Používame cookies. Viac informácií tu. OK
minuskad
23. jan 2019

Ano, po priorixe je reakcia na ockovanie po. 7-10dnoch

bjetuska
autor
23. jan 2019

@minuskad ďakujem za odpoveď

pininka
23. jan 2019

@bjetuska tak tak, reakcia je až neskôr.

kika831
23. jan 2019

@bjetuska reakcia po mmr je zhruba po 7-10 dnoch. Je to normalna reakcia.

bjetuska
autor
23. jan 2019

Ďakujem vám

prevenar
27. jan 2019

..ak by niekoho zaujimali aj rizika ockovania , tak najde velku skupinu tu - https://www.modrykonik.sk/group/1799/

teegreen
2. feb 2019

@bjetuska a sleduj ďalej môže sa toho objaví ešte viac, tých vedľajších účinkov je tam požehnane.

bjetuska
autor
2. feb 2019

@teegreen nakoniec mal aj výsyp, už je OK. Dúfam, že už je po všetkom

teegreen
2. feb 2019

@bjetuska táto vakcína je najhoršia a jej negatívny vplyv sa môže odraziť na neurologických problémoch, sleduj

prevenar
2. feb 2019

@bjetuska ..nemas ako vediet ci je ok, to sa este uvidi v buducnosti. ..a bohvie ako bude na tom par dalsich ockovani neskor.

teegreen
2. feb 2019
teegreen
2. feb 2019

@prevenar je mi z toho smutno, akú macimálnu dôveru majú k tejto vakcíne niektoré mamičky

prevenar
2. feb 2019

@teegreen ..tak ..kazdy je strojcom svojho stastia (ci skor opacne)

kvieta
8. feb 2019

@bjetuska MMR patrí medzi najlepšie zvládané vakcíny. Je to tak, aj keď sa to tunajším odporcom očkovania nebude páčiť. Malý bude v poriadku, nedaj sa zastrašiť a zneistiť, pre dieťatko je dôležité, aby jeho mama bola v pohode.

lavender273
8. feb 2019

@kvieta
Mohla by som poprosit zdroj odkial cerpas info ze mmr.je najlepsie zvladana vakcina? (nie v zlom, len ma to zaujima).

prevenar
14. feb 2019

@lavender273 ..palec na nohe . 😅

kvieta
15. feb 2019

@lavender273 Toto info mám od našej pediatričky, +vlastná skúsenosť, +skúsenosť môjho okolia a +spomínalo sa to veľa-x aj v starších diskusiách, tuším aj s priloženými zdrojmi, no vyhľadávať to v nich je už veľmi zdĺhavé.

prevenar
17. feb 2019

@kvieta ..jedna z tych co "za 30 rokov svojej praxe nevidela JEDINY neziaduci ucinok vakcinacie (okrem zvysenej teploty a zacervenania v oblasti vpichu) ?? ) 😅

kvieta
18. feb 2019

@prevenar Mám veľmi dobrú pediatričku, navyše je detská kardiologička, takže prichádza do styku aj s jednou z rizikových skupín. S deťmi má veľmi dobrý vzťah, vždy so mnou všetko rozoberie a rešpektuje aj môj názor na niektoré lieky (sinupret, trifet, atď), vie a pamätá si (čo si veľmi vážim), že dávam prednosť liečením prírodnými produktami, pokiaľ nie je nutné inak.

Nejako som si už zvykla, že Ty okrem vyrehotaného smajla v podstate ani nevieš inak reagovať, takže to info o našej pedine je viacmenej pre tých, ktorí toto info vedia normále spracovať.

prevenar
18. feb 2019

@kvieta ...aaaaa 😀 ..to bolo len recnicka otrazka 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli