Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

dadqa86
7. aug 2010

@klba: 😵 😉 dnes je zase dusno aj u vas je tak?

evitkamalicka
autor
7. aug 2010

ahojky,
tak my uz mame prirastok, Oliver sa nam narodil 28.7.2010 cisarskym rezom s mierami 3000g a 49cm

dadqa86
7. aug 2010

@evitkamalicka :Gratulujem vam 😉 🙂

helenkasabinka
7. aug 2010

@evitkamalicka gratulujeme 😵 😵

evitkamalicka
autor
7. aug 2010

dakujem pekne

evitkamalicka
autor
7. aug 2010

tak tu je

dadqa86
7. aug 2010

Strasne je zlatucky 🙂

helenkasabinka
7. aug 2010

@evitkamalicka jeminenko nadherne babatenko 😵 😵 😵 😵

smajka
7. aug 2010

ahojte. my sme dnes riadne zmokli a samko mal z toho obrovsku zabavu. ked sme konecne dosli domov, tak krical este, este..
lola a rabiva - chudatka nase - bez manzelikov. nech vam to rychlo ubehne a rychlo sa vam vratia. 😉
lola - plny kos dubakov? waw..tak to je super, brala by som... my mame asi blbe miesta, lebo koly plnemu kosu by sme sa museli nachodit cely den. alebo fakt musi byt sezona. sestra bola v uk tiez 4 roky, isla raz na vianoce domov, zoznamila sa s jej terajsim priatelom a v maji to tu zabalila a odisla za nim domov. to bolo 4 roky dozadu a stale su spolu. ja som sa s manzelikom zoznamila po pol roku co som tu prisla a sme spolu uz vyse 8 rokov. keby mi niekto na zaciatku povie, kolko tu budem, tak by som sa smiala a povedala ze nikdy... 😀
klba, to je sice pravda, ze chatka je stale na jednom mieste, ale my tam mame tak krasne, ze nam to vobec neva, robime grilovacky, chytame ryby, hrame karty a vegetime. a hlavne nikto nas tam neotravuje 🙂
vitam nove kocky dadqa a evitkamalicka. evitka malicky je uzasny - ako maly anjelik, gratulujeme!

dadqa86
7. aug 2010

@smajka: Ahoj...a dakujem 😉 🙂

smajka
7. aug 2010

ahoj , ako dlho sa snazite otehotniet??

dadqa86
7. aug 2010

uz vyse roka ja som uz bola tehotna 2-krat,ale potratila som...A teraz rozmyslam ze nam to nieje asi dudene...a ze mi je dobre tak ako mi je 🙂

smajka
7. aug 2010

to vobec nie je pravda, nikdy to nevzdavaj. mam vela kamaratiek co potratili 3-aj 4 krat a teraz sa tesia z deticiek, a tiez mam take, co sa im ani nepodarilo otehotniet. tym neviem co povedat, ale ty urcite skusaj a nevzdavaj to. 😉
do tretice vsetko dobre!!! 🙂

dadqa86
7. aug 2010

sudene som sa pomylila.... uvidime mnooo ked to bude mat prist tak to pride aj samo

dadqa86
7. aug 2010

@smajka:No keby si mala pravdu...sak ako som napisala ked sa podai tak sa podari....Neviem,ale ak ti mam pravdu povedat vzdavam to pomaly,ale isto 😒

smajka
7. aug 2010

asi si to neviem predstavit, cim si si presla. ale je len jedan cesta ako sa presvedcis ze by to mohlo do tretice vyjst..drzim palecky. urcite to vyjde. 😉 😉

dadqa86
7. aug 2010

@smajka :Dakujem moja 🙂 .... Uvidime mnooo ci to vynde alebo nie... nechame na nahodu 😉

smajka
7. aug 2010

dobru nocku. 🙂

dadqa86
7. aug 2010

aj tebe a dobre sa vyspinkaj 😉 🙂

rabiva
8. aug 2010

@cottoncandy ak chces mozem ti oscanovat letak, co som zobrala zo SP, je tam o tom popisane, ja som si to zacala platitl len min. mesiac a neviem ci aj nie zbytocne, totiz tetusky na socialke boli strasne neochotne, vysypali mi naucenu formulku a ked som po nich chcela nech mi poradia kolko asi by som si mala dat, tak nevedeli 😠 no ale podpisala som to, a az o par dni som sa dozvedela ze zrejme uplne zbytocne, pretoze mam vysoky zaklad a zrejme na to nebudem mat narok 😕 akoze aj ja som vo veciach odvodov a poistneho uplny jelen 😅 tak daj mail do IP a poslem ti to ak chces...

@evitkamalicka gratulka, malicky je rozkosny 😉

manika77
8. aug 2010

ahojte, my sme dnes boli na skok u nasich marko prereval celu cestu no skoro ma dr.lo..pod natlakom soferovat
potom sme boli v kauflande iba ja s malym..no a tam trapas...nakupila som sak vyplatim kartou ako vzdy..ale marko mi dakde vyhodil kartu co som zistila az pri pokladni mala som v penazenke len nejakych 15 eur aj dake drobne,,,tak mi tam museli stornovat nakup aby som sa vosla do tych 15 eciek,,.no trapas jak vysity

@dadqa86 nezufaj..ja som tiez uz bola zufala sice som nikdy nepotratila ale mala som diagnozu neplodna 😔

smajka
8. aug 2010

ahojte. my sme dnes stravili cely den na farme-maly tam rad chodi a nikdy sa mu odtial nechce domov. zvieratka, preliezky, trampolinky, pieskovisko... no komu by sa chcelo odtial prec.. 🙂 ukecali sme ho ze doma dostane zmrzku.
manika - to si ma pobavila ( sorry ). tiez sa mi to stalo, ale zabudla som celu penazenku, tak som to tam nenapadne nechala.
babenky aky ste mali vikend? asi super ked tu dnes nikoho neni 😀 😀 😀

cottoncandy
8. aug 2010

@rabiva: ďakujem, si zlatá, ja som sa už na to bola pýtať a radila som sa aj s človekom, čo sa v takých veciach vyzná, a ten je tej mienky, že by som sa do toho nemala púšťať, keď je situácia pomerne neistá a môže sa mi stať, že si budem priplácať zbytočne. Zrejme sa na to vykašlem.

lola11
8. aug 2010

@klba no klbi aj totok mame spolocne -aj my planujeme casom nejaku chaticku - vypadnut na vikend z bytu na cerstvy vzduch - a vidim to tiez v casovom horizonte tych 10 rokov - ale asi to bude fajn, deturence uz budu odrastene a my si tam budeme uzivat bez vacsich stresov vikendovu pohodicku 😀

lola11
8. aug 2010

kocenky tak maly uz buva, byt tichy akurat odisla kamoska a v telke nic, tak vam cosi napisem.
@rabiva tak aj ty si sama - sa mas ze ti pride mangel uz vo stvrtok - mne tak najskor za mesiac-fnuk 😕 😕 Dufam, ze bude aspon ake take pocasie a budeme vonku aspon do siedmej ako minuly rok - vracali sme sa kolkorazy az okolo osmej a den krasne ubehol aj ten mesiac bez tatina. Ale to bol krtko este v kociku a podnikali sme krasne dlhe prechadzky a vzdy aj spinkal - teraz to je uz uplne o inom...esteze mame to ihrisko pod tymi oknami - je aj ohradene -co je asi najvacsia vyhoda - lebo maly ked vidi otvorenu branku nahodi rychlost a neni ho....

@dadqa86 nezufaj raz budes mat aj ty babatko - na konikovi su take holky co nemozu aj roky otehotniet a nevzdavaju sa - pozri sa na taku lauritku - to je bojovnicka - obdivujem ju a mooc.
@smajka no maji to je skratka osud - niekto musi ist az do Uk aby tam nasiel svoju lasku - mam take kamosky co sa tam zoznamili so slovakmi a zobrali sa - sranda. No a niekto musi prist domov a stretne lasku tu 😀 😀

@evitkamalicka gratulujem - malicky je nadherny- uz sa tesim ked budeme mat aj my - vsak si ani nepamatam aky bol Kristianko malicky - teraz ked kukam do kocikov sa mi zdaju tie babence take malicke a ked som kocikovala a hovorili mi kamosky, ze aky je malicky tak som to riesila, ze co su blbe a uz si nepamataju.... 😀 😀

Dobru nocku babule.

lola11
9. aug 2010

ahojte dievčata - dneska nikto? Maly buva, tak si uzivam obednajsi klud. Pondelky mam rada, je uvarene - len sme vybehli na ihrisko a boli tam az do 12stej. Poobede aj nebude prsat pojdeme tiez. Pekny pondelok

smajka
9. aug 2010

ahojte, moj maly uz tiez buva, tak mam chvilku pre seba. poobede musime ist niekam nakupit, v ladnicke nic moc neostalo po vikende.
maji - moja znama nedavno porodila a ja som uz poriadne ani nevedela ako si mam jej malickeho podrzat... nejak rychlo som to zabudla 🙂 no som si ista, ze ked budem musiet,tak si rychlo spomeniem 😉
uz aby to bolo, vsade vidim miminka a aj ja chcem...hlavne tie v ruzovom...
pekny dnik!

klba
9. aug 2010

caute kocky. 🙂
my mame za sebou pekny vikend, 😵 v nedelu sme s muzom vybehli na hriby, nasli sme za dva kosiky a konecne sme nasli v tych nasich nizinach co tu naokolo mame aj dubaky. 🙂
dnes od rana periem, uz mam plny balkon a dva susiaky, 😅 triedila som tie vrecia s oblecenim co mam od segry a kopu veci je uz malemu dobrych tak nech moze ponosit aspon na doma. 😉
neskor docitam, len este stahujem nejake fotky kym drobec spi. 🙂

lola11
9. aug 2010

@smajka maji aj ty kukas po ruzovych babatkach? Ja ze len ja 😀 😀 No rychlo si mi zvykneme zase na ten pocit a kolotoc okolo nich....
Inac kocky stale mi je blbo - tak na vracanie, musim ist asi na tu gastroskopiu - segrina svokra by mi to mala vybavit, tak uvidim. Aj v lavom boku ma pobolieva -dufam, ze to nebude nieco horsie - hlavne teraz ked tu nieje manzel!!!Alebo mam radsej skocit na gyndosku?Ale co jej tam asi poviem, ze?
@klba jej klbi to je fajn ze ste nasli aj vy hribiky - ja som si veru pochutila na tych bedliach vcera - mnamy. Kuknem na fotecky ako rastiete. Pa

klba
9. aug 2010

a len tak par foto pre potesenie. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre