Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
9. jan 2010

nevestinka: po tom dvd se podívám raději v češtině, angličina mi nepřirostla k srdci 😒
k té svatbě: nemyslím, že to flákáte, všechno podstatné už zařízeno nebo naplánováno máte, takže až na ty prstýnky asi není třeba nic hrotit. My měli svatbu větší, ale taky jsem to v podstatě řešila měsíc před svatbou, od ledna jsem v podstatě jen hledala inspiraci 😉
joooo, ja na svatbě vypadala fakt jako panenka, kadeřnice a kosmetička se mnou udělaly zázraky 😀 a taky na tom má podíl výborný fotograf, který by nepustil do světa žádnou moji nehezkou fotku 😀

nevestinka2010
9. jan 2010

azer> urco sezenes ceske dvd
tos me docela uklidnila, jo si myslim, ze mame vse podstatne a proste ten posledni tyden pred bude nejvetsi toco, ale my budem doma jako na dovolene, takze to nejak zvladnem, uz se tesiiiim 😀

azeretka
9. jan 2010

největší kolotoč byl týden před svatbou, protože jsem měla domluvené zkoušky účesu, make-upu, šatů, zkoušky pochodu - hrála žívá kapela, návrhy květinové výzdoby, domlouvání hostiny, zákusků atd. ..blázinec, sežralo mi to dva týdny dovolené, ale je to zážitek na celý život, tak stojí za to kvůli tomu něco objetovat 😉

kinsli
9. jan 2010

dreana: no jo původně to mělo být od prosince, ale když nám to o tom víkendu nevýjde tak fakt začněme až od toho prosince 😉
Dnes jsme byli lyžovat a když jsme jeli na lanovce tak jsem zrovna Lukynovi říkala " Taťko, třeba už budeme na vánoce ve čtyřech" to by bylo krásné co??? A on dělal blbého a říká, to k nám přijede Péca, nebo Michal?? 😀
( jeho bráchové )
Kdyby byla ovu út-st tak by to bylo fakt ideální, ale pokud se mi to třeba o 2 dny spozdí tak jsem v ... ☹
To bych byla z plodných dnů pryč ☹ Přeci jen mám před sebou ještě dvě MS. Ale myslím, že spíš než do zadu by se to šouplo dopředu a tam by problém nebyl 😉 Ale nejraději bych byla kdyby to vyšlo tak jak má, chtěla bych moc holčičku, a takto by byla pravděpodobnost vysoká 😵

nevestinka2010: Listovku postivě papám a moc děkuji za emaily 😉

kinsli
9. jan 2010

azeretka: Kde máš fotky, že bych jukla??

milluska
9. jan 2010

Ahojte, sakra, vobec vas nestiham ani citat, ste nejake aktivne 😅
Vidim Pampeliska, ze som neni sama s takym skeptickym chlapom 😖
Vidim, ze ste preberali ako sa chranite pri sexe, nomy jedine prerusovanym sexom, som pocula, ze je to pre skusene pary a pre tych, ktorym nevadi, ak sa "posmykne".. 😝
Zatial sa nam vsak dari bezpecne sexovat..Pripravy zatial nejak neriesime, najprv ho musim nejak na to navnadit, kedze ho to stale nejak netrapi...
Inak som kukala aj ja fotecky, su super 😉
Baby, som si vsimla, ze spominate, ze reagujete na plac dietata, mavate sny s detmi, ja mavam posledne tyzdne stale sen ze rodim, ale mam novorodeniatko, mavate aj vy taketo "predtehotne" sny??

azeretka
10. jan 2010

Ahojte
Kinsli, tak pokud byste chtěli počít už teď, tak to ještě pojistěte dva dny před odjezdem a dva dny po navrácení domů a to by bylo, abyste se netrefili do plodných dnů 😀
Bylo by super mít tady čerstvou těhulku 😉
Jinak fotky ze svatby můžeš zkouknout tady:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

azeretka
10. jan 2010

milluska: ahojky, další taková, co nepoužívá antikoncepci. 😉
Holky, nevím jestli je to mou výchovou nebo čím, ale mě by dřív nikdy nenapadlo se nechránit a spoléhat na to, že to vyjde. Když Vás tady všechny čtu, tak je to až k nevíře kolik z Vás toto praktikuje, ať už jde o měření BT nebo přerušování 😉 . Ale je fakt, že jsem se až donevdávna vůbec nezajímala o plodné dny a netušila jsem, že jich v tom cyklu zas tolik není, tak na tom asi fakt něco bude 😀
Ještě, že Vás tu mám, ať neumřu blbá 😀

kinsli
10. jan 2010

azeretka: Fotky nádherný 😵

Jinak my se fakt chceme snažit jen tam 😉 Říkali jsme si, že na tak krásné místo se už těžko kdy podíváme,
tak by bylo hřích toho nevyužít 😀
Ale pokud se to nepovede tak fakt až od prosince.

Já po pravdě ani nevím co bych si přála 😉 Na jednu stranu bych byla max šťastná, za miminko a na druhou stranu zase si říkám, že Kačenka je ještě malá. Bylo by super mít roční díte a 3,5 leté podle mě by si s polu vyhrály ale zase v 2,5 letech je Kačka malá na to aby jsme jí tak trochu odsunuli. Další rok v zimně jí bude 2,5 roku tak jsme říkaly, že jí dáme do lyžařské školky koupíme ty první brusličky na botky a to bych zase já byla ochuzená 😒 Učil by vše jen taťka. No necháme to osodu, buď budeme trávit vánoce 2010 ne čtyřech nebo 2011 😀

Zatím nemám strach, že by jsme se snažili nějak dlouho. Kačka byla na podruhé a kámošky co měli první i na počtvrté měli druhé napoprvé. Dokonce jak napsali na první šťoch 😀 😀 😀

azeretka
10. jan 2010

kinsli: v tom případě to nechte osudu, podle toho co píšeš, tak by bylo opravdu jednodušší nějaký čas počkat, aby Kačka malinko povyrostla a ty nebyla o to učení ochuzena, však není důvod to uspěchat, o to dýl se můžeš těšit 😉

kinsli
10. jan 2010

azeretka: Mě by to po pravdě ani nenapadlo, to jen, že jsme dostali nakázáno od Lukáše z práce přivést malého Lukáška, tak pak jsme na to kejvla, jako že se alspoň pokusím 😀

Jen tak pro štěstí jsme si koupila kobbinézku, je univerzální a fakt se mi moc líbí.

kinsli
10. jan 2010

Ráda bych vi ní viděla malou Verunku 😀

nevestinka2010
10. jan 2010

kinsli> 😀 😀 😀

azeretka
10. jan 2010

kinsli: ta je roztomilá...., tak ať přinese štěstí 😉

vilo
10. jan 2010

Ahoj holky, tak Adélka zvládla noc u babičku perfektně, spala od 20:00 do 8:00 takže paráda, jenom se prý očas ptala na mámu, prdelka moje.
Kinsli tak vy už na to vlítnete? To mi zůstaneme věrni červenci. Občas mám chuť mít mimčo co nejdřív, ale potom se zase trochu bojím, že budu mít zdravotní problémy jako při prvním těhotenství a co potom Adélka, ach jo. Ale druhé miminko zase chci tak musím něco obětovat. 😉

dreana
10. jan 2010

Dobrý dnešní den :o)

tak od 8 do 9 jdu cvičit :o) jsem na to zvedava :o)) chci dat konečně dolu ty kila :D

kinsli: vy budete mít Verunku?? my možná taky :D nebo gabrielu:D
tak at to vyjde!!

azaretka: kráásné fotky!!

holky přemýšlím že zkusím tu jogu. nejste někdo z prahy a nechcete to zkusit semnou? :D:D

azeretka
10. jan 2010

Ahoj dreano: já jsem z Prahy a knížku jógy mám už objednanou 😉 manžel dnes přišel za mnou, že si objednává nějaké knížky, tak jestli něco nechci, říkám, že chci jógu a on na mě vybafl, že jsou tam dvě, jedna normální a jedna pro těhotné, kterou chci, že to tušil a podíval se předem..úplně mě překvapil, že myslel i do budoucna 😀
Na kurzy v Praze jsem se zatím ještě nedívala

kinsli
10. jan 2010

Holky moc díky 😉

A co jinak děláte??? Lyžujete někdo???

dreana: Ano chtěla bych Verunku 😉
Jinak já dala za první týden dolů 1,2 kg tak doufám, že ten další bude alespoň takto úspěšný 😀

kinsli
10. jan 2010

vilo: Já měla těhu taky děsný: ze začátku snad ok, 16tt my nevyšly tripple testy tak jsme šla na amniocentézu, ještě jsem se z ní nestačila skoro ani oklepat a po 20tt jsme měla už zase křeče do břicha z nedostatku hořčíku a to jsem fakt řvala jako želva, na 26tt mi zjistili cuktovku, nejdříve jsem musela sama odebírat krev do zkumavek a nosit to do laborky. to byl taky zážitek, protože jsem na to měla normmální tlustý jehly, a než se mi podařilo něco nabrat tak jsme měla prsty jako řešeto a odebíralo se myslím 6 zkumavek denně. od 32 nebo 33tt jsem přecházela do rizikovky, tak jsem vyfásla pero a inzulín, píchala jsem myslím 3x denně. Vyfásla jsem i glukometr s proužky ale to už bylo proti těm předchozím odběrum sranda. Pak mě našli 10 násobné jaterní testy ( hodnoty ) a už se to neřešilo a vyvolávali porod. na poprvé to s Kačkou nehlo na podruhé jsem byla na hamiltnovi v úterý a narodila se ve čtvrtek 😉

Teď už vím, že v těhu mě fakt žádný sladký nehrozí. Udělala jsme si to vyloženě sama, protože jsem pila juice. Myslela jsem, že je to pro Kačenku to nejlepší, ale kapánek jsem pozapomněla, že je to samý cukr 😔

dreana
10. jan 2010

azaretka: Ja taky ne, jsem ze žižkova. kouknu na to :o)

kinsli: ja lyžuju chystame se v patek :o)) těším se :D

vilo
10. jan 2010

Teda a to si myslím jak jsem měla naprd těhu, já jsem měla od začátku problém s tlakem (když vidím tlakoměr vždycky mi tlak vylítne - ale to je v těhotenství nezajímá a šup na týden do nemocnice, kde mi tedy nízký tlak nenaměřili ani náhodou, ale malá byla v pořádku tak mě pustili) potom taky cukrovka i když já měla jenom dietu a moc jsem jí nedodržovala, ale další lítání po doktorech, musela jsem chodit týdne do dia poradny, no super. Glukometr jsem měla taky, ale to není nic strašnýho, cukr jsem měřila celý rodině 🙂 Potom vyvolání - povedlo se až 3 den, první den zavedli tabletu a nic se nedělo, druhý den zavedli tabletu a rozjelo se to až moc tak mi dali kapačku na uklidnění (ten den tam navíc byla úplně pitomá porodní asistentka) a poslední den tableta v 9, ve 12 mi praskla voda a před druhou se malá narodila, takže super.
Trochu se tedy bojím dalšího těhotenství, budu muset chodit už od začátku do dia poradny a s malou to bude trochu problém, ještě že mám babičku po ruce.

kinsli
10. jan 2010

vilo: Třeba u druhého to budeme mít úplně v pohodě 😉

azeretka
11. jan 2010

Ahoj holky: teda, vy mě s těma problémama děsíte, snad bude tento rok pro všechny už bezproblémový

No jinak dnes po ránu hlásím pražskou kalamitu 😀. Manžel večer odhrabal auto, abysme ráno bez problémů vyjeli, ale ráno to bylo zasněžené stejně na novo, takže jsme taktak vyjeli, no a když jsem přijela do práce, tak byl opět problém na parkoviště zajet, protože ho nikdo neodhrabal, ještě, že mám hodné kolegáčky a nachystali mi tam jedno místečko, jinak bych do práce ani nedorazila 😉

dreana
11. jan 2010

jinak holky vy mě uplně děsíte :D

holky, mužete mi dat info o te cukrovce? jak jí člověk v těhu dostane? jak se jí vyvaruje?

azart: Sakra neděs mě, za chvili mam jet do školy tak doufam že to nebude stat...

kinsli
11. jan 2010

dreana: Určitě tím, že vyměníš juice, šťávy za vodu a sladké za zeleninu 😀 😀 😀
Určitě to ocení i váhový přírůstek 😉

Já přibrala 14 kg takže to docela šlo 😉 po 15 dnech jsme odcházela z nemocnice s -17kg 😀

kinsli
11. jan 2010

azeretka: v Hradci to je taky brutální 😅 tohe fakt snad ani loňské zimy nepamatuji 😨

azeretka
11. jan 2010

kinsli: u nás to vypadá jako v pohádce, po práci musíme zajít s manželem na procházku, ať si to trochu užijeme 😉 , možná uděláme i nějakou fotku, protože to pár let zas jen tak nebude

vilo
11. jan 2010

Dreana ono se té cukrovce nedá moc vyhnout: určitě jíst zdravě, ale v těhotenství dělají test se sladkou vodou a to se potom v organismu ukáže jak to snášíš. Takže některé můžou jíst sladké hory a těhotenskou cukrovku nemají a některé můžou jíst zdravě ale stejně se to na testu ukáže (třeba jako u mě), pokud jí budeš mít a bude kompenzovaná stačí do konce těhotenství nejíst moc sladké a hlídat si množství jídla a je to ok.

vilo
11. jan 2010

Víc si můžeš přečíst na www.tehotenskacukrovka , v podstatě v těhotenství je větší potřeba inzulínu a někdo to prostě nezvládá a má tu těhu cukrovku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre