Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

evitkamalicka
autor
13. okt 2009

ahoj kočky

tiburcia
13. okt 2009

já ještě pořád beru HA.....a vypadá to že vysadím na jaře, protože mám čím dál víc zdravotních komplikací...tak musím vymyslet, co potom 😉 🙂

ia.
14. okt 2009

ti, já taky beru teď HA a chci ji brát alespoň do dubna, května, pak tak tři měsíce pauza a šup do toho 😅
uvidíme, jak dlouho nám to bude trvat, malý se podařil 4 cyklus..

kosta123
14. okt 2009

som na tom narovnako 🙂)

aveline
14. okt 2009

Ahojte, aj ja sa pridavam🙂 tiez beriem este antikoncepciu, v decembri idem na preventivku, tak sa chcem s lekarom poradit, kedy by bolo najlepsie vysadit ju.

kd23
14. okt 2009

Zdravím a také se přidávám. V květnui, max. červnu 2010 vysazuji HA a doufáme, že se povede co nejdříve. 🙂
Já bych teda vysadila nejraději už dřív... 😉 😉 😉
Tak doufám, že to rychle uteče. A že se zadaří co nejdřív. Já už bohužel tikám pár let. 🙂

kosta123
15. okt 2009

nech je už leto !!! 2010

kd23
16. okt 2009

Jak jste se vlastně domluvili, že začínáte "až" v létě? Já jsem chtěla a naivně si myslela, že s manželem začneme po svatbě, ale bohužel můj milý chce začít až rok po svatbě ☹ Nemělo cenu ho nutit a tlačit, tak jsem "ustoupila" a přistoupila na jeho návrh. ☹ Sice mě to stále štve, ale nemám jinou možnost. Doufám, že to do léta rychle uteče a mimi se zadaří co nejdřív. Bohužel kolem mě se to párům moc nedaří. Jedna kamaráda po roce, jedna se snaží už 15 měsíců a nic, další už půl roku a nic a kolegyně v práci už přes rok a taky nic. Doufám, že to nebude náš případ...

kosta123
16. okt 2009

no aj ja poznám také baby,,,,,neviem,ale kedysi to nebolo takto,mňa šlahne ak to nepojde raz-dva 😠

zuzanockamt
16. okt 2009

ahojte 🙂
kd23 ... velmi ta nepotesim ... ja som bez HAK uz 13 mesiacov a bez akejkolvek ochrany uz 6 mesiacov a este stale sa nic nepodarilo 🙄 ... takze urobit dieta nie je veru take lahke ako to vyzera na prvy pohlad ... a zase plati asi taky zakon, ze ten kto az tak nechce, tak tomu sa podari raz - dva 🙄

ia.
17. okt 2009

holky u nás je to jednoduché, že jsme se domluvili "až" v létě. Máme roční dítě, mateřskou na 3 roky, a do jeho třetího roku se nám musí narodit druhé dítě (teda nemusí, ale my chceme 😀 , aby mi navazovala další 3 letá mateřská. No takže potřebuju otěhotnět do cca ledna, aby se nejpozději v září 2011 prcek narodil. Uvidíme jak dlouho bude snažení trvat. U syna jsme tomu nechali volný průběh, tři měsíce nic, tak jsme se tomu začli podrobněji věnovat, hlídala jsem si ovulaci, po sexu nohy nahoru, sprcha až ráno atd, no a vyšlo to 😵

fair
18. okt 2009

Ahojky! Chtěla bych se k vám přidat...
Svatbu budeme mít příští rok v červnu a od té doby tomu necháme ,,volný průběh" 🙂 Antikoncepci ze zdravotních důvodů neberu již 2 měsíce, takže tělo bude odpočaté ažaž 😉

veru85
18. okt 2009

Ahoj holky, taky se přidávám....doufám, že se začnem snažit v červnu - červenci 2010, ta uvidíme 😉

evitkamalicka
autor
18. okt 2009

kočky vidim že sa to tu troška rozbieha

veru85
18. okt 2009

Jinak HA beru 7,5 roku, takže v květnu ji po 8 letech nekompromisně vysadím...i když manželovi se do mimča zatím moc nechce, ale věřím, že ho do léta "zpracuju" 😀

tiburcia
18. okt 2009

AHoj holky...nechtěla jsem vás zanedbávat,ale díky sněhu u nás nešla od úterka elektrika 😠 😠 😠 no já HA beru, ty jo, no fakt, asi 9 let 😅 no jo no ostuda 😀 a proč v létě? původní plán byl rok od svatby, ať se z ní finančně vzpamatujeme a něco došetříme....ale začíná se nám to nějak hroutit 😠 tak snad se k vám můžu připojovat v diskuzi i když nám to v létě třeba nevyjde 🙂

weronnka18
18. okt 2009

ahojte buduce snažilky 🙂)
tak aj ja sa pridavam...mam sice 21 rokov a všetci mi hovoria, že mám na babo ešte čas, ale ja po dieťatku veľmi tužim a neviem si predstaviť že by som mala čakať ešte aspon dva roky len preto, že si to myslia ostatni... tiež sme sa s priateľom v podstate "dohodli". na moje narodky v júni budeme mať svadbu, a niekedy už predtym chcem vysadiť HA, takže ked pojdem v januari na preventivku, tak sa spytam doktora, kedy by som HA mala vysadiť 🙂)

tiburcia
18. okt 2009

weron...o věku to není....no a možná kdybych nebyla blbá a měla děti ve 20 kdy jsem je chtěla, tak jsem teď byla úplně jinde 😀

můj doktor říkal, že doporučuje tak tři měsíce, ne kvůli škodlivinám které už tam nejsou,ale aby se ti upravil cyklus a lépe se počítalo datum porodu 😉

weronnka18
18. okt 2009

tiburcia, tak ani ja si nemyslim ze je to o veku 🙂 ale zas nazorov je viac, a stretavam sa s takymi, ze nech ešte počkam atd... ale tak budem sa riadiť podla seba 😎
dakujem za info o vysadeni HA 🙂)
a ty kedy začinas skusat?

tiburcia
18. okt 2009

weron, názory uslyšíš pořád 😉 no u nás je to zatím ve hvězdách 😎

evitkamalicka
autor
18. okt 2009

my sme sa tiez chceli zacat snazit v lete, ale nakoniec sme sa rozhodli uz tento mesiac a ak sa teraz nepodari, tak potom az v lete

tiburcia
18. okt 2009

Evi vyjde to, uvidíš 😵

evitkamalicka
autor
18. okt 2009

tibur no uvidime, dnes som 22DC

kosta123
18. okt 2009

Ja sa budem vydávat 4..septembra tak tiež to chcem tak od leta na 100 % rozpáliť 😀 aj ked teraz si moc nedávame pozor 🙂 ale nikde nič.

tiburcia
18. okt 2009

Evi určo 😵 😵

Kosta třeba už to bude i s mimi v náručí 😀

fair
18. okt 2009

...asi vám budu připadat nevzdělaná, ale nějak nemohu přijít na to, co znamená zkratka DC...? Děkuju 😅

evitkamalicka
autor
18. okt 2009

fair je to den cyklu 😉

evitkamalicka
autor
18. okt 2009

fair cize cyklus zacina prvym dnom mrchy

fair
18. okt 2009

...děkuji za vysvětlení. Zase budu moudřejší 😉

evitkamalicka
autor
18. okt 2009

fair za malo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre