Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

kinsli
11. jan 2010

No jo slinivka pak maká za dva a né každá to zvládne 😔

Ale příjde mi pořád lepší cuktovka než kdo má zase problémy s tím, že se otvírá. Kamarádka měla dvojšátka, a od 30tt měla nějakou špatnou placentu tak šla v 36tt na císaře a holky byly jako koťátka do dlaně 😖
Ale statečně to dohnaly, teď už jsou větší a silněší než my 😀 😀
a to měli kilo a půl a myslím 36 cm a my 4000g a 55 cm 😀 😀 😀

prdecek
11. jan 2010

ahojky holky,

můžu se přidat??? mám před sebou sice ještě teď na konci měsíce laparku, ale chtěli bysme od července znova začít. Snad to dotřetice konečně výjde.

dimi
11. jan 2010

Ahojda,
jdu jen v rychlosti pozdravit-dočtu snad večer.
Hory bomba-krásně jsme si to užili.
Jen se cítím jak přejetá tankem 😅
Pěkné pondělí. 😉

azeretka
11. jan 2010

Kinsli: týjo, to museli být kuřátka malé, já bych chtěla taky malé miminko, ale samozřejmě ne na úkor zdraví 😀

Ahoj prdecko, vítám tě mezi náma, snad to oslovení nebudeš brát špatně 😉 S čím jdeš na laparku? Já to znám jen se spojením slepého střeva 😒

nevestinka2010
11. jan 2010

caute holky!
prdecek> vitej
prisla jsem se na chvili rozloucit - odmlcim se na tyden, letime do CR, nebudu mit cas na net...
snih nakonec napadl i tady, nastesti zadna hruza, ale tato zima je i tady dost psycho. Zitra ma jeste snezit, doufam, ze odletime a pristaneme v pohode, bez velkych zpozdeni...
kinsli> ja lyzuju i prknuju, dokonce jsem se 3 sezony, kdyz jsem byla na skole, zivila jako instruktorka 😉 a na horach (v Krkonosich) jsme se seznamili s mym milym, ja instruktorka - on tehdy brigadne vlekar 😀
Mozna nam to i ted v CR vyjde, ze si dame nejaky jednodenni lyzovani...
Uz jsem vcelku zdrava a po navratu se take hodlam pustit do intenzivnejsiho cviceni, tak se tu pak muzem motivovat 😉

tehu cukrovka je cim dal castejsi a preji aby se to vyhlo vsem i tem co uz si to prosly 😉 vsechno bude v poho, myslet pozitivne 😉

Metje se kraaaaaaasne, opatrujte se! pa pa!

miriamka
11. jan 2010

Ahojte,
sice tomu nechavame volny priebeh uz dlhsie a stale nic...pevne verim,ze sa nam nakoniec zadari v lete,a narodi sa nam opat dietatko na jar 😵
Vsetkym tu drzim palce,aby bolo leto plodne 😵

prdecek
11. jan 2010

azeretko jdu na laparku, aby se podívali zda mám tam zespod vše ok, jsem po dvou potratech a tohle je ještě vyšetření, který ještě není hotový. Než s námi začnou něco dělat, tak si chcou být jistí, že to je i vevnitř vše ok.

nevestinko díky 🙂

S Kinsli jsme se setkali tenkrát v tématu květen 2008, když jsem byla těhu prvně, ale bohužel to dopadlo jak to dopadlo, tak jsem se pak odpojila.

No pokaždé jsme otěhu přirozeně, tak to chci prvně zkusit zase přirozeně než půjdeme na IUI.

Zachvíli jedu na noční do práce, moc se mi nechce, ale co nadělám. Co děláte takhle při večeru??

kinsli
11. jan 2010

prdecek: Jé já už vím kdi jsi, právě, že mi přezdívka něco říkala. To je mi moc líto, že jste přišly o miminko ☹
Ale pokud jsi dobře pamatuji tak jsi mladinká tak se Vám snad brzy zadaří 🙂 Budeme držet pěstičky 😉

nevestinka2010: Na hory určitě vyražte, fakt si užijete 😵

azeretka
11. jan 2010

prdecek: moc děkuju za vysvětlení, snad ti doktoři dokážou pomoct. Odkud jsi ? Máš hezký moravský přízvuk, stejný jako v mém rodišti, tak jsem zvědavá 🙂

já lyžařskou výstroj taky mám, ale před dvěma lety mě popadl hrozný strach z lyžování a od té doby jsem na to nestoupla, manžel lyžuje moc rád, škoda, mohli jsme lyžovávat spolu, takhle lezdí lyžovat s klukama beze mě ☹

teodorka
11. jan 2010

ahojteee...mozem sa k Vam pridat aj ja?
tento mesiac si chcem dat vybrat danu aby si telo a hlavne maternica oddychla a vlete chcem patrit tiez medzi tie ,,stastne" 🙂 obidve deti mam narodene v aprili a boli splodene v juli aj mm je aprilovy takze do tretice by sme chceli tiez porod naplanovat na april

dreana
11. jan 2010

Dobrý den, zdravím nově příchozí :D

holky ja dneska vstala o 2 hodiny abych cvičila :D hruza :D

azaretka: a proc mas strach??

azeretka
11. jan 2010

dreana: protože jsem to párkrát neuřídila na ledovkách a ta bezmoc, že se to nedá ovládat mě vyděsila...a taky nejezdím možná proto, že nemám nikoho do party, kdo je stejně způsobilý jízdy jako já 😀 (všichni jsou moc pokročilý se sebevražednými sklony) 😀

Ahoj Teodorko: určitě se můžeš přidat 🙂 budeme rády za každou zpřízněnou duši 😉

vilo
11. jan 2010

Ahoj holky, nejprve vítám všechny nově příchozí 😉
Dneska jsem se měla, měli jsme výročí seznámení (9 let) tak nás taťka vyvezl na večeři 🙂 Celý den jsem si hrála a hledala na internetu inspiraci na pokojíček pro malou a už jsem cca rozhodnutá co chci, teď už jenom aby taťka odsouhlasil (napůl už je nalomenej) a pomalu začneme realizaci.
Kdyby jste se chtěli mrknout tak tady: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/vilo/album/...

vilo
11. jan 2010

Prdecku já tě taky znám z nějaké diskuze, brambory nebo měření bt teď přesně nevím, každopádně držím palce aby bylo všechno ok.

milluska
11. jan 2010

Ahojte, Vilko gratulujem k vyrociu, baby, vitajte.. 😉
Co tu citam, ake cukrovky atd...brrr, to abych sa zacalala bat 😖
Inak sranda, jak chceme vsetky schudnut a predpokladam, ze moc z vas nadvahu nema 😀
Ja planujem do leta schudnut 4-5 kg, no s takymto pristupom, ako doteraz sa mi to tak skoro nepodari 😅
Este ze mam draheho manzelika, ktory ma zenie kazdy den cvicit 🙂

vilo
11. jan 2010

Ahoj millusko, no já zhubnout nechci, ale ráda bych si váhu udržela, po porodu jsem zhubla cca 10 kg oproti váze před těhotenstvím.

dimi
11. jan 2010

Krásný večer všem,
koukám, že se nám to tadypěkně rozpovídalo-to je dobře.
Zdravím nově příchozí.
Ohledně cukrovky a jiných "chuťovek"-snažím se na to moc nemyslet-bych se stresovala už předem 😒

vilo
11. jan 2010

Dimi já se taky snažím, ale občas si na to vzpomenu a je mi špatně, ale co bych pro miminko neudělala a jak psala kinsli, to je to nejmenší.

dimi
11. jan 2010

Tak mysli více pozitivně 😉
Já teď naštěstí kolem nikoho těhu nemám-vlastně jednu kamarádku jo, ale ta je těžce v pohodě. Přibrala 0 kg a kdyby se jí nedělalo bříško, tak to ani neví 😅
Zato jiná si to užila až až, ale ta už má naštěstí holčičku.
Brou

kinsli
11. jan 2010

vilo: pokojíček je nádherný 😵 My jsme dělali Kačence pokojíček když jí bylo myslím 10 měsíců 😉

Holky já bych potřebovala zhubnout jako sůl 😔

vilo: fakt závidím, že jsi si to udržela 😉 Já měla -12 nebo 13 kg teď nevím, každopádně to mám vše zpátky 😢 😢

Dnes jsem zrovna měla mega depku jsem si zkoušela jedny jeansy co jsem si kupovala před těhu, to jsem do do nich tak tak narvala, po porodu jak jsem zbubla jsem do nich lehce vklouzla a teď ty vogo já je ani na sebe nedostala 😔 😢 😢

pampeliska1
12. jan 2010

Dobré ránko, zdravím nově příchozí Prdecek a Teodorku 😉

Teodorka: tak vy se chystáte na třetí mimčo, jo? To je fajn, já jsem taky vžycky chtěla 3, ale nevím nevím, co z toho bude 😅

Vilo: pokojíček je fakt krááásný..malá spí sama nebo ještě s Váma?

Pro mě je těhotenská cukrovka, to nejmenší, myslím, že se to dá přežít (měla to švagrová při prvním těhu), spíš se bojím některých horších komplikací, jak tu psala myslím Kinsli s tím otevíráním atd. atd...

Jinak já jsem včera strávila půl dne na Ebay a čučela jsem, jak jsou třeba stejné kočárky, co se prodávají u nás v UK levnější (to by nám poreferovala líp Nevěstinka 😉 ). Rozdíl klidně 4 tisíce i víc.. A to nejen kočárky, ale prostě aj všecky možné hračky, fusaky, oblečení....

Kinsli: přes co si objednáváš ty věci Next pro malou? Taky přes E-bay?

prdecek
12. jan 2010

Díky za přivítání 🙂

Kinsli -díky 🙂 mladá asi ještě jo 😀 teď mi bylo v pátek 23. Ale nebyli to moc hezký narozeniny, protože to byl zároveň i termín porodu mimča o který jsem přišla v červnu.

Vilo - a nebyla jsi taky tenkrát v tom tématu květen 08???? jinak my teď budeme mít taky výročí seznámení a to 19.1. 5let 🙂

Azeretka - jsem ze Svitav původem, teď bydlíme asi 13km od nich.

Nic du si lehnout, teprve před chvílí jsem dojela z noční. Hold počasí nedovolí naší škodovečce jezdit, máme na ni pěknou vrstvu ledu 😒

azeretka
12. jan 2010

zdravím všechny
prdecek: aha, tak já si myslela, že jsi z jižní moravy jako já, neva 😉

kinsli
12. jan 2010

pampeliska1: Jasně ať žije e-buy 😀 😀 😀

I když některý kosky mě tam příjdou fakt drahý. Ale třeba foťák co jsme si kupovala k vánocům by vyšel v UK o 8000,- levněji než v ČR a to už je fakt darda 😖
Vzala jsem si ho ale stejně z ČR, přeci jen to není věc za 500,- a kdyby se s ním při přepravě něco stalo tak se můžu jít oběsit 😀 😀 😀
Já jsem hledala S4 Casualplay a nenašla ☹

Když jsme byla teď venku tak jsme viděla paní se sourozeneckým od Jané, mimčo bylo normálně v korbičce směrem k ní a holčička seděla v sedačce která byla připevněná jako by v předu před boudou 😉
Vypadalo to fakt moc hezky. ale to musí být řacha. Kdyby náhodou tak Kačence by " snad už stačilo na další rok stupátko. nebo se když tak prodávalí takové sedačky co se dají namontovat na bok kočárku, ale to se mi moc nelíbí a hlavně s tím moc neprojedeš. Třeba na nákup bych se nedostala.

prdecek: Neboj brzy to určitě výjde 😵

kinsli
12. jan 2010

pampeliska1: Třeba ta kombinéza co mám v albu mě vyšla na 284,- s poštou 😉
Tam ta paní byla fakt super 😵
Ale co jsem třeba kupovala jedné paní boty pro holčičku tak boty byly za 11 liber a za poštovné chtěla 8 liber.
a to my ještě napsala, že je to gesto dobré vůle, bych jí kopla do.. 🤐
Většinu bot co máme má Kačka z UK, a max poštovné co jem měla bylo 3,65 liber a to bylo za moje velké boty,
jinak za Kačky max 3,10 liber.

pampeliska1
12. jan 2010

Prdecek: tak to jsme skoro stejně staré 😉 Mě už teda bude letos 24.

Azeretka: a odkud z jižní Moravy jsi, jestli se můžu zeptat? 😉

Kinsli: přesně ten Jané sourozenecký má švagrová na děti, které jsou rok a 4 měsíce po sobě a je to teda ohromný tank! Ale aj se to prý docela dobře řídí na to, jak je to dlouhé. Ale zase si stěžovali, že ta přední sedačka pro starší dítko má malý posez, takže Amálka tam seděla fakt na krajíčku a držely ji tam jen ty pásy 🙂 Jako vypadalo to docela vtipně a malá taky nic neříkala, ale není to asi nic moc. Hlavně je to problém v zimě, kdy jsou ty děti jak malí sněhuláci. V létě by to asi takový problém nebyl.

teodorka
12. jan 2010

dakujem za privitanie 🙂 ako vidim Vy tu uz riadne ficite 🙂 🙂
vilo tie izbicky su nadherne ...brala by som hociktoru 🙂 mne sa strasne paci biely nabytok je jedno ci do kuchyne detskej alebo do spalne...uplne vsade 🙂

azeretka
12. jan 2010

pampeliska: pochazim z jedne male vesnicky od Hodonína, ale už nějaký čas bydlím v Praze 😉

prdecek
12. jan 2010

Pampelisko: skoro stejně mladé ne? 😀

teodorka
12. jan 2010

to som tu najstarsia? ☹ ja mam 32...jeee sladkych 24 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre