Čo je najlepšie po očkovaní?

katarina138
12. apr 2017

ahojte mamičky, dnes sme sa boli prvý krát očkovať. Sesternica mi poradila náplasti "dermaplic" to som nalepila na miesto očkovania ale maličká stále veľmi plače, zrejme ju to bolí. Máte skúsenosti s niečím čo ešte pomáha? ďakujem

momoqui
12. apr 2017

@katarina138 cipky Vigantol su dobre na upokojenie, ak kojis, tak vela koj. A skus ci je naplast este dost chladna ak nie tak studeny obklad.

zapka21
12. apr 2017

@momoqui nemyslis nahodou Viburcol? Vigantol su kvapky vit. D

terezka1947
12. apr 2017

@momoqui vigantol je nieco ine...asi si sa pomylila,myslela si homeo viburcol?
nam teda nepomohol,resp.skor posobil opacne

terezka1947
12. apr 2017

@katarina138 ja som davala iba chladny obklad,octanovu mast a ked boli deti velmi nervozne a ubolene,tak nurofen
a to teda ja zastancom liekov nie som,ale nam nurofen pomahal a zaberl skor ako panadol,ci paralen

katarina138
autor
12. apr 2017

@terezka1947 ani ja nechcem do malého bába pchať neviem aké možné lieky.. ale ak bude stále nervózna a plakať... teda skúsim ten nurofen..ďakujem 🙂

cerez
12. apr 2017

tiež som používala obklad a na zrazenie T u nás len Paralen čípky lebo syn sa silno vyhádzal z Nurofenu

prevenar
12. apr 2017

@katarina138 no, to zalezi co mu je . "ze ju nieco boli" je to najmensie ..po ockovani sa deju aj horsie veci.

momoqui
12. apr 2017

@terezka1947
@zapka 21
Ani viburcol som myslela 😀

momoqui
12. apr 2017

@katarina138 ak ju mrzuta tak nieco na upokojenie teda nejaky cipok neuskodi. Nie je to pchanie liekov. Ja som dala ten Viburcol vzdy po kazdom ockovani a nikdy sme nemali ziadne reakcie klopklop

endysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judithd85
12. apr 2017

Trapit dieta po ockovani, ktore je ubolene a este aj dostane teplotu, homeopatikami ktorych ucinok je porovnatelny s lentilkami? Jemine, zeny, ved im hned dajte nurofen alebo paralen. Aj vy si po vytrhnuti zubu kvapkate homeopatika alebo lepite homeonaplaste?

momoqui
13. apr 2017

@judithd85 ja nie som velky fanusik homeopatik ale ani odporca. U nas to vzdy zabralo, predstav si 🙂 ako som uz pisala je to na celkove ukludnenie, ak je uz horucka, treba dat nieco proti nej. My sme horucku nemali este raz 🙂

judithd85
13. apr 2017

Skoda ze vela ludi nevie, ze homeopatika maju co docinenia s bielou magiou a teda s diablom ako takym. Ruky prec od nich. Pomozu, ale vzdy v casovom odstupe aj x rokov uskodia inde.

momoqui
13. apr 2017

@judithd85 maaaj god 😀😀😀 ty potrebujes silne lieky 😬

fra
13. apr 2017

kedže my sme vo vinohradnickej oblasti, naša lekárka radí ako najlepší prostriedok na utíšenie obklad z bieleho vína na očkované miesto - nás teda ešte nesklamal, po každom očkovaní pomohol 😝 plus teda to časté dojčenie samozrejme

judithd85
13. apr 2017

No nepotrebujem. Dnes nikto nechce diabla vidiet v nicom, najlepsie, aby boli vsetci tej mienky, ze neexistuje. Vsak ale kazda vieme to svoje, nebudem presviedcat nikoho, len podavam info, kto ma pochopit, pochopi. A nie som urcite nejaka sibnuta fanaticka hlupana

judithd85
13. apr 2017

@fra ano, studeny obklad, ci uz vino, klobasa z mraznicky alebo kus ladu v sacku zabaleny do utierky. Pomaha

lauritka
13. apr 2017

@judithd85 ja som prave citala.ze biela magia by skodit nemala.skor ta cierna 😮

somavi
13. apr 2017

@prevenar bože zase si tu došiel strašiť , chod uz dakam

malymyis
13. apr 2017

Prečo tlacite dieta hned liekmi ? Ked sa teplota zvysi tak telo bojuje s vyrusom, tvori protilatky a zapamatava si. Ked hned teplotu znizite tak ocko nema ziadny zmysel, iba zbytocnr ubolene dieta. To vam dr nepovedala ?
Aj mi sme dali chladive naplaste pomohli viac ako vinne obklady, hlavne su prakticke.
A plakal nam po ockovani cely den, tak sme si ho len striedali na rukach a preslo to samo. Treba len vydrzat 🙂

fra
13. apr 2017

@lauritka každa magia škodí - čiernu robia ľudia so zlým úmyslom niekomu uškodiť a bielu možno aj s dobrým úmyslom niekomu pomôcť, ale v oboch prípadoch tieto techniky vedú k sprostredkovaniu "pomoci" od toho istého .... a to sa v konečnom dôsledku niekde musí prejaviť

prevenar
13. apr 2017

@somavi uz ked som videl nazov fora mi bolo jasne, ze ma tu bude cakat nejaky uzitocny prispevok ..a nemylil som sa 😀

malymyis
13. apr 2017

A samozrejme hovorim o ZVYSENEJ TEPLOTE nie uz o horucke 😉

janina112
13. apr 2017

@momoqui odporucam pozrieť na youtube "svedectvo lekárky o homeopatii",ja osobne by som dieťaťu uz homeopatický liek nepodala :(

evittam
13. apr 2017

@janina112 Zabudla si na najdolezitejsie-homeopatikum nie je liek-len predrazena voda s cukrom v inom skupenstve.😉

evittam
13. apr 2017

@prevenar
😀😀😀

jamabe
13. apr 2017

Tiež sme dávali obklady z bieleho vína.. Pri 1. očkovaní mala dcéra mierne opuchliny, trošku zvýšenú teplotu, pri 2. dávke mala už silné opuchliny, veľmi ju to bolelo, vyššia teplota, tak som poprosila dr. rozdeliť 3. dávku - tá ju potom očkovala s rozdielom cca mesiaca (teda nie naraz do oboch nožičiek obe očkovacie látky), a toto už dcérka zniesla v pohode... Ak by si to chcela vyskúšať do budúcna...

judithd85
13. apr 2017

@janina112 ak ide o dr.vlckovu, tak je mojou znamou a presne ju som mala na mysli, ked som pisala o bielej magii. Vsak kazdy lekar, aj ten homeopat vie, ze homeopatia nefunguje. Len sa chce nabalit na dovercivosti ludi. Skoda ze antivax kampane sa bevenuju radsej tomuto, tu sa prepieraju ine peniaze, a nie navazat sa do ockovania.

endysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
somavi
13. apr 2017

@prevenar ja ked som videla názov , hneď som vedela , ze tu budeš aj ty a budeš strašiť mamičky ako to robis stále. Myslím , ze na autorkinu otázku si nijak neodpovedal ani si nepomohol, takze sa ber kade ľahšie 😊