Alergická reakcia po očkovaní u 11-mesačnej

alexandra1995
28. máj 2019

Ahojte, zakladám diskusiu aby som zistila či niekto nemá podobné skúsenosti. V stredu 22.05.2019 sme boli s malou na treťom očkovaní v 11 mesiacoch. V noci dostala teplotu, podali sa jej lieky na zníženie podľa pokynov lekárky. Vo štvrtok uz bolo vsetko v poriadku počas dňa. V noci zo štvrtku na piatok opäť horúčky. Malej sa po celom telicku začali robiť červené škvrny ale potom to docela rychlo zmizlo. Počas dňa v piatok bolo všetko v poriadku. Na večer opat horucky a v sobotu rano zase červené škvrny. Zistila som, ze a jej objavia hned po podani buď cipku alebo sirupu od teploty. Teplota začala rásť na 41. Utekali sme na urgent kde nam povedali diagnózu žihlavka. Malá pred očkovaním nemala nikdy nijaké problémy s pokožkou. Nikdy ziadne reakcie na jedlo a nic nove sme jej ani nedavali papat. Dnes uz teploty nie su chvalabohu ale flaky sa objavujú stale. Po celom telicku. Fenistil zaberie na par minút. Foto pridam do komentarov. Som zufala a neviem ako jej mam pomôcť. Nastastie to malú nesvrbi.

alexandra1995
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didi35
24. jún 2019

Už ju nikdy neockuj a precitaj si cosi o rizikách očkovania. Www.rizikaockovania.sk

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz