Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

rabiva
13. sep 2010

@klba gratulka!! tesime sa spolu s tebou, teraz kasli na upratovanie, setri sa nech sa bublinka poriadne usidli a nech pekne zacne rast!! a nech tych 10dni chytro ubehne 😵 😵 a toho Jonasa som si pozrela 😎

eveleninka
13. sep 2010

ahoj holky to máme dnes hnusné počasí co??taky by jste si přáli ještě tak jeden měsíc sluníčko?? 🙂 🙂

dadaga
13. sep 2010

ide aj ja mrk toho deda...xixi Jonasa..

lola11
13. sep 2010

@klba kaji diky - fiha tak dievcatko mi vychadza 16.9 o piatej rano 😀 😀 Dalsi mesiac uz chlapcek - no Janci pride tak najskor vo stvrtok poobede pocitam - tak asi to minieme 😒 😒 Rozhodne je to zaujimava stranka - este raz dik. Som bola na Zumbe, pri malom boli neterky, tak som sa vyblaznila - mozno bola posledna na dlhsiu dobu - buduci pondelok budem uz asi v IT a potom uz mozno pridem s bruskom 🙂 🙂 Tak dobru nocku zienky.

lola11
14. sep 2010

Noo posledna vecer prva rano 😀 😀 Dobre ranko, maly este spi tak som sa vytratila zo spalne - nezobudil sa co sa velmi cudujem. Zvycajne len vytiahnem paty z postele uz za mnou bezi cely nasrany ze co som ho tam nechala 🙂 🙂 Co budete dnes robit? Ja idem cosi zjest a hadam aj upratat - rada by som tento tyzden aj okna zmakla nech tu mam cisto ked sa vratime. Ale zase na druhej strane naco budem umyvat okna ked tu nebudeme, ze? No musim to prehodnotit 😀 😀
@rabiva ozi Ivi ako bolo prvy den v praci po PN? Uz sa pomaly dostavas do pracovneho rytmu? Tak nech ti to dnes leti.....
Pekny dnik dievcata.

klba
14. sep 2010

Ahojte. 🙂
No vcera sme naskladali ten nabytok do izby, museli sme zrusit aj ten domcek a nafukovaci hrad, ten dnes vyfucim, zatial je to tam len provizorne, neskoro totiz nabytok doniesli, oproti povodnemu planu. 😝
Dnes sa chystam do mesta kuknut samolepiace folie, nech polepim tie dvierka a budem trochu oddychovat, vcera ma bolelo brucho, tak som sla aj skoro spat.
@lola11 ten cas si nevsimaj, 😉 Jonas vobec cas neudava, ja som si az teraz vsimla ze je na tej stranke, ono najlepsi den na tehu je den pred tym uvedenym, napr. ked mas datum 16.9. najvyssia sanca na tehu je 15.9. ale aj 14 a 13-teho je dost velka pravdepodobnost, cize spolu 4 dni.
Ale pokial chces dodrzat pohlavie nesmies mat v tieto dni aj plodne dni, nesmu sa ti krizit, pocitas si to sama, od prveho dna MS pripocitas 15 dni a tento den ohranicis nazeleno a od tohto dna odratas a aj priratas 6 dni, t. j. spolu 13 dni kedy mas plodne dni podla svojho cyklu, za predpokladu ze mas pravidelny cyklus.

Cize dam ti priklad na sebe, vychadzam z mojho vypoctu.
MS som mala 28.7. od tohto dna som priratala 15 dni, ten patnasty den je 12.08, vyfarbila som ho na zeleno a od neho som si odratala sest dni, cize mi zacali plodne dni 06.08. a od toho dvanasteho som pripocitala sest dni a skoncili mi 18.08., tychto 13 plodnych dni som si ohranicila a v tom obdobi som mala mat plodne dni.

A Jonas znaci svoje vypocty na cerveno, urcil mi ze mam najvyssiu sancu na tehu 18-21.8. mam tam vypocet na dievca, ale ten posledny zeleny plodny den sa mi krizi s Jonasovym cervenym vypoctom, takze mozem mat znizenu pravdepodobnost pohlavia a najvyssiu sancu na pocatie som mala 20.8. to je vzdy den pred tym poslednym cervenym dnom, v tom linku co som poslala je to napr. toho 15-teho aj ked tam mas uvadzany datum 16-teho, ale vzdy jeden den pred tymto dnom je najvacsia sanca.
Dufam ze si pochopila, som to dost komplikovane napisala a tazko sa to vysvetluje ked to vidim v tabulke, znacim si to tam a ty to nevidis. 😅 😉
No idem, mala som dlhy telefonat, segra je doma tak sa vykecavala. 😀

lola11
14. sep 2010

@klba kaji super si to napisala - aj som to pochopila, problem je v tom, ze manzel pride najskor toho 16teho - ale aj tak by mozno to dievca nevyslo lebo mam stale plodne dni - ovulku som mala 12-13.9. Skus mi to teda vypocitat ty - MS mi zacala 1.9.10 . Podla tej stranky mi vychadza ten den na 16.9.10, tak daj ten vypocet 😉 😉 No fakt skoda, ze ten krst nebol min. vikend ako mal byt povodne ☹ ☹

klba
14. sep 2010

ahojte, ja som mala neplanovanu, vzacnu navstevu, prisiel na motorke brat z PD, 😵 aspon mi trochu pomohol poprehadzovat nabytok a ja som ho dirigovala. 😀
doobeda sme boli vonku, asi pojdem aj poobede ak sa maly skoro zobudi, nech stihame obchody, chcem ist kupit tu samolepiacu foliu, uz som si to pomerala a uz viem kolko jej potrebujem, len sa musim rozhodnut aku farbu pouzijem, ci zltu, oranzovu alebo zelenu.
@lola11 patnasty den po MS ti vychadza prave 16.9. a minus a plus sest je od 10. do 22. mas plodne dni podla tvojho cyklu a prave sa ti krizia s vypoctom podla tej stranky, takze by nebolo zarucene pohlavie, ale ved skusat mozte aj buduci mesiac, ved to budete spolu a 😵 po takej dlhej dobe bez seba sa to musi podarit na prvy sup. 🙂
a co ti vychadza bud. mesiac, chlapec? 😉

lola11
14. sep 2010

@klba no vsak prave ze chlapec 😀 😀 ale vsak uvidime necham to na tu nahodu - aj ked ja chcem dievcatkoooo 🙂 🙂 Sme boli vonku na biku, potom este na piesku. Zajtra je sviatok - zase sa budeme nudit ako psy - kazdy ma volno tak budu rodinky pokope 😒 niekoho nebude vonku - mohol by nas aj tatik prekvapit a prist v noci, vsak aj v Italy je sviatok. No nechajme sa prekvapit. Pekny vecer kocky

rabiva
14. sep 2010

@klba no jejda ja som z tych vypoctov jelen 😅 😅 sice som si urobila nejaky vypocet ale ked by sa mi do toho pritrafila mm nocna tak si mozem piskat 😀 😀

@lola11 no ani sa nepytaj, po 2d som taka rozbita a unavena, ze az, akoby som tych 5tyzdnov ani doma nebola 😅 esteze je zajtra volno... a navyse mam po wknd svalovku na stehnach a riti z jazdenia 😅 😵

helenkasabinka
15. sep 2010

@klba krasne si to napisala o jonasovi,ja na neho nedam dopustit,mne sa plodny den od neho blizi,tak snad aj tentokrat nam prinesie stastie ako pri Sabínke 😵

rabiva
15. sep 2010

@helenkasabinka ako ste sa dostali k tym svojim vypoctom, to co je na nete je zrejme len nieco orientacne nie? Ste si to nejak objednali a on vam poslal nejake vypocty? ci ako to funguje? 😅 pytam sa len, lebo vobec netusim ako to u neho funguje 😉

smajka
15. sep 2010

ahojte kocky. tak sa ozyvam po dlhsej dobe - akosi si tu na sk nemozem najst cas na net. stale niekam lietame. vikend sme mali uzasny. v sobotu bola ta oslava, kde som si po sto rokoch aj zasantila a v nedelu sme stravili cely den v prahe. pocasie sme mali krasne a tiez doprovod, takze sme stihli a pobehali vsetko dolezite. za starbucks by som vrazdila, tak tiez padol super...🙂 maly to zvladol v pohode, len na ceste spat mi chudatko vracalo. asi z tej uzasnej ceskej dialnice.. inak bol zlaty a moc si to uzival. dokonca ani nehneval.
kaji - jeeej, gratulujem a opatruj sa. tak potvrdene od doktora...super! 🙂 davaj na seba pozor, hlavne tie prve mesiace. ja by som teraz mala byt 9w-1d. uz aby som mala tie prve 3 mesiace za sebou a budem trosku kludnejsia.
lola, uz aby bol manzelik doma 😉
rabiva - ja uz na tie vypocty nepozeram.. nejako uz bude 🙂
helenkasabinka - plodny den sa blizi...to sa ku nam urcite skoro pridas, drzim palce

helenkasabinka
15. sep 2010

@rabiva ako? moja mamina nebola mat 4 roky druhe babo,tak jej uz vetdy pred 25 rokmi poradili Jonasa a tak tuzili po dievcatku a dala vy vypocitat a hned zostala tehotna a aj dievcatko sa jej narodilo-TEDA JA 😵 potom ja som nemohla ostat 4 roky tehotna a mala som aj MMT a museli mi odstranit jeden vajcovod a tak mi mami poradila Jonasa ,napisala som mu a hned na prvy termin plodny som zostala tehotna 😵 tak teraz chceme druhe babatko a dufame,ze aj teraz vdaka jeho vypoctom budeme mat krasne a zdrave dietatko 😵

helenkasabinka
15. sep 2010

@smajka dakujem no veru,snad sa pridam 😵

helenkasabinka
15. sep 2010

@rabiva staci,ked mu zavolas a poziadas o vypocet a ty potom vyplnis dotaznik a z neho urobi vypocty bez toho aby ta len videl 😉

smajka
15. sep 2010

helenkasabinka - tak to ti verim ze si na jonasa nedas dopustit, ked mas len dobre skusenosti 🙂 dufam ze to vyjde ako pri sabinke.

rabiva
15. sep 2010

@helenkasabinka fiiiiha tak to je super!! sikovny pan Jonas 😉 tak drzim palce nech ti to aj tentoraz vyjde!! 😵 😵 a aj sa za to plati, predpokladam... kolko? Kludne aj do IP 😅 No ja by som sa na to dala, kebyze sa nam nedarilo dlhsie, myslim... nakolko mi je jedno ci by to buduce babo bol chalan alebo dievca 😅 no ved uvidime. 🙂

rabiva
15. sep 2010

@smajka super ze si sa ukazala, vyletik vam teda dopadol na vybornu !! 😉 😉 a uz si 10tt? wow ale to leti 😎 este 2t a si za vodou nebojky ubehne to 😵

helenkasabinka
15. sep 2010

@smajka dakujem dufam aj ja 🙂
@rabiva stoji to 16€ 😉 a aj mne je jedno,co to bude hlavne len aby to bolo zdrave babatko,kedze teraz je to tazke v tejto dobe a nic dobre nie je ani pocut ☹

helenkasabinka
15. sep 2010

@smajka a ty si tehulka ? 😕

smajka
15. sep 2010

helenkasabinka. - ano ja som bola prva a tak cakam ako sa ku mne vsetky pridate. ak pojde vsetko podla planu -termin mam 19 aprila. 🙂
rabiva - dakujem. byva mi dost nafigu -ale aspon ma vsetci utesuju, ze tak by to malo byt a vsetko je v poriadku. 🙂 uz aby bol oktober... 🙂

dadaga
15. sep 2010

no ja som to celkom pochopila Klba tak skusim prepocitat... len nejako nestiham... klasika peciem....

lola11
16. sep 2010

Ranko kocky - tak prekvapko sa nakoniec konalo - tatinko nam prisiel vcera vecer po pol 11 - akurat co som zaspala. Si viete predstavit ako som asi vyzerala po 5 minutovom spani 🙂 🙂 No a to sa este aj ukecat na nejaku "akciu" Ale stihli sme to v termine 15.9 - tak uvidime ci sa hviezdy nemylia 😀 😀 Ale moc tomu nedavam sancu, tak budeme snazilkovat veselo dalej. Pekny dnik vam vsetkym prajem

klba
16. sep 2010

@lola11 super spravy, sa tesim s tebou ze je uz tatinko doma, aj ked to bol asi sok ked si ho necakala ale o to prijemnejsi. 😵
no a nekric hop.... 😉 mozno to vyjde 😉 a kedy mas dostat MS, hm? 😀 budem netrpezlivo cakat ci sa podari, bolo by to skvele, ste to teda riadne vymakli, na poslednu minutu. 😀
no idem, uz som po 7,h stepovala v lidli, mali gumaky, 😀 do hory sa zidu, 😵 teraz sa idem vychystat, ideme do mesta poplatit seky a pokupit nejake veci, v piatok som nestihala shopy, jeden zavreli o 16,h druhy o 17,h a oba boli na opacnej strane mesta, som sa prehnala a prepasla som zatvaraciu dobu o par minut. 🙄

lola11
16. sep 2010

@klba kaji aj mne by sa zisli tie gumaciky - som totiz chytra objednala z netu velkost 26/27 a maly ich bude moct nosit tak najskor za rok - riadne sedemmilove cizmy 😀 😀 Neviem co som rozmyslala....No pekny dnik, aj ked vyzera ze bude uprsany - a setri sa oki? Pa. MS by mala dorazit tak okolo 28.9 😀 😀 Meram aj bazalku, tak uvidime - nech sa len drzi hore. Pa

dadaga
16. sep 2010

@lola11 mame dostat naraz...xixi sranda...no a parada,ze tatino dorazil...drzim paleeeec

klba
16. sep 2010

no s tou Ms ste ma pobavili, keby mi chodila prsne na den tiez by mi mala dorazit 28. ale teraz mi snad uz 9 mesiacov nedorazi. 😀
@lola11 ja som kupila gumaky pre seba do lesa, 😉 ale nie take vysoke len kotnikove, ale tiez velkosti nesedia, 😅 najlepsie je vyskusat, ledva som obula 38 a to nosim 37-cky.
a mali aj gumaky pre drobca, moc sa mi pacili, boli zvnutra vyteplene, uplne superske, len cisla uz nemali a ruzove mu nekupim. 😝 😀

rabiva
16. sep 2010

@helenkasabinka ono to fakt nie je drahe 😨 ja som cakala tak sumu okolo 80-100€ 😅
@lola11 parada ze sa vam tatik vratil tak snazilkujte uspesne!!
@dadaga aj ja tak s ms ak pocitam ze bude mudra a dorazi tak ako aj pred tym 😔 a potom sexu zdar 😀 😀

dadaga
16. sep 2010

jeee to je zakliate s tou MS ci ako? vsetky naraz? 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre