Bolo vaše dieťa tesne po očkovaní choré?

zituka
26. sep 2014

Ahojte včera sme boli na očkovaní. Dnes má malý od rána sopliky. Proste ostal chorý. Ma aj horúčku, ale to môže byť od toho očkovania. Malý má 1 rok. Máte niekto s tým skúsenosti? Môže byť chorý deň po ockovani? Dúfam že to nebude mať žiadne následky.

dollynkaa
26. sep 2014

My sme po 2ockovani mali teploty co je normalne a trochu aj sopliky. Preslo. Davala som cebion,biogaia a v pohode.

ikika
26. sep 2014

@zituka moj synovec takto ochorel po ockovani... ma dve starsie sestry, uz boli skolo a skolko povinne, takze tam je vzdy vacsia pravdepodobnost... zo skoly uz starsie dieta nemozes nechat preventivne dva tyzdne doma pred ockovanim maleho dietata... synovec je ok... chapem, ze sa bojis, ved vselijake odstrasujuce info koluju po nete... ked sa Ti nieco nebude zdat, zavolaj alebo rovno navstiv pediatricku... 😉
Inak, dobre je taky tyzden-dva pred aj po ockovani trosku podporit imunitu c-vitaminom Cebion. 😉

15katka11
26. sep 2014

ano aj mala bola pred dvomi týzdnami očkovana hexa vakcínou a odvtedy ma stále soplíky a este chytila aj nejaky črevný vírus....tiež má rok....ale netreba vsetko zvalovať na očkovanie...teraz je aj také obdobie ze skoro každý je chorý...

nikimax
26. sep 2014

áno boli, vážne oslabenie imunity, veľmi častá chorobnosť....plus dalšie diagnozy (aj neurologické) ☹ ☹

luba41
26. sep 2014

možno nabudúce radšej zvážiť a posunúť očkovanie na obdobie bez viroz, chrípok a pod..teda asi jar, leto..

luliu
26. sep 2014

@zituka neboj sa, to sa moze vzdy stat. Soplik nie je ziadna vazna choroba - nasad vitaminy, probiotika, vincentku a za chvilu bude OK. Teraz je proste taky cas-necas ze je vela deti chorych

evittam
26. sep 2014

Jasné - "nasaď vitamíny,probiotiká"... - a ďalšie umelé veci, ktoré sú úplne na nič - myslím hlavne tie umelé vitamíny. Ale o toto ide - aby mali farmaceuti ešte viac....🙂

xsunx
26. sep 2014

ockovanie oslabi imunitu a to je len kvapka v mori co este moze sposobit ☹ takze je pravdepodobne ze dieta moze ochoriet (bodaj by len ochorelo na nejaku virozu, ci soplik )

lorela
26. sep 2014

Nie, naše dieťa nemalo problémy alebo komplikácie po žiadnom očkovaní.
A celkovo má výbornú imunitu (klop, klop, klop), nebýva chorá, má 4 rôčky.

evulienkaslx
26. sep 2014

nasa bola ockovana uz 3x a ani raz jej nic nebolo, NU sa vsak mozu vyskytnut, uvedene su v pribalovom letaku alebo sa daju najst aj pre dany liek ako PIL alebo SPC na internete

dubka29
26. sep 2014

Maly je po očkovaní MMR a do tyzdna sopliky a teplota. Nie vysoká 38 a k tomu opuchnuta uzlina a boľavé očné zuby. Celý tyzden je sa liecime.

jaja26
26. sep 2014

Moja starsia dcera mala po tretom ockovani teploty, sopliky... Ked sa to po troch dnoch nezlepsilo (bola som s pediatrickou v telef.kontakte), tak nam kazala prist....Vysledok - ze to nie je urcite z ockovania, ze sme chytili hned aj nejaku virozu...Neviem ci to bolo ockovanim, ale nastastie sme OK...