Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

pampeliska1
2. feb 2010

Pavlinka777: studuju navazujici mgr., přesně se to jmenuje Ošetřovatelská péče o pacienty v gerontologii 😀 😀 zkráceně by se to dalo říct, že jsem všeobecná sestra a dělám specializaci na seniory.. 😉 No už mi z té školy hrabe, už to chcu mít za sebou. A co děláš ty, že pracuješ z domu? 😉

Kinsli: víítej zpět, zrovna jsme se o tobě bavily, jak jste se měli 🙂 Doufám, že jste se zodpovědně posnažili! 😎

pampeliska1
2. feb 2010

nevestinka: já jsem si to stihla přečíst, než to smázli - byla tam prosba o hlasování v nějaké soutěži.

pampeliska1
2. feb 2010

Azeretka: nakoukla jsem k tobě do alba a ta tabulka je dobrá 😀 😀 hezky čitelná 😀 😀

swiete
2. feb 2010

azeretka:veru každa praca ma svoje tažke stránky,ale čo by sme bez nej robili,no nie🙂))A kde pracujes??
pampeliska1:jeeeej ty si zdravotna sestricka, aj ja a kde pracujes?Hm viem o tom svoje aka škola vie byť otravna🙂)

pavlinka777
2. feb 2010

pampeliska1: To slovo na g. slyším prvně. 🙂 Máš myslím dobrý obor do budoucna, populace stárne, věk se prodlužuje.. Já jsem stavební projektantka, jako normálně chodím do práce, ale když jsem nemocná a schopná pracovat tak mám dovoleno pracovat z domu 🙂Abych si nemusela brát nemocenskou nebo dovolenou a hlavně máme teď práce hodně tak pracují i marodi 🙂

kinsli
2. feb 2010

Ahojky holky, postupně dočítám 🙂 Na horách bylo fajn, ale snaženíčko se přeci plánuje až na konec února 😀 😀
Takže žádné nebylo, a jak by řekl přítel... s malým kazišukem 😀 v posteli by to fakt nešlo. Jeden pokus tam byl a strašně nás to pobavilo 😀 my si vlezli pod deku ta po nás skákala a křišela mazli, mazli... my se řechtali jak prdlí... takže dobrá komedie 😀

Jinak co si zatím pamatuji z toho co jsem přečetla. Holčičky se rodí lépe než kluci???
No tak to asi nebude pravidlo my měly na 37tt 4000g a 55 cm 😉
Tak kdybych měla rodit v termínu tak rodím slona 😝
Ale zase teď máme malou drobnou holčičku 😉 Ty co měli 3000g poporodní mají teď okolo 15 kg a my ještě nemáme ani 11 kg.
Jména: Jozka... brrr nic pro mě taky to na mě Lukáš zkoušel, ale to nehrozí 😀
Jestli holčičku nebo kloučka?? Netuší... chtěla jsem holčičku, ale jelikož Lukáš do mě pořád hustí, že to bude malý Lukášek a do Kačenky ... řekni že chceš brášku 😀 Tak se s tím začínám smiřovat 😀
Jelikož je mi to mometálně fakt jedno tak se nechám překvapit na porodní sál 😉
Porodu se nebojím... když to šlo dovnitř musí to jít i ven 😀 😀 😀

kinsli
2. feb 2010

pavlinka777: Máš vejšku v Brně?? Tu teď dělá přítelkyně kamaráda 😉 Zrovna odevzdala bakalářku 😉

nevestinka2010
2. feb 2010

pamp> aha 😉
jo azeretka ma super tabulku 😉

pavlinka777
2. feb 2010

kinsli: Jj. Já naštěstí nemusela dělat bakalářku, měla jsem to rovnou na 5 let. 😉 Moc to nechápu, proč to pak na stavárně zavedli ty bakaláře.. Mě přijde že jsem se naučila nejvíc až 4.,5.roč. a kdybych ve 3. skončila tak teda nevím co bych dělala.. Teda - první mimi, holčička a 4000g? Brácha měl 4200, ale byl už mamčino 3. dítě a přenošený. Já jako první mamčino dítě měla 2600 a byla jsem malinká celé dětství. 😉

fair
2. feb 2010

kinsli: Vypadá to podle fotek, že jste se na horách měli báječně! 😵
Dneska jsem dorazila ze školy a přivezla si poslední zápočet tohoto semestru, tak jsem moc ráda! 🙂

kinsli
2. feb 2010

pampeliska1: Tabulka je moc hezká 😵 šikulka 😉 😉

pavlinka777: Měla jsem cukrovku, proto byla větší 😉

fair: Jo bylo to fajn, ale už jsem se i těšila domů 😀 Špatně jsem tam spala 😕 Což nechápu právě by to mělo být naopak 😀 Kačka se tam ale taky dost převalovala a od Kámošky chlapeček ten jim tam v noci řádil třeba 3 hodiny než znovu zabral 😅

pampeliska1
2. feb 2010

Swiete: no mě to napadlo hned, jak jsi mluvila o těch šílených službách, nočních atd... Já momentálně nepracuju..užívám si poslední půlrok studentského života 😉 Ale při škole jsem rok pracovala na zkrácený úvazek ve fakultce v Ostravě na interně..jedním slovem M.A.S.A.K.R. 😖 Ale nelituju toho, za zkušenost to stálo 😀
A ty pracuješ kde?

Pavlinka: taky to tak beru, že do budoucna se mi to bude hodit... Hodně lidí se diví, jak jsem si mohla dobrovolně vybrat staré lidi..že přece všichni chcou jít k dětem 😅 😠 Mě to ale baví..
Jenom abych to dodělala, nejvíc se bojím té diplomky..no ale nějak to dopadne.
Hmm, stavební projektantka..to může být zajímavá práce..to musíš být šikovná 😉 Já totiž vůbec nemám nějakou prostorovou orientaci a celkově nějakou představivost 🤐 😀

Kinsli: já už to mám dopletené, kdy co bude 😀 Ale teď jsem si to už utřídila, že teď jste byli "jenom" na horách a ten super víkend bude teda až v tom únoru 😉 Prý "kazišuk" 😀 😀 to je dobrý výraz 😀

Jinak k těm porodním hmotnostem..já jsem měla 3900g a 51 cm, manžílek měl sotva 2500g..tak snad naše dítě bude náš průměr 🙂 🙂

azeretka
2. feb 2010

jejda, vy jste dneska ukecané, to je dobře, už mi to chybělo 😉
pampeliško: tabulku jsem zkopírovala hezky čitelnou už od tebe 😉
swiete: já jsem stavební inženýrka, ale jinak se nám to tady hemží samýma sestřičkama, co jsem postřehla a pavlinka má podobný obor jako já 😀
kinsli: kazišuk mě velmi pobavil 😀
když to šlo dovnitř musí to jít i ven 😀 😀 😀 taky dobrý hláška

pampeliska1
2. feb 2010

Azeretka: ty sis ji ale musela zkopírovat nějak blbě, že ji máš tak malou, ne? 😀 😀

azeretka
2. feb 2010

😀 😀 😀 😀 jééé , já ji pak nekontrolovala, tak to jste mě dostali 😀

pegas174
2. feb 2010

ahojte kocky, zdravim Vas len na skok. neni cas sem v robotke nakuknut, vidim ze bohato kecate

pampeliska1
2. feb 2010

azeretka: 😀 😀 dobrýýý 😀 😀

kinsli
2. feb 2010

Holky vy neznáte kazišuka 😀 😀 😀 To je děsně známé 😝
No kdo nezná tak další rok pozná 😀 😀 😀 😉 😵

pavlinka777
2. feb 2010

pampeliska: Neboj, to zvládneš.🙂 Já se taky bála jak obhájím diplomku, ale v pohodě. Když se na to člověk nevykašle a dá si s tou diplomkou nějakou tu práci a ví o čem píše..
azeretka: Jé, kolegyně 😉 Asi jsi studovala ČVUT když jsi z Prahy? Já VUT. 🙂
kinsli: 😀

azeretka
2. feb 2010

pavlinka: jj přesně tak, mám čvut

nevestinka2010
2. feb 2010

kazisuka nebo kazisuky znaaame 😀
kinsli ma pravdu kdyz to slo dovnitr, musi to i ven a je dokazane, ze cim vice se zenska u porodu uvolni a odevzda jako u milovani tim lepe to jde ven 😉 ridi to totiz stejne hormony! a dokonce existuje orgasmicky porod, ale to uz je i na me trochu ulet 😅 nicmene neco na tomto jednoduchem vyroku bude 😉

kinsli
2. feb 2010

nevestinka2010: S tím orgasmem máš naprostou pravdu, říkali nám to i na předporodním kurzu, ale obávám se, že při porodu poslední co by tě rajcovalo bylo ošmátávání od přítele 😀 😀 😀
U mě by to tedy fakt neklaplo 😀
Spíš naopak, prý když mě jen chtěl vzít za ruku, tak jsem po něm štěkla ať na mě nechmatá 😀 no asi sem hold neměla náladu 😝

berunka
2. feb 2010

ježkovy oči vy teda jedete holky 😀 😀 ja jsem denska total vyšťavená,Ela mega protivná celý den,pořád nechce jíst a jako perlička na závěr uspávání hodinu a 35 minut 😲 😲 😲 ať žije růst zubů 😎

kinsli
2. feb 2010

berunka: Kopíruji z jiné diskuze: Zrovna jsem o tom dnes psala:

Dnes tu byl domča to je fakt ďábel on za ty hory přibral půl kila
No a co myslíš, naše kachna ani deko a to fakt jak viděla Domču tak nejedla, ale žrala
No a jen co jsme dorazili domů, tak opět dietka, prostě spratek na zabití, ale nervovat se nemá cenu,
ale fakt jsem někdy nepříčetná, že bych po ní hrábla

berunka
2. feb 2010

kinsli no u nás je spíš problém v tom,že jí lezou stoličky a nejspíš ještě špičák.Takže víkend v horečkách a od soboty nechce moc jíst.Tak snad to bude brzo dobrý.
holky hodila jsem pár nových fotek toho našeho torpeda tak mužete mrknout:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kinsli
2. feb 2010

berunka: stoličky 😀 😀 Co to je, to neznáme, jsme rádi v 22 měsících za 4 přední klofáky 😀
tedy abych jí nekřivdila už se klube pátý 😅

Jinak fotky hezký 😉

berunka
2. feb 2010

tak to bud stastna ze se vam to zatim vyhlo,je to masakr🙂)

kinsli
3. feb 2010

berunka: Při mém štěstí jí začnou růst zuby až nastoupím do práce, abych si ty noci pořádně vychutnala 😖

pampeliska1
3. feb 2010

Tééda, tady je dneska totální mrtvo!

fair
3. feb 2010

Ahoj všem! Jen vás chci pozdravit a popřát moc pěkný večer! Fanda odešel do práce, takže tady jsem sama, ale co se dá dělat... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre