Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
6. jan 2010

taky mám v těch paragrafech zmatek 😀
dimi: ty jsi blázen, mně trhaly už dvě osmičky, taky šili, ale já si vzala pro jistotu den volna, měla jsem opuchlou pusu, že bych nemohla moc mluvit, jsi hrdinka 😉

holky, představte si, že mě dnes v praci kolega podeziíra,l ze jsem těhotná 😀 , usuzoval tak z mé kritické nálady, ani jsem nevěděla, že jsou těhulky více podrážděné 😒

kinsli
7. jan 2010

pampeliska1: Tvůj, manžel, přítel je pracující?? Jestli ano tak to vůbec neřeš a může jít na mateřskou on, samozřejmě, jen se zapíše a druhý den to přepíše na tebe 😉 Takhle to dělají holky 😉 a v pohodě 😉

kinsli
7. jan 2010

azeretka: Mě se zase dnes zdálo, že jsem rodila sestřenku, lépe řečeno její holčičku 😀 a to ještě ani není těhotná... i když kdo ví, abych neměla za chvíli na emailu zprávu, že je těhu 😀 😀 😀

nevestinka2010
7. jan 2010

caute, jsem nejaka nemocna, v krku mam jak struhadlo, lezim... (nastesti mame prvni 2 dny nemoci plne placene)

kinsli
7. jan 2010

nevestinka2010 : Tak se hlavně brzy uzdrav 😉

azeretka
7. jan 2010

taky se už od pondělí léčím šalvějí a vitamíny, ale v práci, naštěstí to u mě není tak vážné 😉

vilo
7. jan 2010

Ahoj holky, nějak nestíhám, celý den jsem průběžně žehlila a jsem hotová. Dneska jsem dala naposled napít malé mlíčko z prsa a zítra bude poprvé spát u babičky (jdeme na ples) tak jsem z toho trochu špatná. Ty děti strašně rychle rostou.
Začínám trochu bláznit a včera jsem koupila v akci nějaké modré věcičky pro miminko. Chceme chlapečka tak uvidíme. Adélku jsem si taky vymodlila tak teď kluka 🙂

azeretka
7. jan 2010

jj, dětičky rychle rostou 🙂 , jde na nich hodně vidět čas, tak mám trošku obavu, abych na svém dítěti nepozorovala jak rychle stárnu 😀

kinsli
7. jan 2010

vilo: Nám taky spí malá u babičky, jedeme v sobotu lyžovat.

taťka se nám dnes vrátil z práce vysmátý a v ruce obálku. Vyhrál na firemním večírku romantický víkend pro dva
v tomto hotelu 🙂 s plnou penzí, a ještě nějaké masáže, přesně nevím 🙂

http://www.hotelstekl.cz/hotel-stekl.html

azeretka
7. jan 2010

ty brdo, tak to je nádhera kinsli 🙂
určitě si to báječně užijete, taky bych hned jela, ale z masážního stolu bych se nehla 😀

kinsli
7. jan 2010

azeretka: Obávám se vzhledem k ceníku, že bude masáž 1 hodina 😀

To jsou ceny, že jsem říkala, že tam už se podruhé nepodívám 😀

Máme nakázáno přivést odtamtud malého Lukáška 😀 😀 😀

nevestinka2010
7. jan 2010

cauky
kinsli - to mate fajn
vilo - tak to zvladni, ona to mala beztak zvladne dobe
azeret - me to chytlo uz asi v sobotu, taky jsem nejdriv davala cecko, cesnek a tak, ale furt se to horsi, teplota az ted a jen lehka, ale je to neprijemne, salvej jsem tu nesehnala, skoda

vilo
7. jan 2010

Tak to je hustý Kinsli, úplně slintám 🙂

azeretka
7. jan 2010

kinsli: Lukáška? Vy už máte vybrané i jméno pro chlapečka?

nevestinka: pokud máš zvýšenou teplotu, tak to už chce nechat tělo v klidu, odpočinout doma. Manžel taky moc prášky neuznává, nechce si ničit tělo a zvykat si na "drogy", tak vše léčí pojídáním citronů za syrova, je to síla, ale taky zabírá 😉
Mně už teď je den ode dne líp, ale céčko v podobě kiwi raději baštím denně preventivne 😉

dimi
7. jan 2010

kinsli-parada.
Nezavidim, protoze jedeme zitra take. 😅 Pred Vanocema jsme byli na par dni- vcetne plne penze, masaze, yrivky, vina...-dostali jsme darek.
Zitra jedeme na tu samou chatu. Poukazy se podarilo sehnat zdarma-mame v tom polopenzi, tak budeme platit lyzovani a obedy 😵 akorad si jedu pro lyz. kalhoty...
Nevestinko, uzdrav se 😉

kinsli
7. jan 2010

dimi: Tak to máte super 😵 Kam razíte??? My jedeme zítra odvést Kačku k babičce a pojedeme do Orlických 😉

azeretka: Přítel je Lukáš 😀 tak z toho se odvodil malý Lukášek 😉

vilo: Zaky se fakt těším 😵 Hlavně na fotky, to se bude fotit - jsem fotografka 😉 a tam ten překrásných míst bude spousty 😉

Právě Lukyn když ten poukaz přinesl, tak mě to tak šrotovalo v hravě " zámek Hluboká " Tak mě pak cvaklo, že o tom se často mluvím v TV, že je tam golgové hřiště 😉

Jinak to máme docela z ruky, od nás je to 200 km

dimi
8. jan 2010

Kinsli-Krkonoše 🙂
Kdybych už nenakoukla, tak přeji všem krásný víkendek 😉
Pa

pampeliska1
8. jan 2010

Kinsli: dík za info ohledně převádění té mateřské na manžela 😉 To máš šikovného přítele, že nosí domů takové ceny... To my jsme naposled na zábavě v tombole vyhráli lopatu na sníh a polštářek 🙄 ale tak dobré neco 🙂

Já si jdu teď v 11 hodin napsat test, tak doufám, že půjde opisovat bo jsem se moc neučla 😢 😅

Tak se mějte, užijte si víkend ať už doma nebo na horách a hlavně se uzdravte ty, co jste nemocné 😉 Paa

nevestinka2010
8. jan 2010

caute, diky za prani uzdraveni, dnes se to rozjelo do poradneho nachlazeni a doufam, ze to brzy bude pryc
mejte krasny vikend, uzijte si hory kdo jedete...

dreana
8. jan 2010

Dobrý poledne holčiny.
tak ja jsem dneska nemocna.. hruza :o( mam krk v jednom ohni, pořád do něj stříkam nějaky stopangin a k tomu piju hektolitry čaje, hruza..
neves: tak se brzo uzdrav!!

kinsli: teda nááádhera!! A už tam budete na mimču pracovat? a kdy pak jedete? :o)))

kinsli
8. jan 2010

Tada holky ☹ Tak se hlavně brzy uzdravte 😉

aveline
8. jan 2010

kinsli, super vyhra 😵 aj ja by som brala
pripajam sa do klubu "invalidov", dnes ma straaasne seklo v krku ☹ mala som ist na pohovor do prace /dnes cerpam posledny den dovolenky zo starej prace/ a musela som to zrusit 😠 skoncila som u lekarky, naordinovana elektroliecba a parafinove obklady, takze cely buduci tyzden sa budem rehabilitovat

kinsli
8. jan 2010

Jedeme 26.-28.2. ovu by měla být 3.3. tak kdyby se ta holčička povedla, tak by to bylo krásný 😵

http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php/tehote...

Holky kdo už se pokoušíte tak tahle je fakt přesná mě to vychází dle této kalkulačky ovu na zítra, sama
jsem si také spočítala 9.1. a teď jsem se byla kontrolovat a už bych jí měla mít 😉
Ale netuším jestli jí mám hodinu nebo 10 hodin, zítra jí budu mít jistě taky 😉
Asi je to u kařdého jinak píše se 12-48 hodin 😉

dreana
9. jan 2010

aveline: ty jo hele rpo to ja nechodím k doktorce:D ja žeru vitamíny po tunach (ovoce i leky) a krk už je ok, ale rýma hruza :D

kinsli: neříkala jsi že se budete snažilkovat až od podzimu? :o)
holky jak zjistím délku cyklu? asi jsem blba :D

nevestinka2010
9. jan 2010

caute
dreana > to jsme na tom stejne, me krk skrabal uz par dni a ryma se z toho vyklubala silena 😠
delka cyklu - od prvniho dne predesle menstruace do prvniho dne dalsi ms

me teda ta kalkulacka vypocetla ovu az od dva dny pozdejc nez byla ovu podle BT, ale priblizne to aspon je...
od uvolneni vajicka do jeho zaniku je max tech 48 hodin

hele kinsli bude predbihat, to neni fer 😀
to uz abys nasadila listovku 😉
urcite vam to vyjde a mi pak tady budem mit o spolecnici min 😅

azeretka
9. jan 2010

Ahojte
dnes mi neni moc dobře, bolí mě u serdce a špatně se mi dýchá, připadám si jak 80-ti letá před infarktem ☹
nevestinko: podle čeho cvičíš tu jógu, máš nějakou knížku nebo stačí net...?
Měla bych se naučit asi správně dýchat, narovnat záda atak

nevestinka2010
9. jan 2010

azer> mam takove obyc DVD se zaklady a da se najit dost na youtube a ted cekam i knizku, to nevim z ceho to mas ten infarktovy stav, davej na sebe bacha

azeretka
9. jan 2010

nevestinka: aha, tak dvd bych taky brala, je to lepší jak knížka, když někdo předcvičuje, je to o něčem jiném
můj infarktový stav je už lepší, bylo to nejspíš od zad, nejsem s nima na tom nejlépe, tak jsem se na pár minut hodila do polohy "na turka", začala pomalu ale z hluboba dýchat a zpravilo se to, pak jsem chvilku meditovala u svých kytiček (tzn. že jsem je malinko popřestěhovávala 🙂), uvařila pravý yelený čaj a je mi lépe 😉

nevěstinko a jak se vůbec připravujete na svatbu, ja se vdávala 20.6.2009 a plánovala, objednávala a zařizovala od ledna (kromě místa svatby..to muselo být zamluveno rok předem 😠 )

nevestinka2010
9. jan 2010

azer> urcite nejake dvd ceske sezenes, ja to mam anglicky a je to fakt jen o zakladech, zkusim to prepalit, umis anglicky?
no vidis jak sis udelala pohodu 😉
no, misto obradu i hostiny (na jednom miste) mame jiste, pry zajisti i hudbu, tak to jeste musim upresnit, ale jednali jsme s vedoucim uz v rijnu a on, ze to staci vsechno resit mesic pred svatbou 😅
ja uz mam saty, ted shanim zavoj, milemu sezenem neco podle me docela rychle
ted pristi tyden jedem do CR tak chcem obehnout prstynky
oznameni si budem delat sami, to zvladnem v unoru
fotografku staci zamluvit pres mail
dost veci ani resit nebudeme, svatba to bude spise mensi
a mame to ve ctvrtek 3.6 takze snad nebudeme mit problem, kdyz si na neco vzpomenem pozde 😉
kadernika, nehty a i kytku budu resit vylozene tyden pred tim... ono to z ty ciziny ani nijak moc hrotit nejde...
je pravda, ze jsem si dnes rikala, ze to nejak flakame 😉 musime se do toho zase pustit 😉

nevestinka2010
9. jan 2010

azer> koukala jsem na fotky - kraasne! jsi takova panenka! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre