Aké nežiadúce účinky malo vaše dieťa po očkovaní?

gubcikova
17. aug 2012

Keďže nik nevie presné číslo detí ktoré trpeli,alebo stále trpia nežiaducimi účinkami po očkovaní zakladám túto otázku.aspoň trošku budeme vedieť aké sú čísla.každý lekár sa ohradí,že toto sa ešte nestalo,tak uvidíme.napíšte prosím o akú vakcínu šlo a čo sa vám stalo.ďakujem.

PS:poprosím mamičkám ktorým sa nič nestalo nekomentovať

a my-dcérka tretia dávka hexi-na tváry fľaky.ani po dvoch rokoch nevedia prísť čo to je
syn.druhá dávka hexi-problémy s dýchaním,ihned začervenanie a opuch v mieste vpichu,sopeľ,hnačky,nervozita,nespavosť,spavosť,hrče pod kožou-verdikt zo sona-zgrcnuté tkanivo a pod ním medzi svalmi jazierko s očkovacou látkou,ktoré telo neprijalo

eva8
15. apr 2023

K cenzúre informácií ohľadom škodlivosti očkovania: všade sú zverejnené nežiaduce účinky, čiže nezaťažujú sa. Vysvetľujú sa a zverejňujú rôzne nove výskumy vyvracajuce, alebo potvrdzujúce obavy. Aj lieky sa sťahujú z obehu, keď sa zistia nové skutocnosti o nich.

eva8
15. apr 2023

@katharines
2. Cez pandémiu
Vírus covidu nebol poznany, nevedelo sa, čo od neho očakávať.
Teraz "roztriedim" mix informácií podľa poradia, ktoré si podala

- FLCC protokol (liečba,) - čisto laicky - v Indii napriek preventívnemu užívaniu ivermektinu sa nekontrolovateľne covid rozšíril. Na Slovensku nastal ošiaľ a mnohí sa predávkovali liekom pre zvieratká, objednávali si zo zahraničia neoverené balenia ivermektinu, toto samoordinovanie bola metóda omyl, pokus. Dodatočne sa zverejňovali štúdie, že ivermektin nie je ten zázračny liek. Zas, keby som bola v úzkych, i ja by som skúsila siahnuť po všetkom moznom
- liečiť covid sa zozaciatku nedal, aj chrípka sa "lieči" len potlačanim príznakov. Súhlasím s tým, že keby lekári popocuvali, spravili RTG pľúc...., zistili by skôr závažnosť, zápal pľúc, vedeli by poskytnúť skôr odporučiť do nemocnice, prípadne poskytnúť inú liečbu, napr kortikoidy proti zápalu, ATB proti pridružení bakteriálnej infekcií, neskôr sa skúšali aj iné liečivá.... Ale covid sa považoval za vysoko infekcne ochorenie, nevedelo sa o ňom nič, preto lekári boli izolovaní, aby sa nenakazili a mal kto "liečiť".
Nemocnice boli preplnené, Slovensko nebolo pripravené na pandémiu. A tak to bolo aj v Holandsku, USA, Rusku (priame info som mala)

eva8
15. apr 2023

@katharines
- Preskocila si na súdny proces s Faucim v USA a Pekovu. Toto súvisí s pôvodom vírusu. Sú aj teórie, že Faucci sa priamo podieľal na zamernom vypustení virusu z laboratória kvôli farmabiznisu. Pekovej teóriu, že bol umelo vytvorený a mohol uniknúť z kanálu som brala ako alternatívu. Zámerne vypustenie vírusu odmietam. Ak by chcel niekto zarobiť, mal by vopred účinnú protilatku
- hneď si skočila na priznanie FBI. Nič nepriznala, len pripustila, odtienky slov sú dôležité

- preskocenie na mediálnych magov (propagácia, "reklama") Médiá informujú, za mágiu považujem vedu

- píšeš o jedinom prezidentovi, ktorý si dal spraviť test (iní prezidenti sa netestovali?) Chýbajú základné info - údaje o teste a pod. Áno, niektoré testy v nadmerne kyslom prostredí ukázali falošné pozitívne výsledky. Preto sa pred odberom neodporúčalo jesť, piť (okrem vody) žut žuvačky, umývať zuby, aby nebolo ovplyvnené pH prostredie.

eva8
15. apr 2023

@katharines
- Riadenie pandémie na Slovensku nebolo zvládnuté kvôli ješitnosti politikov. Viedlo to k nedôvere vlády. A v neposlednom rade k šíreniu covidu v niektorých okresoch prispeli aj rôzni "rebeli" a nazlosteni šíritelia rôznych ani nie konšpirácii, ale niekedy doslova hlupostí. Samozrejme, nikto mal strach, niekto bol nazlosteny, každý konal ako vedel. Verím ľuďom, že sa všetci správali a konali najlepšie ako vedeli.

No a prikanam sa k tomu, že i dobre úmysly vie ovládnuť korupcia ako vo svete, tak i na Slovensku

eva8
15. apr 2023

@katharines keď už som sa tak rozpísal, napadol mi aj ine rozuzlenie pandemie:
Čiže záver je, že Faucci vlastne zachránil svet pred povinným ockovanim zámerným vypustením vírusu v Číne. A bombardovanie tajných USA laboratórií na Ukrajine Rusmi bol len maskovaci manéver. Totiž vládcovia zeme chceli zničiť aj zisk farmafiriem, oslabením dvoch mocnosti (USA a Ruska) budú mať v područí celý svet. Len mi nezapada do všetkého to, že pri svojej neobmedzenej moci nedokázali zabrániť cenzúre

katharines
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katharines
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katharines
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katharines
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanatim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz