Aké ste mali reakcie na MMR očkovanie?

emode
25. aug 2010

Naša pediatrička nám povedala, že by nemali byť žiadne reakcie a že je deťmi dobre znášaná, na 8. deň (včera) sa však u nás objavila teplota a dnes poobede už cez 38 st. Tak by som rada vedela, ako sa to prejavilo u Vás a hlavne ako dlho reakcia trvala. Ďakujem za odpovede.

dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xxxxxnnnnn
26. júl 2017

Ahojte,
vzhľadom na to, že diskusia sa opäť uberá nesprávnym smerom, musím zasiahnuť. MK je fórum verejné. Vaše názory sa nikdy nebudú zhodovať, preto prosím rešpektujte jedna druhú a reagujte slušne.

Názov diskusie znie "Aké ste mali reakcie na MMR očkovanie? " Všetky príspevky, ktoré odbočujú od názvu diskusie budú zmazané.

Osobné útoky, vyhrážky, kyberšikana a obťažovanie sú neprípustné. Vulgárne a obscénne vyjadrovanie sa je na celej stránke zakázané.

Je zakázané vkladať príspevky obsahujúce, podnecujúce alebo obhajujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnej osobe alebo skupine ľudí, či šíriace strach.

Nezverejňuj klamlivé a nepravdivé informácie.

Proti správaniu a príspevkom, ktoré porušujú Kódex správania, slušné mravy, platné zákony, obťažujú ostatných používateľov alebo narúšajú kľudný chod stránky zasiahneme. Náš zásah závisí od vážnosti prehrešku. Z našej strany môže ísť o upozornenie používateľa, zmenu viditeľnosti jeho príspevku pre ostatných používateľov až po blokovanie prístupu na stránku.

Kódex správania https://www.modrykonik.sk/rules-kodex/

Príjemné diskutovanie
Adminka fóra

nikulka79
26. okt 2017

Zajtra 27 oktobra o 16.00hod sa v revucej v detskom centre Gombikovo uskutocni stretnutie rodicov deti zo spec.potrebami .prve stretnutie sa kona bez pritomnosti deti,koli zoznameniu a preberaniu diagnoz

kvieta
26. okt 2017

@nikulka79 Kto organizuje to stretnutie?

nikulka79
27. okt 2017

je to so spolupracov vcastnej intervencie,spec.psycholéga.teraz na zaciatku.potom maju chodit aj terapeuti

uhlerado
20. jan 2018

my sme mali reakciu cca 5 dni po ockovani, skoro 4 dni teploty 38-39, potom vysyp. zmena spravania, neustala nespokojnost a plac. slovicka, ktore vedelo dieta, uz nehovorilo, napr. napodobnovanie zviertatiek. ale urcite to prejde, no keby vratime cas, mmr uz nikdy viac. je to jed, zlo, ktore medicinska prax nema doriesene.

ve_ro_ni_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aristka
30. jan 2018

@uhlerado vy ste jak cez kopirak ...prevco vam dal manual .

nikulka79
30. jan 2018

napisala len reakciu po ockovani.o tom tato stranka je a nie o zosmiesnovani...

ivka1282016
30. jan 2018

Moj malý napríklad dostal po očkovaní na 10 deň ruzienky (podľa doktora slabší priebeh ) takže u nás cosi hrozne nikdy viac malý to mal vsade .nerátam že mal aj horúčky .našťastie to po 4 dni zmizlo .

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
30. jan 2018

@peter952 ty si mal nejaku reakciu na očkovanie mmr, žiadnu tvoje deti tiež nie, tak čo tu strašíš ludí? a urážaš lekárov a vedcov, skoda, že administrácia nepovažuje tovje sposoby za porušovanie rpavidiel, takže ak ti budem písať rovnake urážky ako ty lekárom, tak bude všetko ok, sarlatán.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikulka79
1. feb 2018

a zacina sa to zasa.ludia tu maju pisat o reakciach svojich deticiek a nie dohadovat sa,urazat a zosmiesnovat.co sa tyka petra mate potvrdene ze to bolo sposobene ockovanim.moje dieta ma napisane v kartw zakaz ockovania.mate to aj vy?maju to vase deti?ak ano potom vas budem respektovat ale ak nie piste realne veci a nie dohady.....myslim ze ked niekto chce nieco dokazovat tak ma na to mat dokaz z prvej ruky alebo jednoducho ma to svojou reakciou potvrdene.niesom zastancom a ani proti ockovaniu ale nechapem adminku jak to moze stale tu nechavat vycinat.kazda jedna stranka je len o vas proti a za ockovaci ako sa handrkujete.nechajte tu pisat mamicky ktore maju uz a zdoraznujem uz zaockovane deticky a ake maly ucinky po ockovani.dakujem

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikulka79
1. feb 2018

@peter952 ak viem tak vsade si pisal ze si deti uz viac nedas ockovat? ak ano tak daj mu sedaliu je to homeopatikum a tiet je dobre magnesium s vitaminom B.posobi to spolu dobre na nervovy system a tiez su obe s protizapalovymi ucinkami.to mozem ti odporucit ja co sa tyka cns napadnute virusom

kamcaamatias
3. jún 2018

My sme akurat po ockovani v pondelok ockovali syna dnes je to 7den syn nespi ani teraz aj ked si strasne unaveny. Pred cca hodinou mi prevratil oci nedychal zdvihla som ho rozklepana na ruky a triasla snim prebral sa zacal plakat rano ideme. Hned k lekarke teraz nespi ani on ani ja. Lebo sa bojim ze sa mu do rana niečo stane 😭😭😭😭

lubka62
4. jún 2018

@kamcaamatias ako ste pochodili? Dr Ti urcite s kludom povedala,ze je to dočasný stav, že? Alebo este dodala,ako ta nasa,ze sme prvi,co sa stazuju...lebo, "ved su to predsa kvalitne vakciny"...plus ine argumenty,ktore plnohodnotne zdravie nasmu synovi už nevratia. Trapime sa už 4 roky od mmrky...

kamcaamatias
4. jún 2018

@lubka62 ze ma. Obdobie vzdoru a tlacia sa mu zuby ja som rovno jej vykricala ze to neni tym ze taky nebol extremne sa poti trieska si hlavu mal ten febrilny krc a proste vsetko som jej s krikom hovorila a ona s kludom nato ze nemam robit sceny mam ist na vysetrenia vypisala mi listky a potom sa uvidí syn mi taky nebol! Ideme na vysetrebia a idem volat na ten detox

lubka62
4. jún 2018

@kamcaamatias no daj vediet za 2 tyzdne,kludne mi napiš sukr.postu,nas malý bol mimo dost dlho,kym nám - rodicom doslo,ze to musíme si do vlastnych ruk. Kebyze ho začneme liecit-detoxikovat skor,bolo by lepsie.Ale dlho som verila dr.,ze to prejde "samo"

kamcaamatias
5. jún 2018

@lubka62 noo tak nakoniec sme na detix nemuseli ist sli sme daleko sice ale do fakultnej nemocnicee a mati uz je pomerne. Taky aky bol nieje este celkom. Ok to vidno ale uz pisti zareaguje na meno a po troske zacina papat... Snáď duufam ze bude už dobree

fia232
2. aug 2018

@bobocka ahoj viem že už nejaké rok prešli od očkovania ale nás to tiež čaká a zaujali má tie homeopatika ...vieš o nič bližšie povedať či poradiť ?Ď

22051987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cica8
10. júl 2019

@acim moja dcéra mala takúto reakciu na pomelo, samé veľké fľaky po tele červené, našťastie za tri mala iba také bodky tak by som aj verila doktorke že to není z očkovania

elly23
16. sep 2019

Naša reakcia je, že na 11 deň sme dostali teploty... A včera kakal 4x a dnes už riedke, tak som zvedavá, čo ešte bude. Očkovali sme v 20tich mesiacoch....

porvazovasilvia
17. nov 2019

80

nikimeli
25. jan 2021

@denisocka dobrý večer. Smiem sa spýtať je to dávno ale nemáte druhého zaockovaneho ? Ďakujem. Môj má 9 mesiacov zatiaľ nemá žiadne očkovanie. Mám rešpekt ..🤷‍♀️