminko :o) tak začalo planovani a me histerické vystupy před manželem :D

dimi
16. dec 2009

Hystericke vystupy..? 😕
Prosim vysvetlit 😅

dreana
16. dec 2009

no jako že dítě chci ted hned, a on že to nejde že nejsou peníze a ja že chci a tak. a pak sem ho bombardovala kdy už a tak :D prostě normal. psychicky natlak :D

nevestinka2010
16. dec 2009

dreana > to zatim neni 100% jasne kam, pokud sestra, ktera zije v Argentine nebude moct prijet na svatbu, tak bychom se v ramci svatebni cesty jeli podivat za nimi do Ag, ale to bychom podnikli az koncem podzimu nebot tam je prevracene rocni obdobi, takze hned po svatbe bychom jeli jen proste nekam oddychnout do tepla a k mori a trochu si uzit 😉 takze zatim nevime, ale pokud by to bylo takhle tak treba pojedem jen na jih Chorvatska nebo do Cerne Hory...

dimi> aha 😀 tak to jo, takze musis odolavat 😉 no ale tim ,ze ses tu prihlasila si myslim ze moc dlouho nevydrzis 😀 ale pokud se na to necitis, tak se samozrejme nenech prevalcovat, zena musi nosit, donosit, porodit, kojit, odstavit ... chlapum se to nekdy zda jako pohoda 😅

dreana
16. dec 2009

nevesta: no všechny země jsou ideální na mimiskovani tak budeme držet palce :o) a manža je čech ? že se tak ptam 🙂

muj chlap se zatím těší na větší prsa :D a už ted mam E :D nevím co čeka :D

nevestinka2010
16. dec 2009

dreana> tak to si dobre usoudila, ja verim na zenskou intuici, ze pokud zena citi, ze ano, tak neni moc na co cekat, samozrejme i s ohledem na jine okolnosti, ale kdyby to clovek mel brat tak, ze neni jeste to a to a nejsou penize a tak, tak se pak muze stat, ze se to odsune uplne... ale zas ty ses jeste ve veku, kdy se da jakz takz odkladat

dreana
16. dec 2009

nevest: tak, takže ja čekam jen na konec školy /nemužu plod vystavit kyselině sírové, dusičné apodobnym "sra*kam" :o) / apka hura na to. člověk ma věřit sam sobě a ne nazorum ostatních !!!

nevestinka2010
16. dec 2009

nastavajici je Slovak 😉

Jo tak to delas dobre, to by nebylo dobre s tema chemkama 😖

dimi
16. dec 2009

No, kez bych sdilela vase nadseni 😒
Ja si prave rikam, ze deti jsou fajn, jednou bych asi rada, ale nejsem uz si vubec jista jestli ted, protoze deti jsou "na furt"...No, uvidime jestli mne prita "ukeca"... On jde na to moc sikovne. A co se pomoci mi tyce (s ditetem), tak toho se nebojim. Vim, ze on bude pomahat jak jen bude moct.

veronikaprostenika
16. dec 2009

tak ja jsem prave zdarne poklidila 😎 a ted se tesim na obed, parada, kdyz nemusim varit 😵 .
dreana: tak s tema hysterickyma atakama jsme na tom podobne 😀 , akorat, ze ja ho bombarduju od mych 19ti let 😅 . Ma svatozar, ze to se mnou vydrzi 😵 .

prave si nase fenka urizla pardni ostudu u novych sousedu 😒 , nikdy to neudelala, je to spis moje chyby, ze jsem s ni nebyla venku-normalne jim hodila bobek na plouvoucku 😖 . Vzdycky, kdyz potrebuje, tak si zaknuci, ale ted asi byla rozhozena z jejiho rocniho prcka, co se po nellynce sapal 😀 , nastesti to vzala v pohode. 🙂

nevestinka2010
16. dec 2009

dimi> kolik ti je, jestli muzem vedet?

kinsli
16. dec 2009

Ahojky holky, tedy tady to ale dopoledne žilo 😀 😀 😀
Kačenka mi nechce teď po obědě spát ☹ Už včera nespala ☹
Ale moje chyba ona potřebuje chodit 2x denně ven a te´d jsem s ní dopoledne nechodila ☹
Jak je zima tak jsem nějaká líná 😅 Musim jí jít ustrojit a vyrazíme ven, párkrát se naloká čerstvého vzduchu a během chvilky bude chrupat 😀 Jen nevím jak mě bude bavit s ní jezdit tak tři hodiny po venku, to asi zmrznu ☹

Jinak Pražandy, kdyby jste měly v sobotu nějaká čas tak dopoledne budeme mít tak cca 2 hodiny volno 😀 😀
Budeme s Kačkou brouzdat někde po Václaváku, Staromáku ... atd 😉

dreana: Co jsi dělala za práci??? Já myslím, že Praha je to poslední město kde by byl nedostek pracovních míst 😉

dimi
16. dec 2009

V praci mazec 😝
No, v Praglu v sobotu budeme, ale s pritelem 😉 Jedeme si pro listky na Cimrmana-podarilo se mi sehnat listky. 😵
Nevestinko-bude mi 25 😉

kinsli
16. dec 2009

nevestinka2010: Mám prosbičku kdy přilétále do ČR??? Nakoupila jsem teď v UK Kačence bodyčka, kalhotky, tílka no takové kravinky, jenže paní nezasílá do ČR. Ještě jí tedy zkusím poprosit jestli by neudělala výjimku, budu mít toho tak za 50 liber tak by mohla :D Mám v UK sestřenku a ještě jednu paní, ježe ty letí 20.12. a to by jim už přijít nestihlo :(
Tak kdyby jsi letěla někdy v lepší dobu ty tak bych poprosila tebe 😉

Holky pak přiletí někdy vlétě, většina oblečení tam je fakt 2-3 roky takže ho mometálně nepotřebuji ale ráda bych ho měla dřiv 😉

kasparci
17. dec 2009

Holky, s tím uhánění chlapa to znám moc dobře. Ale nejhorší na tom je, že on už chce taky moc. Snad to do léta rychle uteče!!!

dreana
17. dec 2009

dobré ranko.

Holky kolik z nás je z Prahy? odkud vubec jste?

jinak ja dneska odpočívám dopoledne, a odpoledne do školy. vubec se mi tam nechce ale co se da dělat...

jinak jsem dělala ve squashovém centru. no jo, byla to malinka firmička, 4 zaměstnanci, z toho 1 na poloviční uvazek. takže nic moc no.. ale ja ted budu zkoušet nějakou tu brugadičku snad a pak snad to mimčo :D

kasparci
17. dec 2009

Já jsem z Olomouce (ale krátko) - víc se zatím cítím jako Svitavačka 🙂
A do Prahy máme v plánu jet v neděli - předvánoční výlet 🙂

nevestinka2010
17. dec 2009

kin> Jsem v Irsku, do CR letime v pulce ledna, rada bych ti vypomohla, ale my litame s nizkonakladovkou a oni si uctuji za odbavena zavazadla, takze litame jen s malym prirucnim zavazadlem a tam se nam vleze tak akorat to, co na tyden potrebujem a nejake darky, takze se bojim, ze bych to uz nikam nenarvala, vim ze toho nebudes mit hodne, ale my fakt nemivame misto na nic navic 😅

dimi
17. dec 2009

Ahojda,
no, bydlim cca 40 km od Praglu. Okr. Nymburk. Do Prahy jezdim dost casto.

dreana
17. dec 2009

kaspar: Vánoční Praha je nádherná :o) doporucuju trhy a Pikle :D
dimi: Jo? v nymburku mam příbuzné :o) Vanučovi neznas? :o))

dreana
17. dec 2009

Kurna :D mělo to byt Vančurovi :D

kinsli
17. dec 2009

nevestinka2010: To je v pohodě, škoda že je nenabízela tak před týdnem to by mi stihly ještě přivést holky 😉

Jedna paní mi teď veze kolotoč nad postýlku 😀 😀 😀

Né že by jsme ho potřebovali, ale ty ceny v Uk mě fakt dostávají. Já snad budu muset tam někdy zaletět jen tak na nákupy 😀 😀 😀

Teď tam byla 3 měsíce dcera šéfové a dotáhla hadrů plné kufry a říkala, že většina co kus tak libra 😀 😀 😀
Tak to by se mi fakt líbilo 😵 😵 😵

Kolik je asi pro Angličany jedna libra??? Já totiž nechápu, proč vůbec prodávají použité oblečení. Mě třeba dnes přišlo komplet kraťasy a tričko, 3x kraťasy a 1x tričko ( 6 věcí ) vše Next v tom stavu skoro jako nové a měla jsem to za 250,- i s poštou. Myslím, že bez pošty to stálo okolo 5 liber, mě příjde, že se jim s tím vůbec nemůže vyplatit zabívat. Podle mě, si vydělají průměr 6-8 liber za hodinu tak to je asi jako kdybych já tady tento balík věcí za cca 50,- no tak to bych se na to vykašlala a raději to dala do charity.
To mě i vlastně jedna paní napsala, chtěla jsem pro Kačenku k Vánocům tuto žirafu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9952764&tab=0
Vyšla mě na 4 libry 120,- s poštou 560,- dle stránek royal mail, tak jsem jí zaplatila, ale paní nejspíš zabalila ještě do nějaké krabice a jesti neodpovídaly dozměry nebo fakt nevím, ale poštovné by vyšlo na 38 liber. Tak jsme to ztoznovaly a peníze mě vrátila a dala jí do charity a já ji koupila v ČR.
Ale mám z UK třeba tyto kuželky a ty mě vyšly na 180,- s poštou :D
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8176361&tab=9

kinsli
17. dec 2009

dreana: Sorry za nevědomost co jsou Pikle?? 😅

aveline
17. dec 2009

ja som z Nitry
a haloooooooooo je tu niekto aj zo Slovenska?

evitkamalicka
autor
17. dec 2009

aveline, ja som, ale ja uz sem nepatrim, sice som temu zakladala, ale uz sa nam podarilo otehotniet 😅

aveline
17. dec 2009

ahoj evit, ja viem, uz som Ti aj blahozelala a blahozelam znovu 😉
diky, ze si nam to tu zalozila 😀
dufam, ze sa pridaju aj ine baby zo Slovenska

dimi
17. dec 2009

Dreana-neznám 🙂 Já v Nymburku neznám skoro nikoho. Pocházím z vesnice kus o něj 😉

evitkamalicka
autor
17. dec 2009

aveline no dufam aj ja, ze tu pribudne viac Sloveniek

dreana
17. dec 2009

kinsli: Je to takovy sladky těsto dělany v oleji a se skořicí, a je hrozně dobré :D
dimi: Tak to je dobrý :o)

holky včera jsem byla na "vanocnim věčírku" v ustavu pro postižené downovym syndromem. Je tam i bracha manžílka. a bylo to hrozně emotivni a jsem z toho mimo jeste ted.. dokonce jsem se tam rozbrečela. to bylo tak ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre