Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

kinsli
11. mar 2010

vilo: To myslíš, že to máš jak se Ti rovnají horóny???

vilo
11. mar 2010

kinsli asi ano, jinak by to u mě muselo být neposkvrněné početí 🙂

kinsli
11. mar 2010

azeretka: V kolik měříš??? Já si myslím, že naše křivky by byly stejné 😉 vodorovná čára a šup skok nahoru.
ty jsi na 37,1 a já na 36,8 a dnes jsem skočila na 37,1 😵
Jenže u mě je ta nišší teplota dána tím, že měřím v 5 ráno 😉

Já třeba měřila v 2h když jsem se vzbudila na záchod a teplota byla 36,6c, tak jsem říkala o jéjej tak ráno bude cca 36,3 a můžu přibalit do tažky do práce tampony 😅
No a vidíš to o 3h déle jsem už měla 37,1 😉

kinsli
11. mar 2010

vilo: neposkvrněné 😀 😀

Já myslím, že Lukyn něco tušší protože se už od včerejška culí jak měsíček na hnoji 😅
ale ještě jsem nic neříkala, test zkusím v sobotu. v úterý byl ještě test negativní ☹
Tak mám nejspíš nízkou hladinu HCG, tedy pokud tedy těhotná jsem 😀

bay
11. mar 2010

Knisli gratulacia 😉

bay
11. mar 2010

Vilo tak okrem tych prs aj ja 😅 A tiez by som musela pocat od pohladu 😝 😀 Ale desne sa z toho tesim, bo verim ze sa startuje telo a cochvila dorazi mrska a nabehnu pekne cykly a v lete to uz pojde ako pomasle. Len aby chlap spolupracoval 😠

azeretka
11. mar 2010

Kinsli: já měřím v 6:20 hned po probuzení, teploměr mám po ruce, takže bych teoreticky ani neměla být moc ovlibněná nějakými pohyby.
Ten mokrý hlen při ovulaci jsem nepostřehla, páč to byl můj první měsíc po vysazení HA, tudíž i první ovulace, tak jsem ji nějak zvlášť nevnímala, kromě bolení podbřišku 😒

kinsli
11. mar 2010

azeretka: Tak uvidíme jsem na tebe zvědavá 😀 😀 😀

bay: moc děkuji, ale na gratulace bych raději počkama až to budu mít ověřené 😀

Vzbudila se mi malá příšerka tak musím leťet budu tu zase okolo 20h 😉

azeretka
11. mar 2010

kinsli, o víkendu už to asi budeme vědět s vyšší pravděpodobní úspěšnosí testu, jsem na nás taky zvědavá 😀
Už se nemůžu dočkat mého prvného testování.
Holky já teda zázraky nečekám, ale řeknu Vám to napětí, čekat 2 týdny od ovulace na test je neskutečná. Vůbec s nedovedu představit, že bych se takhle měla snažit třeba půl roku a každý měsíc takhle vyčkávat. Nemyslím na nic jiného než jak to dopadne, no to bych se z toho asi zblaznila, pracovní efektivita, šla tento týden hodně dolů 😒

kathrin17
11. mar 2010

kinsli...waaaaaaaaw tak to je paradicka, zeby ste pripravili Kacenke mojej menovkyni surodenca? Moc moc drzim palceky

azeretka....ty si tedaaaaaa...velmi drzim palce, ale ten grafik vypada paraaaadne, tak budeme velmi silno drzat palceky, aby to bolo tak ako vsetky dufame 😀

vilo....tak toto bola perfekt hlaska a mimochodom vsetko naaaaaaj trosku oneskorene k tvojim krasnym narodeninkam...my rybicky si mozme ist spolu zaplavat 😀

bay....u mna je to to iste....az na to pocatie...to by mohlo byt...ale tehotna urcite nie som..to by som uz citila a aj test by daco ukazal, ale v pojom pripade mission impossible, lebo ovu nebola, aspon podla mna 🙂

pavlinka777
11. mar 2010

Jůůů, mám z vás radost, kinsli a azeretka to vypadá moc nadějně, držím pěsti. 😉
Teda já se těším, až se taky budem snažit. 🙂 Ještě asi dva cykly chráněné 😉 a pak už doufám taky budem pokoušet štěstí...

Při ovulaci má být myslím ten hlen jako vaječný bílek, co jsem teda já pochopila.

kathrin a vilo vše nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka

Začíná mě bolet břicho ☹ , jdu si udělat čajík a lehnout..

azeretka
11. mar 2010

no holky, nějak mě začíná pobolívat bříško, tak možná nakonec MS přijde, takže 50 na 50 😠
Už to začíná být napínavé 😀

pavlinka777
11. mar 2010

azer: Ale to nemusí být kvůli ms. Když máš tak krásně stoupající teploty. 😉 Nebo tě bolívá břicho před ms? Mě bolívá břicho tak druhý den ms, jako teď, docela fest..
To jsem teda zvědavá jak to s tebou a kinsli dopadne 🙂

kinsli
11. mar 2010

Tak jsme byly s Kačenkou venku a koupila jsem si testy, jeden jsem uděla a opět negativní ☹
Tak já už fakt nevím 😔

azeretka
11. mar 2010

pavlinko, mě bolí první dva dny MS, ale obcas me pobolívá i nějaký ten den před, tak těžko říct

Kinsli, ty jsi teda nedočkavka 🙂 já bych měla asi strach udělat si to odpoledne, že bude ten test ovlivněný, protože se má dělat z ranní moči

kinsli
11. mar 2010

azeretka: může se dělat celý den 😉 Jen ta ranní moč je nelepší 😉

azeretka
11. mar 2010

holky to musite vidět, rozkošné 🙂
http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-we...

pampeliska1
11. mar 2010

Hooolkyyy, vás dočítat, to je úplná detektivka!!! Jsem byla brutálně napnutá, jak to skončí, jestli už budou nějaké pozitivní testy.. No Agatha Christie se může jít zahrabat 😀 😀

Kinsli: tak to je divné :-/ Ale třeba to ještě dopadne, buďme optimisti 😉 A když ne te´d, tak příští měsíc jsi jasná 🙂

Azeretka: Kurňa, kdy už si uděláš ten test, já jsem napnutá jak malé gatě 😀 😀 😝 Nebo ty máš MS vlastně dostat až v pondělí, že... To nevydržííím! 🙂 🙂

U mě nic nového, byla jsem ve škole, totálně jsem se znechutila, venku hnus, takže nic moc den.. Tak zatím papá

kinsli
11. mar 2010

azeretka: To je krásný 😵 😵

pampeliska1: no jo uvidíme 😉

pampeliska1
11. mar 2010

Azeretka: jestli teda chceš, tak já tě na FertilityFriend pozvu..Kdyžtak mi pošli do IP tvůj e-mail, který si tam zaregistruješ..

azeretka
12. mar 2010

Dobré ránko 🙂
pampeliško jsme domluvené, jak mi to tento měsíc nedopadne, tak se určo nechám pozvat 😉
Zítra asi zkusím testík, MS by měla přijít v pondělí, takže snad tam půjde dva dny před něco vidět 😉 Taky jsem čekala schválně na víkend, chtěla bych mít u toho manžu, protože ať už bude výsledek jakýkoliv, budu ho potřebovat rozdýchat 😀
kinsli: mně se to taky moc líbilo, dokonce i manža u toho zkysnul až do 9. měsíce, aby viděl, co se z té kuličky nakonec vyklube, nakonec byl smutný, že tam nezpracovali i porod 😀 , ale jinak to mají moc hezky zpracované

pampeliska1
12. mar 2010

Azeret: jasne, ja jsem na to zapomnela, ze jsme se tak domluvily.. Takze zítra držím palec a dej nám co nejdřív vědět! I když aj kdyby tam nic nebylo, tak to pořád nic neznamená, ale to určitě víš 😉

Tak zatím se mějte, papá

kinsli
12. mar 2010

Ahojky holky, vy jste toho tedy za dnešek moc nenakecaly 😀

azeretka: Budu držet na zítra pěstičky 😉
U nás stále žádné změny 😒

pampeliska1
12. mar 2010

Kinsli: pořád lepší, než kdyby přišla ms, ne? 😉

kinsli
12. mar 2010

pampeliska1: Už si tím tak ani nejsem jistá ☹
Vzhledem k tomu, že jí mám pravidelnou a už jako by 3 den meškám testy negativní, tak bude asi někde zrada 😔
Uvidíme přes víkend a když tak skočím v pondělí na gyn 😉

kinsli
12. mar 2010
fair
12. mar 2010

Ahojky, opět Vás jdu pozdravit.
Dnes jsme byli v poradně, miminko je velké 3,5cm, srdíčko buší, jak o závod a krásně prospíváme 😉 Další KO za 14 dní.
Všem, co se chystají testovat, přeji jen pozitivní výsledky! 🙂

kinsli
12. mar 2010

fair: Tak to je super 😵 že tak hezky prospíváte 😉 jen tak dál 😵

Tak mě nečekaně a nezvaně dorazila mrcha 😠 čekala jsem, že to pro mě bude bum, ale na to, že jsem jí už fakt
nečekala jsem to docela prodejchala 😉
Tak my si počkáme na malou střelkyni 😀 😀 toto znamení je mi velmi sympatické,
když slyším štír - štírka tak to se oklepu 😀 😅 a to kdybych otěhotněla teď tak by jsme 100% měli 😖

azeretka: Jsem na tebe zvědavá 😵 Budu na tebe zítra myslet a pak dej vědět 🙂

Holky prosím kdo mě pozvete na to měření TB??? ráda bych si to zapisovala do grafu 😉

azeretka
12. mar 2010

Ahojky fair,
škoda, že se nechodíš častěji, máš už pěkné bříško 😉 Musí to být krásný pocit, sledovat jak malinký roste. 🙂

pavlinka777
12. mar 2010

kinsli: To je mi líto ☹ , ale střelci jsou lepší, to je fakt, to je můj přítel 🙂, to je moooc sympatické znamení. Určitě to vyjde na toho střelce nebo střelkyni. 😉
Já tě klidně pozvu na fertility friend, pošli e-mail do IP. Jen tady asi dnes už moc dlouho nebudu, ale zítra sem určitě juknu jak dopadla azeretka 😉

fair: To je bezva že je vše v pořádku, jen tak dál, koukám že bříško už je pěkně vidět 😉

Hezký víkend všem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre