Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

tiburcia
20. okt 2009

weron jsou krásné 😉 a proč by se nehodily??? 🙂 prostě je to svatba...nezáleží na tom jestli malá nebo velká 😉

mě se líbil tento styl:
http://salonbella.cz/detail-img.php?obrazek=sin...

http://salonbella.cz/detail-img.php?obrazek=las...

no ale moc mi neslušel...nemohla jsem mít ani úzké šaty, protože jsem dost vysoká...no myslím, že se mi tak kombinace obtáhlého korzetu a širší sukně povedla 😀 mě se moje šaty líbily 😵 😵

vycházejí z tohoto modelu:
http://salonbella.cz/detail-img.php?obrazek=st_...

jinak doporučuju návštěvu více salonů....jak pro inspiraci, tak pro radost 😀

weron my taky už o dětech smýšlíme s jejich vybranými jmény 😀 😀 😀

weronnka18
20. okt 2009

tie lasposa su naaadherne... no ja neviem fakt či sa rozhodnem,,, ja som dost nerozhodna :D:D ale ved pojdem do salonu pozriet tie moje vysnivane a uvidim, či mi sadnu a či sa mi budu pačiť aj na mne, nielen na modelke...lebo aj na tom asi dosť zaleži...ako šaty sadnu - veď každa žena ma ine tvary 😎
a ako sa teda budu volať vaše detičky?
nooo, do salonov sa tešim, ja už som mala svadobne šaty na sebe - na stužkovej - lebo na tej škole kde som chodila je taky zvyk, že sa tancuje taky tanec a baby maju svadobne šaty a chalani fraky 😲
a s kym si behala po salonoch, ked si si skušala šaty?
a kde pracuješ ak sa smiem spytať?

aveline
20. okt 2009

Moj manzel je z dvojiciek, takze my mame asi vacsiu pravdepodobnost, ze budu dvojicky😅

ja mam 25 rokov, brali sme sa 25.4.2009

tiburcia
20. okt 2009

Avel vidím, že jsme na tom dost podobně.... můj manžel je taky z dvojčat 😀 ale já dvojčátka moc nechci 😀

weron chodila jsem s budoucí švagrovou...chtěla jsem někoho nezávislého, kdo mě moc nezná a nebude mi tvrdit že to je to pravé, kdyby nebylo 😉

pracuji jako finanční analytik a poradce 😉

aveline
20. okt 2009

tiburcia, podobne, ani ja by som nechcela dvojcata, radsej pekne jedno po druhom, nech si ich viac uzijeme 😉

ja som mala svadobne saty rezervovane tu na Slovensku, ale v januari sme boli na vylete v Anglicku a objavila som jednoduche splyvave saty (taky styl som vzdy chcela, ale na Slovensku som nevedela zohnat), tak som si ich kupila 😎

tiburcia
20. okt 2009

Avel tak to muselo být super 😉 já mám bohužel no nazvala bych to netypickou postavu 😀 😀 😀 tak se mi šaty sháněly hůř, tak jsem si je nechala ušít na míru...

avel a taky to plánujete na to léto 2010 jo? 🙂

weronnka18
20. okt 2009

inak aj moje šaty su z anglicka, od navrhara Alfred Angelo 😎 ale fakt neviem, či ich teda bude mať...ešte je to vo hviezdach :P
tibur - prečitala som si spravu, tiež pekne mena ste vybrali 🙂)
aj tak si myslim, že keby mate obe dvojičky, tak ste tie najšťastnejšie maminy 😲 hlavne aby boli zdrave 🙂)
mne je v podstate jedno čo to bude, hlavne aby to bolo :D:D

aveline
20. okt 2009

veru, na leto planujeme aj my.....si to predstavujem takto jednoducho: pojdeme na dovolenku niekam k moru dvaja a odtial sa vratime traja 😀 to je plan, ale uvidime, este je mozne, ze to naplanujeme aj skor, mozno aj na jar.....podla okolnosti

moje svadobne saty su zn. Monsoon a este mi visia v skrini, minule si ich skusala kamaratka a ked som ich zase po dlhsom case videla, tak som sa utvrdila, ze som si fakt dobre vybrala 🙂

Ozaj, aj sa uz nejak pripravujete na leto? Pribrat, schudnut, detoxikacia organizmu,....?

tiburcia
20. okt 2009

já jediné co dělám je to, že si chci vytvořit ,,zdravý životní styl" 😀 😀 😀 takže jsem od základů překopala svůj jídelníček, začala pravidelně cvičit, plavat a chodit do sauny 😉

tiburcia
20. okt 2009

ale jestli to bude na léto, to nevím 😖

weronnka18
20. okt 2009

aveline - tak pošli fotku šiat, teda daj link, nech sa aj my pokochame :P
takže vy vlastne planujete-neplanujete s tym babom - ked sa podari tak bude :D
tibur - tak držim palce aby si vydržala a hlavne aby ti to robilo dobre
ja už mam od 12tich stále 50 kil, s menšim vykyvom - ked som zacala byvat na private prvy rok študovania VŠ :D vtedy som trochu pribrala, ale inak an nechudnem ani nepriberam, naštastie 🙂
chodime s priatelom aj cvičiť spolu do posilky, a teraz by som chcela vyskušat take cvičenie na chrbat, kedže mam sedave zamestnanie a bolieva ma 😒

tiburcia
20. okt 2009

weron tak do 22 to bylo v pohodě...štíhlá jak proutek....ale věčným sezením ve škole nebo v práci se to postupně zhoršovalo, ale sem ani tak nepřibrala na kg jako na těle 😉 takže břicho by posilování sneslo...jinak si nemůžu stěžovat 😉 doufám, že v tom vytrvám...už to tak dělám 4 měsíc a zatím v pohodě 🙂

a co vy plánujete nějakou detox. kůru? nebo cvičení?

aveline
20. okt 2009

weronnka18, tiburcia mate ma v IP 😉

weronnka18
20. okt 2009

no krásne šaty aveline, aj ja by som možno na take niečo pristala 🙂 a ty si z nitry? ja som tam ešte nedavno byvala, teraz už len budeme prenajimať byt, ale nitru milujem 😎 je to naj mesto ake poznam :P
ja neplanujem detox ani nič podobne... ale ked budem tehu, tak chcem chodiť na take tie cvičenia pre tehotne a potom aj s babatkom na plavanie aj cvičenie, vy nie? v nitre je jedno fajn centrum - hviezdička 🙂) poznaš, aveline?

tiburcia
20. okt 2009

avel moc vám to slušelo 😵 😵 😵

weron plánuju to podobě, ....těhu cvičení a plavání a pak to samé i s mimi 🙂

aveline
21. okt 2009

donedavna som byvala v NR, teraz asi 16 km od NR
hviezdicku nepoznam, zatial som sa po takychto zariadeniach este neobzerala. Cvicenie pre tehotne by som chcela absolvovat aj ja. Inak nic specialne neplanujem. Akurat zistit u alergologicky, ci mam prestat brat lieky na alergiu.

weronnka18
21. okt 2009

u vas je aj plavanie pre tehotne, tibur? neviem či aj u nas...viem ze je cvičenie a potom s babatkami plavanie aj cvičenie - mam teraz v okoli veľa znamych s babatkami, tak viem 🙂
a byvate na domčeku baby alebo v byte?
my zatiaľ byvame u mojich rodičov, aj ked mame byt v NR, ale kedže pracujem s rodičmi, tak sa nam neoplatilo byvať tam... no a planujeme stavať, už máme aj projekt vybraty 😎 vy ste na tom ako?

tiburcia
21. okt 2009

weron u nás nemocnice pořádá cvičení pro těhotné - to je v nějaké tělocvičně a pak je tu club kenny

http://www.kenny.cz/

kde je plavání pro těhotné 😉 navíc je tam manipulace s kojencem což je pro mě nutná věc...moc se mi to líbí...no a pak kenny nabízí i plavání pro miminka a děti 😉

weron my máme u rodičů manžela nad garáží postavený byt 3+kk.....ale chceme stavět 🙂

weronnka18
21. okt 2009

noo,to mate perfektne, take centrum... ako vidim, učia tam všeličo 🙂 tak ked bdueš tehu, určite tam budes chodiť,nie? a je to aj vo vašom meste, kde byvate?
tak zatial vam stači aj taky bytik,nie? my byvame s mojimi rodičmi a aj ked si možno občas lezieme na nervy, tak sa to zatiaľ da vydržať a určite ked budeme mať babo, tak mi mamina aspon pomože 😎
a potom sa možme kludne presťahovať do domčeku 😝

tiburcia
21. okt 2009

weron jo jo už se na to těším 😉 je to i u nás ve městě 🙂 chci chodit na to plavání i na to cvičení do nemocnice....tak uvidím 😉

jo tak nám to stačí...jeden pokoj je volný, tam pak bude dětský pokojíček...spíš mi jde o soukromí 😉 takže si jednou domeček postavíme...myslím že i se dvěma dětmi to v bytě bude v pohodě 🙂 já jsem ráda, že tu máme bazén a zahradu, takže si pak budou děti mít kde hrát 🙂 😉

kd23
21. okt 2009

Teda chvilku jsem tu nebyla a diskuze se pěkně rozjela. 🙂 Mně bude v létě 28 a manželovi o rok víc. Brali jsme se letos v červnu po 7-letém vztahu. 🙂 Já jen doufám, že až v létě vysadím, že se to Vánoc podaří, ale jak čtu různé diskuze a slyším kolem sebe, tak rok - přes rok a stále nic. Doufám, a přeji si, aby to nebyl náš případ. ☹ Tak si všechny držme palečky, aby to vyšlo co nejdřív. 🙂

weronnka18
22. okt 2009

ja mam z toho taky pocit, ze kto nechce deti a šmykne sa mu, tak ma hned aj dve :D a kto sa snaži, tak nič 🙂 ale tomu asi treba nechať volny priebeh... že len kludne vysadit HA a robit všetko ako predtym... no len či je to take jednoduche, však?

tiburcia
22. okt 2009

No zjišťuju, že je lepší nic neřešit a nic si moc dopodrobna neplánovat 😉

pampeliska1
23. okt 2009

Ahoj, můžu se vetřít? Sice ještě nevím, jestli to fakt bude až v létě 2010, ale reálné to je 🙂 Ale stejně radši nechcem moc plánovat...kdoví co bude 😉

tiburcia
24. okt 2009

Pampeli určitě 😉 za chvíli nás bude ještě víc 😀 ale čím víc hlav, tím líp 😉 🙂

pampeliska1
25. okt 2009

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli víte o nějakých zdravých preparátech, které by se třeba měly před otěhotněním užívat..Myslím jak pro manžela, tak pro mě..Je toho teď hodně a nějak se v tom moc neorientuju... Bereme to zodpovědně 😀 😀 😀

tiburcia
25. okt 2009

pampeli ono je toho hodně...záleží jestli chceš detox nebo jen nějaké vitamíny 😉

jinak vím, že holky hodně užívají kyselinu listovou (jen samotnou nebo třeba Femibion) a nebo kompletní vitamíny:

calibrum baby plan

http://www.profilekarna.cz/Products/Vitaminy/Pr...

mamavit, apod.

Pro chlapy berou třeba zinek nebo selen 😉

podle mě, ale pokud normálně jíte, má tělo co potřebuje,jinak byste nefungovali 😉 tak stačí jen kyselina listová 😉 já jednou budu baštit Femibion, protože jsou tam látky, které podporují vstřebávání kys.listové...ale jinak nic jiného brát nebudu 😉

pampeliska1
25. okt 2009

Tibur: jasné, taky do sebe nechci rvát kvanta nějakých vitamínů, hlavně v těhotenství..Chystám se na ně spíš jen před otěhotněním, pak už ne..Slyšela jsem, že po různých Maternách aspol. se ty děti rodí hodně velké..ale nevím.
No vidím to asi taky na tu listovku + něco pro manžílka 😉

tiburcia
26. okt 2009

pampeli já se o tom bavila s dr...a ona říkala, že v podstatě stačí jen ta listovka...že bohužel je to v dnešní době boj firem co vyrábí vitamíny, ale měly odbyt....tak jsou na to reklamy...ale před 10 lety, žádné vitamíny pro těhotné nebyly 😉 doporučila hlavně tu listovku a mě Femibion 800 (je to pro plánování těhotenství) který obsahuje Metafolin, který ti váže tu kyselinu aby zůstala v těle...protože spoustě lidí odejde z těla..tak by to bylo zbytečné 😉 no a v těhotenství doporučuje vitamíny když jsou nějaké problémy, nebo když trpí nevolností 😉 a to si zase koupím Femibion 400 ale nebudu ho brát denně ale třeba 2x týdně...jsou tam dobré vitamíny a hlavně tam nejsou A ale B. Tady je složení toho 400:

Femibion 400

folát
- kyselina listová
- L-metylfolát
vitamín B1
vitamín B2
vitamín B6
vitamín B12
vitamín C
vitamín E
biotin
nikotinamid
kyselina pantothenová
jód

fair
26. okt 2009

Ahojky! Dlouho jsem tu nebyla a mám co dočítat.. 😀
Ano, ano, jsme spolu již od 15. Ale máme zkušenosti, co by nám mohli jiní jen závidět 😉
Všem přeji krásný začátek krátkého týdne! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre