Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
23. jan 2010

Hezkou sobotu přeji 😉

Rosslyn: tak pak napiš, jak to funguje, já mám ještě měsíc prášky a pak to chceme taky vyzkoušet, resp. já, manžel tomu moc nevěří a nejraději by použil čtyřnásobnou antikoncepci 😠

kinsli
23. jan 2010

rosslyn: My od cca 23.2. 😉

milluska
23. jan 2010

Ahojte baby, to ako tak citam, vela nas doleta cakat na tehulovanie nebude. 😀 😀 😝 .Ja sa zatial citim v poho, M mam dostat o styri dni, tak sa uvidi, jediny priznak, co by mohol napovedat o tehotenstve je, ze vnimam posledne dni inak niektore chute, ale to je asi len sugestivne..No kazdopadne dam vediet 😀
Drzte sa babenky, pekny weekend 😉

nevestinka2010
23. jan 2010

holky to neni fer 😉 kdo to pak ma vydrzet do leta?! 😅

kinsli
24. jan 2010

nevestinka2010: Třeba začnete taky už na dovolené 😀

berunka
24. jan 2010

ahojky holky muzu se taky pridat?chteli by jsme se pokouset o druheho prcka tak nejak v srpnu🙂

pampeliska1
24. jan 2010

Prdecek: ja myslim, ze Canesten by zabrat měl..každopádně tím nic nepokazíš, takže za pokus to stojí...

Rosslyn: to jsem taky zvědavá, co na to povíš...četla jsem na to hodně názorů a každý to vidí jinak..prostě každému vyhovuje něco jiného.. My jsme Pharmatex nezkoušeli a ani se nechystáme 😀 😀 aspon zatím 😀

Nevestinka: my to doufam vydržíme do toho léta...zase si ale říkám, že bych to měla hezky po škole..nevím no..abych ale neměla doma malého neurotika, když teď budu končit ve škole 😀

Berunka: vítej mezi náma, jasné, že se můžeš přidat..to je pěkné jméno Eliška 😵 😵 (taky se tak jmenuju 😀 😀 )

My se dneska chystáme jít bruslit, dostala jsem od manžílka brusle na Vánoce, tak je chci testnout.. Tak zatím papá

vilo
24. jan 2010

Ahoj holky, poslední dobou nějak nestíhám 🙂, v úterý beru poslední prášek a pak se uvidí, možná to zkusíme v dubnu, ale vidím to spíš až na prázdniny, někdo tu musí přeci držet partu 🙂 to bude sranda až budeme testovat 😉
Dnes k nám přijde manželova sestra a bude u nás 2 dny spát, to bude mít Adélka radost, je na ní dost závislá, není den aby se mě neptala na Hanííí 🙂
Začala jsem nakupovat něco do pokojíčku a v Praze to dopadlo tak, že nějaký nábytek jsem musela změnit, na internetu vypadal všechen stejně barevný, ale skutek utek, takže by to neladilo.
Známá čeká dvojčátka a musela nastoupit do nemocnice, je ve 30 tt a zkracuje se jí čípek, má to min na 4 týdny, a pokud bude ok tak jí pustí domů, jinak jí čeká porod.

bjoucik.15
24. jan 2010

Ahoj holky, mohla bych se přidat? Sice nemám žádné děti jako většina tady, ale už od září neberu HA a naplno se začneme snažit tak o prázdninách nebo mírně po.

kinsli
24. jan 2010

vilo: vyfotila jsem Ti už před týdnem náš pokojíček jen nejsem schopná vložit fotky 😀 Tak jdu na to 🙂

kinsli
24. jan 2010

je tam vidět orvaná tapeta. To takhle servala když jsem jí sebrala dudáka 😀
Ale fakt psycho bylo jen první den 😉 teď už je to asi týden možná dýl a je ok.
Zeptá se já řeknu, že dudu je pro miminka ona zopakuje miminka a dál to neřeší 😵

pampeliska1
24. jan 2010

Bjoucik.15: vítej mezi náma 😉 Neboj, nejsi jediná, co nemá žádné děti...Řekla bych, že teď je to tu tak půl na půl 😉
Vidím, že jste tu samé čechandy...na Moravě asi nikdo dětičky nechce nebo co 🤐 🙂

bjoucik.15
24. jan 2010

pempeliska: Děkuji za přivítání.
Na Moravě se taky určitě najde hodně budoucích maminek... 🙂 Stačí se porozhlédnout

aveline
24. jan 2010

ahojte, davno som tu nebola 😕
my urcite nechceme zacat skor ako v lete, 1.7. ideme na dovolenku, takze tam alebo potom 😉
tiez sme zacali pouzivat Pharmatex, ja som zatial spokojna, manzel az tak nie, ale zatial pri nom zostavame....a asi sme uchylni, lebo nam to vobec nesmrdi, ako som citala v diskusii 😅

pampeliska1
25. jan 2010

Bjoucik.15: já jsem myslela hlavně na této diskuzi, že jsou samé holky z Čech...ale to je jedno 🙂

Všem přeju příjemný start do nového týdne 😉

azeretka
25. jan 2010

ahoj holky,

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
toto je taaak krásné miminko, pořád se tak hezky usmívá 🙂 Asi budu muset přestat prohlížet koníka, jinak mě hrábne 😀

kinsli
25. jan 2010

azeretka: Jo chlapeček je moc hezonký 😀
neboj taky budeš mít krásné miminko 😵

azeretka
25. jan 2010

nevestinko: jak ti jde ta jóga? Už na sobě pozoruješ nějaké výskedky?
Já to zkouším podle té knížky, ale dost nepravidelně ☹ chtělo by to spíš nějakou cvičitelku

azeretka
25. jan 2010

kinsli: děkuju za útěchu, ale o víkendu jsem to opět nakousla před manželem a vypadal dost vyděšeně, prej je na něho dost brzy....každopádně, kdybych moc naléhala, tak mi asi vyhoví, ale takhle to nechci, chci aby chtěl miminko sám od sebe a těšil se z plánování tak jako já ☹

bjoucik.15
25. jan 2010

pampeliska: jo takhle 😅 no to nevadí.... všichni jsme z České republiky a myslím že už je jedno z jakého regionu...
a jaké pak je u vás počasí?? Tady je zima a fouká vítr...

nevestinka2010
25. jan 2010

ahojte holky a vitame bjoucika
azeret> ted jsem jogu dost vynechala, ale co se tyce zad tak mi to pomohlo hned po prvnich par cvicenich
urcite neni na skodu chodit par lekci nekam a ziskat zaklady, ja chodila kdysi davno a ted tu v okoli neni bohuzel zadny vhodny kurz tak to resim samoukou...
kinsli> pokud bychom posunuli nahodou i svatbu tak posunem i plozeni, ale jinak neeee
😎
ale uz jsou to skoro jen 4 mesice, tak to vydrzime, i kdyz jak prijde opravdove jaro, tak to bude asi masakr 😅

pampel> a ja jsem s Ostravy, takze Moravacka, ale stejne jsem jinde...

pegas174
25. jan 2010

ahojte buduce letne snazilky, velmi rada sa k Vam pridam. s manzelickom by sme chceli este tento rok otehotniet. Rada by som zacala tak v aprily, maji. Lebo neratam s tym ze sa to podari na prvy sup, no ale clovek nikdy nevie. Ale uz sa na to tesim 😀

pampeliska1
25. jan 2010

pegas: ahojky, to je super, že je nás čím dál víc 😉 To už máte za pár, jestli chcete začít v dubnu 😉 Třeba to bude na první šup, ani nebudeš vědět jak 😀

Napadlo mě, že bysme mohly udělat nějakou tabulečku, abysme měly pěkně přehled kdo je kdo, odkud je atd.. Co na to říkáte? 😉

pegas174
25. jan 2010

pampeliska1 za par? ja sa uz teraz neviem dockat, uz aby to bolo
jasne tabulecka moze byt, len sa musi najst niekto kto ju vyrobi 😀

vilo
25. jan 2010

Ahoj holky, jsem taky pro tabulku, ale dělat jí nebudu 🙂 už jsem jí jednou dělala a teď to zase přenechám někomu dalšímu 🙂

pampeliska1
25. jan 2010

Já tu tabulku klíďo udělám, aspoň se mám na co vymluvit od psaní diplomky 😀 Jenom nevím, jaké všechny údaje - tak asi určitě jméno, věk, bydliště, počet dětí.. Ještě něco?

pavlinka777
25. jan 2010

Ahoj, můžu se taky přidat? Jsem tady úplně nová, plánujeme snažení o první mimi asi od května nebo června. Už se na to těším a zároveň mám dost obavy, jak to půjde..

moukuska
25. jan 2010

aj ja sa pridavam, ked vsetko dobre dopadne mali by sme sa zacat snazit od juna 😀

pampeliska1
25. jan 2010

pegas: vždyť už máš konec ledna, pak únor březen uteče jak nic a apríl je tu 😉 😉

pavlinka, moukuska: zdravím 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre