Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
16. mar 2010

Swiete: tak to je podle mého gusta, to ti závidím, hned bych jela taky 😀
Cermonca: ten poplatek je děsný, moje předchozí doktorka si vybírala 100 a to mě děsně vytáčela, protože jsem byla přesvědčená o tom, že je to neprávem, byl to jeden z důvodů, proč ji vyměnit. Ale ta tvoje doktorka vypadá velmi schopně, tak bych ji asi neměnila, ovšem nevím, jestli má právo vybírat peníze, protože i tak by jí měla všechno hradit pojišťovna 😒
A k doktorovi, který smrdí po cigaretách bych nikdy nešla, natož, jestli tam má navíc zapálené, nikdy! Je to hulvát.

swiete
16. mar 2010

Tak precitala som o vasich skusenostiach s preventivkami...
A vidim ze mam asi fajn gynekologa, ma ultrazvuk a tiez mi ho robi pri kazdej navsteve, no a za minuly rok som tam bola skoro kazdy mesiac...Vyter mi robi pri preventivke, no a vzdy ked mam nejaky vytok a taaak....
Prsia mi prehmatal zatial 2x ale takisto chodim 1x rocne aj na ultrazvuk prsnikov...
Dokonca uz 3 roky posiela vsetkym svojim pacientkam sms aby sa dostavili na preventivnu prehliadku, ak im uplynul rok od poslednej...
Este ma minule sokoval, ked zistil pri vysetreni podla mojich priznakov, bolesti, ze mam zapal mechura, tak mi predpisal ATB zvlast na to urcene...

pekny vecer vsetkym...:-}}}

bay
16. mar 2010

Pampeliska, dik, no to ze FIO som nakoniec nasla aj ja, len mi nedoslo ze to je banka 😒 . No to je nejaka divnost totok 😠 A to mi je jasne ze sa ti do prace nechce 😀 Ved komu by sa chcelo 😀 😀 😀 No MA je nejak hodne alebo sa o tom len viac hovori 😔 Ja len dufam, ze u mna su uz vsetky MA za mnou a teraz to uz bude len pohodaaaaa 🤐
A ja platim za svojho Dr. 50€ rocne, kedze ordinuje len v CARe a tam musim platit rocny poplatok alebo kazdu navstevu 😖
A este k tej zmene Dr. Ked som ja menila gyn tak som bola na stareho straaaaaaaasne nastvana a som chcela nech sa opyta, nech mu poriadne vynadam. A nic ☹ Sa mi vyhybal a nechal to na sestricke (ktora bola vzdy zlata. Tak som to ani vypiustit zo seba nemohla 😠 )

cermonca
16. mar 2010

Jako jo těch 400 mi štve a hlavně v době kdy tam fakt jdu jen na prevenci a jinak ne.Tak si říkám že třeba vydržím až odrodím druhé dítě a pak uvidím.Naštěstí už neplatím regulační poplatky když tam jdu s nějakým problémem.
Jste mi dodali odvahu a já té nové dr asi fakt zavolám.Protože když si predstavím že z odporu k doktorovi zanedbávám prevenci tak to je fakt špatně 😒 😠

Také nám všem držím aby se nám vyhlo MA a jiné komplikace 😉 Je toho fakt hodně ☹ ☹

azeretka
17. mar 2010

Tak další den začíná, hurá do něho 😉
Jéé Swiete: jý chci tvého doktora 😀

Holky, co je to MA??? tuto zkratku jsem ještě nikde nepostřehla 😠

azeretka
17. mar 2010

Poraďte prosím, jak se dělá nový graf dalšího cyklu, je třeba začít nový graf nebo zapisovat do starého a ono se to nějak udělá samo??

bay
17. mar 2010

Azeretka na FF ti automaticky zacne novy grf ked zaznacis ms 😉
MA je missed abort

pavlinka777
17. mar 2010

cermonca: To je teda síla kouřící doktor, fakt hnus, to by mi taky vadilo, to je strašný, jak jsou kuřáci pořád tolerováni.. Jako třeba jsem byla na služebce, měli jsme poradu s klientem, ten měl kancl jako kuřárnu, pálil jednu za druhou, já se tam dusila, pak jsem smrděla celý den, oči mě pálili, ale co jsem měla dělat, jako ani se nezeptal jestli nám to vadí.. N 😠 Nesnáším to..

Na ty preventivky k obvoďákům jednou za 2 roky choďte, já myslela, že jsem celkem zdravá, tak jsem tam šla v 25 a poslala mě na kardio a tam mi zjistili srdeční vadu, naštěstí malou, jinak bych to ale ani nevěděla.. Teda do 21 let jsem chodila na sportovní prohlídky, ale k obvodačce ne, to jsem byla v 17 u dětské a pak až v 25.. Vyplatí se to nezanedbávat prevenci, když už platím zdravotní pojištění..

pavlinka777
17. mar 2010

Jo s tím kouřením- troška agitace - petice proti kouření v restauracích : www.stopkoureni.cz

kathrin17
17. mar 2010

cermonca....tak mna by teda tiez jednoznacne hneval fajciaci doktor a priamo v ambulancii, ved to je hnus..nech fajci, ked sa mu to paci, ale urcite nie v ordinacii....ved to je totalny vrchol...ani jeden z mojich doktorov by si to nedovolil 🙂 a na moju prsnu 😀 doktorku si absolutne neomzem stazovat, krasne prostredie a su tam velmi mile kocky, tak neni o com 😀

ja som bola u obvodaka na preventivke minuly rok, pretoze sa mi nezdala moja tepova rekvencia, zobral mi krv, urobil ekg a nasadil magnezium, aby mi bolo lepsie 🙂 a upravilo sa to moje tepy z 90 na zhruba 78, tak som rada...inak som bola chvala bohu v poriadku, akurat teraz nedavno som mala dva krat zapal mocovych ciest a to mi dal tiez on do poriadku, takze nebolo treba urologa...on bol donedavna primarom geriatrie, tak sa snazi nic nezanedbat 🙂

a neplatim ani na gynde, ani u obvodaka nic...oni si to vyriadia s poistovnami 🙂

swiete....tichucko zavidime, ja sa tento vikend dostanem asi len do Uherskeho brodu na nakup 😀 to bude moj prehnane kraaaasny vikendik xixi ale pohodicka...ale manzel mi slubil, ze nieco vymysli, tak uvidime ako to bude...

MA?...tych je teda teraz neuveritelne vela, alebo sa nam to zda kvoli tomu, ze tu sa sustreduje strasne vela kociek, ktore sa snazia mat babatko a proste sa to na prvy krat nepodari a o babatko pridu, tak o tom citame velmi casto..mozno je to aj tym....

cermonca
17. mar 2010

Já to taky nechápu jak může kouřit v ordinaci 😠 jenže on má takovej přístup,já jsem mistr světa a vy jen ženský co otravujete 😲 když jsem k němu dostala prvně doporučení a volala mu tak na mě vyštěkl a číslo?Já napřed nechápala co chce až pak že rodný.No a v ordinaci jsem si svlékla trikoa položila jsem si ho na lehátko a on že se to přece dává přes židli že mu tam pomuchláme to prostěradlo 😲 No když je tam člověk prvně tak to fakt neví.prostě je strašně důležitej.Je fakt že pak když jsem si navykla dělat vše jak to má být tak nic neříkal a byl celkem "normální".Jsem včera koukala na známý lékař na tu druhou dr.a dost mi zase odradilo její hodnocení,má tam toho dost a všechny ženský si stěžují na jeví přístup,na dlouhé objednávací doby půldenní čekání v čekárně.No a ten můj dr. tak má teda jen dvě a ženský si ho chválí.Tak teď babo ra´d on jako odborník fakt není špatný,nic mi nezanedbal a je bývalý operatér ale ta lidskost tam není a to kouření no fůj 😝
Možná u něj zůstanu a těch 15 minut přetrpim,no asi teda bude mít řeči že jsem tam nebyla 2,5 roku 😝

kinsli
17. mar 2010

Ahojky holky, tak jsem doma 😉

Někdo se tu ptal co dělám, tak jsem Kontrolorka jakosti pod Fuji 😉
mometálně kontrola pouze fotopapíru a obalového materiálu ale jinak
jsem dělala i filmy, rentgeny, no všechno možné 😉

Co se týká dr. tak já si vůbec nemůžu stěžovat. Mám docentku je jak v ordinaci tak operuje.
Je fakt úžasná. Vím, že první když jsem u ní byla tak jsme mě na něco ptala a bylo to stylem
např. tak kdy jsi byla ... teď já znejistila a začala se otáčet kolem sebe 😀
jsem myslela, že přišla třeba sestra 😅 né že jede hned na tykačku 😀 😀
S Kačkou jsem těhu měla fakt nic moc, a co se týká prohlídek tak fakt vždy s takovou tou lidskostí,
že jsem se na další prohlídku i těšila 😉
v 16tt mě brali plodovku já panickou hrůzu z jehel takže fakt něco no a ona tam šla do FN se mnou 🤐
já tam ležela na lehátku řvala, posraná strachy a dokrorka Kačku tlačila kamsi nahoru a dokror do mě pořád hustil nějaké blbosti 😅
Jako stylem, jé my tady máme paní docentu, a jaké ona má tělo, ta musí jistě sportovat 😀
No byla to taková komedie. Samotný odběr plodovky nic není, ale po druhé kdyby nevyšly testy
tak se budu hodně rozmýšlet jestli na odběr půjdu. Určitě si zaplatím genetický ultrazvuk a když výjde ok,
tak fakt na plodovku nejdu. Už kvůli tomu, že je po odběru 3 týdny klid více měně na lůžku a to já si s Kačenkou nemůžu dovolit.
Co se týká ještě dr. tak když se narodila Kačenka tak se za mnou přišla podívat, tak jsme šly juknout na Kačenku 😵 samozřejmě, že mě zdrbala, ale ono po boji je každý generál 🤐
Jako kvůli tomu, že byla Kačka v inkubátoru - měla špatnou glikémii
jelikož já jsem měla cukrovku. Pak zase tím, že mě vyvolávali porod dopředu, tak měla silnou žloutenku, takže když už jí srovnaly hladinu cukru v krvi tak zase šla si na týden pod světla ☹
No bylo to psycho 😖

No alespoň vím čemu se v dalším těhu vy varovat 😉

Teď z jiného soudku 😉

holky MS byla 13.3. cyklus 28 dní
kdy by jste se začaly snažit?? Váhám mezi soboutou a nedělí.
to bude 7DC nebo 8DC
právě vůbec nevím, protože minule přišla ovu 11 DC ale jinak před tím 13 DC.

bay
17. mar 2010

Kinsli tak 9DC, takze v pondelok 😉

kinsli
17. mar 2010

Holky Kačence je dnes 23 měsíců, tak jsem udělala nějaké foto 🙂

Kdo chcete tak koukněte 😉

http://kinsli.rajce.idnes.cz/Kacenka_23_mesicu/...

azeretka
17. mar 2010

Kinsli: jejda to letí 😲 Dívala jsem se na Kačenku, jak se narodila a až se děsím, že za 23 měsíců tak narostla. Já chci pořád jenom miminko 😀

kinsli
17. mar 2010

azeretka: Jo, jo hlky Kačka už je slečna 😀 miminka si moc neužiješ 😀
Ani nevím do kdy se to za mamčo dá považovat, podle mě tak do 4-5 měsíců. Na pál roce už to jsou pořádný habani 😀

pampeliska1
17. mar 2010

Kinsli: super fotečky 🙂 A co ti říká FF? I když tam to stejně ukáže ovu až zpětně, tak to nějak dobře naplánuj 😉

Azeretka: tak to já bych bala rovnou minimálně roční dítě..Mimča jsou pěkné, ale jak je to starší, tak se s tím už domluvím, proč řve, co ho bolí, jeslti má hlad.. Ale věřím, že to uteče tak rychle, ani se nenadějeme 🙂

JInak ja už do té školy chodit nebudu! Vždycky se tam jenom tak rozladím! 😒 Dneska jsem byla na srazu s vedoucí práce a jsem z toho úplně rozsekaná.. Ale kašlu na to, hlavně to dopsat, svázat, odevzdat a děj se vůle boží.. Omlouvám se,že s tím pořád otravuju, ale fakt mě ta škola vysírá 😠 Teď zrovna slavíme kámoščiny narozky, tak se aspoń trochu zklidním 🙂)

Tak se mějte, dobrou E.

pampeliska1
19. mar 2010

Ahoj holky, no to jsou jakési novinky tady! Mi teda chvilku trvalo, než jsem nás našla 🙂 Ale vypadá to docela dobře, tak snad si rychle zvyknu 🙂) Jenom nevím, jak se tady přidávají smajlíci...
Tak se mějte, přeju pěkný víkend..Papá

kinsli
19. mar 2010

pampeliska1: Tak hlavně aby jsi to měla brzy za sebou. Já se přiznám, že taky vůbec nejsem studijní typ,
takže leč ráda bych si vejšku dodělala tak n to kašlu. Mě hrozně baví prakce ale sedět nad sešity, to je fakt za trest
a ještě navíc s efektem 0. Stejně za týden po zkoužce nevíš co v nich bylo 😀 😀 😀

Jinak já se tu zatím moc neorietuji, ale co se týká toho vyhledání tak si stáhněte svoje diskuze na lištu 😉 Já bych asi umřela kdybych to měla pokaždé hledat. Nedo staší na seznamu do vyhledávače napsat Začíname v lete 2010
a ono vás to rovnou hodí do diskuze 😉

Moc se mi líbí ta nová panenka pro ty co jsou bez fotky :D
jo když je řeč o fotkách tak tady jsou dnešní 🙂

http://kinsli.rajce.idnes.cz/Kacenka_19.3.2010/...

Snažit se začneme v neděli, předpokládám, že ovu bude st/čt
tak uvidíme 😵

kinsli
19. mar 2010

bože já jsem snad vymazaná 😅 co jsem to napsala 🤐
no vasrpolák .. no 😅 měla to být praxe

vilo
20. mar 2010

Ahoj holky, máme hotový ten pokojík tak se musím pochlubit. Jinak včera měla být podle grafu ms, ale zatím nic, test taky nic, takže nic 🙂
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/vilo/album/...

kinsli
20. mar 2010

vilo: Pokojíček je nádherný 😵 😵

My jsme kupovali kačence kokojíček když se narodila. je to buk - výplně modré, vypadá moc hezky, ale tak za 4 roky počítám že koupíme jiný, přizpůsobený už pro 2 děti 😉

líbila by se mi třeba tato postel 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30730338&tab=3

pokojíček zatím nemám vůbec představu, to co jsem si našla bylo když zařizuješ pro mrně a my by jsme to měli cca pro 6 a 3 leté dítě.

pavlinka777
20. mar 2010

Ahojky, co je nového, jak se máte? 🙂

vilo: Krásný pokojík, ta tapeta se mi moc líbí. 🙂 Mě by se líbil pokojík světle zelený, nebo kombinace zelená+oranžová, nebo zelená+růžová.. ale to je hudba budoucnosti.. 🙂

Dneska jsme se byli projít po městě, jen škoda, že nesvítilo slunko, zítra se chystáme podívat na ségřiny závody.., pohodový víkend. 😵

azeretka
21. mar 2010

Ahoj holky,
u nás neděle taky v klídku, chtěli jsme jet na výlet, ale zjistili jsme, že všechny hrady a zámky, které přicházeli v úvahu jsou až od dubna a na procházku po parku to taky ještě nebylo úplně ono, tak jsme nakonec hodili relax doma a výlet se odkládá. Zato jsme nelenili a vybrali místo na letní dovolenou, pojedeme na Lefkadu 😉 , už se moc těším. Akorát jsem si spočetla měsíce a zjistila, že pokud vyjedeme v červnu, tak bříško u moře ještě určitě mít nebudu, jak jsem si přála, no nic, budeme muset podniknout ještě nějaký menší výlet v září 😀
Jo mimochodem, na Lefkadu chceme jet autem do apartmanu, tak jestli se chce někdo připojit, tak by to bylo super 😉

kinsli
21. mar 2010

azeretka: Vybrali jste si krásné místo, ale autem je to fakt sebevražda 😖 Je to strašně daleko, my jsme byli minulý rok na středu Itále a cesta trvala 22 hodin, tohle máš tak 30 hodin. To bych nedala ani jako netěhu 😀
Lukáš by chtěl vyrazit někam vlakem, mysleli jsme třeba Caorle, no uvidíme 😵 Raději bych to bříško 😀 a spokojila se s dovolenou v ČR 😉

kinsli
21. mar 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2d98dc jukněte 😉 dnes Večer začínáme 😀 😀

nevestinka2010
21. mar 2010

no ahojte, zenske!
tak zdravim vsechny, doufam ze se mate dobre! priznavam se, ze jsem nedocitala vse, ale jestli jsem spravne pochopila zadne cerstve tehu neni, tak doufam, ze to vsichni berou v pohode a hura na dalsi cyklus 😅
novy MK je pekny, trosku nezvyk, ale je to upgrade...
jinak v Maroku bylo fantasticky, meli jsme se fakt jak prasatka v zite, ale bylo to kratke... no a na zpatecni ceste jsme meli komplikace s lety a ztracena zavazadla..., ale uz je to ok a prezili jsme vse v poho.
Tady uz je teda jaro v plnem proudu, kvetou narcisy a zacina zlaty dest... bude to tezke to ted jeste do te svatby vydrzet 😅 , ale snad to pujde, uz jen 2 mesice a neco malo... ted bude mily 10 dni doma na Slovensku, pak v pulce dubna letim domu ja a pak uz to pofrci...
opatrujte se a kinsli > tentokrat poradne 😅 😀

nevestinka2010
21. mar 2010

tak jen testuju jak je to tu s tema fotkama k prispevku... tak par z Maroka...

kinsli
21. mar 2010

fotky nádherný 😵 Hoď něco na rajče a pak nám dej odkaz 😉

kathrin17
21. mar 2010

ahojteeee...tak toto je pekny nezvyk, ale inak pohodicka 🙂 zvykneme si

nevestinka2010 krasne fotecky, tisko zavidim...muselo tam byt krasne 🙂

a inak ja mam novinku, zistila som, ze moj teplomer meria zle....pretoze aj ked si meriam pod pazou, tak mam skoro stale 35,5 max 35,8 a dnes som mala na nom rano BT 36,6...co si o tom myslite?A ps som 47 DC a mrcha stale nikde, tak to uz fakt nechapem ☹

Aky ste inak mali vikend?

My celkom v pohodicke, cely vikend sa vytesujem z toho, ze sme si v piatok kupili auto...i ked bude az v juni, ale uz teraz sa mozem nan tesit 🙂

papaaaaaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre