Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

smajka
19. sep 2010

ahojte. maji = krasna torticka, vyzera mnaaam. tak idete zajtra vecer? ak by som ta nestihla, tak nech vam cesta rychlo ubehne a krasnu dovolenku. urcite sa nam snaz ozvat co najviac 🙂
kaji - ako si zvladla tie hriby -dalo sa?
rabiva - dakujem aj ostatnym za povzbudive slova, maly je ok - momentalne pre zmenu dostipany od komarov. ☹ ako sa mate vy? -dufam ze mala sa ma uz lepsie 😉

dadaga
19. sep 2010

@lola krasna... mozes hodit recept na marcipan?by ma zaujimalo ako to potahujes?????

lucija
20. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Tak jsem se vám chtěla pochlubit Patem a Matem, ale po té fotce od loly se ani neodvažuji 😅 😀 Moc hezkej dortík 😵
Já aby jste si o mě udělaly trošku obrázek......vařit jsem začala teprve nedávno, nepeču vůbec a už vůbec nejsem tvořivej typ, jsem prostě na věci okolo kuchyně levá 😀
Šíma má pořád plnej nos a po ránu chrchle jak tuberák, ale jde z něho všechno ven, tak je to dobrý.
Včerejší oslavička byla fajn a v klídečku, žádnej masakr, rozbitej jen jeden talířek a jedna sklenička skóre dospělí - děti bylo 1:1, večer jsem byla na měkko, když jsem si vzpoměla jak to bylo před třemi lety, i slzu jsem uronila 😀 Ale už je to v pohodě a fungujeme dál 😀 Akorát když tady vidím ten bordel, tak je mi zle 😝 Dopiju kafe a jdu na to....

helenkasabinka
20. sep 2010

ahojte kocky spominate torty,ja som tento tyzden a minuly tieto robila 🙂 😉

klba
20. sep 2010

ahojte 🙂
@lola11 ta torta je uzasna, mas sikovne ruky, 😵 😵 😵 a to babatko navrchu nema chybu.
a prajem prijemnu cestu, nech rychlo ubieha a riadne si to tam spolu cela rodinka pokope uzite drzim palce nech sa vam podari priniest aj surodenca. 😉 🙂
inak s tou nohou, no ja som sem dala foto preto aby ste mi verili ze to bolo zle na pohlad, ale nechcela som vas vydesit. 😅
teraz mam uz modrinu, este stale to je opuchnute, ale snad to bude len narazene, ak mi bolest neprejde do konca tyzdna pojdem k doktorke.

@smajka, no v tom lese sa s nohou dalo, mala som dobre pevne topanky tak som mala zafixovanu nohu, 😀 ale akurat ze sme vysli takmer naprazdno, skoro nic sme nenasli a bedle nas netesili, ani sme ich nezbierali, toto bola snad najslabsia hubacka.

@lucija si moj clovek, 😵 ja sa tiez nejako extra vo vareni nevyzivam, ako ked musim musim ale zeby som to mala ako zalubu to nie, 😝 a co sa tyka pecenia to som absolutny antitalent, moja mami tiez nepiekla, u nas to totiz ani nema kto jest, my nie sme na sladke a nam sa aj vlastne svadobne kolace pokazili, 😅 proste mne ani mm sladke nechyba, staci ked svokra sem tam nieco pribali co napecie, aj to je pre nas vela. 😅
a okrem toho nemam trpezlivost na pecenie a zdobenie a ani talent. 😝

@helenkasabinka krasne, sikulka. 😵

lola11
20. sep 2010

@lucija luci to neries ak to nevyzera v tvojich ociach fajn - maly sa musel strasne potesit. Ani ja moc nepeciem, ale skusila som prvu manzelovi na 30tku a chytilo ma to - toto bola moja tretia torta v zivote - ak pravdaze neratam tie nepecene - tie som vzdy robila najradsej 😀 😀 rychle a dobre. No a este kolko som usetrila - na prve narodeniny mojho maleho som dala robit tortu znamej a vysla ma cez 50eur!!! A ked som zratala vsetko na tuto - ani 20 eur to nevyslo - asi tak.
@helenkasabinka heli tak ty si ina sikula - ja som kvety este neskusala - aj tie lupienky na tejto krstovej mi robili problemik - ale chce to len prax ako pri vsetkom. Fakt krasne torticky.
@dadaga dadi ja tu hmotu kupujem od cukrarky - Wi - je to jednoduchsie ako by som ju mala robit - ale aj to raz chcem vyskusat .
@smajka maji aj tebe stastnu cestu - ci uz si odletela? Akosi nestiham citat - balim veci a tak.

No a boli sme dnes u tej dokiny, nastastie to ma len nejaku infekciu v ustach -ani lieky mi nedala, ze mam dat nurofen a ma pit repikovy cajik. Aj tu horucku a nechutenstvo mal z toho a pravdaze aj tie nozicky ho boleli z horucky. TAk som rada, ze nic zle. Ani krv mu nezobrala, ze az ked sa vratime z IT.

No kocky neviem kedy sa ozvem, ale snad coskoro. Prajem vam pekny vikend - ma byt babie leto, tak si uzivajte slniecka. Aj my ideme za nim. Papa

helenkasabinka
20. sep 2010

@klba 😉
@lola11 ale ved krasna je ta tvoja torticka 😵 😵 😵 😵 😵 ja tiez neviem este dokonale kvietky robit 😒 😉

smajka
20. sep 2010

ahojte.
helenkasabinka - waw, moc pekne. ty si ina sikulka.
ja som taka rada ze ste sa priznali lucija a kaji - lebo ako ste zacali pisat o vypekani a tortach, tak si hovorim, ze to som tu len ja take nemehlo co nevie piect... ja sice velmi rada varim,ale nemam pre koho. samko zje toho malicko,tak mrazim a manzel sa stravuje len v praci. domov pride az okolo 11 vecer a to uz jest nechce. varim si viac menej len na co mam chut a to si potom musim jest aj 3 dni - neviem varit malo 😀 a samozrejme varim polievky samkovi.
maji - my letime zajtra pobede o 5 a v londyne sme okolo 6 uk casu. zajtra rano je maly v skolke, tak nas nejako zbalim, moc sa mi do toho nechce.. 🙂 este raz rychlu a bezpecnu cestu a krasnu dovcu.x

lucija
20. sep 2010

Jééé, tak to jsem ráda, že jsem mezi svýma 😵
@helenkasabinka No tak Ty jsi taky šikovná, to je mazec, holky nepekařky, už jsme v přesile, ne? 😀 😀 😀 Ale ne, když na to někdo má nervy trpělivost a ještě ke všemu je šikovný, tak proč to nedělat. A i vydělat sena tom dá 😉 Já budu do smrti chudá 😀 😀 😀
Já vám tady teda ty borce ukážu. Podotýkám, že moje práce je pouze týpek v červeným svetru, dort dělala švagrová a žlutého panáka přítel 😉

lucija
20. sep 2010

Jo a ve školce nás upozorňovala učitelka, že na vánoční posezení máme přinést krabičku cukroví....ha ha ha, to budu muset asi nějaké koupit 😀 😀 😀

helenkasabinka
20. sep 2010

@lucija super pat a mat 😉

lola11
20. sep 2010

@lucija ako fakt sa nemas zaco hanbit - neviem ci by som ich aj takych dokazala 😀 😀 super - ked sa clovek do niecoho zazerie, tak to chce spravit poriadne, ze?

No my pomaly vyrazame - ahojkajte

rabiva
20. sep 2010

@lola11 stastnu cestu este raz!!
@helenkasabinka krasne torty, si velmi sikovna, nadherne, hned by som ochutnala 😅
@lucija podareni su, baby obdivujem vas ze taketo chutne vecicky dokazete vyrobit 😀

TAk mne dnes z cistajasna dokvitla mrcha, co som trosku vyshockovana, lebo som 25DC a "pred tým" som mala tak 30dnovy... tak ci sa mi to kus nerozhadze i ked na druhej strane som aj rada, cim skor tym lepsie nie? 😝 😅

klba
21. sep 2010

@lucija tak ja asi tiez budem do smrti chudobna, 😀 este stale som v sebe neobjavila ziadny skryty talent, 😝 a asi uz ani neobjavim, ale zato ma bavi fotit a milujem prirodu, tie domace prace ma az tak neberu, 😅 fakt nemam trpezlivost. 😝
a ten pat a mat je skvely, super sa vam to podarilo, 😵 vobec sa nemas za co hanbit. 😉
no a podobnu dilemu som raz v praci riesila aj ja, vraj napecte a doneste, to bol fakt nepodareny vtip. 😝

@lola11 stastnu cestu a tesim sa na nove spravy z italy. 🙂

@rabiva, ved aj ty si sikulka, ty vies krasne robit digiscrap. 🙂
a super spravy, takze uz sa budete moct snazilkovat? drzim palce. 😵

lucija
21. sep 2010

@klba nepodarený vtip 😀 😀 😀
Dobré ránko holky, přišlo mi mailem něco úžasného tak vám všem posílám také pár objetí 😵

https://www.youtube.com/watch?v=hN8CKwdosjE
dadaga
21. sep 2010

baby sikulky ste krasne torticky viete robit.. mam sa este co ucit.....

klba
21. sep 2010

ahojte baby 🙂 musim vam napisat ako ma dnes potesil maly. 😉
kym som ja bola narychlo v obchode mami strazila vonku drobca a ked som sa vratila z nakupu maly mal pre mna kyticku polnych kvietkov, podal mi ju a vravi "to je pre teba mamicka, lubim ta", skoro som odpadla ake to bolo mile. 😵

dadaga
21. sep 2010

@klba sam od seba? no sila...zlaty...

helenkasabinka
21. sep 2010

@klba krasne to s tymi kvetinkami juj ha 😵 😵 😵 😵 😵

helenkasabinka
21. sep 2010

@dadaga 😵 😉

dadaga
21. sep 2010

hela naraz? 🙂 🙂 😉

dadaga
21. sep 2010

hela krasne su tie tvoje torticky marcipan kupujes? ci robis?

helenkasabinka
21. sep 2010

@dadaga na potahovanie si robim cukrikovy marcipan a na ozdoby kupujem 😉

dadaga
22. sep 2010

hela to je aky?
lebo ja som naposledy robila len cukor vodu a celkom dobre to chytilo...

smajka
22. sep 2010

ahojte -hlasime sa opat z uk. cesta bola v poho - maly to cele prespal. so mnou to bolo horsie, takmer som sa povracala v lietadle. vydrzala som kym sme vosli na letisko a hned na prvy zachod. mala som pokazeny cely let, co mi bolo blbo. dnes uz mi to pripada, ako keby sme ani nikde neboli. aspon tu mame krasne pocasie, dnes je 25 stupnov. maly bol po vcerajsku taky unaveny, ze spal pobede 3 hodiny.
kaji -ako sa citis? to s tymi kvetinkami bolo mile..aj ja chcem 🙂 moj maly sa strasne rad liska a kissinkuje, tak si to vzdy tak uzivam 🙂

helenkasabinka
22. sep 2010

@dadaga normalne roztopis tie marschmallows cukriky tie penove a z toho sa robi marcipan 😉

helenkasabinka
22. sep 2010

@smajka juj no pekne tak ten let nezavidim,teda to zvracanie 😅

a @klba tu dnes preco nebola? 😕

dadaga
22. sep 2010

hela ja tie ani vidiet.. tie marschmallows ...tak taky marcipan asi robit nebudem...xixi som sa ako dieta toho prejedla a odvtedy ked zbadam sacok v obchode mi je zle.......

helenkasabinka
22. sep 2010

@dadaga 😀 😀 😀 😀

dadaga
22. sep 2010

nesmej sa... tieto cukriky a broskynovu vodku ani citit doteraz...... 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre