Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

kasparci
19. jan 2010

Ahoj, jsem tu. Nemám teď moc času - řešíme bydlení - jupí. Teeeda - to bude v létě těhulí🙂 Hlavně ať nám to všem výjde! A ještě z něčeho mám radost - mám tu krajanku (prdecek) 🙂

azeretka
19. jan 2010

Ahoj kasparci a jak to bydleni nakonec dopadlo?

pampeliska1
19. jan 2010

Ahoj holky, Azeret má pravdu, tento týden je tu nějak mrtvo..nemám co dočítat 🙂
Já jsem včera slavnostně napsala první stránku mojí diplomky, no doufám, že když jsem už začla, tak to už nějak dodělám..Teď mám až někdy do půlky února volno, tak jestli to nenapíšu teď, tak už nikdy...

Teodorka: to je fajn, žes to tak dobře zvládla 😉 Teď už mimísovi nic nebrání 😉 Plánuujete začít opravdu až v létě nebo už dříve?

Prdecek: to je super, že tě na tu laparku vezmou, aspoň to budeš mít brzo za sebou a budete se moct začít znova snažit.. Držím palec, aby to všechno dobře dopadlo!

Kasparci: copak chystáte s bydlením? Myslím, že jsi to tu už kdysi psala, ale já jsem to už zapomněla 😅 🙂

prdecek
20. jan 2010

Dobré ráno přeji 🙂

už mě ten sníh nebaví!!!už aby bylo jaro! a ani bych se nezlobila, kdyby bylo od zítra léto 😀

Pampelisko díky, snad bude vše ok. Ještě chci požádat Dr. jestli by mi neuděli testy na imunologii ať máme všechno, snad mi to udělá.

Kasparci tak to je super! a známe se i osobně? podle fotky nevím. Ale teď je vidět jak je svět malej 😀

kinsli
20. jan 2010

Ahojky holky, tak dnes dorazila mrcha 😠 a nálada je pod psa 😔 ( počítala jsem s ní 22.1.)
Jak jsme si totiž naplánovali snažílkování o tom víkendu tak to zrovna bude vycházet, že by měla být ovu buď den příjezdu nebo dokonce den před odjezdem ☹ Počítala jsem totiž delku cyklu 27 dní a teď mi to vyšlo na 25 dní ☹
ach jo no to mě štve 😠

azeretka
20. jan 2010

Ahoj kinsli: nevim, jestli teď nenapíšu úplný nesmysl, ale ženská přece není plodná jen jeden den v měsící, chápu že při ovulaci je otěhotnění nejvíce pravděpodobné, ale pár dní kolem ovulace je jistě taky velká šance...tak na to nemysly, nestresuj se a nech to osudu.... 😉

nevestinka2010
20. jan 2010

Ahojte zensky! tak jsem zase zpatky 😉 poctive jsem vas docetla 😉
Koukam na nove prirustky, to je supr.
Tak vylet do CR jsme si uzili, bylo to narocne, same navstevy a setkavani, zvladli jsme par veci okolo svatby, ale neco nevyslo a zacinam mit docela ze svatby stresik. Do tedka to byly jen sny a idealy podle nas a ted zacal hlavne muj otec prichazet s pripominkama a uz to neni tak ruzove... mame skoro chut si to uzit jen sami, ale nevim...
Kazdopadne jsme se vratili sem uz do skoro jara, prestalo mrznout, uz je i dele svetlo a dnes bylo pres 10 stupnu a takove optimisticke slunicko.
V praci me cekalo velike prekvapeni a vysledkem je, ze v breznu poletime s mym milym na 4 dny do Maroka na luxusni vylet 😎 takze to dost svadi porusit zasady a plany...
Mileho ale zase cekalo docela neprijemne prekvapeni - podnik se zavira, prichazi o praci...
Co vsechno se stalo za jeden tyden...
Sesla jsem se s kamoskama z vysky, tak jsme ted tri co uz fakt planujou tehu, tak jsme zvedave, ktera s tim prijde jako prvni 😉
no nic, musim dohanet vice veci, zatim pacek...

teodorka
20. jan 2010

ahojte
pampeliska ano chcem pockat do jula lebo chcem rodit v aprili ...ale ak sa prihodi skor nevadi 🙂

kinsli
20. jan 2010

azeretka: To je jasné 😵 ale já bych měla mít plodné dny právě před odjezdem na ten víkend. Ovulace mi vycházela na pátek. No to nevadí, řekli jsme si, že hold začneme doma 😀 třeba 3 dny před odjezdem 😀
Uvidíme třeba z toho nic nebude, ale hezky jsme si to naplánovali tak by to bylo fajn 😉
Já 1.3. nastupuji do práce tak kdybych se pak dozvěděla, že jsem těhu tak bych nikomu nic neřekla, do 12tt nikomu nic říkat nechci, ono jeden nikdy neví ☹ Na neschopenku bych šla od 1.7. mateřská by mě vycházela na začátku října a soběžně s ní bych si vybírala dovolenou 😀 No naplánovaný to máme hezky teď už jen aby se chtělo do bříška miminku 😵 😵

azeretka
21. jan 2010

Vítám tě zpátky nevěstinko 🙂
svatbou se netrap, starostmi si musí projít každý. Třeba u nás byl kámen úrazu kolik jídla objednat, já s manželem jsme měli jasnou představu a jelikož jsme si celou svatbu platili, nepřipouštěli jsme nikoho jiného k rozhodování. ALe samozřejmě rodiče měli na množství úplně jiný názor. Ještě větší hádky způsobilo rozhodnutí koho pozvat na svatbu, maminka by tam nejraději viděla celé nejvzdálenější příbuzenstvo a stále přemýšlela, co všechno bysme měli udělat, aby jsme toho či onoho neurazili, aby se ten a ten najedl a aby tomu a tomu chutnalo, aby se měl ten a ten jak dopravit apod.... My jsme k tomu přistoupili opačně, je to naše svatba a chceme tam vidět toho a toho, tak je pozvem, jídlo nám chutná to a to, tak si ho dáme a bylo. Tím nechci říct, aby jste nebrali rady rodičů vážně, určitě mají v něčem pravdu, jen si to uživejte tak, ať to baví hlavně Vás. 🙂

kinsli: moc Vám to přeju, aby se povedlo. My v létě určitě nezačnem, plány máme až o nějaký ten měsíc pozdějc, tak aspoň bych to mohla s tebou prožívat na dálku, když mně není zatím přáno 😀

kinsli
21. jan 2010

azeretka: To je hezky řečeno s tou svatbou. My když jsme se domlouvali s přítelem na dalším dítěti tak mě povídá... a to si pak jako mám vzít matku s 2 dětmi 😀 😀 😀
Byla bych samozřejmě ráda kdyby nám to teď vyšlo. Kdyby jsme začali pak až v tom prosinci, tak sice by byla Kačka velká a byla by to větší pohoda, ale zase si myslím, že rozdíl 4,5 leté dítě a roční dítě je moc, že by si moc nevyhrály-i.

pampeliska1
21. jan 2010

Nevestinka: vítej zpět 😉 moc pozitivní zprávy teda nemáš..hlavně teda to přítelovo zaměstnání.. Dá se v UK lehko najít nějaká nová dobrá práce?
Jinak my jsme to měli naštěstí kolem svatby docela v klidu (můj manžel by to teda neřekl 😀). Je pravda, že nám do toho naši kecali, měli i důvod, protože to platili..Ale bylo to v únosných mezích - např. kolem hostů vždycky mamka přišla s nějakým návrhem a já jsem jí to buď schválila nebo ne.. Prostě tolerovali, že je to naše svatba a že to chceme mít podle sebe. Naši i manželovi rodiče byli celkově úplně skvělí, pomohli nám se strašně moc věcma, o které jsem se nemusela pak vůbec starat a celkově jsem si svatební den strašně užila..bez stresů, bez nějakých trapných situací atd..prostě pohoda jazz..hned bych si to zopakovala 🙂

Kinsli: a proč teda do toho "nepraštíte" už teď? Kvůli tvojí práci? Kdybys byla těhu, tak to máš dobře naplánované, tak na co čekat 😉 😉

Nám dneska mají dovézt krbová kamna, tak se už hrozně těším, až je v sobotu zapojíme..V baráku totiž topíme plynem a to jsou strašné pálky peněz a stejně tu není pořádně teplo, tak doufám, že ty kamna k něčemu budou 🙂

kinsli
21. jan 2010

pampeliska1: Ten měsíc už vydržíme 😀 Kdyby se nám povedlo otěhotnět koncem února tak by to bylo akorát 😉
v práci bych to řekla na 12tt až po screaningu abych měla fakt jistotu, že je vše v pořádku 😉
to by bylo někdy cca v květnu takže by měli do července ještě dost času si někoho najít za mě a abych ho zaškolila 😉 Já bych klidně pracovala i déle, ale když to srovnám s předchozím těhotenstvím, tak bych asi nebyla schopná. Uvidíme třeba druhé těhu bude v pořádku 😵

pampeliska1
21. jan 2010

Kinsli: aha, no já jsem to pochopila tak, že to chcete teď zkusit a když ne, tak až v prosinci, abys měla mimčo v září, jak jsi chtěla 😉

kinsli
21. jan 2010

pampeliska1: Přesně tak, pochopila jsi to správně 😉 Pokud nastoupím do práce jako netěhu 😀
tak si budu muset ještě 270 dní odpracovat abych měla nárok na další mateřskou 😉

ono teoreticky bych nemusela, ještě mám na otěhotnění cca 5 měsíců a za tu dobu by jsme to snad určitě zvládli 😀 Jinže když by se nepovedlo v únoru a my to zkoušeli v březnu tak to už by bylo fakt vánoční miminko
únor vychází TP 25.11. tak březen cca 22.12. a to bych snad ani nechtěla 😀 no a pak už by jsme se pomalu ale jistě zase přibližovali k tomu jaru, což máme Kačenku tak by jsme byly raději aby se to trošku rozprostřelo 😀
Jsou to fakt blbosti, ale my to fakt v plánu neměli, kdyby Lukáš nevyhrál ten víkend tak by nás to ani nenapadlo, se o nějakého pokoušet. To spíš tím, že nám to dali příkazem, dovést z víkendu malého Lukáška 😀
Tak nás to oba zblblo 😅 Já koukám po hadříčkách, Lukáš si zase hraje s kačenkou s miminkem, Máme chou-chou takže břečí, směje se ... tak je to ... miminko pláče... Kačenka chytne a pochová nebo mu dá nahamat, vozí v kočárku, fakt je to roztomilé 😵
Dnes si třeba položila mimčo do postele a dělala s ním mazli mazli 😀
objímá, pusinkuje, hladí 😉
Jen když zkoumá oči tak dostane přes prsty 😅 ona je na ty oči fakt jak úchylná 😅

nevestinka2010
21. jan 2010

ahojte holky, diky za podporu, ja vim, no budem to mit podle sebe, take si to platime sami, ale spis budem muset zacit delat kompromisy, hlavne kvuli starsim hostum, kteri proste potrebuji jine zazemi nez mladosi... chtela jsem vse na jednom miste, v arealu kde se delaji folkove a country akce, ale asi by to pro ty stariky nebylo to prave orechove...
Pampel> jsme v Irsku, s praci je to tu mizerne, ale nejak to zvaldnem, nadeje jeste je, ze pokud se nejak zlepsi situace tak od dubna, kvetna by mohl zase nastoupit zpatky
Jinak krbove kamna jsou fajn, tak si pekne zatopte.
Jinak me se take nejak necekane zkratil minuly cyklus, takze uz ty plodne dny a svatbu nevychazeji ☹ , ale uvidime, co jeste prijde...

kinsli
21. jan 2010

nevestinka2010: s tou prací je to na prd všude ☹
Snad Ti milého vezmou zpět nebo něco zajímavého sežene 😵
Jinak ty máš od práce super dáreček 😵 😵 😵
Do svatby máš ještě daleko to se může ještě změnit 😉

azeretka
21. jan 2010

Já mám dneska sváteční den, beru si první prášek poslední plata HA a pak už začne čištění těla 😀

nevestinko: a čím sis tu cestu zasloužila? nebo to je pracovní cesta a přítele můžeš vzít s sebou?

kinsli
21. jan 2010

nebo, že by předsvatební dárek 😀 😀 😀

teodorka
21. jan 2010

jeee Vy ste toho popisali 🙂
kinsli Tvoja mala je narodena v den ako moj Teo 17.4 🙂 🙂 splodeny bol v juli a tretie chceme preto zacat tak isto 🙂
nevestinka do Maroka by som isla aj ja kuk 🙂
a s tou pracou je to na prd fakt vsade dokellu ☹

kinsli
21. jan 2010

teodorka: Já otěhotněla 13.8. malá se měla narodit 5.5. ale porod mi vyvolávali 😉

nevestinka2010
21. jan 2010

no ten vylet mam za odmenu za dobrou praci 😎 , manazerka me navrhla do takoveho programu a schvalili to, vubec jsem o tom nevedela, je to mile a dost mi to pomohlo i v motivaci 😎
tak to budem mit jako takove predlibanky 😉 ale je to jen kratky pobyt...
s praci je to hloupe, ale bude lip... snad...
azeret> tak si uzij posledni platicko 😅
dobrou...

prdecek
22. jan 2010

ahojky,

tak jdu zachvíli na to předoperační, tak mi držte pěsti!!!! 🙂

azeretka
22. jan 2010

ahojte všechny, konečně pátek 😉

nevestinko: tak to pracujes u firmy, ktera si zřejmě váží svých dobrých pracovníků, je hezké, že něco takového aspoň někde funguje. Každopádně to potěší. 😉 Určtě Vám to přinese hezké chvilky a budete se víc těšit na svatbu. Ovšem ten Váš celibát do toho moc nepasuje 😀.
Taky bych potřebovala nějaký výlet, naposledy jsem byla v září na dovolené a zároveň na svatební cestě, ale od té doby nikde 😠

Prdecku: Držím pěsti, ať je všechno v pořádku. Pak se nám ozvi, jak to šlo

kinsli
22. jan 2010

nevestinka2010: Tak to máte ktásný dárek od práce 😵 a když že letíte???
Hezky si to tam užijte 😉 Třeba by jste mohli i to miminko zkusit 😉
Já už se na tu výrobu 😀 fakt těším 😵 Kéž by nám to v tom únoru vyšlo 😵
To by byly fakt nádherné vánoce 😵

prdecek: Moc moc držíme pěstičky 😉

pampeliska1
22. jan 2010

Ahoj holky, taky je u vás tak krásně? U nás jooo 😉 Kdyby ale nebyla taková kosa..jinak ale krásně svítí sluníčko, odráží se od toho sněhu..no kráása.. My máme z domečku ještě extra výhled na zasněžené kopce a domečky mezi tím, no radost pohledět 😀

Nevestinka: to je aspoň motivace 😉 Mě by ty 4 dny bohatě stačily.. Aj když jsme byli v Chorvatsku, tak s manžílkem by nám to stačilo tak 3 dny a jeli bysme dom..

Kinsli: no jsem straaasně zvědavá, jestli se vám zadaří 😉 To by byla bomba 😀

Prdecek: snad jsi to všechno v poho zvládla a vezmou tě co nejdřív...

kinsli
22. jan 2010

pampeliska1: Jé tak to musíte mít krásné bydlení 😵 My vyrářime od úterý do neděle na hory, tak už se těším jak se vyřádíme 😵 😵
Jinak jako na potvoru Kačence začal růst zub takže oslabená imunita ☹ a má kašel, ale jen v noci.
Přidávám jí do čaje cibulovou šťávu a jsme doma, tak doufám, že bude do úterý fit.
Včera před spaním ještě kašlala dost, dnes už skoro ne 😉

nevestinka2010
22. jan 2010

holky, neumrznete tam v CR 😉 ,dnes tu bylo pekne a byli jsme na prochazce a v parku uz jsem videla nejake rasici asi snezenky nebo co 😉 parada
motivace je to velka! letime 11-14 brezna, skoro jsme chvili i uvazovali, ze se tam vezmem 😎 , ale asi ne...
prdecek> drzime palce
Kinsli> at se mala brzy uzdravi
...a vsem pekny vikend!!!

prdecek
22. jan 2010

ahojky, tak mi to udělali, výsledky budou v pondělí. Dneska už jsem trochu špinila, tak sem si dala horkou vanu a třeba se to do zítra rozjede. Akorát mě trápí nějáký svědění dole po těch ATB. Snad to bude do pondělka dobrý. Mám canesten, myslíte že pomůže????

JInak sem teď podruhé shlídla Nový měsíc, jestli Vám to něco říká. Výtečnej film!!!

rosslyn
22. jan 2010

Ahojky, tak jsem včera dobrala poslední piluli a opět se hlásím. Domluvili jsme se, že vyzkoušíme Pharmatex, takže v pondělí jdu do lékárny na nákup ( Pharmatex a listovka). a od 27. února žádné překážky, prostě nějak bude 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre