Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

weronnka18
19. okt 2009

tiburcia, a prešo je to u vás ešte vo hviezdach? nejdete skušať už v lete? ale aspon už mate jedno malinke stvorenie pri sebe 🙂) no ja som zvedava koľko nam to bude trvať, pokedy otehotniem 😲

ia.
19. okt 2009

ahoj holky 😵
evi a proč když to nevyjde tento měsíc, tak přestanete zkoušet a pak až v létě? (jestli to teda není tajné 😅

naši známí mají téměř 5 letého chlapečka a začínají se snažit o druhé mimi, moc si přejí holčičku, tak zkoušejí všechny rady, co kde přečetli, jsem hrozně zvědavá, jestli jim to vyjde a moc bych jim to přála...

holky, když jsme s manžou plánovali první mimčo, taky jsme o tom mluvili asi 8 měsíců předem, a pomalu mi to utíkalo, táhlo se to, myslela jsem, že se nikdy nedočkám. A teď mi zase přijde, že to šíleně utíká a že za chviličku tu léto bude 😀 trochu se totiž bojím, jak to budu zvládat s dvěma dětma, ale snad to bude v poho...

aveline
19. okt 2009

stale mam v hlave prepojenie medzi HAK a dvojickami......baby, neviete nahodou, ci je to vedecky podlozeny suvis? sa mi zda, ze som to niekde citala, ze je vacsia pravdepodobnost, ale neviem.....ja by som chcela deticky pekne jedno po druhom radsej, keby sa dalo🙂

a HAK asi prestanem brat v januari

evitkamalicka
autor
19. okt 2009

ia lebo nechcem mat dietatko narodene september, oktober, november, december, januar, februar, marec kvoli tomu, ze som si teraz s Adamkom uzila tehu v tych najvacsich letnych horucavach a to uz nechcem

weronnka18
19. okt 2009

aveline- no ja by som zas praveže chcela dvojičky,aj priateľ - veľmi by sme chceli aby sa nam to podarilo, ale myslim ze je to len nahoda, čo som ja čitala, tak vačšinou po umelom oplodneni sa rodi viac dvojčiat, trojčiat a podobne... ale zas napr. priateľ ma v rodine dvojičky - tak aj to dosť zavaži, že či boli v rodine viacvaječne deti 🙂)
inak ja by som chcekla tiež babo niekedy na jar alebo v lete, zas kvoli tomu, aby nemuselo isť do školy o rok neskor, aj ked niekomu sa to zda blbosť, ale radšej by som to chcela tak 🙂)

tiburcia
19. okt 2009

Ahojky...weron je to ve hvězdách, protože nedokážu říct, co bude za půl roku 😉 a doma bohužel zatím žádné děti nemáme 😀

s tou HA a dvojčaty je to blbost...není to podložené...spíš je to spojované u hormonální léčby 🙂

weronnka18
19. okt 2009

aha,tak prepáč tibur, som si myslela že už máte bábo,lebo som čítala prispevky dozadu a som si to asi splietla :D tak držim palčeky aby vám to vyšlo ked sa budete snažiť 🙂)
a koľko máš rokov ak sa smiem spytať?
tie dvojičky to je aj o génoch 😎 😲

tiburcia
19. okt 2009

ještě mi je zatím krásných 25 😀 😀 😀

tiburcia
19. okt 2009

a kolik pak je vám děvčata? doufám, že tu zase nebudu nejmladší 😀

evitkamalicka
autor
19. okt 2009

ja mam 27 🙂

tiburcia
19. okt 2009

Evi tak ty děti krásně stihnete 😉

weronnka18
19. okt 2009

ja mam 21,takže nie si najmladšia tibur :D:D a koľko ste s priateľom/manželom spolu?

tiburcia
19. okt 2009

no spolu 9 let, z toho 4 měsíce jako manželé 😀

fair
19. okt 2009

Holky, my jsme spolu už víc, jak 6 let. Příští rok v červnu je svatba - to mě bude 21 a Fandovi 24 😉

evitkamalicka
autor
19. okt 2009

my sme spolu 7 rokov a z toho 2 roky manzelia

tiburcia
19. okt 2009

jujda takže samé ostřílené vztahy 😀

weronnka18
19. okt 2009

tak to už od 15 chodis so svojim bud.manželom fair? no pekne... a kedy presne mate svadbu? my planujeme na moje narodky 18.června/juna/ na moje 22.narodky... a chodime spolu 2 roky :D:D takže my ešte nie sme až tak ostrielani :D

tiburcia
19. okt 2009

my jsme spolu od 16 😉 ale jsme oba spokojeni 😀 jsme si byli souzeni 😉 brali jsme se 20.6.2009...jestli se chcete mrknout, máme na beremese album ze svatby 😉

jinak to není o věku...sem spíš měla pocit, že když se vdávám v 25, že je to pozdě 😀 😀 😀 (oproti mnohým 😀 )

weronnka18
20. okt 2009

tak aj vy ste spolu od 16? ved to je super, aspon sa uz poznate ako stari manželia :D tak my sa budeme brať rok po vás skoro... ten datum je piatok, tak dufam ze všetko bude ako ma byť :P a pošli link na album zo svadby, aby sme si pozreli šaty a pod.
ale ved 25 je akurat na vydávanie, nie? študovala si vysoku školu?

tiburcia
20. okt 2009

Jo Weron, už se fakt dobře známe 😀 😉 Uvidíš že vám to krásně vyjde, podle vašich představ 😉 Jo jo brali jsme se hned po skončení školy 😉 taky si myslím, že je to tak akorát...ale v mém okolí (rodina, přátelé) jsem patřila skoro k posledním, kdo nebyl vdaný 😉

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

ia.
20. okt 2009

jéje holky vy jste mladé 😅
mě bylo letos 30...a s manžou jsme 3 roky manželé a celkem 6 let spolu. Poznali jsme se, když nám bylo 24. (Jsme stejně staří, já o 4 dny starší 😅 😀

docela vás obdivuju, že už tak mladé v 21 toužíte po dítěti. Já byla v té době šílené střevo. Slovo dítě mě vyloženě děsilo. Ale asi to bylo tím, že jsem věděla, že jsem toho pravého ještě nepotkala. Pak přišel manža a už jsem si dokázala připustit, že chci jednou děti. No jenže jsem začla dálkově studovat VŠ, takže jsem otěhotněla v 28, resp. těsně před 29 narozeninami...

weronnka18
20. okt 2009

jeeej tibur, bola si krásna nevesta 🙂 aj šaty si mala veľmi pekne 😎 a vybavovala si veci ohladom svadby dost dopredu? lebo niektore baby pišu, ze vybavuju už rok dopredu, podla mna je to zbytočne... pre nás je najdoležitejšia matrika - tam si dohodneme termin a okrem toho tak šaty pre mna a oblek pre priateľa - pretože nebudeme mať veľku svadbu, iba najbližšia rodina - cca 12 ludi, posedenie po obrade na matrike 😝
ia. no ja túžim po babatku - ani neviem ako to vo mne vzniklo, ten pocit... mam to už asi odmalička, pretože aj moja mamina má veľmi rada male detičky, tak nejak v tom vidim zmysel života, a kedže by sme chceli tri deti s priateľom, tak to už aby sme začali, nie?

tiburcia
20. okt 2009

Weron děkuji 😉 😵 no my jsme začali v říjnu (což je 9 měsíců před svatbou) a to jsme zamluvili kostel a hospodu....u nás totiž není moc míst, kde mít svatbu 😉 no a zbytek jsem začala zařizovat v lednu a to proto, že jsem věděla, že duben a květen nic neudělám, protože jsem odevzdávala diplomku a měla státnice 😉 .... já jsem si se svatbou vyhrála, bavilo mě to...takže jsme měli všechno barevně sladěné, dělala jsem harmonogram, menu, nápojový lístek, mandličky, rozpis aut ..... co šlo, všechno jsem si vyráběla sama...objednávala jsem to z ebay, tak jsem byla ráda, že to zařizuju dřív, protože dodací lhůty opravdu nejsou týden jak deklarují prodejci 😉 teď mám ze svatby super pocit...líbilo se mi, jak jsem si to zařídila a vymyslela 😉 když to srovnám s kamarádkou, která to měla na stejném místě a měli stejný počet lidí, tak se může jít zahrabat...neměli nic, skoro žádnou výzdobu...a ve finále nás ta naše svatba vyšla ještě levněji než ta jejich 😉

jo přípravy na svatbu závidím 😔 😵

weronnka18
20. okt 2009

tak si si to všetko sama robila? potom si šikovna 😝 ako som napisala, my žiadnu hostinu mať nebudeme... takže zariadovania bude menej,,, aspon dufam... ja sa tešim na svadobnu cestu 😎 možno si stadial donesieme darček 😲 a vy ste kde boli na svad.ceste? tušim som tam videla tavičky, tak asi niekde v turecku alebo v egypte,nie? my chceme ist na Cyprus 🙂
a šaty si mala zo salonu alebo si si ich tiež objednala cez net?

tiburcia
20. okt 2009

jo weron, všechno jsem si vyráběla sama...ale bavilo mě to 🙂 😉 .....my jsme ještě na svatební cestě jako takové nebyli....jeli jsme na plánovanou dovolenou, abych si odpočinula od školy a pak i od shonu ze svatby, byli jsme v Tunisu na Djerbě....moc krásné místo 😵 😵 😵 na Kypru je krásně...tam jsme byli v oblasti Agia Napa....je tam krásné moře i příroda, a hodně památek 🙂 jestli nám to vyjde, tak chceme jet na svatební cestu asi v dubnu....no ještě uvidíme kam, ale chtěla bych moc do Thajska 😵 😵 😵

šaty jsem si nechala sama ušít na ebay 😉

weronnka18
20. okt 2009

to si si akože navrhla sama šaty a dala si si ich ušiť?
a ako bolo v tunisku? nebolo tam velmi teplo? ja sa velmi tesim na cyprus, lebo priatel tam už bol dva roky na misii a celkom to tam pozná 🙂
a pojdete na dovču last minute alebo si zajednate uz začiatkom roka?
už ste aj rozmyslali ake mena date detičkam?
my chceme Terezku a Jakubka, a alternativa ked budu rovnake pohlavie - Gabika a Martin 🙂 take obyčajne 😎

tiburcia
20. okt 2009

Není to úplně můj návrh.Vycházela jsem ze šatů Pissa St. Patrick 😉 ale nechala jsem si je upravit dle představ a ještě jsem měla svoje požadavky - šněrovačka, výšivky atd. 🙂

No v Tunisku bylo nádherně!!! zatím nejkrásnější dovolená kde jsme byli....byli jsme tam v srpnu a i když nás varovali, že tam bude horko, tak můžu říct, že v Řecku bylo kolikrát větší 😉 dle poměru kvality a ceny a chování personálu se tam chci ještě vrátit...plánujeme tam i jednou dovolenou s dětmi, protože je jim tam všechno přizpůsobené 😉

A Kypr je taky super...my jsme se pohybovali v řecké části,ale nakonec jsme vyrazili na dva dny do Turecké...škoda, že všechno není zpřístupněné...bude se vám tam líbit 🙂

No asi to bude last minute...kamarádka dělá v cestovce tam nám něco najde...a navíc, i na tak vzdálených destinacích se dá na LM ušetřit 🙂

weron krásné jména máte vybrané...my už máme vybrané jména asi pět let...no jo blázni 😉

a co ty? už nějak přemýšlíš nad tím co bude na svatbě? o šatech? 🙂

ciusinka
20. okt 2009

Ahojte, tak pridavam sa k vam aj ja, my sme mali svadbu tento rok 4. jula, vsetci sa nas odvtedy vypytovali len ze kedy budeme mat babo, uz mi to liezlo na nervy, tak som vzdy hovorila, ze o 3 roky 😀 ale nejako sa vo mne naplno prebudili materinske pudy a najradsej by som mala babo aj hned, ale v auguste sme kupili byt, ktory komplet prerabame, tak chcem, aby sme sa zabyvali a tak v juni-juli by sme zacali pracovat na babatku 🙂 antikoncepciu mam este teraz na 1 mesiac a chcem ju vysadit, naco zbytocne minat peniaze, keby sa zadarilo babo aj skor, neboli by sme proti 😉

weronnka18
20. okt 2009

tak možno aj my raz zavitame do Tuniska 🙂 my sme boli tento rok na spoznávacom zajazde v Pariži aj s mojimi rodičmi, a aj napriek tomu, že mamine tam prasklo slepe črevo a skoro to neprežila, videli sme toho neurekom a bolo to fakt nadherne... aj ked mala by som výhrady 😎
na tom cypre to priateľ pozná, tak dufam že nebudeme len ležať na plaži / nie sme take typy / a poukazuje mi všetky pamiatky 😎
:D sranda, aj my už svoje deti volame teraz po mene :D:D ako keby ich už máme :D našťastie sme sa hneď zhodli - a najradšej by sme chceli dievčatká dvojičky a potom jedneho chlapca :P no hadam sa pošťasti
tak o svadbe už premýšľam - odkedy ma priateľ požiadal o ruku :D to bolo 13.6. čiže cca rok pred svadbou
šaty mám jedny vysnívane , ale neviem či sa hodia na taky štýl svadby, aku chceme mať - čiže iba na urade a potom posedenie s najbližšou rodinou... sú to tieto http://www.alfredangelounitedkingdom.com/Collec...
ale musíš si dať farbu PURPLE - taka bledo fialová 🙂

weronnka18
20. okt 2009

a potom sa mi páčia ešte take úzke typy šiat - čo lemuju postavu 🙂 asi sa nebudem vedieť rozhodnut :D:D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre