Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako reagoval váš pediater, keď ste odmietli vakcínu?

dokocaidovoza
26. mar 2012

Chystame sa odmietnut MMR vakcinu a chcem sa pripravit na mozne scenare. Ake mate skusenosti s reakciou lekara?

katarinajurikova
26. mar 2012

Dala nam podpisat ,ze odmietame,inak nic...my sme nedavali nakolko ma maly atop.ekzem a bali sme sa ,aby s amu to nezhorsilo,pretoze aj tak vsetci dr.na neho kaslu raz nas poslalu na kozne a inak chodime na alergo.jeho kozu nikto neriesi.

michaela80
26. mar 2012

my to odmietame uz 5 mesiacov kazdu navstevu u lekara a uz mame absolvovat preockovanie aj so starsim v 11 rokom... a aj to som povedala ze nedam...stale mi nedali nic podpisat.... 🙂 a doktorka to viac menej neriesi ale zato sestricka stale ze KEDY?

kbeata
27. mar 2012

poucil ma o rizikach,podpisala som papier a bola som predvolana na ruvz 😉

netrep21
22. okt 2012

Lekarka realtivne v pohode, povedala svoj nazor, ale aj nas udala na RUVZ, kde sme boli predvolani. Tiez sme odmietlai MMR a dostali sme pokutu 10 EUR s vysvetlenim, ze nikoho nebudu nasilu presviedcat, lebo sa nevedia 100% zarucit za to, ze sa po ockovani nic nestane a ze chcu dobre spavat.

kubinca
22. okt 2012

nasa dokina reagovala az prekvapivo dobre, povedala mi, ze je to moje slobodne rozhodnutie, ze mam pravo odmietnut... ale potom dodala ze im chodia kontroly z hygieny tak nas bude musiet nahlasit, su tomu dva tyzdne, tak cakam co sa bude diat dalej...

prevenar
22. okt 2012

myslel som ,ze sa zvlecie z koze 😀 ..normalne som sa o nu bal, ale nakoniec nejak prezila 😉

ivanula
22. okt 2012

Nasa doktorka tiez povedala ze je to moje rozhodnutie a len ma poprosila aby som jej to dala pisomne, aby mala moje vyjadrenie v karte maleho. Ma 6 mesiacov a zatial sa nic nedeje, tak uvidime.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli