15 mesačná dcéra má kašeľ. Máme odložiť očkovanie?

hu3hu3
7. dec 2014

Ahojte baby, prisla som si k Vam po radu.....mama 15 mesacnu dcerku a buduci tyzden mame ist na ockovanie...ale moja mala mala sople a kasel...sople jej presli ale ostal este kasel a hlavne v noci a cez den malinko....chcem sa Vas spytat, ze ci mam odlozit ockovanie kvôli kaslu alebo nie? dakujem

erickatt
7. dec 2014

Odloz jasne

jana_eyre
7. dec 2014

moja pediatricka vzdy vravi, ze pred ockovanim musi byt dieta minimalne 10dni zdrave, takze ano presun si termin..

zita19
7. dec 2014

@hu3hu3 samozrejme odloz

ushuaia
7. dec 2014

@hu3hu3 ako pisu baby...odloz...mozes ockovat aj o mesiac neskor...nic sa nestane, hlavne aby bol drobcek zdravy... 🙂

jabadaba
7. dec 2014

@hu3hu3 odlozit celkom urcite. Ockuje sa az je dieta stopercentne zdrave.

dejnas
7. dec 2014

odložiť... pediatričku upozorniť na kašeľ, nemala by choré dieťa určite očkovať

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
7. dec 2014

odlozit, zlate pravidlo na veterine, nikdy nevakcinujte zviera,co nie je 100% v poriadku. Plati aj pre ludi. Ockovanie sa predsa moze odlozit.

hu3hu3
autor
8. dec 2014

dakujem baby...a mam doktorke vopred zavolat alebo staci jej to povedat ked pôjdeme do poradne na ockovanie...dakujem

sylvia225
8. dec 2014

odložiť a minimálne nech je 2 týždne zdravá ... ja som odkladala aj skoro rok .... moji sú na jeseň a do jari nebola šanca .... koľkokrát sme očkovali až cez veľké prázdniny a nič sa nestalo. zavolaj jej, že soplíte