Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
21. mar 2010

Ahoj holky,mně nový vzhled stránek vůbec nevadí, přijde mi to téměř totožné, jen s modernějším designem a pár vychytávkami 😉
Kinsli: přeji příjemné snažení 😉 My tento měsíc vynecháme 😉 Nás na té dovolené baví to cestování, po ceste objevíme tolik krásných míst, každá zastávka má svou atmosferu, svou vůni a kouzlo, které bysme při cestě letadlem nikdy nepoznali. Pravděpodobně to ani nepojedeme v kuse, předloni jsme jeli na Sardinku a vzali jsme to s noclehem u Pizzy, cestou ye Sardinky jsme se ubytovali v Římě a tam strávili další týden chozením po památkávh, nádhera 🙂
Kathrin: jujda nové autko, paráda 🙂, to se bude výletovat 😀
Nevěstinko: tak konečně zpět, vítej 🙂

pampeliska1
21. mar 2010

Ahoj holky,
tak já jsem měla víkend docela stresový, už nemůžu kvůli té diplomce ani spat a to už je co říct.. Ale v podstatě si za takové stresy můžu sama, protože nechávám všechno na poslední chvíli.. Ale nějak to dopadne.
Dneska jsem se ale trošku rozptýlila, moje babička slavila 80, tak jsem se pěkně napapkala 🙂

Nevestinka: taky závidím, musela to být bomba..Taky bych si dala říct 🙂)

Kahtrin: to bude asi slabá baterka.. Proto já už měřím jenom rtuťovým, sice na to musím myslet, že ho "tam" mám, abych ho nerozbila (fuj, ani nepomyslet), ale da se tomu 100 % věřit.. Předtím jsem měřila taky digitálním, měla jsem ho nový a třeba 2 měření po sobě se lišily ve 2 desetinách stupně..Tak jsem se na digitální vykašlala..
A jaké jste si koupili auto? U nás je to teď téma číslo 1, protože ta naše popelnice to má už za pár, tak se intenzivně rozhlížíme po něčem novém..

Zatim papáá

cermonca
21. mar 2010

Ahoj po víkendu 🙂
U nás nebylo nic moc 😒 Nikča v noci ze čt na pá jen zvracela,v pátek už né ale neště jí nebylo nic moc nic nejedla a jen polehávala.Včera byla už fit tak jsme dodržovali dietu a dnes ráno zase zvracela 😒 Naštěstí jen dvakrát ale i pak jí ještě nebylo moc dobře.Tak nevím co to je asi nějaká viroza,no snad už zítra bude líp.

Jinak dnes večer mi dorazila MS jsem 27dc tak dorazila fakt přesně.Mám z toho o radost protože jsem se obávala aby se někde netoulala po vyndání toho tělíska.

Nevěstinko to jsme se museli mít opravdu krásně 🙂

Pampeliško u abys to měla za sebou a nemusela se nervoat s učením,viď.Budeme držet palce abys to zvládla.

pavlinka777
22. mar 2010

Azerezka: To jste vybrali bezva dovolenou, Řecko je super 🙂 Autem to je teda pěkně daleko, ale mě to teda taky baví takové cestování.. 🙂 Jé, vy jste byli v Římě? My bychom chtěli do Říma, jak se ti tam líbilo??

Kathrin: To jsi mě teda trumfla 47 ☹ A co to máš za teploměr? Já mám digi na 2 desetinná, přide mi že měří dobře.. Mám doma jeden digi obyč na jedno,ten je teda pěkně nepřesný, taky mi měří v podpaží pod 36..

nevestinka: Krásný 😉

cermonca: Ať se malá uzdraví. Já měla nějakou takovou virozu v zimě, hnus ☹

pampeliska: A jak jsi na tom ,kolik musíš mít stránek? Neboj, to zvládneš. Budeme ti tady všechny držet pěsti.

azeretka
22. mar 2010

ahoj holky:
Pavlínko, řím byl moc krásný, ikdyž mi měli hodně nabytý program, protože jsme tam byli cca 3-4 dny a za tu dobu jsme chtěli stihnout všechno, takže koloseum, forum romanum, fontana di trevi, vatikán a spoustu dalších.... bylo to náročné, příště bych to asi chtěla prožívat trochu volněji, ale řekli jsme se, že se tam určitě jednou vrátíme, je to moc romantické město
Cermonca: to musel být náročný víkend, tak snad už je to za Vámi, abyste si mohly začít užívat jarního sluníčka na procházkách 😉

kathrin17
22. mar 2010

pameliska1...ale som sa cudovala, lebo som sla kupovat schvalne novy teplomer len na tieto "ucely" 😀 a natrafila som zrovna na smejd, a na SR, ked pytate teplomer, ktory meria na dve desatinne miesta, tak na vas pozeraju ako na blazna, ze ved take ani neexistuju 😀

pavlinka777...no veru ano tromfla som ta a taham dalsi den bez MS, tak uz fakt neviem, ale ked si vypocitam tu teplotu, ked pod pazou mam 35,5 na tomto paradnom teplomery, tak tym padom BT by mala byt kedze mam 36,3 kazde rano 37,3, coz by mohla byt aj tehu teplota 😀 ale velku nadej tomu nedavam 🙂

pavlinka777
22. mar 2010

kathrin: A nemáš tvůj graf někde?
Já jsem teda minulý cyklus neměřila od začátku, ale pokud byla ovu tak byla až kolem 30DC, pak jsem měla od asi 34 DC teploty okolo 37,0. Teď jsem 13 DC a nějak mi ty teploty skáčou cca mezi 36,3-36,7, uvidím co z toho vyleze..

azeretka: Řím musí být krásný 🙂 , taky nás láká Budapešť, nebo si zopakovat Paříž, protože jsem tam byla před 10 lety a jen jeden den.. V květnu máme víkend v Bavorsku, v létě asi dovču v ČR a možná v září -pokud nebudu ještě těhu tak aby mi to nebylo líto, tak nějakou poznávačku... Uvidíme.. 🙂

kathrin17
22. mar 2010

pavlinka777...ja len viem, ze tieto teploty meriam uz urcite viac ako 2 tyzdne, tak sa chystam si kupit test a uvidim ako to dopadne 😀, ale predpokladam aj tak, ze to bude len plany poplach, ale keby to tak chcela byt pravda, to by bolo super 🙂

azeretka...Rim musi byt skutocne krasny, ja som bola len v Benatkach, ale aj tam je prenadherne a vrele odporucam prekrasny Pariz, sice som tam bola uz davno, ale na to sa neda zabudnut, to bolo nieco uzasne 😀

kinsli
22. mar 2010

Ahojky holky, tak už jsme doma z práce. Dnes mi Lukáš dovezl do práce Kačku tak nám to trvalo domů nějako déle 😉
Já mám teploty teď 36,6. Chtěla jsem se zeptat ten sticky hlen má být neplodný, to moc nechápu, samozřejmě, že nejplodnější je vodnatý při ovu, ale pokod spermie dokáže 5 dní čekat, tak se tam přeci musí nějak dostat 😅
Jo a jaký hlen je ten druhý, takový ten jak se táhne jen trošku a je mazlavý, jak se mu v tom měření TB říká??

Chtěla jsem se zeptat dokud na to myslím, nechtěl by jet někdo v půlce července na týden do Krkonoš do Velké Úpy???
blokla jsem 4 pokoje a jeden 6 lůžkový je ještě volný 😉
Myslím, že se platí 170/os den. Je to tam moc hezký jezdíme tam každý rok 😉
Je to vysoko v kopcích, venku je ohniště + velký kamenný gril. Dokoje mají každý svoji kuchyň.
Takže kdo chce může si uvařit, do ne tak se dá zajít dolů do hotelu 😉

Jedeme zatím já s Kačenkou, Kamarádka se synem a jedna květnovka 2008 se synem a manželem 😉
nám chlapy přijedou až na víkend, jinak budou v týdnu u nás doma makat 😀 😀 😀
Budeme přepažovat jeden pokoj, máme ložnici a obývák v jerdnom a chceme to rozdělit 😉

kinsli
22. mar 2010

cermonca: To bude střevní chřipka, naše Kačka na ní děsně trpí ☹
hlavně dietu a žádné mléko a mléčné výrobky.
Nejlepší je rýže, brambor, mrkev, jablko a rozmyxovat na kaši. Nemají se jíst velké kousky aby se nezatěžovaly střeva.
z ovoce rozmačkaný banán.

pampeliska1: Neboj to zvládneš 😵

azeretka: Proč si dáváte měsíc pauzu???

azeretka
22. mar 2010

Kinsli: protože pokud bysme počali tento měsíc, tak se nám to narodí přesně na Vánoce plus minus dva dny a to mu nemůžeme udělat 😉

cermonca
22. mar 2010

Azeretka:Koukám že máte přesně stejný důvod proč se tento měsíc o mimčo nesnažit 😅 mi to vychází na 27.12. tak to raději né.No ale o měsíc dýl už do toho jdu a doufám že to vyjde co nejdřív.Teda narozky měsíc po Vánocích taky žádný terno ale nedá se nic dělat když jsem se nerozhoupala dřív a jen kvůli tomu fakt čekat nebudu 😀

Kinsli:Nika si to přinesla ze školky,mělo to tam víc dětí i učitelka.Dnes mi to povídala jedna maminka že její malá to měla taky 😒 No už je to dobrý a zítra maže do školky 🙂

pavlinka777
22. mar 2010

kathrin: Tak držím pěsti až budeš testovat 😉

Taky bych nechtěla mimčo v prosinci, stačí že to má narozky přítel a ještě se mi docela líbí jméno Adámek 😵
Bylo by fajn mít jarní nebo letní miminko... 😉

kinsli
22. mar 2010

Tak jsem koukala na ty stránky měření TB a absolutně nechápu. Ovulaci mě to našlo 28.3. což mě příjde fakt nesmysl, to by bylo tak 18 den a já bych řekla, že mám tak 11-13 den. No to brzy zjistím 😀 Teď jsem 10 DC

Já termín nevím ale je to cca polovina prosince, já bych řekla, že bych stejně rodila v listopadu 😀

azeretka
22. mar 2010

cermonca: přesně tak, mám stejný názor 😉
kinsli: moje chytrí knížka říká, že pokud jsi měla první den poslední menstruace 13 března, tak termín porodu je stanoven na 18 prosince 😉

luca30
22. mar 2010

Teda koukám že tady se to rozjelo...

Kinsli: jak se jmenuje ta chata?? byli jsme ve Velké úpě na horách přímo na sjezdovce a bylo to tam super...teda na lyžování nevím jak v létě...

My jsme u početí taky moc nepřemýšleli a tak se nám pak Kubík narodil akutním císařem 30.12.2008 sice to mělo být o den později ale Kubíkovy se chtělo na svět o den dříve...

Já ještě doberu dvě plata antikoncepce a pak hurá..pořád to pročítávám tak aby to vyšlo nejlépe...tak půlka února by bylo ideál a hlavně holčičku, ale to je jedno, hlavně když to bude zdraví.... 😵 😵 😵 😵

kinsli
22. mar 2010

luca30: Je to chata Foměnka 😉 říká Ti to něco??? Kde jste bydleli vy??

kinsli
22. mar 2010

azeretka: Moc děkuji 😵 Ty máš ale super chytrou knížku 😀 😀

luca30
22. mar 2010

kinsli: já si to právě myslela..je to ta stejná chata... 😀 😀 😀

http://www.ceskehory.cz/ubytovani/fotografie/pe...

pampeliska1
22. mar 2010

Kinsli: no já nevím, ale že by smermouši vydrželi 5 dní? Já jsem někde četla, že max. 3-4 dny.. 100% životaschopné jsou prý 48 hodin, ale některé vydrží i déle...Ale třeba máte nějaké super-spermie 😀 😉

Jee, Azeretka má nové foto v pasu...kráásnéé 🙂 😉

Jinak já to datum narození nějak neřeším..samozřejmě je lepší, když to není všechno v jednom měsíci, ale nějak bych to nehrotila.. Nejvíc bych chtěla mimčo tak v dubnu..to je takový pěkný měsíc, ani zima, ani horko 🙂 Navíc se nám líbí jména, kdy klučičí je v prosinci a holčičí v únoru, tak nevím no 😀 Dle slov mého skeptického manžela ale budeme prý rádi, jestli budeme mít svoje dítě a už bude jedno, kdy se narodí 🤐 🤐 On je fakt pako, on je přesvědčený o tom, že je neplodný, i když nemá ŽÁDNÝ důkaz...prostě pako..škoda mluvit 🤐 🤐

Tak zatím papá

azeretka
23. mar 2010

ahoj holky 🙂
pampeliško: však už bylo na čase, jsme tu zbyla jediná bez fota 😉
Já měsíc narození v podtatě taky neřeším, jen jsem malinkého nechtěla ochudit, protože Vánoce jsou pro nás v podstatě nej den v roce, tak by ty jeho narozky tolik nevynikli 😉
No já jsem zvědavá, co řekne manžel na to, až mu oznámíš, že jsi v tom, aby tě pak nepodezříval, že jeho to být storpo nemůže, když je přesvědčen o neplodnosti 😀 No snad se pak umoudří 😉

kinsli,luca: jéé ta Úpa vypadá moc hezky, na jaro musí být kouzelná, mám moc ráda procházky v přírodě, kde všude všechno kvete. Kinsli, co se tam dá všechno dělat, jaký máte naplánovyný program? A zkoušeli jste jak tam vaří?

fair
23. mar 2010

Ahojky sluníčka! 🙂
Venku je nádherně, mé bříško už začíná vypadat vážně těhulkovsky, takže si užíváme nádherného období! 😉
V pátek poradna, snad vše bude ok.
Krásný den!

komurka
23. mar 2010

Ahojky, taky jsem se na to datum narození dívala, tak nějak podobně. Asi nejvíc by se mi líbilo jarní miminko, v dubnu u nás v rodině zatím nikoho nemáme, tak by to bylo fajn. Ale necháme to osudu. Teď jsem začala brát poslední platíčko HA. No, a pak už tomu necháme volný průběh. Když se zadaří hned budu šťastná. A když ne pojedeme v červenci na ty kola a pak se do toho obujeme pořádně a třeba z toho nakonec přeci jen bude to jarňátko 😉 necháme se překvapit! 🙂

kinsli
23. mar 2010

luca30: Jé a jak jsi se dostala k Foměnce??? Já jsem přímo zamněstnanec Fomy 😉 😀

azeretka: Jak jsem psala tam se nevaří, každý má na pokoji svoji kuchyň 😀 Komu se nechce vařit tak chodí do hotelu na jídlo a tam vaří fakt výborně 😵 Ceny tak okolo těch 80,- takže asi nomál 😉 Jinak my co tam tentokrát budeme dělat netuším 😀
Ale asi jen tak procházkovat, chodit na borůvky a houby. Výlety jedině busem, protože Ten pár z květnovek 2008 ty přijedou autobusem, nás odveze Lukyn, ale pak pojede domů a kámoška tam snad auto mít bude 😀

Tak holky jestli se někdo chcete přidat tak budeme jedině rádi 😀 😀 Pořád ještě držím jeden volný pokoj 😵
Večery tam jsou luxusní, zvířata ( děti ) 😀 se dají spát a pak grilujeme nebo si jen tak opečeme buřty 😀

Jinak holky já jsem normálně pako. Včera teplota 36,6 dnes 36,3 tak se jdu zkontrolovat a hlen vodnatý. Tak si říkám, tak ovu do večera příjde. Naštěsí mi došla listovka tak jsem šla rovnou do lékárny a koupila si calibrum baby plan + ovulační testy. No a výsledek ... negativní 😕 Takže v tom únoru jsme se nažili úplně blbě 🤐
No ještě, že jsem ty testy koupila, to bych se takhle blbě snažila vždycky 😔

kinsli
23. mar 2010

my máme vybraná jména kluk říjen a holčička únor

Tak kdyby jsme měli holčičku tak by to chtělo abych fakt otěhotněla co nejdříve, aby chudák neměla narozeniny a svátek v jeden měsíc 😀

kinsli
23. mar 2010

fair: Tak ať screaning dobře dopadne 😉 Dej pak vědět 😵

swiete
23. mar 2010

Ahojte dievcata, tak stastne sme sa vratili z Tatier...S milackom sme sa zhodli ze to bol najkrajsi vikend v nasom spolocnom zivote:-}}}}Bolo naozaj uuuuuuzasne, boli sme ako cerstvo zamilovani, myslim ze take akcie pekne ozivia a posilnuju vztah...
Boli sme prvykrat na Lomnickom stite, sice to bolo drahe, ale urcite to stalo za to....A este nam naozaj vyslo pocasicko, hehe este ma aj opalilo, mam cerveny ratafak...

Skusim neskor hodit nejake fotky niekam....A hotel bol uzasny, moj Majko doteraz svadbu velmi nespominal, ale teraz sa vyjadril ze by ju rad mal v tom hoteli 😉 Naozaj vsetko tam bolo dokonale, strava, sluzby, personal....

Inac meska mi menstruacia tyzden-sice mne sa to stavalo, no odkedy beriem tie tbl. na prolaktin tak som mala pravidelnu.... 😲

Pozeram ze ste sa bavili o terminoch porodov, no ja by som rada keby som nebola tehu v lete, zle znasam horucavy a neviem si predstavit by v takom 7 mesiaci v juli,uf.....

kinsli
23. mar 2010

Holky kopíruji:

Pár by se měl řídit především ovulací ženy, ale také životaschopností spermií. I podle statistik vychází nejvíce početí z pohlavního styku přibližně pět dní před ovulací. Spermie se v pohlavních orgánech ženy
pohybují velice rychle a již za hodinu je lze pozorovat ve vejcovodech.

Životaschopnost, životnost a přežití spermií
Spermie navíc vydrží zcela stoprocentně životaschopné 48 hodin, některé dokonce i týden. Proto frekvence milování i v období ovulace postačí jednou za dva dny.

Zrychlit a jinak nabudit spermie prý dokáže i pořádná dávka kofeinu, jež v podobě kávy muži vypijí 2 hodiny před stykem.

Orgasmus zvyšuje šance
Pravděpodobnost otěhotnění narůstá při dosažení orgasmu ženy. Když ne přímo při pohlavním styku, pak mazlením po něm. Stahy dělohy a pochvy způsobí nasávání spermatu do děložního hrdla, a tedy i jednodušší cestu
k vajíčku.

Některé babičky radí jako nejvhodnější polohu při otěhotnění - misionářskou, s tím, že by si žena měla podložit zadeček polštářem, tak aby spermie měly co možná nejsnazší cestu.

Po styku by si pak žena měla na i několik minut zvednout nohy. Odvážnější rady pak říkají, že by žena měla na třicet minut udělat tzv. svíčku.

kinsli
23. mar 2010

swiete: tak to je super, že jste si to užili, hoď nějaké fotky 😵

azeretka
23. mar 2010

fair: musí to být krásné období, z tvého popisu jde vidět, že si to fakt užíváte a jste šťastní, tak to má být, jen tak dál. A jakou teď navštěvuješ koníkovou diskuzi?
swiete: už se těším na fotečky, muselo to být skvělé, co všechno jste podnikli? Kromě postelových radovánek 😀

Kinsli: ty se teda důkladně připravuješ, já bych ten hlen nepoznala ani náhodou, připadá mi pořád stejný 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre