Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

milluska
12. jan 2010

Ja mam 26...
Inak dobry internetovy shop je aj mimibazar, je to podobne ako ebay, ale s lacnejsim postovnym 🙂

teodorka
12. jan 2010

aj mimiaukcie .sk

prdecek
13. jan 2010

Dobré ránko přeji,

dneska mám volno, tak jsem si přispala, ale koukám, že tady ještě nikdo není.

Tak jdu zkusit oškrábat ten led z auta a něco uvařit.

zatím 🙂

zuzu611
13. jan 2010

Ahojte baby aj j planuje mimco ale hrozne s bojim bud to moje prve poradte mi....

zuzu611
13. jan 2010

Ahojte baby aj my sachystame s manzelm bude to nase prve hrozne sa bojim
🙂

prdecek
13. jan 2010

ahojj Zuzu,

já se taky bojím, aby bylo vše ok a tak. Ale zvládneme to neboj :D

kinsli
13. jan 2010

Ahojky holky, tak Jsem malou s přítelem vyhnala ven a uklízím 😖
Nic moc zábava, ale někdo to dělat musí 😀

watergeenie
13. jan 2010

Caute baby, aj my sa v lete zacneme pokusat o druhe. Velmi by sme chceli k nasmu anjelikovi este dievcatko 🙂
Zuzu neboj vsetko bude super, ani sa nenazdas a budes mat doma taky maly rozkosny balicek 😉

pampeliska1
13. jan 2010

Prdecek: jasně, že mladé! 🙂 😀

Teodorka: jak nejstarší? Vždyť už máš 2 děti! 😉 🙂

Zuzu: bez toho strachu by to nešlo; člověk se pokaždé asi trochu bojí, když jde do něčeho nového.. Já se taky bojím, ale né moc, přece z toho nebudu ve stresu.. 😎 Myslím, že jsou i horší věci na světě než těhotenství 🙂

vilo
13. jan 2010

Ahoj holky, včera jsem nějak nestíhala, děkuji za pochvalu pokojíčku, taťka nám včera povolil finance takže do měsíce začneme. Malá spí od půl roku sama, ale má takový maličký pokojík s mimi nábytkem, tak vystěhujeme taťku z pracovny 🙂
Jsem trochu vzteklá, protože jsem si dělala včera nehty a dneska už jsou dole odchlíplé, asi blbej gel tak jsem si objednala jiný.
Dneska jdu zkusit se známou břišní tance tak jsem zvědavá 🙂

verca1980
13. jan 2010

Ahoj holky, doufám, že se k Vám můžu přidat. Chceme se s manželem snažit taky od léta, mám vysazenou HA, ale ještě se nesnažíme 🙂

prdecek
13. jan 2010

já taky trochu uklízela, ale mám pocit, že to zítra už nikdo nepozná. Zítra a v pátek mám dvanáctky, ale aspoň víkend mám volnej.

dreana
13. jan 2010

ahojky holčiny tady je novych lidí to je hruza :D:D už se v tom přeznavam vyznavat :D
včera jsem byla na aerobicu a bylo to dobrý :D mooc dobrý :D a dneska zase cvičit :D jen nevím co si k tomu pustím :D

tedka čekam na mrchu a dva dny a ona nikde... no jeste jí dam dva dny a pak zacnu plašit :D

fair
13. jan 2010

Ahoj všem! Po dloooouuuuhatánské době jsem opět zavítala a nestačím se divit! 🙂 Vítám všechny nové!
Jinak my jsme dnes měli tak krásné ,,ráno", že se nám nechtělo přerušovat... 😵 A jsem 13 DC. Tak uvidíme, co se z toho vyvine 🙂 Snad to ustojíme, když máme v červnu svatbu 😅

azeretka
13. jan 2010

Ahoj holky,
dneska jsem v práci vúbec nestíhala, tak se hlásím až teď a koukám, že je tady polovina nových "plánulek", tak všechny vítám mezi námi 😉

Já mám taky velký strach, ale až z porodu, to že by bylo něco špatně v těhotenství si zatím nepřipouštím, není důvod. Ale trochu mi dodává odvahu, že to zvládly jiné, tak já taky 😠
příští čtvrtek mám začít poslední plato antikoncepce, ale mám velké nutkání hodit ho už do koše 😀

Dreano: ty teda jedeš, držím palce, ať ti to nadšení vydrží.

dreana
13. jan 2010

fair: tak už takhle snažilkujete jo? :D teda holky vydrží někdo do toho leta? :D:D

azaretka: hojky tak hod, proc ne? :D stejně je to sračka :D
děkuju :D

fair
13. jan 2010

dreana: Víš, nesnažíme se, jen se nám nechtělo v tom nejkrásnějším přestat... 🙂 Stalo se, ale nic to nemění na tom, že bychom chtěli začít až od léta 😉

dreana
13. jan 2010

fair: jé to znam moc dobře :D:D ale manža ma v tomhle soudnost :D hruza :D

kinsli
13. jan 2010

Ahojky holky, my pořád někde lítáme tak Vás moc nestíhám :(

jinak vítám nově příchozí 😉

Jinak já pevně dofám, že mrcha příjde 22.1. a naše plány nám to nepřekazí 😀 😀

dreana
14. jan 2010

dobré ráno... tak mě začalo bolet břicho tak z toho asi nic nebude :o(( no uvidíme.. dneska je to 33DC, obvykle mívam okolo 30-31. tak uvidíme no :D

azeretka
14. jan 2010

Ahojky
Dreano: no tak to je dobre, aspoň půjde všechno podle původního plánu 😉

kinsli
14. jan 2010

Ahojky holky, tak dnes mi držte palce 😉 Pozvala jsem sousedku na kafčo 😉
je ve složité situaci, tak mě napdla věc z které by jsme měli prospěch všechny. Jen aby na tzo kejvla 😔

Její dcera s dcerou nemají kde bydlet, teď byly týden na aziláku a prý strašný a už je má zase zpátky doma.
Chci jí nabídnout, že od ní jeden pokoj odkoupíme, ten co sousedí s naším bytem. Jí samotné 1+1 určitě stačí a za ty peníze si může dcera pronajmout nějaký baráček na vesnici ( ve městě se jí nelíbí ) a z těch peněz může klidně takových 8 let žít a pak děj se vůle boží. Pro mě je prostě nepochopitelný jak někdo může říct, že nemá 600,- na školku. Pak tu platí to přísloví " kdo chce kam, pomozme mu tam " Jestli leží doma a čeká než jí něco spadne z nebe, tak to se asi fakt nedočká.

azeretka
14. jan 2010

Kinsli: já být tou paní, tak nechám dceru s vnučkou u sebe doma, pokud má 2kk, tak se tam tři lidi vejdou a nemusí se zbytečně platit někde nájem. A jestli dcera tímto pohrdne s tím, že nechce žít ve městě, tak k tomu nemám co dodat...raději nekomentovat

kinsli
14. jan 2010

azeretka: Oni u ní byly asi měsíc a půl a pak se právě pohádaly a ona si našla ten azilák. Hele to není tak jednoduchý, to je cca 75 letá paní a ta už je zvyklá na svůj klid né aby jí tam lítal 5 letý capart a všude všechno ničil. Dcera má 2700,- sociálku, takže jí i malou musí na víc živit + jí kupuje krabičku cigaret na den. No a z 10.000,- důchodu živit 3 lidi, platit byl + 2 psy tak to fakt nemůže být sranda.
Hlavně ona je z nich fakt na nervy, není zvyklá na takový ruch kolem sebe. Ono až Ti bude 75 let, tak taky budeš ráda, že budeš ráda a nebudeš chtít skákat kolem svého syna, dcery a vnučky.

Já se tady přiznám, že bych to nesnesla a ni teď a to je mi 27 let.

ba80
14. jan 2010

ahojte... 🙂 mozem sa pridat do klubu?

kinsli
14. jan 2010

Jé všichni se tu scházíme s +- stejně starými dětmi 😵
ba80 ... vítej 😉

ba80
14. jan 2010

dakujem... 🙂
no, moj muz by chel povodne aj skor, ale ukecala som ho, chcela som si poriadne uzit malu a k tomu je to taka certica, ze si neviem predstavit, ze by som uz teraz mala dve... 😀 😅

milluska
14. jan 2010

Ahojte, kocky, ale sa nam to tu zvrhava... 😀 😝
No ja mam tiez teraz trochu nervicky, totiz som citala, ze pri prerusaku sa medzi dvoma muchlovackami ma partner vymocit, aby neostali zvysky spermii v trubici no a ja som na to uplne zabudla (on asi netusi, ze vobec nejake rizika existuju 😅 )a sexovali sme vecer a potom bez vymocenia medzi tym zase rano a mala som plodne dni, hm...
Tak neviem, neviem...sakris...ale necitim vobec nic, no sak, nechame sa prekvapit, potom dam vediet, ked sa bude blizit dalsia M... 😖

pampeliska1
14. jan 2010

Milluska: já si myslím, že tímto způsobem otěhotnět nejde, protože v té trubici zůstane (aspoň podle mě) tak málo spermíků, které na oplodnění nestačí..Ale možné je asi každopádně všechno 😀 ale myslím, že je to málo praděpodobné.

No já jsem se dneska přesvědčila, že už na to musíme jít zodpovědně 😀 dnes jsem se bavila s kámoškou (už má jedno dítě) a vždycky jsme tak trochu plánovaly mít děti společně..Když to nevyšlo u prvního, tak u jejich druhého to vypadá, že bych chtěli taky začít v létě a to mám hned o důvod víc 🙂 Jenom aby to vyšlo 😅

Zatím papá E.

terinda
14. jan 2010

ahoj, sory že vám sem lezu, ale musím reagovat na milusku a přerušovaný styk s vymočením. Tahle metoda opravdu nefunguje, moje známá takhle nechtěně ve škole otěhotněla 😉 . Na otěhu leckdy stačí jedna malá odolná mrška 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre