Zvýšené embryotox, cytokíny a opakované potraty. Stalo sa to aj vám?

evulienka47
19. sep 2019

Ahojte baby, aktualne som po 3.potrate. Po druhom potrate som bola na x vysetrniach, kde sa zistila celiakia. Bola som aj na repr. Imunologii, kde nic take signifikantne, cytokiny boli v norme. Pri pozit tehot.teste som sa mala hlasit na kontrole na repr.imunologii, tak som aj urobila, pricom pri odberoch boli cytokiny zvysene, tak mi nasadili Medrol a i.m. imunoglobuliny. Na dalsi den uz krvavanie a potrat.potrat.potrat.npozitpozinpotratompotratom.potratpm. Jniektoniekto

evulienka47
autor
19. sep 2019

Este doplnim lebo na konci mi nejak blbo pismo...Je tu niekto taky, kto mal zvysene cytokiny a twhotenstvo sa potom uspesne vydarilo? Vdaka

nananah
11. okt 2019

@evulienka47 ja som mala zvyšné NK bunky aj cytokiny...kortikoidy som brala ešte pred tehotenstvom a chodila som aj na infúzie intralipidov ešte pred...neviem či aj ti nebola príčina že ti to nasadili neskoro...

majoranka24
24. feb 2020

@nananah A pomohla ti ta liecba? Znizili sa cytokiny? Ako dlho pred tehotenstvom si musela brat kortikoidy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre