Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

sisipetka
24. sep 2009

Takze Adamcekovi chystate sestricku 😉 No to bude super, v NN skoncime po jednom a opat zacne dalsie kolo 😵

evitkamalicka
autor
24. sep 2009

veru chystame, ale ci to bude zrovna sestricka no nechame sa prekvapit az to bude

bay
24. sep 2009

Jeeeej 😵 Budem drzat palceky a nasledovat o par mesiacov neskor 😎

evitkamalicka
autor
25. sep 2009

dakovala a vy kedy planujete druhe?

bay
25. sep 2009

Zatial mame plan v 1,5 roku si prestat davat pozor a uvidime. 😉 Ale to je este daleko... ☹

evitkamalicka
autor
25. sep 2009

ono to zleti velmi rychlo

tiburcia
25. sep 2009

Jejda, tak tohle by mohlo být moje téma 😉

evitkamalicka
autor
25. sep 2009

ahojky, no konecne niekto...uz som si myslela ze som tu sama

ia.
25. sep 2009

ahoj, tak na tohle téma jsem čekala🙂) máme syna, narozeného na konci září 08 a o sestřičku se začínáme snažit tak v červenci, v srpnu 😉

macinka2
25. sep 2009

já se hlásím!Počítáme konec léta, ať si ještě můžu dát "mochíto" 😀

evitkamalicka
autor
26. sep 2009

super kocky, sa to tu konecne troska rozbieha

ia vidim ze mame rovnako stare deticky, nas bude mat teraz 1.10. jeden rok

tiburcia
27. sep 2009

Ahojky....no většina už dětičky má, já sice ne 😅 ale snad to vyjde a bude 😵

zatím nás tu je malinko, ale bude přibývat....myslím že málokdo plánuje rok dopředu jako já 😀 (viz svatba atd.) 😀 😀

evitkamalicka
autor
27. sep 2009

no ja planujem vsetko tiez dost dopredu

tiburcia
27. sep 2009

no já si to přesně neplánuju, spíš to tak rozvrhuju...co kdyby 😉

evitkamalicka
autor
27. sep 2009

ja tiez tak, mam v tom rada poriadok 😀 ...a kedy presnejsie sa chcete zacat snazit?

tiburcia
27. sep 2009

Evi to nikdo neví 😀 😀 já už si raději neříkám, začneme 20.6 a pod...vždycky do toho něco přišlo a vždycky to nevyšlo...pak jsem byla jen zklamaná....zatím to možná vypadá na léto, ale i to léto je široký pojem 😎 tak snad vám tu nebudu pak vadit, kdyby to náhodou nevyšlo 😉 😖

evitkamalicka
autor
27. sep 2009

ale urcite nebudes, ktovie ako to bude u nas, mozno to nakoniec bude aj skor alebo neskor, clovek nikdy nevie

evitkamalicka
autor
27. sep 2009

kolko mas rokov a manza?

tiburcia
27. sep 2009

vy už máte aspoň jednu radost doma 🙂 😵

evitkamalicka
autor
27. sep 2009

veru mame, podla mna je super mat deticky tak s dvojrocnym rozdielom aspon sa spolu zahraju....co mas dnes v plane? ja som nedavno dosla z jazdy a teraz siel manzel, robime si obaja vodicak

tiburcia
27. sep 2009

Evi tak to je super, já si nedokážu představit být už teď bez řidičáku 😉 no chceme jít na hřiby, tak jsem zvědavá co najdeme 😀 a pak jdeme na oslavu narozenin....

evitkamalicka
autor
27. sep 2009

tak prijemnu zabavu na oslave, my pojdeme na prechadzku ked sa maly zobudi, lebo vonku je krasne

evitkamalicka
autor
29. sep 2009

Dobré ránko

katy2
29. sep 2009

Pridavam sa 🙂 chceli by sme to tak jar-leto 2010 😵

evitkamalicka
autor
29. sep 2009

ahojky katy, chcete tak skoro po sebe? ja mam najprv jeden ciel, schudnut na vahu ktoru potrebujem a potom mozme ist na to, aby som nebola cez tehotenstvo ako gula

katy2
29. sep 2009

evi, ja nemam moc na vyber... vek ma tlaci... som po IVF a mame este nejake mrazaciky, tak to chcem,e cim skor ako to bude mozne... a kedze som rodila sekciou tak mam nutenu pauzu.... hanka mala bzt dvojicky, len jedno babo to vzdalo... takze nebojim sa toho, ze to bude po sebe... len aby to bolo... 😉

evitkamalicka
autor
29. sep 2009

ja som tiez rodila sekciou, takze tiez musim dodrzat pauzu...neboj, urcite sa podari

evitkamalicka
autor
29. sep 2009

kolko ti odporucali pauzu po sekcii? mne 1,5 roka medzi dvoma porodmi

katy2
29. sep 2009

odoporucaju 1-1,5 roka... ale v centre robia vklad uz 10 mesiacov az rok po sekcii.. takze tak nejako by som to chcela vyskusat... mozno v maji... rodila som 6.6.

evitkamalicka
autor
29. sep 2009

super, tak budem silno drzat palceky....ja by som chcela aby sa druhe babo narodilo niekedy marec, april, maj alebo zaciatok juna, nechcem uz byt vo vysokom stadiu tehotenstva v lete ako pri malom, lebo to bola katastrofa pre mna tie horucavy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre