Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

kathrin17
10. mar 2010

kinsli...Kacenka je moc moc zlata, krasnucke fotecky....kocica :D

pampeliska1...aj ja mam statnice za sebou, chvala bohu uz to budu dva roky, ale bol to nervak jak slak...velmi dobre to poznam a pred statnicami to bude este o nieco horsie...ale ta radost a euforia potom, to je proste na nezaplatenie 🙂 vtedy som mala pocit, ze som dobila svet a dokazala som nieco uzasne....teraz uz mam z oci dolu tie ruzove okuliare 😀 😀

kinsli
10. mar 2010

pampeliska1: Ano měla přijít dnes 😉 dala jsem si odpoledne horkou koupel tak myslím, že v noci nebo zítra dorazí 😉
Testy už naštěstí žádné nemám 😀 😀
bych jinak nic jiného nedělala 😅 než testovala

kathrin17 moc díky 😉

kathrin17
10. mar 2010

kinsli neni vobec zac...mas krasnu dcerku 😀 a som strasne zvedava ako to s tebou dopadne...myslim, ze sme vsetky ako na ihlach 😀

pavlinka777
10. mar 2010

pampeliska: Kdy vlastně odevzdáváš diplomku a kdy máš obhajobu? Mysli na to, jaká to bude radost až to budeš mít za sebou. 😉 Mě to došlo až pár dní po státnici, ten den jsem byla úplně mimo 😀
kinsli: Kačenka je miloučká 🙂

Jinak mě konečně po 45 😖 dnech došla ms, tak mám radost, že vůbec došla mrška jedna..

Příští týden se má prý oteplit, těším se moc, máme v plánu plno výletů.. Loni jsme byli na prvním celodenním výletě na Pernštejně začátkem dubna, bylo už docela teploučko. Tak už plánuju kam pojedeme všude letos..😉

kinsli
10. mar 2010

No to já jsem taky zvědavá 😀 Mýslím, že MS zítra příjde a kdyby ne tak jsme si prohodily pozice s Kačenkou, ta se tu cpe kyselími okurky 😀 😀 😀

kinsli
10. mar 2010

pavlinka777: ty dlouhý cykly Ti fakt nezávidím ☹ Jako po 2 mimi bych je uvítala 😀
ale při snažení fakt ne 😖 To než bych se dočkama MS tak bych snad ani nebyla zvědavá jak test výjde 😀
Hlavně bych ani nevěděla kdy si ho udělat.

pavlinka777
10. mar 2010

kinsli: Tak pokaždé je dlouhé nemám, tohle byl už docela extrém, spíš tak 24-40, takže nikdy nevím kdy mi to přijde.. Jsem zvědavá jak bude teď vypadat bazální teplota, jestli bude nějaká ovulace..
To jo, po dvou dětech by mi ms stačila jendou za rok 😀
Napiš zítra jak to s tebou bude 😉
Jo okurky teď jít poslední dobou pořád ten můj, že by? 😀

pampeliska1
10. mar 2010

Kathrin: no když jsem dělala státnice na Bc., tak právě že se žádný pocit euforie nedostavil..Pořád jsem čekala, kdy to přijde a nic 😀 jen jsem měla takový pocit: dobrý, mám to za sebou, uf.. I když promoce byly fajn 🙂 No uvidíme, třeba to teď bude jiné 😀

Pavlinka: odevzdávám 30. dubna a 27.května máme státnice.. Straší nás tím plagiátorstvím, tak doufám, že projdu 😀 😀 Ale jinak to máme strašně na husto..Ve 2 týdnech máme ještě 3 zkoušky za poslední semestr a zároveň přípravu na státnice..Samotných státnic se ale tolik nebojím jak té debilníííííííííííííííííí diplomky..tu jestli odevzdám a jestli bude aspoň trochu OK, tak budu ráda..

Kinsli: jaktože nemáš žádný test? 🙂 Já jsem myslela, že už zítra budeš testit, když ms zatím nic.. A jinak máš ms pravidelnou nebo +- nějaký den?

kinsli
10. mar 2010

holky zítra určo písnu, jestli MS nedorazí do pátku tak si skočím pro testík 😉

pampeliska1: já fakt nevím, nikdy jsem to nesledovala, ale od vánoc to bylo po 25 dnech 😉

kathrin17
11. mar 2010

babulky kdeze ste? Normalne sa divim, ja sem pridem a tu od vcera ani ciarka 🙂

kinsli...ako si dopadla??? Ale som zvedava, co? 😀

Takto neskutocne nam vonku blbne pocasie, to sa este nestalo, ze by na moje narodky, teda dnes snezilo....pocasie uz je uplne blaznive 🙂 dufam, ze aspon dnesny moj program bude stat za to...alebo to necham az na vikend?Ide sa oslavovaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 🙂

azeretka
11. mar 2010

ahoj Kathrin
já sem sem nakukuju a vyckavam, abyh netrpěla samomluvou 😀

bay
11. mar 2010

Ahojte, Katrin, vsetko naaaaaaaaaj 😵
No a my sme uz zvyknuti ze stvrtky snezi. To vzdy ked mame plavanie... 😠 😝

azeretka
11. mar 2010

kathrin
přeji také všechno nejlepší a ať se zadaří brzy krásný a zdravý potomek 😉

kathrin17
11. mar 2010

jeeeej babulky vy ste zlate 🙂 ale nechcela som si to vynutit 😀

azeretka...neboj ziadna samomluva, ja by som bola odpisala, keby sem ktosi cosi napisal...mozno sem nas tak chodi viacej 😀 a potom tu nic nebude 😀

bay
11. mar 2010

No ja sa snazim ale moc nestiham. Cez den lietam za malym (furt niekde nieco robi co nema) a vecer padam pred osmou 😀

azeretka
11. mar 2010

kathrin: neboj, gratulace nebyla vůbec vynucená ale upřímná 😉

chtěla jsem si dnes aktualizovat graf, ale nějak se mi nedaří excel převést na jpg, zvládla jsem to jen do pdf 😠
Ale téměř žádná změna nenastala, jen jsem povyskočila o stupínek víš, dneska jsem na 37,2C

bay
11. mar 2010

Azer a nechces vyuzivat nejaky ten program na nete na grafy?
Katrin, ja nutene negratulujem 😉 To to radsej v tichosti odignorujem 🤐

azeretka
11. mar 2010

bay: to víš, že bych chtěla, zkoušela jsem anglickou verzi, ale bylo mi odepřena regostrace, protože mi chybělo pozvání od někoho. Grafy v excelu mi taky vyhovují, akorát je neumím ukázat Vám všem, takže jsou jen pro mě 😉

vilo
11. mar 2010

Ahoj holky,

nejprve všechno nejlepší Katrin (abych si přihřála polívčičku tak jsem taky měla v pondělí narozeniny 🙂)
Azaret já používám wunschkinder.net zdá se mi to docela jednoduché, pokud by jsi chtěla poradím ti jak na to
Dneska jsem uklízela barák a jsem ko, teď ležíme v postýlce a koukáme na krtečka 🙂
Já mám ten graf nějakej divokej 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

azeretka
11. mar 2010

děkuju vilo, ale německy neumím ani slovo, jsi moc hodná 🙂 Tvůj graf mi připadá v pořádku, já mám taky stoupající tendenci 😉

vilo
11. mar 2010

Azaret a už se snažíte? Je takovej hezkej skoro jako těhotenskej 🙂

azeretka
11. mar 2010

vilo: nechali jsem tomu volný průběh a vzhledem k tomu, že ovulace u mě nejspíš proběhla a my se se snažením výborně trefili, tak je možné, že na mě na testíku brzy něco vykukne 😀 Nechci si dávat naděje, ale doufám 😉
Ty vyčkáváš nakonec až do léta?

vilo
11. mar 2010

No prášky už neberu, ale cíleně se nesnažíme, pokud bych nááááhodou byla těhotná tak to by byla sakra náhoda. Ale já se teď hlavně chci dát dohromady zdravotně a potom se začít snažit takže to vidím až na léto.

azeretka
11. mar 2010

aha, škoda, musím ještě některou z Vás zlanařit 😀 , abych v tom nakonec nebyla sama, protože přecházet do jiné skupiny bych nechtěla, je tu fajn parta 😉

kinsli
11. mar 2010

azeretka: Tak koukám, že jedeš nádherně 😵 Tak doufám, že Ti to vydrží 😵 😵

Jinak já hlásím 37,1 😀 😀
Takže si myslím, že jsem jasná 😵 akorát to nechci moc křičet do světa, abych zítra nenapsala,
že MS dorazila a nebyla tu za trubku 😅 😝
Uvidíme zítra, ale myslím, že snad s klidem zítra můžu skočit pro ten testík 😀

Ono to není jen o teplotě od pondělí jsem jako by nevím jak to napsat 😅 no vlhká no 😅 jako při ovu
a od včerejška mě bolí prsa 😉

kinsli
11. mar 2010

azeretka: Ty přejdeš se mnou maximálně do listopadu 2010 😀
nikam jinam se nechystej 😀 😀 😀

azeretka
11. mar 2010

Jee ahoj Kinsli 🙂 Já věřím celou dobu, že ti to dopadne dobře, ten tvůj jednodenní pokles mě nespřesvedčil o opaku 😉

Jak to myslíš " vlhka" ? to je nějaký příznak? Ptám se proto, že každé ráno při vytahování teploměru mám pocit, že mi tam něco rozpustil 😀 Že by další stejný příznak? 😀 😀

vilo
11. mar 2010

Holky moc vám držím palce aby to vyšlo 😉

vilo
11. mar 2010

Holky to já mám taky těhotenské příznaky 🙂 ale v mém případě to těhotenství nebude 🙂 taky jsem mokrá, pobolívá mě břicho, prsa, je mi špatně .....

kinsli
11. mar 2010

Víš jaký je hlen při ovulaci?? prostě jako by voda, je to hodně tekuté 😉
Teď abych nekecala hloupoti, myslím, že jsem kdysi četla, že někdo byl brzy v ranné stádiu těhotenství
u dr. a na UZ nebylo ještě nic vidět, ale dr. řekla, že těhotná bude, že má prosáklou pochvu.
Tak něj to bylo 😅 No až si přečte tyto moudra naše cestovatelka 😀 tak se asi dobře pobaví 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre