Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

swiete
30. mar 2010

ahojte ja vas teda obdivujem ze tu tolko prispievate, ja sa tu jeden den nepozriem a potom mam co robit aby som vas aspon precitala, nieto este odpovedala:-}}}}

Ja som dnes mala taky oddychovy den so sestrickou a mamkou....Boli sme cely den u zubarky, na nakupoch a podobne a zajtra sa chystame zdobit vajicka:-}}}}}Teda aspon sa o to pokusime....

Hmm a to meranie vas akosik zacalo bavit, ja mozno zacnem az ked bude problem po nejakom case:-}}}
som asi na to leniva, priznavam sa...dobru nocku vsetkym....

kathrin17
31. mar 2010

pavlinka777...no to veru ano, je to dost, ale neviem, ci som si to aj nerozhadzala este viac takou vodickou na podporu funkcie zenskych pohlavnych organov...femigard...som myslela, ze mi to pomoze skratit cyklus a mam pocit, ze to este viac predlzilo, alebo uz fakt neviem, dnes som zaspala, takze som si BT pre istotu nezmerala, tak neviem 🙂

tu su debaty o velkej noci..no ja pomaly ani neviem, ze nejaka je...robim v potravinach, takze sa velmi ani nezastavim, vysluzky nekupujem, neni velmi komu, akurat jeden maly dvojrocny sibac sa mi ohlasil, tak tomu musim nakupit dobrotky 🙂

inak sa citim cez sviatky ako kazdy iny bezny den 😀

tusim si idem hodit obed........nejak ma prepadol hlad

paaaaaaaaaaaaaa babenky

kinsli
31. mar 2010

Jéé holky no jo vždyť oni už jsou další týden velikonoce 😵
velikonoce mě neberou, ale to volno mi fakt bodne, alespoň se pořádně vyspím 😀
Včera grilovačka super, s kámoškou jsme si daly 4 mojita a šla jsem domů docela z vesela 😀 😀
Jsem se bála, že ráno nevstanu, ale úpně v pohodě 😉 Jinak mám už doma ten svůj poklad 😀 ( Kačenku )
Teď spinká tak tu musím poklidit a pak na 17h razíme do toho cirkusu. Přiznám se u nás je tak hnusně, že se mi ani nikam nechce ☹

co se týká toho pohlaví, tak fakt holky jak říkám nejdůležitější je zdraví 😉

kinsli
31. mar 2010

kathrin17: Máš ten cyklus fakt strašně dlouhý ☹ Raději si s tím dojdi, nemá cenu to protahovat 😉

kinsli
31. mar 2010

pampeliska1: Jdu si hodit mašli 😀 😀 😀 tak to mě fakt pobavilo. Neboj, vše zvládneš levou zadní 😉

cermonca
31. mar 2010

Ahoj 🙂
Co to tu bylo včera za rýpalku 😲

Holky já zítra nastupuji po rodičáku do práce 🤐 Jsem z toho značně nervozní a už chci aby byl ten první den za mnou.Abych věděla jak a co.Za dobu mé nepřítomnosti se tam hodně změnilo a te´d údajně nemají moc práce tak ani nevím co bude,chjo.

Kdyby mi nebylo blbý zařídit mému budoucímu dítěti narozky na Vánoce tak už se snažíme. 😀 No ale když na to pomyslím tak je mi ho předem líto 😀 My ty narozky rádi slavíme a na Vánoce by to tak nějak moc nevyniklo.

(Kdyby se to opět někomu nelíbilo tak ho ujišťuji že kdyby se nám to náhodou povedlo že budu šťastná i tak.No ale plánovaně raději počkám 😀 )

Kinsli jsme byli taky na doktoru od jezera hrochů.Jsem se taky dost zasmála.Ženy v pokušení taky můžou být dobrý ale to te´d nevím jak časově budeme ještě stíhat kino.Musím se napřed zaběhnout v práci.

Kathrin:Tak to je něco že už tak dloho čekáš na MS bych taky šla k dr.Je to otrava když se chcete snažit o mimčo 😒

kathrin17
31. mar 2010

cermonca...no to mi teda hovor nieco 🙂 je to strach a hruza, ale teraz cely marec som bohuzial nemohla vynechat v praci...mame totiz s mamou sukromne potraviny a nemozeme si dovolit vynechat ani den...ona je danova poradkyna, tak makala az do dnes o sto dvesto...zajtra ma moj doky tehotne, tak by ma nevzal a v piatok je sviatok, takze musim pockat do buduceho tyzdna...

Ale baby mam kamaratku, ktorej mesiac meskala mrcha, spravila pat testov a vsetky negativne, tak isla na vyvolavacku, ze teda nechodi a nechodi a doki jej vravi no bodaj by chodila, ked je tam mimi 😀 sranda, to mi az teraz prezradila ako to s nou bolo 🙂 takze nadej umiera posledna 😀

kinsli...je to sila...ani nevies ako vam zavidim tie krasne 28 dni a hotofka 😀

kathrin17
31. mar 2010

cermonca tak ti teda prajem, aby ti to zajtra v praci vyslo.....hlavu hore a vsetko bude supeeeeeeeeeeer 🙂 potom sa ozvi ako si to prezila a predychala...

kinsli
31. mar 2010

cermonca: taky přejeme aby byl ten první pracovní den v pohodě 😵
já nastupovala 11.3. a fakt supr 😵 občas se mi zasteskne po Kašence 😔 ale co nadělám 😉
Chtěla jsem mezi dětmi něco odpracovat, kdybch měla být 7 let v kuse doma tak by mě asi mrsklo 😀 😀 😀

kathrin17: nevěš hlavu třeba otěhotníš ještě dřív než my s 28 denními 😉

Holky musím letět koupit Kačence nějakého pribináka a vodu na čaj. jak jsme byli včera v trapu, tak jsme nějak nákupy neřešili 😅

kinsli
31. mar 2010

sorry holky ne 11.3. ale 1.3. jsem se ucvakla 😉

nevestinka2010
31. mar 2010

kinsli> 4 mojita jooo? 😅 ty ses teda vylupek... no mozna jsou na par mesicu tve posledni..

kinsli
31. mar 2010

nevestinka2010: Jo holka a to jsem abstinet 😅 Nebo jinak, alkohol nepiju protože mi nechutná 😉
Takže včera to byl alkohol po hodně xxx letech 😀
To mojito mě fakt moc chutná a ještě můžu curacao s juicem 😉
První dvě 0,3 skleničky byly v pohodě 😉 další dvě to už byly zabijáci 😅 To už došel bílý rum tak jsme to daly s Grapu 😀
to už byla extra síla 😉 Jinak my už jsme najedený tak za chvíli vyběhneme do toho cirkusu. V 17h to začíná 😉
Jsem na to zvědavá, i když se mi v tomto děsném počasí nikam nechce ☹
Je to on nás docela daleko a my jsme mometálně bez auta 😠

pavlinka777
31. mar 2010

To já můžu pivečko, ještě že se vyrábí i nealko, to se snad může potom v těhu? Teda né že bych ho pila denně, tak jednou max. 2x týdně, většinou jen jedno, dělá mě to dobře po těžkém obědě.. 😉 Však to jsou B vitamíny 😉
Zítra točí starobrno zelené pivo, jako na zelený čtvrtek, tak asi zajdem 🙂

Kathrin: To je blbý, že se musíš být v práci, že nemůžeš ani teď k mudr 😒 Ale třeba ti aspoň do tý doby dojde.
Ty bylinkové přípravky asi nesednou každýmu. Já pila teď kontryhel, tak uvidím jak bude vypadat můj cyklus, zatím je to nějaké rozházené..
Ale rekordmanka nejsi, viděla jsem na ff i cykly přes 100 😨 Nebo cykly kdy byla ovulace třeba až 50 dc a přesto došlo k otěhotnění 😉

cermonca: Ať se v práci daří. 🙂

Dneska mě to v práci nějak nebavilo, ještě je hnusně, ach jo.. Už chci pořádný teplíčko!!!! 😉 Nebo asi potřebuju ten prodloužený víkend, včera i předevčírem jsem pracovala ještě doma po práci, tak dneska si dám konečně oddych 🙂

kinsli
31. mar 2010

Holky tak corkus super, teď jsem líná, ale zítra vložím nějaké fotky. Nebudou nic moc, fotila jsem bez blesku 😉
s bleskem to bylo ještě horší, jak tam mají ty reflektory a pouští do toho mlhu tak to goťák fakt nedává ☹

azeretka
2. apr 2010

Jéé ahoj holky, kde jste všechny, já se bála, že když jsem tu dva dny nebyla, že Vás ani nestihnu dočíst a ono nic 😀
Víte o tom, že si tady můžeme založit i soukromé téma, do kterého nám nikdo kromě námi zadaných členů nemůže vejít, tím pádem nebude nikdo nežádoucí číst naše příspěvky a ani na ně reagovat. já jsem pro, aby jsme si ji založily. Myslím, že je nás tady dost, už se docela známe a kdo by chtěl se mezi nás nově přidat, tak by písnul na tuto otevřenou diskuzi a my bysme zájemkyni umožnily přístup i do té soukromé diskuze, aby to nevypadalo, že chceme úplně soukromničit e nepřibírat nové členky 😉

pampeliska1
2. apr 2010

Ahojky, no je tady nějaké mrtvo poslední dny! 😉 Já se snažím uzdravit a nestresovat, dneska mi přišly výsledky statistiky do diplomky, tak na to koukám jak tele na nové vrata, no snad to dám nějak do kupy... :-/

Kinsli: Víš, to mě v tyto dny tak charakterizuje 😀 Díky za podporu, ale levou zadní to určitě nebude! 😀

Azeretka: taky mě to už napadlo..Myslíš jako že bysme založily úplně nové téma? Zase se ale obávám, že tady toto téma by stálo úplně, když si tu povídáme jenom my.. Ale v podstatě je mi to úplně jedno a je pravda, že to bude jednodušší, v tom skrytém budeme moct psát cokoli a né se ohlížet na nějaké Radanky aspol. :-X

azeretka
2. apr 2010

pampeliška: přesně, tak jsem to myslela 😉 Je pravda, že toto téma bude pro ostatní stát, ale stejně se tady bavíme většinou o našich osobních záležitostech, které asi většinu lidí nezajímá a koho by přece jen zajímalo, tak nám cinkne do IP, že chce zařadit mezi nás a bude tam mít přístup.
Aspoň se vyvarujeme toho, že až některá z nás oznámi, že našla dvě čárky, tak se to rodina nedozví dřív než je tím budeme chtít sami informovat 😉

pavlinka777
2. apr 2010

Ahoj, já jsem taky pro soukromou diskuzi. 😉

pampelisko: Teď koukám, že jsi z Lukova. Tam je nějaká zřícenina, ne? My jedem o víkendu k přítelovým rodičům, oni jsou kousek od Zlína a přemýšlíme, co tam podniknem za výlet a přítel navrhl ten Lukov. Tak se ptám, jestli je to tam hezký? 🙂

Přeju všem pěkné Velikonoce 😉

pampeliska1
2. apr 2010

Pavli: ano, přesně tak, zříceninu tady máme 😉 Myslím, že to za to stojí..sice nevím, jaké bude počasí a jak se tam půjde, pokud to bude rozblácené, ale samotný hrad je super..My tam chodíme přes léto rádi. Je to tam teď docela opravené, ale pořád je to zřícenina, tak nečekej nic exkluzivního.. 🙂 Dá se tam vylézt na věž a celkově je tam toho docela dost k prolézání 😀 Kdyžtak mrkni na www.hradlukov.cz

Azeretka: Tak já jsem taky pro 🙂 Ještě ale musíme počkat na ostatní holky, ať se pak moc nediví 😀

Zatím můžeme vymýšlet nějaký originální název 😀

pavlinka777
2. apr 2010

pampeliska: Děkuju za info 🙂 To zní dobře, tak pak napíšu jestli jsme tam byli. 😉
Snad nám to vyjde a bude hezky, abychom nemuseli sedět celý víkend s tchánovcema v bytě, teda nic proti nim... 😀

Takže zatím 3:0 ve prospěch soukromé diskuze. 🙂

komurka
2. apr 2010

Ahojky,
taky jsem tady nějakou dobu nebyla a měla jsem trochu strac, kolik budu dočítat a nakonec to ani tak dlouho netrvalo 😉 Já už se celkem těším až mamce sundají sádru, protože starat se o dvě domácnosti je celkem honička. No, ještě musím do čtvrtka vydržet! 😉 Teď se chystám na mazanec a beránka, tak doufám, že se zadaří 🙂
S tou soukromou skupinou, bych byla taky pro! Dle fotky, ale i jiných informací, je zde člověk lehce k poznání a pak hodně zvažuje co napsat a co ne. Asi bych nebyla zrovna moc šťastná, kdyby se někdo ze známých dozvěděl, že jsem včera objevila // nebo, že si mi naopak dlouho nedaří. Ale na druhou stranu se o to rád člověk s někým podělí! 🙂

kinsli
2. apr 2010

Holky sokromé téma naprosto super. Já už jedno založila a nemůžu si to vynachválit 😉
Máme to poze s kámoškou pořád jsme si psali po IP a bylo to děsně nepřehledné 😉
Se předělaly stránky tak jsme hned založila soukromé téma. Jednak můžeme mluvit
jak nám zobák narostl 😀 😀 a hlavně o tom o čem se bavíme my tak to nikoho ani nezajímá 😉
Takže já jsem pro všemi deseti 😉 po pravdě netuším kolik nás v této skupině je, ale já si pamatuji asi 4-5 lidí
a ostatní stejně neřeším 😅 Né, že bych nechtěla, ale já si Vás vás holky pamatuji podle fotografie 😉

azeretka: Mám ho založit nebo si ho budeš chtít založit sama???

kinsli
2. apr 2010

projela jsem to asi 3 týdny na zpět a aktivně přispívají 🙂

Ivca30, pavlinka77, pampeliska1, azeretka, nevestinka2010, fair, kathrin17,komurka, cermonca, swiete, kinsli

né všichni jsou akční 😀 ale vím, že občas něco písnou viz fair 😵 😉

kinsli
2. apr 2010

Holky já když si ty zprávy po sobě čtu tak říkám, ježiš tam mám překlepů, ale teď jsem zjistila, že mi blbne klávesnice ☹

nevestinka2010
2. apr 2010

caute holciny, myslim, ze diskuzi tady mame celkem nerusenou az na obcasne ulety, ale to k tomu patri... nicmene kdyz tu ta moznost je a nekdo tu ma nejake zvedave zname a tak, tak mozna lepsi se zamknout 😉 nechala bych urcite v nazvu neco z tohodle puvodniho...

azeretka
2. apr 2010

kinsli, můžeš téma klidně založit ty, ale jaký dáme název? Jsou nějaké návrhy?

kinsli
2. apr 2010
hribek
5. apr 2010

Ahoj holky preji vesele velikonoce taky se k Vam zdovolenim pridam. Zacala jsem vcera posledni platicko HA a uz se tesim az doberu posledni piluli.

azeretka
5. apr 2010

ahoj hribku: napiš kinsli do IP, ať tě přidá do seznamu soukromé diskuze 😉

hribek
5. apr 2010

diky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre