Bolestivé miesto po očkovaní

slamka890
16. apr 2015

Ahoj maminy vcera sme boli so syncekom na druhom ockovani do oboch noziciek . Plakal teda naporiadok (pri prvom len tak zamrncal ). Ako to znásali vase deti . Ja som hrozne citliva je mi ho strasne luto chuda male asi ho tie pichance aj dost bolia nemozem sa mu toho skoro ani dotknut ked menim obklady s octanom :/ Ako asi dlho ho to bude takto boliet ? A bola u vas aj horucka ? My sme pri prvom kole nemali a teraz prvu noc len zvýsenu teplotu , no neviem ci este dnes moze nastat horucka. Upokojite ma , ze vcera to bolo pravdepodobnejsie ako nasledujuce dni ? 🙂 vdaka ;)

gabrielita1610
16. apr 2015

Neboj nic ,to uz vcera by mal teplotu ,uz to bude len odoznievat ,najdi si skupinku Ockovanie - ockujce maminky a tam sa toho vela docitas......moj syn velmi zle znasal ockovanie ale vzdy len vten den ockovania a druhy den ,potom vsetko odoznelo a to sme mali aj teploty vysoke a ceelu noc som ho prenosila na rukach ,dcerka ta nemala vedlajsie ucinky ,len pri prvom teplotu 🙂 drzte sa ...a dala som nurofen od bolesti

slamka890
autor
16. apr 2015

@gabrielita1610 Dakujem si ma trochu ukludnila ;) ..uff ..🙂 No tuto noc som spala dokopy hodinu co som mu stale merala teplotu 🙂 ..Snad uz to teda bude len lepsie vdaka ;)

ikika
16. apr 2015

@slamka890 to je normalne, ze ho to boli, chudacika... deti si neuvedomuju, ze treba spolupracovat, brania sa, zatnu svaly a potom ich to boli... 😒
Teplota by vam uz mala odzniet, uz by ste nemali mat dalsie kolo... ak by mal, tak to znamena, ze sa mu mohla pridruzit nejaka respiracna infekcia... ale to snad nie. 😉
Octan davas dobre, mozes dat aj octanovu masticku... inak, existuju chladive naplaste po ockovani "aquagel", len si to treba vcas objednat, nie je vobec lahke ich zohnat - ja som ich nezohnala, snazila som sa dcerke aspon pomoct gelovym mrazenym vankusikom, ale to nechcela, tiez ju to bolelo... hrozne sa branila, strasne tie nozicky šponovala, takze preto... 😔
Neboj, prejde to a bude dobre. Vsetko dobre prajem. 😉

slamka890
autor
16. apr 2015

@ikika No ja som dospela a tiez mam niekedy problem sa pritom uvolnit :D ;) :D .. A tiez ju boleli nozicky viac dni ? :/ .. No v to verim a dakujem ;)

ikika
16. apr 2015

@slamka890 ano, mala tam aj take hrce z toho niekolko dni...

slamka890
autor
16. apr 2015

@ikika No boratko :/ .. nase chuuda ma ztoho normalne sok uzked ho idem prebalovat a polozim ho na pult zacne plakat (akoby sa bal ze ho ideme pichat :/ ) .

ikika
16. apr 2015

@slamka890 neboj, on si uvedomi, ze ho uz nebudes pichat... a pozri, nerobila si mu zle naschval, bol to lekarsky zakrok, ockovanie... neboj, vsetko bude ok 😉

prevenar
17. apr 2015

@slamka890
to je po ockovani pomerne normalna vec, do 2-3 dni to "zmizne" . ak nechces bolestive miesta po ockovani , horucky a koledovanie si o nejaku z autoimunnych poruch , tak neockuj ..velmi jednoducha pomoc. tvoje dieta moze jedine ziskat. drzim palce.

zita19
17. apr 2015

@prevenar ale noooo!!!! Musis agitovat?

miska312
10. sep 2015

Vcera sme boli na 3ockovani a takto jej to ocervenelo myslite ze stacia studene obklady a natierat otctanovou mastou?