Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

helenkasabinka
22. sep 2010

@dadaga ja ich milujem ale iba ako marcipan z nich 😵

smajka
23. sep 2010

@dadaga - 😀 😀 ja ich tiez nemusim.. 🙂
tak som vcera to pocasie prechvalila, dnes mame hnusne a prsi. s malym sme zatial len doma, ale po obediku vyrazame nachvilu von, treba pokupit nejake drobnosti. k doktorovi idem konecne prvy krat v utorok. uz sa celkom tesim, aj trochu bojim. to by som mala dostat konecne datum na prve sono. 🙂

klba
23. sep 2010

ahojte kocky. 🙂
tak dnes mam very happy day, 😎 uz som prvy krat na sone videla nase miminko, 😵 ma 6 mm, uz mu bilo aj srdiecko, a doktor mi na moje velke prekvapenie dal aj tehotensku knizku, 😕 len skoda ze som si nevypytala foto zo sona, ale nabuduce uz urcite bez fotecky neodidem. 😉
podla sona som v 5-6 tt, uz dvaja doktori mi to potvrdili, presne mi to sedi s mojim vypoctom kedy sme sa snazili 😉 a v knizke mam dva terminy porodu, prvy orientacny podla poslednej MS, to vychadza 4.5. a podla sona je pravdepodobnejsi termin 18.5.
Na dalsiu poradnu idem o mesiac 21.10, tak dufam ze dovtedy bude vsetko ok.

@smajka vitaj v UK, 😎 som rada ze si uz online. 🙂
a isiel s vami aj brat? a som zvedava na ten termin sona, potom daj vediet ako dopadlo vysetrenie a pod... 😉

smajka
23. sep 2010

ahoj kaji - waaaw, tak to ti verim ze mas krasny dnik. ak to bude podla prveho terminu - to budes mat mozno este aj aprilovciatko...pri druhom to vraj ide rychlejsie. 🙂 to ti dal knizku nejak skoro...tusim sa dava az okolo 10.tyzdna. a uz bilo aj srdiecko? to spes vyzera na toho 18-ho. v kazdom pripade, to je jedno, len nech je vsetko v poriadku a babenko je zdrave 😉 . a ako sa citis? byva ti zle? ...mne stale horsie, ale dufam ze po prvom trimestri to prejde.. zozaciatku mi byvalo len tazko, teraz uz aj vraciavam. ☹
brat je tu so mnou a ako dobre...dnes maleho dokonca aj uspal. pracu zacina od konca mesiaca, tak mi zlate casy pominu. to budem musiet stale myslit len na to aby bolo navarene... 😀
este prikadam nejake fotky z sk

helenkasabinka
23. sep 2010

@klba no mozno porodis 14.5 😵 😵 😵 😵 ako ja Sabínku 😵

helenkasabinka
23. sep 2010

@smajka ja som dostala knizku v 7tt 😉

helenkasabinka
23. sep 2010

@smajka vau krasne foto 😵 😵

rabiva
23. sep 2010

@klba no to su krasne spravy, velmi sa s tebou tesime!!! 😵 tak predsa mal Jonas pravdu ze? Ja som uz co to presla o tych Jonasovych vypoctoch 😅

@smajka super fotky a nech ti cim skor tehu nevolnosti prejdu!! uz si bola u dr v uk??

nuz leto skoncilo, aj mi to prislo luto ☹ myslela som ze na jesen uz mi bude rast pupek, no co uz... tak snad tato diskusia po lete nezapadne prachom 😀

rabiva
23. sep 2010

@dadaga dani ozaj vy uz snazilkujete? cakala si 1cyklus ci ti presli 2? ja som mala taku debatu s mm ze to necha na mna ako sa budem citit... no viem ja? 😀 😀

helenkasabinka
23. sep 2010

no som zvedava,ci sa nam zadarilo 😵 😵 😵 😵 😵

dadaga
24. sep 2010

@rabiva cakam na druhy ci sa vobec dostavi???? mam take cudne pocity... xixi rano mi je divne.. a v podbrusku ma boli uz asi 2 tyzden.. tak teraz mam 25dc tak uvidime ci pride? uz mam aj test kupeny? ja som to nechala na manzela nech sa rozhodne ci skusime a veru sa rozhodol... 😉 ja sa citim po fyz a psych stranke dobre.. tak uvidime?
keby som dostala tak pojdem na krv na gyn.. hormon. profil. ked nedostanem tak pojdem aj tak.. nech viem,ze je vsetko ok???? 🙂 🙂 🙂

helenkasabinka
24. sep 2010

@dadaga juj tak zelam Vam aby kramy uz neprisli 😉

smajka
24. sep 2010

@rabiva - dakujem. k doktorovi idem konecne v pondelok. neboj, ved ti urcite bude rast 😉
dadaga - helenkasabinka - drzim vam obom palce, aby uz mrchy neprisli a zadarilo sa. jeeej to by bolo super keby to vsetkym vyjde 🙂 🙂

dadaga
24. sep 2010

smajka hela diki to by bolo.. no ved uvidime? ja som dnes aj test spravila samozrejme negat..skoda penazi ..koza ale ked om nevydrzala.. sak uvidime? a ked nevyjde tento tak na buduci nie,ze by som to silila, ale potesilo by...

dadaga
24. sep 2010

inak tieto vit. som brala pri malom....www.calivita.com a new live

klba
24. sep 2010

ahojte kocky, 🙂 tak ja som dnes slamena vdova a som zmordovana ako pes. 😝
najprv som bola o 03,h hore, muz isiel nad ranom na sluzobku do ciech, do rana som uz nemohla zaspat, az pred siestou, aj to som spala necelu hodinu.
Potom mi volal svokor ze ma volno ci si moze prist pre drobca, nech si uzije na dvore slnecny den, za 15 minut bol pre neho, to bol frmol, 😝 stihla som ho zbalit, obliect seba, jeho, namalovat sa, zbalit mu obed a isla som s nimi dole a hned som nakup vybavila.
Len co som sa vratila domov a nakup vylozila mala som stretko s maminou, isla som ju odprevadit na stanicu, sla do BA, mala velky naklad, k tomu brala aj psa, odtial som sla na opacnu stranu mesta do hypermarketu a vratila som sa asi pred hodinou a konecne som sa najedla a uz len nohy vylozim a oddychujem. 😎

klba
24. sep 2010

a akeze novinky to tu pre mna mate, juj @dadaga a @helenkasabinka drzim vam palce nech sa podari a snad nam aj @lola11 da info ci to vyslo, ze by ste mali vsetky podobny termin? 😉
@dadaga ale este nemas mat MS, ci ano? 😅 Lebo podla mna si si dala test prilis skoro, kedy ste sa snazili? 😉 Podla mna nic nie je stratene, mne vysiel prvy pozitiv test na 6 den meskania MS, aj to len slabe dve ciarky.

@smajka, krasne fotky, su perfektne. 😵
no mne nic nie je, ja ani neviem ze som tehu keby to nevidim na sone, mna stale ani prsia nebolia, nevolnosti nepoznam, aj by som si niekedy priala nech mam nejake tehu priznaky, lebo takto je to take divne. 😅
a drzim palce nech ti nevolnosti prejdu, vidis mne by aj bodli a tebe by pomohlo keby neboli. 😅

helenkasabinka
24. sep 2010

@klba no snad budes mat pravdu

dadaga
24. sep 2010

@klba ved ja viem,ze to je skoro mam mat az o tyzden MS ja len,ze pisu na teste, ze 6 dni pred MS tak,ze skusim.. za to nic nedam len nejake 2e za test... MS by som mala mat okolo 28 ci 29?? ako tusim aj lola11 no to by bola sranda ozaj.. ale nech..
ja viem,ze to je skoro ved pri druhom som to tak mala 1den po MS nic a o 4 dni uz pozitiv.. tak to moze byt tak.. sak uvidime ked nic tak nic sa nejdeje...

helenkasabinka
24. sep 2010

@dadaga tak aj ja mam mat o tyzden mrchu ,budeme spolu testovat 😀 😵

dadaga
24. sep 2010

no ked nepride tak tomu ver,ze hej...ja som taka nedockava....klasika 😀 😀 😀 😝 😝 😀 😀

helenkasabinka
24. sep 2010

@dadaga ja by som aj dnes testovala ale som len 6.den od ovulacie a mrcha ma byt okolo 29-30.9 😅

smajka
24. sep 2010

@helenkasabinka @dadaga - ja to budem prezivat s vami a spominat a drzat palce 😀 😀

@klba - sa mas...ja uz nemam na nic energiu a nic ma nebavi. pekne dnes pooddychuj.

helenkasabinka
24. sep 2010

@smajka 😵 😵 😵 😵

dadaga
24. sep 2010

uvidime 🙂 🙂

lola11
24. sep 2010

huraaaaaaaaa konecne som na nete - uz som mala normalne abstak-nervozna ako pes 😀 😀 Ale ked talosi maju na vsetko strasne vela casu-zabila by som ich. Najprv sa nedalo lebo tu este niekto byval, potom sme zistili ze kde byvame je wifi net - ze druhy den to vyriesime. No vyriesili-domaci nevedia heslo tak ani nevedia ze maju taku moznost - a to maju plny barak nemeckych turistov co by to urcite ocenili-no fakt typicky taliani 😖 😖

Okrem tohto si uz pomaly zvykame-maly uz kónecne dnes neplakal za manzelom ked sa zobudil-dal si vysvetlit ze je len v robote 😒 😒 a ze pride. Uz sme boli na kazdom ihrisku v okoli aj pred domom mame hupacku a domcek na strome-dnes sme dokonca boli na ihrisku pri skolke a bola tam cela skolka,tak sa maly riadne vysantil s detickami-jazykova bariera mu ocividne neprekaza 😀 😀 bije sa aj s nemecky hovoriacimi detmi rovnako ako so slovenskymi 😀 😀 Byva sa nam tiez fajn- ma to vsetko len jedinu chybicku -nudim sa ako pes...cely den sa nemam s kym rozpravat. Esteze je tu aspon ta siesta a Janci sa pride najest. Robi do pol 7, tak mam strasne dlhe dni! Ale uz som to dnes vymyslela - budeme za nim chodit pesi do prace - trva nam to hodku maly sa fajn prejde a ja mozem chodit kazdy vecer na net.

Cez vikend ideme k znamym na navstevu-maju tiez 2rocneho synceka tak sa maly zahra. No a pozicame si aj prenosny net ako sme mali minuly rok-tak sa hadam ozvem aj castejsie.

O.k kocky tak som to tu na vas vysypala - heli a dade drzim palceky nech su // Ja cakam tiez do toho 28 ci bude mrska, ale myslim ze bude - vobec necitim ze by som mala byt tehotna - viem je skoro, ale aj tak - pockame a uvidime. Pekny vecer

rabiva
25. sep 2010

@lola11 hello vitaj medzi nami opat 😉

@helenkasabinka a @dadaga uspesne testovanie!!! 😵 ja si pockam po novom roku 😎 snad ...

smajka
25. sep 2010

ahojte, mne dnes zase onicom - cely den na zachode... ☹ malo by sa to zlepsovat, ale tusim je to stale horsie..

@lola11 - ahoj, to som rada ze ste sa uz zabyvali a mate sa dobre 🙂 . a urcite skoro niekoho stretnes na spolocne prechadzky. opatrujte sa tam 😉

helenkasabinka
25. sep 2010

@rabiva 😵 dakujeeem no len ktozcie ci sa zadarilo,nejak mam tusaka ze nie......nemam ziadne priznaky ,som sice od ovulacie len 7.den a od terminu jonasovho 3.den ale neviem,myslim si,ze nebudem mat tento krat to stastie 😔 😔

rabiva
26. sep 2010

heli ved je to este skoro, nezufaj, pozitivne myslenie je polovica uspechu 😵 😵

smajka, vydrz, i ked verim ze je to vycerpavajuce... kto vymyslel pojem "ranne nevolnosti"?? 😀 😀 isto nie zena, zrejme nejaky mudry gyndos 😝 ja som grcakovala do nejakeho 25tt celodenne, aj som schudla, ale potom to preslo, neboj! vsak vies sama 😉 😉 kym ti je zle, vies ze prcek je v poriadku, aspon ja som si takto vravela...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre